Kudret 50 yıl

Erkek her yaşta en iyi olmak istiyor, özellikle cinsel yaşam, ve bu nedenle, ne zaman kudret 50 yıl sonra, zayıf olur, çok depresif, kapalı kendi içinde, çöp samimiyet. İstatistiklere göre %60 daha fazla erkek bu sorun ile karşı karşıya.

Bir

Gerçekte bu rakam çok daha fazla, sadece çok utangaç bir doktora başvurun. Ve sonuçta, eğer zamanında bir neden bulmak azaltma kudret, iyi bir ereksiyon norm olacak önümüzdeki yıllarda.

Bozulma nedenleri

Erkek gücü, çok ince bir mekanizma, yüksek kaliteli çalışma olan birçok faktöre bağlıdır. Hormonal arka plan, psikolojik faktörler, genel sağlık durumunu doğrudan etkileyen kaliteli bir cinsel yaşam. Eğer genç yaşında vücudu kolayca üstesinden zorluklar ve sorunlar ile etki hemen ortaya çıkmaz, o zaman daha büyük olmak, daha sık takip erkeği ereksiyon sorunu ve kaliteli bir cinsel ilişki.

Kritik üretimini azaltarak testosteron hormonu, bir doğrudan etkiler cinsel aktivite. Seviyesine değil de, bir yerde başlayan ile 30 yıl üretimi hormonu biraz azalır, ve kudret normal kalır, sonra 50 yaşına geldiğinde çoğu erkek görünen ilk belirtileri androjen yetmezliği. Eğer sıkın, tedavi uzmanı ve almak için doğru tedavi, kurtarma, kudret erkeklerde çok daha uzun sürer.

Kronik hastalıklar. Penis gibi davranır ve bir sağlık göstergesi erkek, herhangi bir sağlık sorunu doğrudan etkiler. kaliteli bir cinsel yaşam. Düşük potensli bir etkisi vardır, kalp-damar hastalıkları. Kötü bir iş kalp kası bozulmasına yol açar kan dolaşımı penis azaltabilir ereksiyon. Vazokonstriksiyon nedeniyle kolesterol plaklar da engel normal akışını penise kan.

Aynı zamanda yaşla birlikte elastikiyetini damarları azalır ve penis oluşur ve birçok küçük kan damarları, ve bu nedenle gözlenen zayıf bir kudret;yüksek oran kan şekeri çökmesine neden olan hormonal sistem, yol ihlali değişim süreçleri ve kötüleşen çalışma prostat kanseri. Erkeklerde 50 yaşından sonra diyabet hastalarının çok düşük testosteron düzeyi; obezite, şişman erkek zayıf kudret; üriner sistem hastalıkları, kronik prostatit.

İçin kudret erkeklerde vardı normal fiziksel aktivite olmadan yapamaz. Bir sedanter bir işi de olur düşüşün nedeni kudret gibi olur kan staz pelvik bölgede lider bozulmasına kan akımı penis. Alkol ve sigara da neden oluyor düşürücü etki gücü 50 yıl sonra. Az miktarda alkollü olabilir, hatta bir tür afrodizyak, ama uzun süreli kullanımı, hiç şüphesiz, neden olur, zayıf bir ereksiyon.

Sürekli stres, sıkıntı, iş ve aile azalmasına yol dürtü sayısını azaltarak, cinsel eylemler, bu yol açar, kan staz.

Göz önüne alındığında, tüm bu nedenlerle şaşırtıcı değil, soru «Nasıl için büyütme gücü 50 yıl sonra,» topikal çoğu erkek için kullanıcılarımızın yarım yüzyıl yıldönümü. Ama değmez denemek için kendim ile mücadele için bir sorun gözetiminde, profesyoneller seçmek en etkili tedavi ve nedenini ortadan kaldırmak.

İki

Kurtarma kudret

Modern tıp hala duruyor ve şu anda üretilen birçok ilaç, izin güçlendirmek kudret, ancak birçok neden ortadan kaldırmaz, ama bu olmadan, geri etkisi geçici olacak. Almak istediğiniz ilaç sadece bir doktor olabilir, bir çok araçları büyük bir dizi kontrendikasyonları.

Elde etmek için geliştirilmiş bir kudret ve halk ilaçları genellikle bunların kullanımı etkili hafif bozulma, kudret erken.

İlaçlar

Geliştirmek için kudret üretilen çeşitli formlar bir ilaç:

  • Hap, en popüler uyuşturucu sağlayan yükseltmek kudret;
  • Enjeksiyon, en hızlı sonucu penisi normal ve güvenilir bir şekilde, ama gerektirir dikkatli bir uygulama, çünkü büyük hasar riskini penis, ve acı çürüme ereksiyon;
  • Yerel jeller, merhem, doğrudan girilen üretra cinsel ilişkiden önce, kabul edilen en popüler ilaçlar artan ereksiyon.

Buna rahatsızlıklar kullanımı ve düşük verimlilik, birçok erkek onlar neden ağrı, kasık ve testislerde, kadınlarda vajinada yanma. Avantajlar pratik eksikliği kontrendikasyonları.

İlaçlar bir parçası içerebilir gibi sentetik ve doğal bileşenleri takviye kan akımını penise. Bu ilaçlar alarak değer ile dikkat erkekler, yüksek kan basıncı ile; aktive NO sentezi, bu, düz kaslar gevşer, geliştirilmiş kan dolaşımı.

Bu ilaçlar neden olmaz, kan basıncında artış, bu nedenle, onlar daha uygun erkekler 50 yaşından sonra.

Alfa-adrenoreceptor antagonistleri, kan dolaşımını artırmak ve artış cinsel dürtü. Hormonal ilaçlar artıran testosteron seviyesi, kullanılan, sadece bir doktor tarafından reçete ise çok azalır norm hormonu.

Son zamanlarda reklamı, diyet TAKVİYELERİ ve homeopatik ilaçlar yardımcı yükseltmek kudret, ancak istenen etkiyi elde etmek için gerekli olan uzun süreli kullanımı, verim oldukça düşük. Bu nedenle, bu ilaçlar daha uygundur korumak için erkek sağlığı normal.

Halk ilaçları

Halk tıp, orada birçok tarifleri artırmaya yardımcı, iktidarı 50 yıl sonra. Bu yollar denetiminden zaman, onlar daha az yan etkileri ve kontrendikasyonları.

En popüler olarak kabul edilir bazlı ilaçlar ginseng kökü. Onlar sadece ereksiyon artırmak, ama aynı zamanda geliştirmek, cinsel duygu. İlaçların ginseng ile bir eczane satın alabilirsiniz veya kendiniz pişirmek için. Pişirmek için tentür ev lüzum 20 gr ginseng kökü ve 300 ml alkol. Kök ısrar karanlıkta 2 hafta ve almak 20 damla 14 gün içinde yemeklerden önce ve sonra 10 günlük bir aradan kurs tekrarlamak.

Ayrıca iyi çalıştı ve etki gücü artırmak için çemen tohumu 20 gr tohum dökülür, bir bardak sıcak süt içmek ve günde bir kez. Deneyebilirsiniz kurtarmak için cinsel güç soğan suyu. 3 soğanları dökün ve 500 ml kaynamış su, ısrar 24 saat. İçme suyu günde 3 kez yemeklerden önce.

Bazen geliştirmek için, iktidarı 50 yıl yeterli ayarlamak için bir yaşam tarzı ve beslenme. Diyet, erkekler 50 yaşından sonra gerekli besinler içerir büyük miktarlarda içeren, vitamin E, c, çinko, selenyum. Gerekir, sigarayı bırakmak için denemek için daha az içki, alkollü içecek. Bir erkeğe elli tavsiye edilir daha fazla ziyaret açık havada spor yapmak.