Hangi gıdalar yararlı kudret erkek

Yüzyıllar boyunca üst üste soruları cinsel sağlık erkekler, işgal birçok insanın kafasında. Korumaya cinsel ve üreme fonksiyonu üzerinde uzun bir süre ilgilenen hemen hemen tüm insanlığın güçlü bir buçuk temsilcileri. Bu amaçla, gençlerin sık sık başvurdu araçları güçlendirmek kudret ve erektil fonksiyon geliştirmek. Ana görevi bir uyarıcı - yazılım dayanıklı bir sonuç için minimum riskleri ortaya advers reaksiyonlar.

En nazik bir seçenektir açma diyet ürünleri geliştiren erkek aphrodisiaka. Düzenli kullanımı, bazı doğal bileşenleri güçlendirmek için yardımcı olur erkek vücudu ve büyük ölçüde işlevini geliştirmek üreme sistemi. Kompozisyon bazıları dahil sağlıklı kimyasal bileşikler, vitaminler, mineraller.

Vardır doğal uyarıcılar - afrodizyak, antik çağlardan bu yana bilinen birçok yararlı özellikleri vardır. Gıda, zenginleştirilmiş doğal uyarıcılar, cinsel performansını artırmak için yardımcı olur ve hızlı bir şekilde istenilen sonucu elde etmek.

ürünler-için-kudret

İhtiyaç duyduğu kaliteli makyaj ürünleri

Maksimum etkiyi elde etmek için, gıda içeren gerekir belirli öğeleri. Aktif madde etkisi mümkün metabolik süreçleri, yenilemek, hormonal denge, iltihabı gidermek, kalitesini artırmak ve üreme malzeme. Olumlu etkileri açısından üreme sistemi uygulamakla aşağıdaki maddeler:

 • b grubu vitaminler A, c, E, PP.
 • çinko;
 • kükürt;
 • selenyum;
 • kalsiyum;
 • magnezyum;
 • fosfor;
 • arginin;
 • folik asit;
 • yağ asitleri Omega-3, Omega-6;
 • proteinler.

Önemli! Gıda ile yetersiz içerik, esansiyel maddelerin oluşumunu teşvik kronik patoloji, üreme sistemi.

Ürünleri, uyarıcı, cinsel fonksiyon

Hazırlanması doğru diyet için yardımcı olur kurtarmak için kayıp fonksiyonu geliştirmek ve cinsel gücü. Bu nedenle, bir sonraki aşama için yolda samimi sağlık, tanımı, hangi gıdalar yararlı kudret erkekler. Denilebilir aşağıdaki popüler yenilebilir uyarıcılar:

 1. Cicurina. Kuru deve mide duruyor ilk etapta çok heyecan verici özellikleri. Eylem bazı genç insanlar ile karşılaştırıldığında uzun ıyi marks,, kanıtlanmış kendini hap - Viagra. Hatta küçük bir miktar ürün kapasitesine sahip hızlı bir şekilde yükseltmek için bir ereksiyon. Ve düzenli alımı için araçları sağlar iyi üreme yeteneği uzun yıllar boyunca yaşam. Yemek tentür. Bunun için 100 gram ürün dökülür, 0, 5 l alkol ve ısrar, 2 hafta karanlık bir yerde.
 2. İstiridye. Kabuklu deniz ürünleri - bilinen tüm afrodizyak. Yüksek içeriği nedeniyle, çinko ve esansiyel amino asitler oluşur aktif testosteron sentezini uyarır, cinsel dürtü sağlar, parlak ve şehvetli duygu ve uzatır seksi bir hareket. Dopamin oluşan istiridye etkisini artırır diğer bileşenler. Bunları tüketmek gerekir, çiğ, çünkü ısıl işlem yok yararlı eser elementler.
 3. Pisi balığı. Bu inanılmaz bir hediye denize - sadece lezzetli, ama aynı zamanda son derece faydalı bir yemektir. Balık, buğulama ya da haşlanmış olarak, geçerlidir, harika bir ürün için güç. İçerdiği yüksek miktarda protein, fosfor, selenyum, vitamin A, Yani Et, kolayca vücut tarafından emilir, böylece iyi bir bağışıklık koruma, stres, kalite iyileştirme, genetik malzeme.
 4. Uskumru. Geçerlidir için erkek gücü yüksek içeriği nedeniyle, Omega-3 ve Omega-6. Yağ asitleri katılmak sentezinde erkek cinsiyet hormonu. İyot ve fosfor sağlar kaliteli sperma. Balık artırır, cinsel istek ve dürtü, korunmasına katkıda ereksiyon yeterli düzeyde. En iyi seçenek yemekleri pişirme, pişirme ve işleme feribot için maksimum koruma ve şifa nitelikleri.
 5. Şalgam. Ekonomik ve çirkin görünümlü bir sebze yardımcı erkek unutun sorunları yatakta. Ürün kendine has özellikleri sayesinde değerli bileşimi, mineraller ve vitamin kompleksleri. İçerdiği vitaminler A, b, c, niasin, bakır, manganez, iyot, çinko, kükürt, demir, kalsiyum ve magnezyum, uyarıcı, cinsel fonksiyon. Aktif bileşen glucoraphanine - tümörlerin gelişimini engeller. Bu nedenle, şalgam aittir yararlı bir ürün, tavsiye tüketilmesi prostat adenomu ve diğer patolojik değişiklikler prostat kanseri. Göz önüne alındığında, yara iyileşmesi, anti-inflamatuar, güçlendirme özellikleri, onun gerekli diyet hemen hemen her erkeğin.
 6. Fındık. Önemli bileşenleri ürün olan vitaminler c, E, b, A, magnezyum, çinko. Kimyasal elementler dahil çeşitli süreçleri sağlayan normal çalışma parçası üzerinde üreme sistemi. Bazı ceviz türleri içeren arginin. Bu doğal donator azot sağlar, kan akışını cavernous gövdelere penis, rahatlatır, kan damarları teşvik tatmin edici bir ereksiyon. Bu kategoride ve muskat bir baharat olarak, eklemek gerek günlük yiyecek. Bu değil sadece geliştirir, tat yemek, ama artırır ve cinsel temsilcileri insanlığın güçlü yarısında.
 7. Yeşiller. Salata ilavesi ile taze bitkilerin izin ile ilgili sorunları çözmek için cinsel işlev bozukluğu sayesinde çok sayıda kullanışlı bileşenleri. Otlar arasında en etkili yol açtığı denebilecek maydanoz, kereviz, sarımsak, kuşkonmaz.
 8. Et. Bu ana bir protein ürünü. En değerli kırmızı çeşitleri vardır. Yemekler, haşlanmış ve haşlanmış olarak sağlamak için bir adam için gerekli enerji ve kalitesini artırmak sperm.
 9. Yumurta. Onları güvenle bağlanabilir ürünler için prostat nedeniyle içeriğine lesitin. Madde üretmesine yardımcı olur prostat, akışını artırır prostat suyu. Bu nedenle, azaltılmış risk durgun işlemleri organ.
 10. Uyarıcı içecekler. Etkisi ürün üzerinde kudret ile sınırlı değildir, temel rasyon için. Her erkek için önemli bir içme modu. Onun kalitesini doğrudan bağlıdır seçenekleri içecekler, o kullanıyor. Yüksek konsantrasyon yararlı bileşenleri sahip meyve suları, meyve ve sebze. Meyve suları, kabak, kereviz, karpuz sağlamak mümkün iyi bir cinsel fonksiyon, seks kalitesini artırmak için. Çay bazlı zencefil kökü güçlendirir, canlılık, kan akımı uyarır kasık sağlar ve parlak bir orgazm.
için-kudret

Zararlı gıda bileşenleri

Ancak, tüm gıda eşit erkekler için yararlı. Bazı yenilebilir bileşenler neden olabilir, geri dönüş süreci ve kudret.

Dikkat! Ürünler olumsuz bir şekilde etkiler, erkek sağlığı, takip sınırlamak veya ortadan kaldırarak, diyet.

Vurgulamak ve en sık karşılaşılan zararlı yiyecekler:

 • Füme - zararlı bir etkisi nedeniyle lezyon hücrelerinin testis.
 • Alkollü içecekler düzeyini azaltmak, erkeklik hormonu, özellikle bira içeren phytoestrogens.
 • Maya ekmek ve hamur işleri - çok sayıda oluşumu teşvik aşırı kitle oluşmasına ve erektil disfonksiyon nedeniyle metabolik bozukluklar.
 • Enerji ve gazlı içecekler içerdikleri zararlı bileşenleri yükünü artırmak için, kalp ve kan damarları, artış, kandaki glikoz miktarı.
 • Kişniş - küçük miktarda artırır ve kudret, ancak aşırı kullanımı neden ters bir sonuç.
 • Soya ürünleri - erkekler için istenmeyen bir durumdur genellikle bu ürünü almak nedeniyle yüksek içeriği phytoestrogens.

Sonuç olarak

Ürünlerin büyük bir çeşitlilik, uyarıcı cinsel fonksiyon arttırıcı ve gücünü almak için izin güçlü seks her üyesi, lezzetli ve sağlıklı bir seçenek günlük diyet.

Bir adam, sahibi, bilgi, doğru, dengeli bir beslenme, dramatik bir şekilde değiştirmek ve aşk hayatı daha iyi ve tutmak iyi sağlık uzun yıllar.

16.08.2018