Halk ilaçları için kudret

Nasıl geri kudret halk ilaçları ve karışık değil, tüm çeşitli araçları ve yöntemleri? Çalışacağız düzenlemek için halk ilaçları için kudret erkeklerde böylece netleşti, ne geleneksel bir çare etki gücü artırmak için ne için «sorumlu» ve seçin en iyi kocakarı ilacı, her kategoride.

Araçlar vardır, alınan dersler, ama var gibi kullanılabilecek bir acil durumda. Dikkatle inceleyerek, özellikleri, diğer, belirlemek için en uygun.

Ne kadar zamanında ve yerinde uygulamak için halk ilaçları için kudret

halk ilaçları etki gücü artırmak için

Hangi halk ilaçları gücünüzü artırır? Cevap ne bağlıdır, bu durumda, saymak kudret. Kudret yeteneğidir erkek geçirmek için tam bir cinsel ilişki. Yani, bir erkek böyle bir yorumu geçer bir kaç işlem adımlarının uygulanması, onun cinsel potansiyeli:

  • dürtü (libido);
  • ereksiyon (seçimle birlikte 5 ila 8 faz);
  • ejakülasyon (boşalma).

Geniş anlamda, insanlar bu kavramı «kudret» hala bazen açılmıyor yeteneği erkekler baba olmak. Yani, sağlamak için bu miktar ve sperm kalitesini garanti edecek bir devamı tür. Ama olsa bile, bu faktörü ortadan kaldırmak için, hala görüldüğü üç listelenen aşamasında farklı varlık ve fizyolojik mekanizmaları. Başka bir deyişle, soru iktidarsızlık hakkında yeterli belirtileri ihlali, herhangi bir aşamada. Çünkü bu tür ihlaller çağrılabilir farklı nedenleri, tedavi yaklaşımı ve tedavi kudret halk ilaçları bağlıdır, hangi aşamada erkek için sorunlar yaşıyorsunuz.

Dürtü (libido)

Önce erkek mi hissetmek için bir arzu, bir profesyonel bir ortamda denir libido ve ortak daha yaygın olarak adlandırılan çekicilik, tutku, arzu. Enerji, cinsel dürtü ve eşlik takip ereksiyon olmadan, ama özgün cinsel bora (hatta mümkünse teknik olarak sağlamak ereksiyon), cinsel ilişki dönüşür mekanik cansız bir süreçtir. Henüz Carl Gustav Jung gördüm benzerlik kavramı libido ile yaygın bir Doğu kavramı yaşam enerjisi Qi, tüm altında yatan süreçleri evrenin.

düşük cinsel dürtü

Düşüşün nedeni, cinsel isteksizlik gibi psikolojik ve somatik faktörler. Arasında psikolojik (otel, alışma, kısa süreli bir düşüş tutum nedeniyle elverişsiz bir ortam bir anda cinsel birleşme, kişisel veya sosyal problem çözme vb.) yaygın faktör, sürekli stres, ezici bir dürtü. Bir kısmı halk ilaçları etki gücü artırmak için, erkekler için, hedeflenen bu azalma stresli bir yük ve çekme sistematik bir psikolojik baskı. Bu aynı eyleme kurtarma aracı güç, genellikle uygulanır uyku bozuklukları. Bir erkek için kazanç eril enerji mi uyku. Bazen artırmak için kudret bu tek başına yeterli olmaz. Şaşırtıcı değil bu yüzden, ne kekik bir slav halkları döşeme yatak başı için daha iyi bir uyku, yerleşmiş şöhret bitkiler, yetenekli yükseltmek kudret.

Düzenli olarak siyah çikolata yiyerek de artırmak kudret evde ve kendinize enerji kaynağı sırasında cinsel ilişki. Ama tüketilmesi çok kalorili bir ürün gerekir orta.

Buna ek olarak, libido bağlıdır durum endokrin sistem genel olarak ve testosteron düzeyi düzeyleri, serum özellikle. Arasında bir bağlantı vardır iş hipotalamus-hipofiz sistemi ve kontrol ona üretim testosteron, testiküler (90-95%) ve böbreküstü bezleri (%5-10 oranında). Kaba bir müdahale, endokrin sistem - süreç öngörülemeyen sonuçları ile. Bu anlamda halk ilaçları etki gücü artırmak için hızlı bir şekilde temsil eden bazı tehlike erkek için: yüksek doz ve dinç karışımı hızlı eylem kurmadan gerçek nedenleri iktidarsızlık, daha fazla zarar, daha güçlendirmek, cinsel fonksiyon.

Ancak, geleneksel tıp, en sık duruluyor yine de o kadar çok devrimci ve bir defaya mahsus değişiklikler vücutta ne kadar uzun süreli evrimsel birikimi (tezahürü) etkisi. Bu bağlamda, başta gelen halk ilaçları etki gücü artırmak için erkeklerde olduğu eylem yönelik artan üretimi ve korunması için kendi testosteron. Dahil olmak üzere - ürünler içeren iyot ve çinko.

Bilmek yararlıdır! Bolluk çinko ünlü istiridye, ama eğer hakkında konuşmak için geri kudret halk ilaçları slavlar, burada en etkili ilaç - kabak çekirdeği - en zengin çinko bitkisel ürün bizim enlemlerde.

Artan kudret, erkeklerde 60 halk ilaçları hemen hemen her zaman ile ilişkili olan restorasyonu ile testosteron seviyesi. Erkek itibaren 40-45 yıl (erken form), testosteron seviyesi bazen azalır, böylece oluşur sözde erkek menopoz. En sık, bu kriz bir fenomen olmuştur 50 yıl. Bir sonraki aşamada yaş androjenik açığı tecelli yaşlı bir adam 60 yıl, ama, gibi ve diğer birçok hastalığın androjenik açığı şimdi, «daha genç». Bu nedenle, geliştirmek için gücü 40 sonra zaten gerek uygulamak için önleyici tedbirler (dahil olmak üzere kullanarak, halk yolları üretmek hormonu). Ve kaydetmek için kudret erkeklerde 50 sonra bunu yapmak için gerekli sistematik. Eğer tedavi halk ilaçları gecikmiş bir ya da iki yıl, değil umutsuzluk, gerek hareket replasman hormon tedavisi alarak, bir doktor tarafından reçete ilaçlar testosteron.

Ereksiyon

Ereksiyon kalitesini de büyük ölçüde bağlıdır psikolojik faktörler, bu nedenle burada haklı ve uygundur halk ilaçları için ereksiyon veren erkek özgüveni ve enerji. Örneğin, aynı kekik (kekik) eski çağlardan beri bilinen bitki, kokusu olan aşılayan bir erkek cesaret ve güç. Modern bilim doğruluyor yeteneği kekik azaltmak anksiyete azaltmak için stresli bir yük.

Ama psikolojik faktör durumuna ereksiyon anahtar etkileri daha sık yaşıyor gençlik. Yaş aynı, yavaş yavaş büyüyen rolü ve payı somatik gelişimine neden erektil disfonksiyon, ve odak soruya cevap olarak artırmak kudret erkeklerde 45 yaşından sonra halk ilaçları, kayıyor zaten bir kenara önemli hastalıkların tedavisi tetikledi cinsel bozukluk.

ereksiyon

Durum prostat öncelikli faktörlerden biri, doğru sıçrayan üzerinde erektil fonksiyon. Prostat masaj etkili ve önemli, ama halk yollara erkek potens artırmak için, sık sık, düşünmüyoruz. İşte kereviz gibi güçlü bir idrar söktürücü ve anti-inflamatuar fonksiyonlarını korumak için prostat gerçekten çok iyi. Buna ek olarak, kereviz - diyet gıda ürünü bol miktarda lif, yardımcı olan etkili bir vücut ağırlığı kontrol. Prostat fonksiyonu da geliştirmek zaten yukarıda kabak çekirdeği.

Ereksiyon ayarlanabilir periferik ve merkezi sinir sistemi. Kaliteli iletkenlik sinir sinyalleri - ön koşul sağlamak erektil fonksiyon. Bu nedenle halk geleneği içinde «yakalanmış» bir şekilde «şoklama» sinir sistemi ile zıt termal tedaviler ve/veya oturum rahatlama. Son gerekir çıkarmak için, olası sıkışma ve abluka. Az sayıda kontrendikasyon erkek potens artırmak için tavsiye edilebilir masaj genital organları.

Gelince «sertleştirme», sinir sistemi, banyoları soğuk ve gölet sauna, yüzme havuzu gibi gücünü artırmak, hem de zarar verebilir, çünkü bu yollardan yükseltmek kudret vardır bir sınırlama yoktur. Özellikle kalp-damar hastalıklarında zıt termal prosedürleri tetikleyebilir patolojik değişiklikler. Bu nedenle önce atılmak «breaking bad», öncelikle nedenini belirlemek erektil ihlalleri. Çok büyük olasılıkla, böyle bir neden olacak bu sorunu gemiler ile.

Durum dolaşım sistemi büyük ölçüde belirler ve elde etmek için yeteneği, cinsel üyesi cinsel ilişki için yeterli kan ile dolum. Eğer damarları daralmış ve bozulmuş veya takılmış, kırık ve gövdesi penil arteriyel kan. Ayrıca, çünkü çapı koroner damar sağlayan dolgu penis, maç, neden organik vasküler iktidarsızlık varsayabiliriz olasılığını kalp hastalığı.

Bilmek yararlıdır! Bu ilaçlar etkili olacaktır semptomlar, kardiyovasküler hastalıkların, uygun ve artırmak için erkek potens.

Kanıtlanmış bir halk aracı genişletmek için kan damarları ve, buna göre, kazanç için, kan dolaşımı olarak kabul edilir sarımsak. Bileşenler sayesinde sarımsak ortaya hydrosulphuric bağlantı teşvik genişletmek için kan damarları, söz konusu doku penis. Ayrıca bileşenleri sarımsak sürecine dahil testosteron üretimini yükselterek libido. Kabak çekirdeği tavaf diğer ürünler ile bizim geleneksel duvar kağıtları değil, sadece sayısına göre çinko, aynı zamanda sayısına göre L-arginin, bir laminasyon üzerinde azot oksit, yol açar, kan damarları genişletmek, olma, yapı malzemesi azot metabolizması. Bu da kendi adına olasılığı artar. erkekler seks.

koşu etki gücü artırmak için

Mümkün olan ürünler geliştirmek, kardiyovasküler sistem, geleneksel dahil tüm listeleri araçları güçlendirmek için kudret evde. Uygulama, bu tür ürünlerin gerçekten de, sık sık, makul ve mantıklı bir şekilde geri ereksiyon. Ancak, birçok halk ilaçları geliştirmek için ereksiyon (bir sorun olduğu, neden olduğu hastalık) günah iki kusurları:

  1. Ücretler, şifalı otlar, sık sık kullanılan tentür ve balms, kolayca verebilir, yan veya ters etkisi aşıldığında, önerilen doz. Bu durumlarda olur, ne zaman, örneğin, tentür için kudret içmek gibi bir tablo alkol, hemen 100-300 ml ve daha fazla. Aşırı dozlarda uygulanan herhangi bir ürüne eşlik edecek yan etkileri, ama likörler şifalı otlar votka veya alkol için tanımlanan maksimum değerler normalin çok basit. Sonuç olarak, yerine artırmak tonu elde edebilirsiniz depresyon sinir sistemi ve damarları genişletmek yerine - beklemek, nöbet, baş ağrısı ya da kanama.
  2. Yüksek kalorili. Örneğin, bir bal, bir de, geleneğe göre, halk hekimliği, gücünü artırır, tüm erdemleri çok kalorili bir ürün gerektirir dikkatli bir tutum, nasıl bir ilaç. Buna göre, bir doz da olmalıdır tedavi, özellikle erkekler için, obez. Yüksek kalorili farklı ve fındık.

Bu nedenle, hemen hemen zorunlu bitişik önlemler için tüm etkileyen, iktidarı halk araçları ılımlı egzersiz, egzersiz, engelleyen, kan staz genital ve pelvik organları. Burada da uygun bir egzersiz ve pc coccygeal kas ve yoga seti ile belirli asan ve sadece sistematik bir egzersiz. Bu şekilde kendimi getirmek için izin kurtulmak için kitle diğer sağlık sorunları. Ayrıca, iyileştirme için kudret gereklidir sigarayı bırakma ve tablo dozda alkol.

Boşalma

boşalma

Soru arttırıcı konu ile boşalma bağlı, genellikle bu durumlarda erken boşalma ve, nadir durumlarda, kontrol edilemeyen gecikme boşalma. Gibi ve daha önceki aşamalarında, ruhsal durum erkekler ve bu durum santral ve periferik sinir sistemleri özellikleri etkileyen bir süreç. Evde halk ilaçları gibi bozukluklar da tedavi etmeye çalışırlar yatıştırıcı ilaçlar, kendi üretim - sık sık çaylar ve kaynatma dayalı nane ve melisa.

Ancak, kurtarma kudret erkeklerde halk ilaçları bu gibi durumlarda, büyük olasılıkla, yeterli terapötik değişkenlik oluşumunda bireysel bir yaklaşım. Andrologists çoğu dahil, erken boşalma değil, organik ve konjonktürel ve psikolojik sorunlar, kurtulmak gerekir hangi bir resepsiyonda seks terapisti ya da bir psikolog. Orada sonra değiştirilmesi sorunu bireysel normatif bir süre kala boşalma, kaldırdı soru yanlış, erken boşalma vb

Arasında psikofizik faktörler olarak adlandırılabilir iltihabi süreçleri uzantıları genital bezleri, ama onlar bağlanmak ve psikolojik faktörler, muhasebe, genel bir resim. Genel olarak halk geleneği uygulayan dolaylı psikolojik etkisi doğrudan bir azalma duyarlılık glans:

  1. Psikolojik etkisi nedeniyle adaptasyon erkek, bir var elinden saygın bir şifacı, mucize bir araçtır.
  2. Hassasiyet azaltma uygulama tarafından üretilen merhem dayalı lidokain veya anestezina ederek de prezervatif kullanımı ile «soğutma» yağlanır.

Bu nedenle yararlanarak, yukarıdaki kriterlere araya getirdik en etkili yollar yükseltmek kudret, hangi biz şimdi derlemek için kendi en iyi. O içerir halk yöntemler ve ürünler:

  • diyet bir parçası topa aday «Olarak artırmak kudret evde» temsil kabak ayçiçeği tohumu, sarımsak, kekik ve kereviz (hareket, farklı bir sistem ve telafi eylemini birbirlerine);
  • usule ilişkin kısmı temsil sistematik egzersiz ve masajlar, genital organlar, prostat ve bedenin genel olarak.

Listelenen ürünlere ve yöntemlere ekleyebilirsiniz başka bir dizi yaygın yemek tarifleri, göre, halk gelenekleri, cevap ve soru yükseltmek için nasıl erkeklik yokluğunda ciddi organik bozuklukların ve soru, nasıl tedavi edilir, iktidarsızlık, ihlali varsa zaten bir ifade ile kendini gösterir.