Küçük penis: yöntemleri için artan boyutlarda

Gibi uzunluğunu artırmak üyesi ya da onun genişliğini? Bazı erkekler düşünmüyoruz boyutu, cinsel organ sizi ve gitmek için hazır daha uğruna artırmak. Bu yüzden olabilir mi bu evde?

Gibi uzunluğunu artırmak üyesi?

küçük üye

Şu anda pek çok erkek, inanan boyutu üyesi için yeterli tatmin etmek parter başlar ve bu şüphe onların yeteneklerine.

Ama karar vermeden önce, ne uzunluk ya da genişlik penis yetersiz gerekir hangi normal penis boyutu ve ne-meli var olmak onun için mükemmel bir boyutu göre kızlar. Belki de şüphe gücümüzden bir sebep yok.

Penis boyutunu artırmak için nasıl? Bunu yapmak için şu anda çok farklı yöntemlerle. Bu cerrahi ve cerrahi yöntemler.

Merhem ve hap

Uzman bilim adamları iddia, olumlu bir etkisi sonra, benzer para mı başka bir şey, nasıl tasarruf bağlar gibi ilaç etkisi hiçbir şekilde beden ve etkisi plasebo etkisi.

Benzer bir görüşü çürütmek zor, çünkü şu anda hiçbir güvenilir bir test, bir tam gerçeğini teyit uygulama, bu tür araçlar gerçekten herhangi bir şekilde etkiler uzunluğunu ya da genişliğini cinsel organ.

Kesinlikle devlet bu tür merhem ve hap negatif bir etki için erkek vücut taşımaz, çünkü onların bir parçası olarak hemen hemen her zaman vardır ginseng, çeşitli ot, yohimbe (bitkisel viagra). Uygulama gibi yollarla, belki de güçlendirecek vücudunuzun, ama boyut üyesi bir etkisi olmayacaktır.

Egzersiz ve ağırlıkları, penis boyutunu artırmak için

Üreticileri iddia, bir boyunca her gün 8 saat giymek için benzer bir özniteliği, bir şey elde edebilirsiniz penis kaç santim. Ama bu yöntem çok şüpheli, çünkü bu şekilde sadece streç deri örtüsü, ama kendisi cinsel organı.

Başlamadan önce çalıştırma egzersizleri çok çeşitli gibi gibi olumsuz genişliği ve uzunluğu penis, gerek anlamak, cinsel organı değil biceps. Pompalamak mümkün değildir.

Buna rağmen ağ popülerlik kazanmaya devam edebilir, çeşitli kurslar, egzersiz gibi bir şey değiştirmek yardımcı boyut, cinsel organ. Örneğin, böyle bir kompleksleri denir «jelcing». Demek kahvaltıda egzersiz arap teknisyen ulaştı biz hala uzak antik.

Vakum pompası

Sonuç olarak, oluşan vakum, uyarır, kan akışını cinsel organ, sırayla olur heyecanlı ve görsel olarak, tabii ki, artar.

İşlem sonrası sahip kurucu üyesi sabit küçük bir yüzük, engeller, hızlı çıkış, kan. Ancak bu popüler yöntem, saymak bu yöntem güvenli olamaz, çünkü:

 • göz ardı edilemez bir erken iktidarsızlık hastanın;
 • muhtemelen kan damarlarının hasar ile sonuçlanan, görünür morarma;
 • muhtemeldir hasarı yumuşak doku.

Bundan sonra cinsel organ tahsil edilecektir halkası o-ecek var olmak tam olarak aynı boyutta, nasıl oldu bu kadar.

Artış penis büyüklüğü ameliyatla

Dergide «Avrupa üroloji bugün» 10 yıl önce yayınlanan bir makale yazıyordu maksimum uzunluk, bir penis büyütmek, en fazla 3 santimetre. Şu anda erkekler için bir teklif yapmak için bir iki işlem.

Uzunluğunu artırmak

Bu bir sır değil, ne varlığı sayesinde küçük ipler, erkek penis bağlı pelvis. Ne destekleyen bağ, sıkı bir şekilde bağlı cinsel organ, saklayan bir kısmı vücut içinde daha derin.

Cerrahi müdahale ima zayıflaması gerginlik bağ elde edilir, aynı zamanda onların kesilir. Sonuç olarak, ameliyat sonrası büyük bir kısmı cinsel organı görünür hale gelir. Ancak, riski gelecekte bağ başlayacak tekrar örgü .

Önlemek için böyle bir yan etkisi, bir erkek her gün olacak 6 ay boyunca giymek penis özel özel ekipman.

Penis büyütme genişliğinde

Ama bir süre sonra doktorlar fark yağ dokusu bazı bozulmaya başlar ve bunun sonucunda bir üyesi gibi değil, düzgün. Bundan sonra yapmaya başladı başka bir işlemi hangi üye implante kumaş, nakledilen genetik olarak değil, benzer bir vücut için geçerli olan çeşitli rekonstrüktif cerrahi.

Doktor J. Rosenthal iddia ameliyat sonrası yan etkileri, bir önceki durumda olduğu gibi, hayır. Sonuç gerçekten elde edilir, sürer ve o bir yıl. Ama, ne yazık ki, hiç kimse yüzde yüz garanti vermek ne donör doku nakli sonra olacak gibi davranması gerekir.

Ayrıca bu iki yaygın yolu vardır, ve diğerleri. Örneğin, eğer hasta çok kilolu ise, boyutunu artırmak, cinsel organ görsel olarak kullanarak liposuction. Operasyon sırasında dibinde üye temizlenir, yağ dokusu.

Ne sonuçlar çıkarabiliriz nispeten teknikleri penis büyütme?

Ayrıca, eğer bir adam değiştirmek için çalışacağız penisin boyutu ile böyle bir fon değildir ve istenilen sonucu alır, o depresyonda olabilir, sonucu bile olabilir nedeni psikojenik erektil disfonksiyon.

Ve bu sorunu temizlemek zorunda kullanarak ilaç ilaç. Ayrıca kendinden şüphe neden olabilir erken boşalma, ne de olumsuz olarak sizin cinsel yaşam.

Gerçekten uzunluğunu artırmak için herhangi bir genişlik, bir üye sadece cerrahi ile. Diğer yöntemleri en iyi durumda olacak hiçbir sonuç kötü bile size zarar. Önce ele alınması gereken herhangi bir prosedür, mutlaka doktorunuza danışın ve tartılır her şey «için» ve «karşı».

Bütün gerçeği hakkında artan penis

Kabul erkeklik olmalıdır olağanüstü boyutlarda. Peki, diyelim ki, gibi, için doldurmak çizme, ama yine de. Birçok erkek karmaşık nedeniyle küçük bir zarf onun ana gövde ve aramaya başlamak için farklı yollar büyütmek iyi Online teklifler var. Ancak çoğu boyunca, ve zarar.

Ben mi germek

penis büyütme

Biz analiz ettik ve en popüler yöntemleri, teklif bugün için penis büyütme. Ayırmak için, dedikleri gibi, saman gelen buğday.

Çok cazip görünüyor yeteneği uzatmak cinsel onuru ile bazı simülatör denilen genişletici. Söz, o mekanik uzanır organ 4-5 cm ve hatta artar hacmi 1,5 cm

Ve yine de — azaltmak eğriliği ve libido artırmak.

Olmasına rağmen, birçok erkek hakkında konuşmak, bu yöntem onlara yardımcı olur (üye arttı birkaç ay 1-2 cm), tüm vurguluyorlar güçlü ağrı giyildiğinde cihazın bir arada giyilmesi gerekir her gün. Bu rahatsız edici. Ayrıca, yardımcı olur genişletici değil tüm. Eğer azaltılmış esneklik Henderson kabuk penis, germek, onu işe yaramaz.

Etkileyen faktörler uzunluğunda üye:

 • kalıtım
 • büyüme ve gelişim özellikleri
 • hormonal bir durum
 • bozuklukları intrauterin gelişme

Ovmak veya ovmak değil

Daha şüpheli bir şekilde penis büyütme — sürtünme, onun sihirli kremler ve jeller, satılan büyük miktarlarda.

Reklam düşünüyorsanız, sayesinde bronzlaşma maddeler, sadece bir hafta içinde getirebilir, erkek organ, dev boyutlarda. Bu arada, doktorlar, kremler, penis büyütme fazla değil, «aldatmaca».

Sonuçta, eğer böyle bir araç olabilir daha derin nüfuz epidermis, onların vardı, kayıt gibi ilaçlar, ve özgür bir satış olmazdı. En iyi krem zarar veremez.

İşte tanıtım deri altında penis jeller, macunlar, vazelin yağ dolu tehlikeli etkileri kadar, kaybetme deri penis ve hatta yeteneği ereksiyon. Bu hastalarda muhasebe, ameliyat amacı ile kurtuluş penis ve geri yükleme işlevleri

İşte vakum pompası, bir basınç oluşturur, bu sözde bir artışa yol açar (başka bir yaygın yöntem, İnternet) kolayca teşvik, kan damarlarının yırtılması. Aynı uzmanlar, tanınan bir yöntem kesinlikle etkisiz. Masaj sunan bazı ustalar, ya da fiziksel egzersiz ile de pek bir işe yara. Penis büyütmek için nasıl

Erkek olan boyutları genital önemli ölçüde daha az ortalama, çözmez sorunları, lekeli genital krem ya da astı ona bir yük. O tıbbi yardım almalısınız.

Bugün tek gerçekten etkili bir yöntem, çözüm, böyle samimi bir sorunu doktorlar ameliyat gerçekten artırmak için yardımcı bir organ kadar 5 cm var endikasyonları ve kontrendikasyonları. Ayrıca, her zaman değil, organ ihtiyacı artar.

Boyut ortalama penis istirahat — yaklaşık 9 cm, dik, yaklaşık 15. Bu bir istatistik değil, bir ideali, istediğiniz çalışıyoruz.

Nasıl kalınlığını artırmak için penis (tüm yollar)

Fırsat penis büyütme hakkında kaygılı olduklarını her zaman erkekler. Çalışmalar, yaklaşık %30-40 oranında erkek, mutsuz penis boyutu. Evet ve yapay olarak oluşturulmuş bir efsane daha büyük penis, daha iyi, neden böyle tatminsiz daha fazla olur. Bu bağlamda tıp yerinde değil ve sürekli gelişen, doğru teknikler ve cihazlar artırmak için değil, sadece bir uzunluk, ama penis kalınlığı.

Temel teknikler

Bugüne kadar çeşitli teknikler yardımcı kalınlığını artırmak için penis. Tartışılmaz avantajı hepsi uygun evde kullanım için. Yani, şehirdeki temel teknikler önemli söz şu:

 1. Manuel yöntemi.
 2. Vakum pompası.
 3. Extender.
 4. İlaca bağlı dayalı bir yöntem kullanımı, hormonal ilaçlar.
 5. Cerrahi müdahale.

Düşünün her bir şekilde daha fazla bilgi edinin:

Egzersiz

En kolay yöntemlerden biridir penis büyütme, göre, erkekler. En önemlisi, ne bir yol vardır, yan etkileri, vücut için erkekler ve mali maliyet gerektirir yardımcı cihazlar. Penis büyütmek mümkün uzunluğunda ve kalınlığında. Bunun için kullanılan farklı egzersiz.

Anlamak önemlidir ki teknik olarak bir artış uzunluğunu ima germe doku corpus cavernosum ve kalınlığını sağlamak, onların uzantısı. Eğer neden manuel yöntem doku germe cinsel organ erkeklerde bir çırpıda, bir genişleme için gerekli koşul bakım ereksiyon belirli bir süre için. Bu da riskini artırır yaralanma.

Egzersiz artırmak için penis kalınlığı en etkili ereksiyon. Başlangıç egzersiz ile takip yükleri, düşük yoğunluklu, daha sonra yavaş yavaş artırılabilir yoğunluk ve karmaşık bir egzersiz. Unutmayın, bu egzersiz başlamadan önce gerekli ısınma doku.

En hızlı bir şekilde bu yapılabilir ile sıcak su ve tuvalet bezi. Bir sonraki önemli bir husus varsa, bol yağlama, kullanabilirsiniz herhangi bir jel-losyon, tamam. Egzersiz yaparken bir «kuru» ve hiçbir ön ısınma dokuların yüksek yaralanma riski, doku penis.

Sonra eğitim başlasın egzersiz:

 1. Okşayarak başlayın.
 2. Yavaş yavaş artan bir basınç penis maksimum ereksiyon.
 3. Tek elle tutun alanında penis, başka düzgün bir gecikme alanı kafası.
 4. Devam edin gecikme bir dakika bekliyorum, sonra basınç gevşetmek, sonra tekrar baştan.

Orada başka bir seçenek egzersiz artırmak için penis kalınlığı evde. Hazırlık aşaması benzer, yani unutun açılış ve yağlama. Sonra kavramak penis alanında kafa başla yavaş yavaş germek ve sıkıştırmak. Bir anda maksimum voltaj gerekir, ayrılamıyorum bir kaç saniye.

Sonra egzersiz için tavsiye edilir, rahatlatıcı bir masaj yapmak, kurtarmak için yardımcı bir kan dolaşımı. Dezavantajı, uzun bir süreç.

operasyon

Bu yöntem, sadece yardımcı olur, uzunluğunu artırmak için ve kalınlığı penis, ama kurtulmak iktidarsızlık. Vakum pompası, erkekler için temsil silindir ile pompa. Bu kapasite yerleştirilir penis, pompa yavaş yavaş pompaları silindir hava. Sonuç olarak, elde etmek yönetmek anlamlı bir penis büyütme kısa bir süre için.

Extender az popüler vakum pompası. Onu kullanmak için tavsiye edilir erkeklerde varlığı ile anatomik anomaliler yapı ürogenital sistem organları. Avantajı ağrısız, etkinliği ve yan etkileri.

Extender ayarlamanızı sağlar gerginlik ve gerilme penis. Bundan sonra daha iyi sonuçlar için, isteğe bağlı olarak kullanmak için özel bir çubuk.

Olarak kabul edilir ve sonuç ne olmuştur zaten ay başından itibaren kullanımı. Önemlisi, fikstür değil uzanır hücreleri yapısal öğeleri organ ve artan sayısı.

Bu nedenle elde edilen sonuç kaydedilir uzun bir süre.