Halk ilaçları etki gücü artırmak için evde

Her yetişkin erkek yüz olabilir böyle bir sorun ile, düşük güç. Sürekli «tekleme» yapmak için yollar arayın hızlı iyileşme yetenekleri – erkek işleyişi böyle değil düşünebilirsiniz hayatını tam bir güçsüz yatakta.

Halk ilaçları iktidarsızlık için zaman vermek çok iyi bir etkiye sahiptir ve önemli ölçüde kalitesini artırmak cinsel yaşam, ama unutulmamalıdır ki hiçbir sorun nedenleri erektil disfonksiyon onların eylemi değil, uzun olacak. Burada önemli olan bir yetkili ve kapsamlı bir yaklaşım dahil olmak üzere, ilaç, fizyoterapi veya yardım seks terapisti ortaya çıkması halinde psikolojik sorunlar.

düşüşün nedenleri kudret

Düşüşün nedenleri kudret

Tüm faktörler, olumsuz hareket, kudret, ayrılabilir iki grup: psikojenik ve organik.

Psikojenik:

 • Yorgunluk ve zihinsel yorgunluk nedeniyle yüksek yükleri ile (büyük bir sorumluluk, iş yerinde duygusal deneyimler, zihinsel yük, öğrenme ile ilgili veya işleme büyük miktarda bilgi);
 • Depresyon veya alt depresif durum;
 • Post-travmatik sendrom (durum sonra yaşanan ağır yaşam olayları, örneğin, boşanma, sevilen birinin ölümü vb.);
 • Kendine güvensizlik ve yüksek kaygı ile ilgili başarısızlıkları, kişisel yaşam, hoşnutsuzluk onun iyi görünüyor, boyutu penis, vb;
 • Hypochondria – aşırı endişe sağlık, zaman isteyen bir adam var, varolmayan bir hastalığın ya çok abartır tehlike mevcut ve kaybetmekten korkuyor erkek gücünü sonsuza dek;
 • Çatışmalar ortağı ile sonuçlandı ortadan kalkması için bir cinsel dürtü var.

Organik:

 • Endokrin bozukluklar: hipogonadizm, hipofiz tümörleri, tiroid hastalığı, vb, yanı sıra kontrolsüz alımı anabolik steroidler kas oluşturmak için;
 • Vasküler bozukluklar: akımında azalma arteriyel kan penise. Genellikle bunun nedeni, ateroskleroz, kalp hastalığı ve kan damarları (hipertansiyon, iskemik kalp hastalığı);
 • Nörolojik bozukluklar;
 • Toksikolojik faktörleri: sigara, alkol, madde bağımlılığı;
 • Tıbbi faktörler: bazen kudret bir yan etkisi eylemleri tıbbi ilaçlar için tasarlanmış uzun süreli alımı;
 • Faktörler, inflamatuar karakter: akut ve kronik prostatit, enfeksiyon, cinsel yolla bulaşan enfeksiyonlar.

Bu nedenlerle, uygulamada en sık karşılaşılan psikojenik iktidarsızlık doğa (yorgunluk, stres, ruh hali düşürülmesi) ve zayıflaması ereksiyon nedeniyle damar hastalıkları, prostatit. Onlarla başarılı bir şekilde mücadele olur halk hekimliği, çünkü veriler nedenleri hareket, erkeklerin her zaman ve kumbara halk bilgelik toplanan çok etkili tarifleri, için uygun her yaştan ve mevcut evde kullanım için.

bitkisel

Bitki ilaçları ile mücadele erektil disfonksiyon

Bir yorgunluk, depresyon, sıkılan kuvvetleri yardımcı doğal uyarıcılar ve antidepresanlar: ginseng, Eleutherococcus, ekinezya, limon, rhodiola rosea, ve kabuğu, meşe, normalleştirme iş sinir sistemi. Halk yemek tarifleri temelinde sahip bir sonraki eylem:

 • tonik;
 • antitoxic;
 • immunomodulatory;
 • anti-enflamatuar;
 • normalize iş sinir sistemi;
 • adaptogenic.

Olarak kabul ginseng kökü

Bu geleneksel ve uzun zamandır bilinen bir bitkisel ürün gösterilir erkekler için herhangi bir yaş. O geri yardımcı olur, erkek güç ve dayanıklılık geliştirmek yatakta. Kan akışını artırır cinsel organlara, testosteron üretimini uyarır, güçlendirir dürtü.

Kontrendikasyonları almak için, alkol tentürü:

 • alkolizm;
 • arteriyel hipertansiyon;
 • durum akut miyokard infarktüsü sonrası.

Pişirmek için tentür almak gerekir 2 yemek kaşığı kıyılmış kök (eczanelerde satılan) ve bir bardak 70% alkol. Dayanmak için, 7 gün karanlık bir yerde. Bitmiş tentür elde kahverengi renk. Ders saatleri: 30 gün 30 damla günde 3 kez gıda alımı ile.

Eğer bir adam bir kontrendikedir alkol yapabilirsiniz ile kompozisyon bal. Kök (3 yemek kaşığı) toz halinde öğütülür, karıştırılır 350 gr sıvı bal, dayanabilir karanlık bir yerde bir hafta, bazen, ara sıra karıştırarak. Ders saatleri: 30 gün 1 çay kaşığı günde 3 defa yemek sırasında.

Olarak kabul Rhodiola pembe

Hızlı bir şekilde geri kudret sonrası stres ve hastalık yardımcı rhodiola. Kontrendikasyonları almak için, bu bitkiler aynı, ginseng. Tentür hazırlamak: 50 gr bitkisel dökün bir şişe votka. Israr, 7 gün, sallayarak. Ders saatleri: 3 haftada 25 damla yarım saat yemeklerden önce günde 3 kez.

Yerine tentür hazırlanabilir sözde «erkek çayı»: dökün, bir çay kaşığı kıyılmış kök, yarım litre su. Kaynatın 10 dakika ve gerginlik için. İçecek bir fincan için günde iki kez bu karışımı, et suyu, bir kaşık bal.

Olarak kabul meşe kabuğu

Bu çok değerli bir ürün içerir tiamin, stabilize çalışmasını sinir sistemi, sıkıştırıcı ve anti-inflamatuar bileşenleri, yardımcı olmak için «bastırmak» kronik prostatit. Kabuğu meşe – en iyi kocakarı ilacı önlemek için, erken boşalma ve cinsel ilişki uzatmak.

Meşe kabuğu kaynatma hazırlanır: 1 çay kaşığı kabuk dökülür, 200 ml kaynar su, kaynatın 30 dakika su banyosunda. Elde edilen hacim almak üç doz bir gün. Ertesi hazırlanan taze kaynatma. Tedavi: iki hafta sonra, bir ara böyle bir dönem.

Aynı kaynatma için tavsiye edilir mikroklizm erkekler prostat adenomu, bir sık yaşlılık.

Olarak kabul Eleutherococcus

Azaltarak, cinsel işlev, özellikle ilgili, obezite, diyabet, kardiyovasküler hastalıklar sizi yardımcı olacaktır Eleutherococcus. Bu en emin yollarından biri güçlendirmek için ereksiyon geliştirerek kan dolaşımını pelvis – bu bitki, başarıyla mücadele ile aterosklerotik plaklar ve esnekliğini artırır, kan damarları.

İlaçlar dayalı eleuthero için hızlı bir yol vermek için hayal gücü – etkisi 10 dakika içinde. Ancak, bir dikkatli olmalı bu bitki ile hipertansiyon, uykusuzluk ve artan anksiyete. Yan etkileri bu ilaçlar taşikardi, baş ağrısı ve overexcited durumu.

Pişirmek için nasıl tentür: 200 gram kök, bir litre dökün votka ve ısrar hafta. Al ½ tsp. günde üç kez yemeklerden önce. Tedavi – 2 hafta.

Olarak kabul limon

Zam dayanıklılık, yatakta hızlı iyileşme gücü, yeteneği tekrar cinsel eylemleri – işte veren limon çince erkek. İki – üç kuru meyveleri bu bitkiler iyi yemek hemen önce «savaş». İçin normal kabul kullanışlı aynı tentür: meyveleri dökün votka ile orantılı olarak 1, 5 ve ısrar hafta. İçmek, günde bir kez sabah, bir çay kaşığı.

Olanlar için direksiyon kullanamazsınız, tentür, çay tavsiye edilir: dökmek bir termos içinde 2 su bardağı kaynar su ve 2 yemek kaşığı çilek. Israr günde. İçme sonra akşam yemeği ve kahvaltı bir fincan bu çayı bir ay boyunca.

Kontrendikasyonlar uygulama için schisandra: hipertansiyon, aritmi.

Almak gibi ekinezya

Bu bitki için uygulanan bir kan temizleyici ve karaciğer, yükselme, bağışıklık geliştirmek, kudret. İyi yardımcı olanlara, vücudu zayıflamış, zararlı alışkanlıkları ve sağlıksız beslenme.

Ekinezya tentür hazırlanır: bitkisel ham ezilmiş, döktü bir şişe votka dökülür 1 4, demlenir 10 gün. Alınır ve 5 ml günde üç kez gıda ile birlikte. Tedavi Ekinezya – 2 ay. Uzun bir süre için onu içmek gerekir, çünkü bu bitki, hareket yavaşça ve yavaş yavaş.

Suyu için: 1 yemek kaşığı dökülür, 0,5 litre kaynar su, yarım saat ısrar. İçki bardağı ile yemeklerden sonra günde bir kaşık bal.

Önemli! Büyük bir artı bu bitkiler, arasında kontrendikasyonlar almak için, hayır, hipertansiyon, engeller kullanımı çok doğal uyarıcılar.

hayvan

Ürünleri, hayvansal ve mineral kökenli

Artan kudret halk ilaçları içerir değil sadece, yemek tarifleri, bitkisel bileşenleri. Karşı cinsel iktidarsızlık halk bilgeliği uygular ve diğer araçlar:

 • Doğal bal ve arıcılık ürünleri;
 • Porsuk yağ.

Arıcılık ürünleri

En kolay yolu, ereksiyon kalitesini artırmak için evde düzenli olarak yenen bal karışımı ile ceviz eşit oranlarda. Yemek bu lezzetli ilaç, 20 g, günde üç kez. Bir araç için geçerli değildir hızlı, ama kısıtlama olmadan birleştirmek için diğer.

Orada bir halk tarifi bal ile yardımcı olmak için, geçici olarak penis büyütmek ve geliştirmek kan akışını: mix öğütülmüş ısırgan tohumu bal ile orantılı olarak 1, 2 ve yağlayın bu karışımı penis. O hem keskin bir kan acele ve artan vücut hacmi. 5-10 dakika sonra aracı gerekiyor ılık su ile durulayın.

Etkili bir afrodizyak – homogenate saxove resedit.İçerdiği çok sayıda biyolojik olarak aktif maddeler geliştirmek, sperm kalitesi, geri normal çalışma prostat androjen üretimini uyarır. Bu ürün, son derece tavsiye edilir tüm erkeklerin 40 yaşından sonra, özellikle de, kim istiyor bu yaşta çocuk sahibi olmak.

Homogenate, denir insansız sütü, içki, bir ay boyunca (günde iki kez) öğünler arasında. Doz 3 g. Paralel almak için tavsiye edilir, vitamin A ve E vitamini kapsül.

Olanlara zayıf kan dolaşımı, depresyon, libido azalması, yardımcı arı sütü. Bu iyi bir araç yorgunluk ve cinsel dürtü uyandırmak. Dozu – 0.5 g günde iki kez en az bir ay.

Porsuk yağ

Doymamış yağ asitleri ve E vitamini bu üründe esnekliğini artırır ve çapraz damarları. Ayrıca, porsuk yağ bakterisid etkisi, bu nedenle, uygulanan tedavi, prostatit, piyelonefrit. Olarak kabul edilir, bu yağ porsuk iyileşir, iktidarsızlık hatta yaşlı erkeklerin, yardımcı olur, kısırlık, hipo - ve sperm sayısı. Mükemmel uyum ve ürünleri ile arıcılık kullanabilirsiniz paralel.

Tıbbi amaçlı bu ürünü tüketilen bir çay kaşığı üç kez yemeklerden önce bir gün. Mağazalarda bazen bulunabilir yağı kapsül (6 adet tek seferde). Prostatit, hatırımda, zayıf ereksiyon ek olarak tavsiye edilir ovmak yağ alanı arasında skrotum ve anüs üzerinde uygulanır.

Önemli! Bir kontrendikasyon bu aracı içeri, pankreatit, kolesistit, karaciğer hastalığı. Dış mekan kullanımı için kontrendikasyonlar dışında bireysel hoşgörüsüzlük, hayır.

fizyolojik

Fizyolojik yöntemler arttırıcı

İktidarsızlık tedavisi halk ilaçları kullanılır ve teknikleri fizyolojik karakter, ve onları mümkün ve gerekli birleştirmek için kullanımı, doğal bitki ve hayvan ürün. Tüm bu yöntemler kullanılabilir evde, gerektiren, karmaşık ve pahalı cihazlar. Düşünün, onları daha fazla bilgi edinin

Hardal gibi ambulans

Bu hızlı bir şekilde almak için izin istediğiniz sonucu 30-40 dakika. Hemen belirtelim ki, hardal boyunca, sadece bir hayır nörolojik ve ciddi endokrin bozukluklar. Bu yöntem kontrendikedir insanlara angina pektoris, iskemik kalp hastalığı.

Uçucu yağlar hardal teşvik refleks bölgeleri bulunan ve ayaklar, kan dolaşımını artırmak ve metabolizmayı hızlandırmak. Almak için hızlı etkisi, gerek ıslatın 2 granum sinapis dicetis emplastrum sıcak suda (45° – bu sıcaklıkta en dikkat hardal yağı). Sonra hafifçe sıkıştırılmış hardal uygulanan sıkı bir 10-15 dakika. Üstüne giyebileceği çorap.

Etkisini artırmak için tavsiye edilir ekleyin ve iki granum sinapis dicetis emplastrum alan sakrum ve satır sonu kadar dönebilirsiniz onları bir havlu ile.

Mat Kuznetsova

Bir başka etkili ev dayalı bir yöntem refleks etkileri iğne ayak ve diğer bir noktaya insan vücudunun. Uygulama bu dikenli halı önerilen karmaşık tedavisinde, kronik prostatit ve benign prostat hiperplazisi.

Uygulama bu masör üzerinde bel bölgesi, stop ve ayak parmakları sahip uyarıcı etkisi artar, cinsel aktivite. Bunu yapmak için, bir hasır üzerinde yalan yerleştirerek altında, sırtını, ya da ayağa çıplak ayak. Yordam zaman – 10 dakika günde iki kez (sabah ve akşam) yarım saat yemeklerden önce veya sonra 1-15 saat sonra.

Zaten sonra birkaç reflexotherapeutic prosedürleri açıkça görünür etkisi: artmış uyarılma, ereksiyon görünür, daha hızlı ve daha uzun sürer, geliştirilmiş parlaklık orgazm.

Prostatit önerilen aşağıdaki yöntem:

 1. İçmek için bol sıvı dolum mesane;
 2. Almak aplikatör küçük boyutu ile, iğneler, yeşil renk ve sıkmak perine, ne kadar tahammül edebilir;
 3. Başlamak idrara çıkma, devam tutmak için aplikatör, tam bir mesane boşaltmak.

Gerçekleştirmek için önerilir, bu tür tedaviler her gün için 20 gün.

Zıt su arıtma

Etkisi ani sıcaklık değişiklikleri de geliştirmek için olanak sağlar ereksiyon kalitesini artırarak kılcal kan akışı pelvik bölgede. Ayrıca, bu teknik, trenler otonom sinir sistemi ortadan kaldırarak bu sorunu, erken boşalma. Eğer hızlı bir şekilde yükseltmek için bir penis elde etmek için saat ereksiyon, kontrast prosedürü düzenlemek için hemen ilişkiden önce.

İçin oturma banyoları kullanan iki derin leğen sıcak (+38-40° c) ve soğuk (+20°) su. Onlara oturup dönüşümlü olarak 20 saniye. Her pelvik gerekir oturup en az üç kez. Tamamlama yordamı soğuk su, sonra iyice dövülerek kuru bir havlu.

Yararlı ve ortak duşlar ile sıcaklık farkı 10-15°, tavsiye edilir bir günde yapmak (sonra bir saat boyunca dışarı çıkmak yok). Uyarıcı duş etki gücü artırmak için bunu yapmak için: 2-3 dakika boyunca hedefliyoruz perine bölgesini ılık su (25°) olabilir, bir ruh. Skrotum bu kapak avuç içine hareket su akışı. Elde etmek için, belli bir etki gerekir en az 15 günlük rutinleri.