Nedir kudret

Nedir kudret

Uzun erkek gücünü (potens) eşit yeteneğini baba olmak ve soyunu devam, bir düşünce için büyük bir nimet, bir hediye, bir doğa. Şu anda kelime kudret alır daha geniş bir anlam değil, sadece baba olmak, ama aynı zamanda bir kadın karşılamak. Genellikle, kelime kudret geçerlidir açısından erkekler ve cinsellik. Erkekler için kudret için gerekli bir kriter tatmin edici bir cinsel yaşam. Ancak, bu ne kudret? Neden ihtiyacı olduğunu ve onu etkiler.

Nedir kudret

Kelime anlamı kudret yeteneği yatıyor gerçekleştirmek için herhangi bir eylem, oluşturmak, gerçekleştirmek, üretmek. Kuvvet ve yeteneği – eş anlamlı kudret.

Seksoloji dar anlamda erkekler kudret – erkek fırsat gerçekleştirmek üreme fonksiyonu.

İle karakterize edilir:

 • yeteneği boşalma ve kaliteli sperm;
 • erektil fonksiyonu ve rüzgar onun tezahürü;
 • süreli bir cinsel temas;
 • yeteneği almak için bir memnuniyet ve tatmin edecek bir kadın.

Nedir kudret, geniş anlamda, bu yeteneği bir cinsel yaşam. Bu yeteneği erkek babası olmak, erkek aphrodisiaka değmez eşit bir frekans ile cinsel temas, büro, cinsel cazibe, ereksiyon. Tüm bu kavramlar, eş anlamlı, ve sadece bileşen parçaları bu kavramlar.

Beste kudret

Bileşenleri, parçaları erkek potens şunlardır:

 1. Libido – özlem erkek, kadın.
 2. Ereksiyon – katılaştırma ve önemli bir artış penis hacmi sayesinde kan akışını ve doldurma onu kavernöz tel Ereksiyon sorumlu harcama ihtimali cinsel temas.
 3. İşlevsellik sperm olduğu anlamına gelir, hızı ve kalitesi devam etmek için bir tür.

Her parçası bir kudret, bir çok faktöre bağlıdır. Yani, libido bağlıdır hormonu testosteron. Testosteron erkeklik hormonu, sentez, testiküler ve adrenal korteks, aktif, üretimi, sperm ve sorumlu bir kalite göstergesidir. Testosteron da bir etkisi olabilir erkek ruh ve kararlılık ile ilgili olarak stres ve depresyon. Büyük bir rolü kabul sürecinde yağ yakma ve sürdürmek kas kütlesi.

En büyük etkisi ereksiyon vardır erkek sağlığı

Testosteron sentezi doğrudan yaş ile ilişkili olduğu, ekoloji, yanı sıra yaşam tarzı ve diyet. Ayrıca, erkeklerde libido bir etkiye sahip ruhsal ve duygusal bir durumdur bağlıdır çevre ve sürdürülebilirlik olumsuz dış etkilere.

Testosteron aktif sentez sürecinde cinsel olgun. Zirve kan konsantrasyonları muhasebe, 25-30 yıl. Sonra başlar yavaş yavaş azalma.

Üzerinde erektil fonksiyonu etkiler yaş daha genç bir adam, daha iyi çalışan bir dolaşım sistemi sağlayarak, gelgit penise kan. Ereksiyon üzerinde etkisi ağırlık ve birikmiş yağ tabakası, bir olumsuz yönde etkiler, tüm organlarda. Önemli bir rol oynar ve olumsuz etkileri ekoloji.

En büyük etkisi ereksiyon vardır erkek sağlığı. İnflamasyon enfeksiyon veya bakteriyel kökenli etkileyen idrar sistemini neden olabilir, geçici veya kalıcı ereksiyon ortadan kaybolması.

İyi bir etki gücü üzerinde olumlu etkisi vardır iş sadece vücudun, özellikle, düzenli seks geliştirir, kan akışını ve vücut gençleştirmek.

İktidarsızlık

Zıt kavram kudret erkek – iktidarsızlık – yetersizlik cinsel ihtiyaçlarını karşılamak için. İktidarsızlık için yetersizlik ile karakterize almak ve sürdürmek için ereksiyon, erken boşalma, eksikliği, tatmin edici bir cinsel temas. İktidarsızlık ile ilişkili bozulmuş kan akımı ve kötü gelgit penis dokulara kan.

Kudret erkeklerde bağlıdır gibi bileşenler:

Zararlı alışkanlıkları vlyayut üzerinde kudret
 1. Mizaç ve genetik yatkınlık, erkek güç ve enerji atılmış, doğa ve kalıtsaldır.
 2. Kalp ve damar hastalıkları. İhlal durumu için bu önemli vücut sistemi neden yetersiz üniversite penise kan.
 3. Üriner sistem hastalıkları.
 4. Çökmesini hormonal arka plan ve diyabet neden yetersiz hormon sentezini sürdürmek için gerekli gücü iyi bir düzeyde veya tamamen ortadan.
 5. Aşırı kilo nedeni sentezi, çok sayıda kadın hormonları ve yetersiz sayıda erkek. Eksikliği, erkeklik hormonu azalmasına yol açar dürtü karşı cinse. Aşırı kilo da yük oluşturur ve kalp damar sistemi ve engel, özgürlük hareketleri.
 6. Yaş. Yaşlı adam, daha az testosteron hormonu üretir ve bedeni. Ayrıca yaş arası erkekler daha yatkındır, çeşitli hastalıkların olumsuz yönde etkiler kudret.
 7. Malign neoplazmlar, organları etkileyen kalp-damar ya da sinir sistemi.
 8. Kararsız ruhsal ve duygusal durumu bir erkek gerektirir azalmış dürtü ve arzuları. Nedenleri stresli bir durum, depresyon, anksiyete, korku, heyecan.
 9. Kötü alışkanlıkları: kötüye alkol ürünleri, tütün, kullanımı narkotik ilaçlar.

Olarak kaydetmek kudret

Her zaman güçlü bir kudret gerekir hakkında her şeyi bilmek güç, dahil olmak üzere, yollar, onu korumak:

İyi bir kudret adama doğru yemek gerekir
 1. Korumak için erkek gücü yeniden gözden geçirilmesi gerekir tüm diyet ve sınırlamak için kullanımı çok sayıda kızarmış, baharatlı ve tuzlu. Ürünler ve deneyimi olmalıdır diyet yararlı içerebilir, tüm gerekli mineraller ve vitaminler. Erkekler için önemli ürünlerin kullanımı zengin çinko, selenyum, vitamin E İle ve gruplar: fındık, süt, deniz ürünleri, az yağlı et çeşitleri, taze sebze ve meyve, yeşillik.
 2. Sonsuza kadar ekstra kilo kurtulmak, engelleyen, vücudun normal çalışmasını azaltmak ve erkek cinsellik.
 3. Aktif bir yaşam tarzı yol, yapmak için özel bir egzersiz geliştirmek için güç. Egzersizleri içeren bir egzersiz ve pc coccygeal kas, kan dolaşımını artırır, pelvik organları.
 4. Vazgeçmek, alkol ve sigara. Stresli durumlardan kaçınmak, deneyimleri, huzursuzluk. Uyku sekiz saat gece.

Erkek gücü, bu yeteneği ve arzusu bir erkek cinsel bir kişiye, bir de etkiliyor üreme fonksiyonu. Kaydetmek için, erkek sağlığı bilmek önemlidir, ne kudret, ne bağlıdır ve onu desteklemek. Güçlü gücü birçok faktöre bağlıdır ve bir sonucudur, sağlıklı bir yaşam tarzı ve doğru beslenme.

09.08.2018