Kullanım deneyimi Macho Man

Bir hikaye, yeni bir ilişki kurmak için yardımcı olan Macho Man, Igor Moskova.

MachoMen yardımcı hastalığın etkileri ile baş

Peki ne zaman hikayemi anlatmak. Ben hiç bir zaman özel olmuştur. Sıradan bir çocuk, sıradan bir genç, sıradan bir öğrenci ve normal bir adam. Özel yetenek farklı değildir. Yaşadığı da, herkes gibi, bir eş seçti gri bir fare, o bir çocuk. o çok iyi. Ama yıldönümü 40 yıl her şey değişti.

Doğru söz: gri sakal, şeytan fin. Ben her zaman emin, hiçbir sevgi yoktur, bu aptalca romantik saçmalık. Bir eş seçmesi için oldu, sadık, sevecen, led tarım. Zaman bir daire satın almak, çocuk sahibi olmak. Ben ona asla emretti, ama aynı zamanda boyun oturup izin vermedi. Sessizce yaşadı. Ve burada ben onu bir araya geldi. Birçok 40 çıkmaya başlar ile 18 yaşındaki bir kız, ve o oldu ровесницей, ama ne! Bakımlı ve zarif bir kadın, 30 gibi görünüyor, keskin bir zihin, güzel bir davranış, köpüklü mizah. Ve dul. Ben kayıp.

İlk girişimleri fethi

Margo – adı Margarita, tam Булгакову – sıradan bir erkek asla sordu. Ben daha sonra öğrendim, kocasının bir sanatçı, karalamalar, çok ilginç bir şekilde. Kendisi, nesir yazdı (hiciv) ve şiir. Tanıştık tesadüfen, bir arkadaşım aradı, bir süre sonra küçük bir konuşma, nerede okudum şiirlerini. Ne zaman okumaya başladı, ben fark istiyorum burada, odanın ortasında bir sandalye üzerinde, hangi o oturur, bir sigara bir sigara мундштуке. Sonra okumalar bitti ve ben hatırlıyorum gibi, ama biz kendimizi aynı yatakta.

Sabah Margo bana baktı, умешкой ve dedi ki, ben önce iki yıl. Ve 40 gerekir ... daha fazla beceri. Ancak, dedi, hemen hemen tüm erkekler, yeterince ele değnek, pantolon, ve her şey olacak kendisi. Ben hatırlamıyorum, kızarmış veya побелел, ama kaçtı hemen. Sonra anladım, yapamam onsuz.

Ben nasıl bir yol arıyordum bu счатью ile Macho Man

Ben bir kez daha uyandım kabustan, diyor, ben daha iyi anladım: bir şey değiştirmek gerekiyor. Prensip olarak, ben, adam, güzel, seks sembolü değil, aynı zamanda bir ucube. Daha ben onu cezbetmek için? Karar verdim, ne seks. Ve doktora gittim.

Evet, işte bu yüzden radikal: hemen doktora başvurunuz. Sorunları çözmek için gerekir. Seksolog bana ihtiyacı olduğunu söyledi yaptırmak, sağlıklı mı, açıkladı, o 20-30, ne var – bu çok az. Ben şok oldu, eşi her zaman yoktu. Doktor tavsiye almak için bir uyarıcı, bir çeşit doğal.

Ben aramaya başladı bir şey böyle bir amaç için denemek için satın almak veya sipariş. Hemen karar verdi: hiçbir kimya, çünkü ben iyiyim. Durdu Macho Man ve hala eşleştirilmiş anlamına gelir. Partim fiyat ve kompozisyon. Sprey işe yaradı idealdir. Okumaya başladım edebiyat seks...

Kaçak başarı ve yeni bir mutluluk

Ben geldim Margo tekrar çok şaşırdı, ama öğüt verdim. Diyor, her erkek bir sonra böyle bir kaçış döner. Ve ben ona, o benim için bir tanrıça. Olmaz iddia, ama izin vermedi. Adına randevu aldım. Ben iyice hazırlanıyordu.

Günde x ben gittim. macho man işe yaradı sorunsuz, elimde duran yaklaşık üç saat. Bu hayatımın en iyi seksiydi (o zaman) ve, biliyor musunuz, onu sevdim. Hiçbir şey için hazırlanıyordu! O, tabii ki, biraz yakıcıdır söyledi teori değil pratik, ama hemen teklif karşılamak için henüz. Sen, diyor, çalışkan.

Daha bitti tüm Margot ve Macho Man?

Ben onu görmeye çok daha fazla kez. Birkaç kez denedim olmadan Macho Man onu seviyorum, ama o dedi ki, bana bir şey değil, bu yüzden hızlı bir şekilde kaçtı tuvalete attım sprey ve gittik ikinci turda. Daha fazla risk, daha, ben ona anlattım, o şimdi kendisi için zararlı sprey, bu daha havalı duruyor!

Öncelikle bize sadece iyi bir seks için, ama ben onu etkiledim. Yürümeye başladık birlikte sergi, okuma, onu ayetler ve benzeri. Karımla ben boşandım hemen. Çocuk mezun, bize bir şey birlikte yok etti. Ben ona veda öpücüğü verdi kavanoz Macho Man... daha önce sipariş verdi kendisi. Ver diyorum, adam, kendi, yeni, olsun, seni çok iyi seks.

Margo ile bize her zaman vardı, her şey çok güzel. Deneyimli ve seksi, o bana çok şey öğretti, ben öğrenmek için bir yıl 19-20, ama öğrendim, çünkü seks neredeyse meşgul değil. O zamandan beri aldığımız an unearthly bir zevk hem de. O da biliyor, onun teslim, teşekkürler Macho Man benim için yeterli birkaç kere görüntülendi. Ve bu 40 kuyruk!

Bende her şey muhteşem oldu, bu yüzden, erkekler, korkmayın. Kullanın oyunları, kullanın Macho Man (fiyat sprey komik ile karşılaştırıldığında sonuç – mutlu ilişkileri). Eğer değer yeterince zor, yürümek doktorlar ve konuşmak onun bir kadın. Ben yakında evleniyorum, ikinci kez!