En etkili egzersizler için kudret

Egzersiz için kudret, profesyonel uzmanlar tarafından tasarlanmış, yetenekli sorunları çözme yardımcı cinsel yaşam.Cinsel aktivite önemli bir rol oynar, yaşam, herhangi bir temsilcisi, güçlü seks. Sonra tam bir cinsel ilişki benlik saygısı erkekler hızla yükselir, sağlık ve ruh geliştirmek. Seks yapmak için her zaman getirirdi parlak duygular, sürekli takip etmek, sağlık genitoüriner sistem, ve bu kural herkes için geçerlidir, erkek, yaşı ne olursa olsun. Modern dünyanın gerçekleri sık sık neden olur ve çeşitli bozuklukları olan gelişimini tetikleyebilir iktidarsızlık. Bu bir hastalık değil, birçok seks genel, çünkü ereksiyon ya da zayıf, ya da tamamen eksik. Bu yol, sinirlilik, depresyonda durumu ve diğer etkileri. Çoğu durumda, geri erkek gücünü mümkündür.

Avantajları karmaşık bir egzersiz için kudret

Açıkça düşünülmüş bir program ideal ve geniş donanımlı bir ton var olan ile karşılaştırıldığında benzer dersler güçlendirmek için bir egzersiz kudret:

 • Büyük kaslar sizin çözmüş ve vücut bakımı bir tonda kabul için temel bir faktördür normal işleyen bir üreme sistemi.
 • Özel egzersizler için canlandırıcı etki gücüne katkıda yoğun oluşumu erkeklik hormonu testosteron. O izler ereksiyon kalitesini ve etkinliğini sperm üretiminde.
 • Sorun tüm durgun işlemleri, meydana gelen hareketsiz vücut parçaları. Bu yağ bezi bölgesi, sırt ve kalça eklemi. Kurtulmak durgunluk sağlar normal kan akışı cinsel organlara.
 • Egzersiz geliştirmek için kudret katkıda kaldırma kısmı adrenalin. Eğer hormon bulur doğal çıkış, bu neden olabilir ciddi bir stres. Duygusal aşırı yük azaltmak kudret önemlidir bu yüzden denemek için izin vermeyin, onların ortaya çıkışı ve gelişimi.
 • Genel sağlık ve vücut durumu önemli ölçüde düzeldi. Adam hissediyor gelgit enerji, neşe, üretimi teşvik endorfin – sevinç hormonları. Onlar üzerinde olumlu bir etkisi kurtarma temel vücut fonksiyonları.
 • Egzersiz artırmak için kudret rahatlatmak, kas gerilimi, vücut, huzur verir, rahatlatır, yardımcı olur, egzersiz ile başa çıkmak için bir sürü.

Unutulmamalıdır ki, egzersiz prostat ve kudret var tek dezavantajı – bu ihtiyaç, onları sistematik bir çalışma. Gözle görülür sonuçlar ortaya hemen değil. Çoğu durumda olumlu etkisi görülmektedir ay sonra düzenli bir egzersiz programı.

Aksine ilaç alımı ilaç elde etmek ve geliştirmek kudret kaydedilir uzun bir süre. Uzmanlar, egzersiz için bir kazanç kudret yetenekli bir ömür boyu sağlamak erkeği tatmin edici bir cinsel yaşam koşulu ne derse yapılacak, her gün ya da sonları.

Karmaşık etkili egzersiz artırmak için kudret

Avantajları karmaşık bir egzersiz için kudret

Hangi egzersiz için yararlı bir kudret? Duyulmasını erkek gücü temsilcileri güçlü seks algılandığında ilk olumsuz belirtiler gerektiğini, uzman bir kişiye danışmanızı. Doktor geri yüklemek için yardımcı olur, cinsel fonksiyon atayarak, uygun ilaçlar ve egzersiz artırmak ve kudret. Bu seksolog olduğunu iddia eden özel programlar geniş donanımlı yetenekli bir geri kayıp cinsel koşuluyla sorumlu bir tutum bunları uygulamak için.

 • Egzersiz no. 1 kaldırmak için güç. Gereken oturup bir tabure koyarak, ayak ve omuz genişliği. Eller gerekir, viraj, dirsek ve aşağıya. Çalıştırdığınızda değer zorlanma, ve sonra dinlenmek için kalça kasları. Nefes üretilen zorunlu yoluyla burun ve nefes alın eşlik bolluk gürültü. Gerçekleştirmek için gerekli olan 6 takım, 10 kulpları – dinlenme her 25 saniye. Yürütme bu egzersiz için artırmak kudret erkekler için vardır kuvvetlendirici bir etkisi idrar sistem durumunu ve rektum. Bir meslek vardır, bir başka önemli avantajı – iyileşmek vücudun herhangi bir yerde, evde, iş yerinde, seyahat ederken.
 • Egzersiz artırmak ve kudret. Çalışan bir egzersiz geliştirmek için kudret dik konumda. Ayak konur, omuz genişliği ve hafifçe bükün diz, el değer kilitlemek kemer. Ders gerektirir, yalnızlık, yabancı, çünkü mükemmel bir seçenektir bir egzersiz çıplak. Üretmek için gerekli sarsıntılı hareketler leğen ileri, ve sonra geri. Cinsel organları gerekmektedir sallanmaya, ritim gerçekleştirilen hareketler. Sadece gerekli değil, en az 5 yaklaşımların her biri devam ediyor 3 dakika. Serisi arasında egzersiz yapın küçük molalar, yaklaşık 3 dakika. Eğitim katkıda kudret, hizmet için tam teşekküllü bir rehabilitasyon sonrası işlemleri gerçekleştirmek.
 • Sporu geliştirmek için güç. Gerçekleştirmek için gereklidir, tıpkı bir önceki örnekte olduğu gibi giysilerimi çıkarmamı, sonra oturup bodur ve imkanlar çekin skrotum yukarı. Bu kas kalça ve karın gerektiğini muallakta. Yapmak için çok önemlidir, hızlı nefes almak, nefes – dinlenmek kas. Değer gerçekleştirmek için en az 7 yaklaşımların ara ile yarım dakika. Düzenli bu ihlal egzersiz güçlendirmek için kudret erkeklerde sağlar gelişimini önlemek, patolojik süreçlerin testislerde.

Egzersiz geliştirmek için kudret

Düşünün birkaç egzersiz erkeklerde iktidarsızlık, aynı zamanda getirmek etkisi normal çalıştırma:

 1. Germe. Tam bir esneme için gerekli eklem ve vertebral kolon, çünkü bu büyük ölçüde artırır, cinsel, giderici, sinir ve kas gerginliği. Bu egzersiz için kudret şu şekildedir: gerekli kalkmak dört ayak üzerinde yaslanmış, elleri ve dizleri zemin yüzeyi. Ayak dönük olmalıdır önce. Meli yapmak bir nefes alın, ve nefes verirken değil, yavaş yavaş ihmal kalça aşağı ve biraz önce kadar dokunur topuklu. Sonra bu karar hükümleri çekmek için gerekli, eller önce bir, sonra yavaş yavaş derin sistem, sırt germe, her omur. Yürütme böyle bir egzersiz için arttırıcı erkeklerde ortadan kaldırmak için yardımcı olur düz ve konkav keskiler, sinirler, genellikle normal geçişini engelleyen darbe lumbosakral aitch alanında. Ayrıca, bir ders vardır, masaj etkisi prostat büyük ölçüde artırır ve ereksiyon.
 2. Karmaşık etkili egzersiz artırmak için kudret
 3. Köprü. Bu tür egzersiz için bir yükselme kudret erkeklerde yardımcı değil, sadece geliştirmek cinsel yeteneği, ama aynı zamanda çalışmak, karın kasları, kalça, alt karın. Egzersiz, kan dolaşımını artırmak, pelvik bölgede. Erkek almalıdır yalan pozisyonu sırt ve dayanacak durakları paul. Konfor sağlamak için kullanın kullanışlı bir paspas. Önemli yakınlaş ayak pelvis. Gerekir kaldırmak için kalça yüzey üzerinde zemin dayanarak, ayak ve omuz. Bu durumda, gerekir ... dürtme pelvis yukarı. İlham lazım aşağı alarak başlangıç pozisyonuna. Tekrar bu egzersiz için kudret erkekler için üretilen en az 10 kez. Mastering sonra hareket biraz karmaşık. Bunun için bir leğen gerekir hareket, sırayla farklı yönlere. Başka bir yolu, yardımcı bir çeşitlendirmek geliştirmek için egzersizler erkek potens, bu kullanımı ağırlık. Ekstra kargo konaklamanızda, alt karın.
 4. Ağız kavgası için, «plie». Kabul etmek gerekir, ayakta pozisyonda koymak ve ayaklar omuz genişliği. Çorap boşanıyor taraf için bir 45° açıyla. Yavaş yavaş bodur, ihmal, kalça yere. Bu önlemek için önemlidir fleksiyon diz eklem açı altında. Geri dönün ve özgün bir duruş nefes. Bu egzersiz yaparken için kudret erkekler için değer verilmesi dikkat derin squat. Kendi yetenekleri dikkate de durum kalça ve diz eklem. Erkekler için isteyeceksiniz artırmak için yük, değer gerçekleştirmek mahi tekme taraf her zaman artıyor. Ağız kavgası için, «plie» — etkili bir egzersiz için, bir kudret, bir normale yardımcı olur, pelvik bölgede kan dolaşımı, durumunu iyileştirmek için kalça eklemleri. Ayrıca, bu egzersiz uyluk kasları sıkın ve kalça.
 5. «Kelebek». Başlangıç için dersleri takip uzanıp halı, dayanacak ayakları yere dizlerinizi bükün. Oluşturmak direnç eller ve bu cins bükülmüş ayak tarafı. Bunu yapmak için gerekli nefes. Bu tür egzersiz için kudret öğreniyorum ifşa kalça eklem gelişimi kaslar, kalça, uyluk, perine. Sonuç olarak, kan akışı artar ve cinsel özellikler erkekler için geliştirilmiştir. Bu egzersiz yaparken iyi bir kudret değil ilk derste elini uzatacak dizleri yere kadar. Erkeklerde neden çok aktif bir yaşam tarzı, eklemler hareket yeteneği tam olarak.
 6. «Sarkaç». Gereken biraz oturmak. Ayak koymak gerekir ve omuz genişliği. Pelvis gönderilir ileri nefes verirken, daha sonra başlangıç konumuna geri döner ve nefes — geri hareket. Bu tür hareketler yapmak gerekir, çeşitli sapma ve rüzgar. Tekrarlama sayısını en az 10-15 kez. Kaybetmek için değil, denge, el tutmalı kemer ya da kullanmak için ek bir destek, örneğin, bir arka koltuk.
 7. Egzersiz geliştirmek için güç. Yaparken bu egzersizleri güçlendirmek ve artan kudret, geri yükleme işlevleri üyesi değer, oturmak, zemin ve dizlerinizi bükün. Hızlı nefes gerektiğini ileri sol omuz öne ve önden kaldırın, sonra sol ayağını düzeltmek. Buna ek olarak, bazı sakin bir nefes alın ve dik durun tüm kasları. Bundan sonra almak için gerekli özgün konumunu ve yapmak aynı şey sağ omuz ve bacak. Egzersiz yaparken sorun potansiyeli olan bir değer, tekrar 10 kez.
 8. Egzersiz artırmak için libido. Başlangıç pozisyonu sırt üstü yatarken. Önceden takip eziyet avuç içi, için, yüzey sıcak oldu. Sağ elimi koymak lazım kafa, sol – takmak sünneti. Kaslarınızı sıkın, ayak ve anüs, reçel cinsel organlar ve hafifçe çekin. Egzersizleri artırmak için libido değer tekrar 20 kez, yaparak, yaklaşımlar en fazla 7 kez.
 9. Egzersiz artırmak için güç. Alın bir oturma pozisyonuna zemin, spin olmalıdır doğrudan. Koymak gerekir, sol ayak, sağ ayak ve sürtünme üretmek. Aynı egzersiz için erkek potens yapılır ve diğer bacak ile. Yapılması ve 30 ders kullanarak en az 5 yaklaşımlar.
 10. Egzersiz kurtarma için güç. Alın, rahat bir pozisyonda herhangi bir pozisyonda: sırtüstü, ayakta, oturur. Başlangıçta gerekir fırtınası anüs yaklaşık 20 saniye. Bundan sonra gerçekleşecek gevşeme. Uygulayın, en az bir düzine yaklaşımlar ile küçük molalar 30 saniye.
 11. Egzersiz yüceltmek için güç. En iyi egzersiz için bir kudret bir yerde yürüyen 30 saniye boyunca. Bu eller gerekir viraj dirsek tutmak ve sırt düz bir pozisyonda. Dinlenme ise yarım dakika. Yeterli çalışma zamanı 5-6 gibi yaklaşımlar.
15.08.2018