HALK İLAÇLARI İÇİN KUDRET — GERİ ALMAK İÇİN NASIL BİR KENDİNE GÜVEN?

Birçok güçlü seks ve arkadaşları ilgilendiren, hangi araçlar vardır için bir kudret erkekler. Aslında tutmak için erkek sağlığı, yürütmek için gereklidir, doğru yaşam, spor yapmak, kötü alışkanlıklardan kurtulmak.

Yardım gelecektir popüler halk ilaçları, yardımcı uzun süre tutmak gücünü ve sorunları önlemek. Uymak, sağlıklı bir yaşam için de gereklidir tedavisinde erektil disfonksiyon. Bunun dışında tüketilmesi gereken yiyecekler, sağlıklı gıdalar.

çift

Tamamen ortadan kaldırmak için alkol ve sigarayı bırakmak deneyin, vazgeçmek yağlı ve ağır gıdalar, fast food. Deneyin zenginleştirmek için diyet, deniz ürünleri, sebze, meyve, kuru üzüm, fındık, incir, kuru erik. Unutmayın yararlı özellikleri üzerinde maydanoz ve dereotu, soğan ve sarımsak, çeşitli otlar ve şifalı bitkiler.

Bunun dışında, düzenli olarak tüketmek gerekir ve tedavi ücretleri, infüzyon ve decoctions. Unutmayın, aşırı doz, herhangi bir, hatta en yararlı ve doğal bir üründür olumsuz sonuçlara yol açabilir. Bu nedenle, önceden düzenleme tedavisinde halk yöntemleri doktorunuzla. Bunun için gerekli o düzeltildi yemek tarifleri, tavsiye daha hassas doz ürün ve tedavi süresi. Birkaç seçenek var gibi tedavi, iktidarsızlık.

İKTİDARSIZLIK TEDAVİSİ HALK İLAÇLARI EVDE — ÜCRETLER VE KARIŞIMLARI

Tüm halk için ilaç, erektil disfonksiyon, ayrılabilir üç temel kategoriye ayrılır. İlk girecek ücretleri ve karıştırın. İçeren bitkiler ve otlar yeteneğine sahip, en iyi yükseltmek ve güçlendirmek kudret.

Toplama 1. Yemek için bu ilaç donatın 2 yemek kaşığı sarı kantaron, nane, yonca ve ısırgan otu (toz şeklinde). Birlikte tüm malzemeyi geniş bir kap dökün ve 2 litre dik kaynar su. Ver ilaç demleyin boyunca yarı saat. Sonra mutlaka süzün toplama bir süzgeç aracılığıyla. Tedavi süresi — 1 hafta, içme 1 bardak için 3 günde bir kez.

Toplama 2. Pişirme için şifalı bir salata olan bir gerçeği büyülü bir eylem gerekir kol kökü, kereviz ve yabani havuç. Her iki madde için bir parça rendelenmiş ve terbiyeli küçük bir miktar keten tohumu yağı. Sağlıkçılar olduğunu iddia eden varsa, yemek için 2-3 yemek kaşığı bu tür bir ilaç, günde bir ereksiyon haline çok sıkı.

ALKOLLÜ İÇKİLER EREKTİL DİSFONKSİYON KARŞI

Bu halk bir yöntem için uygun bir kurtarma gücü olarak genç insan olanlar zaten 50. İhtiyacınız olacak 20 tohum Echinops, 50 gram ekinezya kökü, 60 gram saha. Tüm malzemeyi iyice doğrayın ve üzerine 1 yemek kaşığı 250 ml alkol. Sonra ver ilaç demleyin 30-60 dakika ve süzün tülbent veya elek. Kabul edilen tentür 10 damla (boşanmış 1/3 su bardağı su) yarım saat önce yemek.

İkinci tentür kol 50 gram bitki 500 ml votka. Israr çim boyunca 7 gün kuru ve karanlık bir yerde, sonra iyice süzün bir ilaç alın ve 15 damla (boşanma 150 ml sıcak su) 20 dakika yemeklerden önce 1 günde bir kez.

Bazı sağlıkçılar emin olsa bile erkekler çok düştü kudret, o zaman kurtarmak, onu kullanarak sonbahar. İhtiyacınız olacak normal bir şişe iyi votka (0,75) ya da aynı kapasite alkol ile. Onu boyunca 7 gün ısrar etmek gerekir, 10 gram sonbahar.

Saklayın ilaç sadece kuru ve karanlık bir yerde. Tedavi 2 hafta sürer. Günde günde 1 h l ilaçlar (seyreltilmiş 50 ml su) 2 günde bir kez. Tedaviden sonra mutlaka ara verin 1-2 hafta sonra tedavi tekrar edilebilir.

DECOCTİONS İÇİN ERKEK GÜCÜ

kaynatma

Var, bir sürü decoctions ve infüzyon doğal otlar sağlayacak geri kudret ve cinsel dürtü. İçin hazırlanması en basit, ama etkili bir ilaç ihtiyacınız olacak adaçayı (kuru yapraklar). İyi doğrayın ürünü daha sonra dökün 1 yemek kaşığı. l, 300 ml kaynar su. Ver tedavinin ayakta yarım saat sonra süzün ve içecek. Bir gün içmek gerekir 1 bardak bu suyu için.

En az yararlıdır iktidarsızlık alıç. İhtiyacınız olan sadece 3 yemek kaşığı çilek bitkiler ve yarım litre dik kaynar su. Ver ilaç demleyin boyunca 40 dakika sonra başlayabilirsiniz alarak, 100 ml yarım saat önce yemek. Özellikle etkili tedavi alıç durumunda hastalık provoke edilmişti damar hastalıkları.

Mahrum değil dikkat ardıç. Gerekir 50 gr kabuğu bitkiler dökmek için 1 litre soğuk su ve bir gece bırakın. Sabah alın infüzyon ve kaynatın onun kısık ateşte 20 dakika boyunca. Sonra ver ilaç soğumasını bekleyin, süzün tülbent veya elek ve günde 300 ml günlük (öğün).