Artırmak için gücünü kullanarak sprey

спрейМ

Daha iyi ereksiyon için erkeklerin kullandıkları çeşitli yöntemler vardır. Otel, popüler tablet ve kapsül büyük bir başarı zevk spreyler. Her ilacın kendine özel bir yapıya sahiptir ve belirli özellikleri. İçin doğru seçim yapmak gerekir anlamak için her bir bileşeni ve sonra özel durumlar kontrendikasyonları satın almak için şu ya da sprey.

Nasıl kullanılır ve faydaları nelerdir sprey

İçin etkisi elde etmek için, yeterli sprey damla erkek üyesi. Bazı ilaçlar uygulanır, sadece vücut penis kaçınarak kafası. Ayrıca, tek bir damla gerekir eşit bir şekilde dağıtmak tamamen emilir kadar, diğerleri olarak kullanılabilir lubrikanta. Bu nedenle, uygulamadan önce, sprey, dikkatle incelemek için bir açıklama. Etkisi, genellikle, görünür birkaç dakika içinde.

Prezervatif kullanımında olduğundan emin olun bileşimi, ilaç, izin, uygulama ile birlikte kontraseptifler.

Herhangi bir sprey kudret avantaj vardır. Öncelikle, bu uygulama kolaylığı. Güçlendirmek için ereksiyon yapmak için yeterli birkaç musluklar sprey ve eşit bir damla cilt penis. Bu birkaç saniye sürer zaman, etkisi görünür zaten 8-14 dakika. Ayrıca, çoğu ilaçlar erkekler için hoş bir tadı vardır ve lezzet getirecek bir cinsel yaşam için özel bir duygu. Ayrıca, bazı durumlarda beklemek gerekmez emme araçları kullanmak için izin, sprey değil sadece artırmak için ereksiyon, aynı zamanda olarak lubrikanta.

Diğer formlardan farklı olarak, ilaç kullanırken sprey alkol satılmamaktadır

Ama yine de önemli avantajları kaynaklanıyor şekil özellikleri yayın. Gerçeği göz önüne alındığında bir damla kayar penis, önemli ölçüde azalır listesi kontrendikasyonları. Aktif bileşenler hemen emilir kumaş üyesi ve uygulamakla etkisi. Bu durumda, onlar üzerinden geçmek değil, mide, karaciğer ya da böbrek. Bu kontrendikasyonlar, bu organları ile ilişkili, zaten olmayacak bir kısıtlama uygulamaya veri araçları geliştirmek için ereksiyon. Ayrıca, etkisi değişmez alkol veya yağlı yemekler.

Aynı için de geçerlidir ve yan etkileri. Spreyler neden mide bulantısı, baş dönmesi, artan basınç. Bu sayede bu tür araçlar için cinsel ilişki uzatmak ve güçlendirmek, ereksiyon hemen hemen tüm erkekler.

Ama yine de bazı sınırlamalar vardır. Sprey ereksiyon asla aşağıdaki durumlarda kullanılabilir:

• durum kalp krizi şikayetinden sonra;
• polostnyje işlemleri son 6 ay içinde;
• psihonevrologicheskije sapma;
• yaralanma, penis;
• deformasyon üyesi.

Başka bir deyişle, kısıtlama kullanımı herhangi bir araç için erektil disfonksiyon varlığı durumları, yasak cinsel uyarılma.

Kullanmadan önce, bir şey ya da başka bir araç uzatmak için ereksiyon ve artan dürtü, dışlamak önemlidir ciddi bir sapma ziyaret ederek doktor.