Artırmak kudret evde hızlı

Birçok temsilcileri bir erkek zamanla bozulur kudret, bu madde için nasıl öğrenmenize yardımcı olacaktır artırmak kudret ziyaret olmadan bir uzman, çok değil, gitmek için tereddüt, bu sorun doktora. Tabii ki, denemek için almak için çeşitli ilaçlar etki gücü artırmak için, ama emin olun sonra doktor ziyareti. O birçok faktöre bağlıdır, örneğin stres veya deneyimler.

Tüm temsilciler, erkek gücü, çok önemli ve önemli. Ama pek çok erkek tabi ona düşer. Bundan sonra erkek görünür, cinsel ve psikolojik bozukluk. Ama hemen üzgün, modern dünyada birçok yolu vardır, yardımcı gücünü artırmak.

Eğer geliştirmek istiyorsanız, kudret, o zaman gerekir:

 • Sigarayı bırakmak için;
 • İçmek, alkollü içki ile;
 • Tüketilmesi tatlı;
 • Değil kahve içmek.

Halk yolu da anlaşılacağı spor katılım ve uyum doğru bir diyet. Orada da özel egzersizleri hangi sırayla yardımcı olacak bu durumda.

rus banyosu

Çok basit bir araç geliştirmek için kudret evler

Böyle bir ev için bir yol olabilir oldukça çeşitli ve hatta sıradışı. Onların en sık kullanılan ev doktor reçetesi olmadan. Seçiyorum en iyi teknikler geliştirmek için erkek güç:

Rus banyosu

Bu banyo yardım, vale park hizmeti ve filo korumak için erkek sağlığı normal bir uzun yürüyüş ile, denizde. Bunun nedeni, onlar yoktu, düzenli bir cinsel yaşam, işte başvurdu böyle bir yöntem. Yürüyüş, rus hamam için erkek sağlığı için çok önemlidir, bu yüzden gibi o teşvik etmektedir:

 • Stresi azaltmak için;
 • Artan kan dolaşımı kan damarları;
 • Bağışıklık sistemini geliştirmek;
 • Olur, vücut temizliği toksinler;
 • Artışı, ruh hali ve sağlık, genel olarak;
 • Bu halk bir şekilde etkileyen, kişinin iyi ve katkıda kudret.

Ama unutulmaması gereken önemli nokta, sık sık yürüyüş hikayenin teması olabilir kötü vücut için. Tavsiye edilen oran ise günde bir veya iki kez bir hafta için bir yetişkin erkek. Buhar gerekir kullanarak, bir süpürge, huş, ve gitmek için buhar odası daha fazla değil daha 10 dakika önce bu sonra.

Eğer, istediğiniz sağlıklı ve yükseltmek onun erkek gücü, alkollü içecek içmeyin banyosu içinde, bu olumsuz vücudu etkiler. Ve, tabii ki, ne zaman alkol iyi bir sonuç almazsınız.

Kontrast banyo

Halk bir şekilde kaldırmak için kudret evde, yoksa bir fırsat katılmak için bir rus hamam. Ne yapmak istiyorum böyle bir banyo için ihtiyacınız olacak, iki yüksek kapasiteli, güvenli bir şekilde sığabilir. Bu bir kapasite dökün sıcak su (yaklaşık 40⁰ C), ve diğer soğuk (yaklaşık 20⁰ İle).

Sonra tüm yapılan eylemler gerekir sırayla koyarak vücudunuzu ilk önce bir kap içinde sıcak su ile, sonra soğuk. Oturup onlara en fazla 1 dakika, tekrar bu eylem için gerekli en az 8 kez. Ayrıca, yavaş yavaş sıcaklık farkı.

Masaj testis

Bu yöntem oldukça etkilidir artırmak için güç, hatta yerine Viagra. Bu masaj titreşim temsilcileri bir erkek için seçimi testosteron. De geliştirmeye katkıda lenfatik drenaj durgun fenomenler, kan dolaşımını arttırır, cinsel organlar.

Masaj testis yardımcı olacak herhangi bir erkek sperm üretimini artırmak ve onun özelliği. Bu masaj çok yararlı etki gücü artırmak için, bir kimse herhangi bir evde yapmak. Onu üretmek için düzenli olarak, daha sık, daha bile iyi. Doktorlar genellikle tavsiye üretmek için bu masaj yatmadan önce en çünkü uyku sırasında vücudun ürettiği testosteron.

En önemli faktör çalıştırdığınızda, masaj, testis, doğruluk, çok savunmasız bir vücut parçası bir erkek. Masaj sırasında egzersiz yapmamalıdır ağrı, eğer bunlar var ise, mutlaka bir doktora başvurun. Bu masaj kesinlikle yasaktır gerçekleştirmek iltihabı testis veya onların uzantıları.

Hazırlık, kendisine masaj

İlk yapmanız gereken doğru hazırlamak testisler ve skrotum masaj. Bunu yapmak için, ihtiyacınız olacak bir şal testisler, birkaç dakika için biraz sıcak havlu ya da sıcak bir duş almak. Bu eylem, size yardımcı ısınmak testisler ve yol gevşeme skrotum, sonra testisler akıcı sarkık.

Ayrıca unutmayın, ne zaman bir masaj uçlarına olmalıdır, sıcak, onları ısınmak gerekir. Bu kullanılarak elde edilebilir sürtünme handprints birbirine, bu katkı daha yüksek sıcaklık.

Yürütme masaj testis

Süresi her egzersiz geçmemelidir 2 dakika.

 1. İlk yapmanız gereken yakalamak cilt skrotum her iki tarafında penis uygulayarak bu işaret ve başparmak. Sonra, yapmanız gereken hafif bir hareket ile başparmak. Yön bu hareketi olmalıdır penis aşağı doğru;
 2. Daha sonra ihtiyacınız yakalamak testis dibinde parmak ve yavaşça gecikme testis aşağı. Yapmak için bir çaba gerekir, en fazla 3 saniye sonra dinlenmeye birkaç saniye. Tekrar bu işlemi birden çok kez;
 3. Aşağıdaki egzersiz olacaktır gizleme alt kenarı, skrotal cilt, diğer elinizle bu eylem, tabi temiz masaj. Bir süre bu egzersiz testisler olmak biraz daha fazla gelgit kan;
 4. Ayrıca dikkatli ve biraz daha sıkıştırmak ve sıkıştırmasını testisler. Sayısı, sıkıştırma oranı ile karakterize olacak, sizin yaş. Örneğin, eğer 35 yaşından sonra yapmak, bu eylem, gerek 35 kez.

Bu ev bir şekilde hemen yardımcı yükseltmek kudret ve ereksiyon. En önemlisi doğru egzersizleri yapmak ve kurallara uymak.

Artan gücü ile karışımlar

Bitkisel çaylar oldukça vakit, işte bunlardan bazıları:

 1. İhtiyaç 100 gram, schisandra, 1 litre sıcak su. Pişirme bu suyu çok basit, dökün, limon, sıcak su ve bekletin 2-3 saat. Daha sonra tüketilmesi gerekir 3 günde bir kez birkaç hafta için;
 2. Almak gerekir 150 gram alıç onlara 1,5 litre su. Dökün, alıç suyu kaynatın, buhar banyosu. Alınması gereken en az 4 günde bir kez. Bu suyu çok hızlı bir şekilde artırır, erkeklik;
 3. Al 200 gram kurutulmuş dubrovnik ve 1 litre su. Gerekli kaynatın yaklaşık 10 dakika bekletin en az 2 saat. Sonra, almak için 4 günde bir kez;
 4. Almak gerekir 150 gram zencefil kökü (kıyılmış) 300 gram sıcak su. Sadece dökün kök ve tüketilmesi en az 5 kez bir gün. Bu kaynatma yükseltmek için yardımcı olur erkek sağlığı üzerinden bir gün.
masaj

Artış potansiyeli ile ürün

Bir dizi ürün, büyük ölçüde etkileyebilecek olan kudret. İşte bunlardan bazıları:

 • Sarımsak. Bu bitki kolayca olanlar için uygun değil özellikle ifade düşürücü etki gücüne. Bu sarımsak gerekir Marine ev, o size yardımcı olacaktır yükseltmek kudret. Marine onun oldukça basit, bunun için gerekli 1kg sarımsak, ardından ince ince doğrayın, daha sonra uykuya kavanoz, su dökün ve sıkıca kapatın. Israr marine gerekiyor, yeterince karanlık bir yerde, ve sık sık karıştırın. Bir ay sonra, bu marine alabilir, 1 çay kaşığı sıkılmış süt;
 • Deniz. Bu ürünler oluşur hemen hemen protein, yanı sıra çok zengin iyot, fosfor, kalsiyum, mineraller ve vitaminler. Bu nedenle birçok deniz ürünleri yardımcı olabilirim gücünü artırmak;
 • Fındık. Varolan tüm fındık çok yararlıdır, ancak artırmak için erkek gücü en uygun antep fıstığı, ceviz, sedir ve badem. Onlar yararlı konuları içeren çok sayıda yağ asitleri, vitaminler ve mineraller;
 • Yağ. İyi yağlar olarak kabul edilir ve bu zeytin ve keten, onlar için yardımcı bir bileşenidir organizma. Artan erkek potens yardımcı teşvik bu yağlar;
 • Et ürünleri. Herhangi bir erkek değil, yaşamak için yok et, ama aynı zamanda çok yararlı onun sağlığı için.

İyileştirme gücü kullanılarak egzersiz

Artırmak gücünü kullanarak bazı fiziksel egzersiz. Kudret genellikle azalır çünkü kan durgunluk, prostat bezi. Bu anlamda çoğu erkek, uzun bir süre için oturmak. Eğer çok az hareket ediyoruz, daha sonra bu egzersiz yapmak için 3 günde bir kez. Onlar çok hafif ve gücü altında, herhangi bir temsilcisi, bir erkek.

 • Adım yerinde. Etkinlik sırasında, belirli bir egzersiz değer bir diz yükseltmek, mümkün olduğunca yüksek yukarı. Egzersiz yapılır en az 10 dakika.
 • Başlangıç pozisyonuna oturan,–. Gerilerek kalça, aynen öyle, sanki ikisi arasında bulunması, bir çeşit konu. Zorlanma gerekir yaklaşık 5-7 saniye.
 • Egzersiz «bisiklet». Yapmanız gereken en az 2-3 dakika.
 • Egzersiz germe skrotum. Bunu yapmak için, tamamen çıplak, aşağı bodur ve çekme skrotum aşağı. Yapmak için yaklaşık 5 dakika.
 • Moral ve basık pelvis. Bunu yapmak için, yatmak için, dizlerinizi bükün, ayak kalmalıdır yerde. Egzersiz gerekir gerçekleştirmek için yaklaşık 7 dakika, o uyarır, kan dolaşımını artırmak.
 • Gergin kas. Yapmanız gereken ilk şey, geri yatın, dizlerinizi bükün, ayak olmalıdır çevrili. Gerek maruz gerilim kas bölgesinde, anüs ve skrotum. Bu egzersiz, çok iyi bir etki gücü artırmak için evde.

Gördüğünüz gibi, destek görmek için erkek potens evde, sadece belirli gözlemlemek yukarıdaki kuralları. Ama eğer size yardımcı olur, herhangi bir ev geliştirme yöntemi kudret, o zaman mutlaka bir doktora görünmeliyim. Doktor tam bir teşhis ve reçete sadık bir tedavi.

Kudret kolayca belirtisi olabilir, herhangi bir hastalık. Olması gereken çok uyanık, yoksa kudret azalır. Herhangi bir ana yol, kendi iyi, ama istismar edilmemelidir, bu kötü sona. Eğer istediğiniz sonuçları elde etmek için ev ortamında, ana olacak, uyum, doğru beslenme ve egzersiz.