Artan kudret, erkeklerde 40 yaşından sonra

İhtiyaç arttırıcı 40 yaşından sonra bugün karşı karşıya giderek artan sayıda erkek. Yüksek stres düzeyi ile birlikte düzensiz dengesiz beslenme, sedanter yaşam tarzı ve kötü alışkanlıkları neden olabilir cinsel bozukluk yakalamak temsilcileri bir erkek önce. Ne kadar çabuk başlamak, kapsamlı bir tedavi ortaya çıkan bozukluklar ve daha yüksek bir olasılık kaydetmek cinsel aktivite önce en yaşını başını almış.

Belirtileri erkeklerde iktidarsızlık 40 yıl

Cinsel gücü erkeklerde 40 yaşında normal değil çok düşüş dönemine göre otuz ila kırk yıl. Yaş üretim testosteron erkek vücudunda yavaş yavaş oldu, ama sağlıklı verebileceğini düşünüyorum erkekler değil sadece kaybetmek cinsel aktivite, ama tersine, genellikle geçiyor, «ikinci bir gençlik».

Modern seksoloji arasında kavram «iktidarsızlık» değil, sadece erektil disfonksiyon (düzensiz kan dolaşımı, kan damarları, penis, neden ereksiyon gelir ve bir adam işlemek mümkün cinsel ilişki). Azalmış libido, halsiz cinsel ilgi ve karşı cinsle, erken boşalma ya da zayıf, kararsız bir ereksiyon için de geçerli bu cinsel bozukluğu. Bu nedenle, kaybı veya zayıflaması kudret konuşmak istendiğinde aşağıdaki ihlalleri:

 1. Ereksiyon eksik. Erkek bu ya hiç deneyim cinsel dürtü bir kadına ya da gelir durumu, cinsel uyarılma (ayrıca ereksiyon) olduğunda bile, duygusal arzuları katılmak için cinsel temas.
 2. Ereksiyon durgun, kendiliğinden görünür ve aniden kaybolur sürecinde cinsel ilişki. Frekans başlangıcı spontan cinsel uyarılma azalır. Bu belirtileri azaltmak kudret erkek çağrılabilir bozuklukları, hormonal veya dolaşım sistemi.
 3. Erken boşalma. Durdurmak için yetersizlik boşalma ve ereksiyon tutmak için sık sık ilgili, arızalı çalışma dolaşım sistemi.

Nedenleri iktidarsızlık erkeklerde 40 yaş

Sorun potansiyeli olan 40 yaşında bir erkek ortaya iki ana gruba faktörler psikolojik ve organik. İlk grup değişikliklere bağlı duygusal durumu. Saldırgan psikojenik iktidarsızlık için katkıda nedenleri şunlardır:

 • güçlü stres;
 • varlığı bir cinsel travma;
 • artan anksiyete, depresyon, nevroz;
 • korku, başarısızlık duygusu, güvensizlik, cinsel özellikleri;
 • uzun süreli perhiz.

Düşük güç etkisi altında organik (veya psikolojik) faktörler gelir üzerine çöker çalışma, hormonal veya dolaşım sistemi, ortaya çıkan etkisi altında, dilleri, iç ve dış nedenleri:

 • Kronik hastalığı (diyabet, hastalık, dolaşım sistemi, prostat bezesi adenomu, vb)
 • Zararlı alışkanlıkları (sigara, kötüye alkollü içecekler).
 • Sedanter hareketsiz yaşam tarzı, düşük fiziksel aktivite.
 • İhlalleri bulunuyor.
 • Yanlış beslenme.
sorun-kudret

Teknikleri arttırıcı erkeklerde 40 yaşından sonra

Almak için etkili tedaviler düşük erkek potens 40 yıl sonra, gerekli yardım uzmanları. Kendi kendine ilaç kullanma, ilaç kullanımı, uyarıcı ereksiyon yardımcı olmak için izin ver, karşılaştığınız sorunu, ve bazı durumlarda, ciddi bir şekilde durumu daha da kötüleştirebilir. Artan etki gücü gerektirir entegre bir yaklaşım, seçilen göre nedenleri vardır.

Fizyolojik sistem bozuklukları tedavi gerektiren altta yatan hastalık, kurtarma hormonal denge ve normal iş-damar sistemi. Psikolojik iktidarsızlık ayarlanır psikoterapi oturumlarında güçlendirmek için sağlık, sinir sistemi ve sorun ortaya çıkan bu plan, cinsel zorluklar. Hastalar 40 yaşından sonra herhangi bir formu ile hastalık takip edilmelidir, aşağıdaki öneriler:

 • Geri normal mod bulunuyor. Uyku tutmak için hareketli bir yaşam tarzı, egzersiz yapabilir.
 • Dengelemek için bir diyet. Tercih edilmelidir proteinli gıdalar (yağsız et, yumurta, süt ürünleri, baklagiller), taze sebze ve meyve. Terk etmek daha iyidir, baharatlı, yağlı, kızartma yeme.
 • Sigarayı bırakmak ve kötüye alkollü içecekler.

İlaç tedavisi

Randevu ilaçlar yapılır niteliğine göre patoloji. Aracın eden bir mekanizmanın çalışmasını erektivnoy özellikleri aşağıdaki türleri içerir:

 • İnhibitörleri, fosfodiesteraz-5. Vermekteyiz, anlık eylem sırasında 30-120 dakika. Sağlar dayanıklı uzun süreli ereksiyon.
 • Araçlar üzerinde çalışan artan testosteron seviyesi. Normale hormonal dengeyi artırıyor ürünleri erkek cinsel hormonu. Serbest şeklinde olduğu gibi, hap şeklinde ilaçlar için yerel uygulamalar ve çözümler enjeksiyon için.
 • Temel ilaçlar doğal bitkisel bileşenler (besin Takviyeleri). Artan kudret erkekler onları kabul olur, bir arka plan geliştirmek, döviz işlemleri,kazanç üretmek testosteron etkisi altında, doğal ilaçlar.

Donanım tedavi

Fizik tedavi uygulaması ile özel olarak tasarlanmış cihazlar teşvik kan dolaşımını normale pelvik bölgede, cildin hassasiyeti ve sinir reseptörleri penis, aktive yerel kan akımı (mikro damarları, penis). Artan etki gücü olur teşekkür ederim alternatif maruz bu kavernöz kumaş erkek cinsel organı dalgaların bir sonucu olarak ortaya çıkan elektro-manyetik titreşimler. Onların etkisi dışında durgun süreci damarlarında artırır, onların esneklik.

Cihazları, aktif tedavisinde kullanılır. prostatit. Tedavi sırasında iktidarsızlık donanım tedaviye yardımcı olarak kullanılır bir yöntem hızlandırır başlangıçlı terapötik etki için diğer önlemler. Uzmanlar, birleştirmek, donanım tekniği ile yürütülmesi masaj ve yürütme için özel egzersiz, hangi eylem de yönelik iyileştirme çalışmalarının damar sistemi pelvik.

danışmanlık--doktor

Halk terapisi

Doğal bitki ilaçları arttırıcı birçok durumda, çalışan verimliliği ile tıbbi ilaçlar. Bu nedenle, uygulama bir parçası olarak, kapsamlı bir tedavi erkek cinsel bozukluklar tavsiye sadece şifacılar ve profesyonel seksoloji. Popüler kanıtlanmış araçları şunlardır:

 1. Bal, fındık (ciğerotunu). Kullanabilirsiniz fıstık, antep fıstığı, çam veya ceviz lezzet. Mix 200 gr fındık 200 gr. bal. Günlük alınması, aç karnına, 1 çay kaşığı karışımı, boyunca, 2-3 ay.
 2. İçki tabanlı zencefil. Çay, zencefil kökü, kekik ilavesi ile veya kuşburnu içebilirsin, 2-3 kez, günde bira-1 yemek kaşığı her madde 500 ml kaynar su.
 3. Bitkisel çaylar, bitkisel ücretleri. Etki gücü artırmak için 40 yaşından sonra tavsiye edilen bitkisel çaylar hint kamışı, sarı kantaron, ginseng. 100 mg kuru bitkisel kaynar su dökülür ve tutulur bir termos ya da bir su banyosunda boyunca 20-30 dakika. Al 2 h. l. 3 kere bir gün boyunca 3-4 ay.

Masaj

Bir masaj genital bölgede oluşur, doğrudan yerel uyarıcı etkileri, hangi normal vasküler basınç, geri çalışma, cinsiyet bezleri. Yöntem verimliliğini artırmak için yardımcı olur diğer ilaçları tedavi. Yapılacak oturumlar manuel terapi daha iyi bir uzman. Teknoloji prosedürü aşağıdaki gibidir:

 1. Yavaş yavaş, güçlü bir basınçlı, masaj alanı arasında, testiküler ve anüs.
 2. Bir sonraki aşamaya geçiş alanı üzerinde kasık kemiği.
 3. Son masaj alanı arasında, testiküler ve alt dalı kasık kemiği.

Egzersiz

Artan kudret, erkeklerde 40 yaşından sonra harcama ile toplam fiziksel aktivite ve çalışma kompleksleri özel bir egzersiz. Bunlar aşağıdaki türden yük:

 • Dönme hareketi leğen. Katkıda bulunmak, gelişmiş dolaşım, genital bölge. Pozisyonda ayaklar omuz genişliği, eller, kemer döndürmek gerekir leğen önce saat yönünde, sonra saat yönünün tersine (30-40 kez her tarafı, 2-3 yaklaşım), mümkün olan en geniş genlik.
 • Ağız kavgası. Etkili önleme prostatit ve diğer durgun olayları prostat bezi. Egzersiz yerine koyarak ayaklarınızı omuz genişliği, alternatif, dinamik, sığ ve klasik ağız kavgası. Başlar 2-3 yaklaşımlar 10 kez, daha sonra bu miktarı yavaş yavaş artırın.
 • Bisiklet. Dönme hareketi tekme, daha fazla hareket bir bisiklet sürme sırasında, yerine sırt üstü yatarken ve otururken yere 30-40 döndürme için bir yaklaşım. Egzersiz kurtarma teşvik metabolik süreçleri ve dolaşımı.
 • Tekne. Yatarken karın ağrısı ile ileri uzanmış eller, nefes yerden aynı anda gözyaşı omuz ve bacak, kalça. Üst noktada dinlenmeye 3-5 saniye nefes indirdi yere. Bir yaklaşım yapmak için en az 10-15 eğimli.
egzersiz
13.08.2018