Kullanım talimatları Macho Man

<3_img>

Macho Man sprey, afrodizyak, etkisi olan görünür hemen. Gerek içme haftalardır almak için yeterli, önceden ve neden seks önce üyesi. Sprey çalışmaya başlar hemen sonra cilde temas. Maksimum etki ulaştığında 10 dakika tutarak 2-3 saat.

Algoritma kullanmak üreticisi tarafından geliştirilen. O son derece basit ve özel bir beceri gerektirir.

  1. Kendinizi hazırlayın süreci için. Gereken yıkamak için uygulamadan önce, sonra değil. Bir kadın için sprey güvenlidir.
  2. 10 dakika önce seks uygulayın ilaç ile 3-4 defa kapağı sprey. Bunu hemen uzandı ve harcamaya 10 dakika ön sevişme. Bayan değerlendirecek.
  3. Eylem araçları devam ediyor 2 ila 3 saat. Bağlıdır метоболизма.
  4. Kullanımı hiçbir zaman kısıtlamaları vardır. Kullanılabilir her gün. Günde birkaç kez değil tavsiye edilir – herhangi bir seks, bu büyük bir yük, vücuda.

Endikasyonları Macho Man

Uygulamak Macho Man tavsiye edilir, eğer kötü seks, aşağıdaki nedenlerle:

  • Doğal ihlali sonra hastalıklar genitoüriner sistem. Hastalığın kendisi tedavi için gereklidir.
  • Yükseltici var, ama o da kısa.
  • Azaltılmış hassasiyet üyesi.
  • Hayır arzu seks, ama karşılamak için bir eş veya bir kız lazım.

Kontrendikasyonlar için sprey Macho Man

Sprey Macho Man tamamen güvenlidir. Bu tıbbi ürün değildir, bu nedenle herhangi bir kontrendikasyon vardır. Tek sınırlama doktorlar: arzu düzenli olarak ilaç kullanmak, bir sorun yok ve sadece istediğiniz sigorta her ihtimale karşı. Eğer bir şey yanlış giderse, sprey her zaman grev sürecinde. Ayrıca kullanamazsınız olanlar tahammülsüzlük bileşenleri.

Uygulama sonuçları Macho Man

Kullanımı Macho Man hızla kendinize sağlam yükseltici bir kaç saat. Düzenli uygulama sağlıklıdır vücudu, kudret, rahatlatır bazı nevroz belirtileri ve depresif bozukluklar. Sprey bir ilaç.

Önemli aracı neden olarak, yerel olarak davranır.. Sprey sertifikalı bir ürün, kesinlikle güvenlidir. Yan etkileri tespit.