Ivan çay kudret: açıklama, kompozisyon, etkisi, tarifler, yorumlar

Sorun erkek güç ve kudret – oldukça sık rastlanan bir olgu, oluşan bir zemin üzerinde iltihabi hastalıklar ürogenital sistem hataları işleyen, endokrin sistem, fiziksel, psikolojik ve ahlaki yaralanma, fizyolojik yorgunluktan yapmanın kötü yaşam tarzı ve kötü alışkanlıkları. Tedavi böyle bir patolojik durum kullandığınız ilaçlar, yanı sıra yemek tarifleri, geleneksel tıp arasında çok popüler gördü Ivan çay için güç. Bitki sergiler immünostimülan, anti-inflamatuar, sağlık, sakinleştirici özellikleri, normalleştirmek işleyen, endokrin ve kalp-damar vücut sistemleri, restorasyon erkek cinsel gücü ve sorun erektil ihlalleri.

Açıklama ve kompozisyon bitkiler

Ivan çay – samimi adı Fireweed angustifolius – bitkiler sınıfından çok yıllık otsu. Dışarıdan Ivan çay temsil çim yüksekliği 50 ila 190-200 cm, dar anımsatan Söğüt, yaprakları ve soluk pembe veya beyaz çiçekler onun üstünde. Onun çiçeklenme dönemi için muhasebe, haziran sonu, bu dönemde bitki başlar hasat, çünkü tam tork çiçekli içerdiği en çok sayıda yararlı bağlantılar. Yemek tarifleri, geleneksel tıp en sık kullanılan çiçek ve yaprakları Ivan çay ve çok daha az – rizomlar.

Çiçekler, sapları ve yaprakları bitkinin içerdiği çok sayıda vitamin, mineraller, makro ve mikro öğelerin neden yararlı, tedavi edici özellikleri.

Ivan çay içerir miktar:

 • magnezyum, bakır, kalsiyum, potasyum, selenyum, çinko, manganez, bor ve demir;
 • c vitamini (güçlü bir antioksidan);
 • retinol;
 • piridoksin, tiamin, radyo;
 • tokoferol;
 • flavonoids (normalize iş, damar ve kalp vücut sistemleri, uyarmak oluşumu ve büyümeleri);
 • polisakkaritler ve tanenler (anti-inflamatuar etkisi);
 • pektin maddeler ve mukus (sahip yumuşatıcı ve saran özellikleri);
 • alkoloids; </ li>
 • phytosterols;
 • coumarins.
Ivan-çay

Nasıl etkiler Ivan çay erkek potens

Bitki Ivan çay sayesinde zengin bir kompozisyon, geniş uygulama bulur tarifleri, geleneksel tıp tedavisi için cilt ve kalp-damar hastalıkları, hipertansiyon, ihlalleri işleyişinde üriner sistem hastalıkları, mide, bağırsak ve böbrekler, vücuttaki iltihabi süreçleri, ihlalleri işleyen bir merkezi sinir ve endokrin sistemleri ve bağışıklık.

Etkiler mi Gamze çay kudret? Yararlı özellikleri Fireweed angustifolius yararlıdır erkek cinsel gücü, teşvik, iyileştirme gücü, cinsel istek, sorun giderme nedenleri oluşumu erektil işlev bozuklukları.

Ivan çay etkiler kudret erkekler? Olumlu bir etkisi Fireweed, işleyişi erkek genitoüriner sistem, yetenekleri nedeniyle bitkiler için yararlı etkiler işleyişi farklı vücut sistemleri.

Olumlu etkisi Ivan çay kudret kaynaklanmaktadır:

 1. Yeteneği bitkileri üretimini normale erkek cinsiyet hormonları endokrin sistemi vücudun. Özellikle içeriği sayesinde büyük miktarlarda çinko, Fireweed angustifolia katkıda salgısı vücuttaki testosteron.
 2. Sakinleştirici ve yatıştırıcı özellikleri. Bitki ortadan kaldırmak yardımcı olur, psikolojik ve duygusal bozuklukları işleyen bir merkezi sinir sistemi gibi başlıca nedenlerinden oluşumu erektil işlev bozuklukları erkeklerde.
 3. Ivan çay ve kudret de bağlı yoluyla anti-enflamatuar özellikleri ile bitkiler. İlaçlar dayalı özü Fireweed angustifolius katkıda bulunmaktadır iltihabı, mesane ve prostat bezi, böylece teşvik, artan güç, cinsel dürtü, bir miktar başarılı cinsel eylemler, güç, kalite ve süre ereksiyon.
 4. İçerik büyük miktarlarda vitaminler, mineraller, makro ve mikro elementlerin, neden sağlık ve tonlama özellikleri bitkiler. Tabanlı araçlar, Ivan çay güçlendirmeye yardımcı olur, bağışıklık gücü, vücudun normale metabolik süreçleri ve sperma, aktivasyon işlemleri için kurtarma hasarlı doku ve müköz membranlar.
 5. Yeteneği üzerinde olumlu bir etkisi işleyişi, kalp ve damar vücut sistemleri, yol normale göstergeleri, kan viskozitesi ve kan basıncı, kan dolaşımı, lenf akımı tıkandığında, mikro dolaşımı ve dokuların beslenme organları üreme sistemi. İyi bir konut kanla tel penis – teminat, güçlü ve uzun süreli ereksiyon, sorun erektil bozuklukları, kazanç güç.
 6. Temizlik etkisi bitkiler: Gamze çay atılımını toksik ve zararlı bileşikler olumsuz etkileyen işleyişi erkek ürogenital sistemi.
 7. Hafif müshil özellikleri, yeteneği geri mikroflorası ve bağırsak peristaltik hareketleri uyarır oluşumu, kabızlık ve durgun olayların, hemoroid gibi hastalıklar bazı nedenleri erkek potens bozuklukları.
fotoğraf-ıvan-çay

Yemek tarifleri ilaçlar

Fireweed angustifolia tedavisi erektil ihlalleri ve sorunları kudret ile erkeklerde yemek için kullanılan tıbbi decoctions ve infüzyon.

2,5 yemek kaşığı. l kuru Ivan çay dökülür 0,5 litre kaynar su kapasitesi, servis örtü ile sarılmış bir bezle ısrar boyunca 1,5 saat soğutulur ve filtre. Ivan çay kudret kullanım şekli: hazır infüzyon almak, ağızdan alınan, her yemekten önce boyunca 30-45 gün ¼ fincan.

2 yemek kaşığı. l kuru Fireweed dökülür 400 ml kaynamış su, ısrar 10-15 dakika, filtre ve soğutulur. Ivan çay erkekler için kudret gibi kabul etmek? Kabul tentür 3 günde bir kez, 50-70 ml, yemeklerden önce, bir ay boyunca.

Kaynatma Fireweed aşağıdaki şekilde hazırlanır: 5 yk. l. kuru bitkiler dökülür, 1000 ml kaynar su haşlanır, kısık ateşte yavaş kaynama 10-20 dakika bitiminde hangi kaynatma sonra ocaktan alın, ısrar 60-90 dakika, filtre ve soğutulur. Olarak kabul Ivan çay kudret? Kabul kaynatma boyunca 1-2 ay, 2 h. l her ana yemekten önce.

Kontrendikasyonlar ve olası yan etkileri

Bütün iyilik ve güvenlik kullanım Fireweed angustifolius, kontrendikasyonlar bir dizi vardır, varlığı bir bahane olarak hizmet vermektedir vazgeçmek kullanım bozuklukları tedavisi kudret ve erektil işlev bozuklukları erkeklerde.

Ivan çay kudret önerilmez varsa:

 • tromboflebit;
 • hipotoni;
 • yüksek kan coagulability;
 • bireysel intoleransı alerjik bitkiler.

Olası yan etkileri kullanım Ivan çay için erkek potens olasılığı:

 • ishal (oluşan arka plan üzerinde hafif bir müshil etkisi bitkiler onun aşırı kullanımı);
 • ihlalleri işleyişinde karaciğer (bitki süslü kumarinler – maddeler yetenekli birikir karaciğer);
 • ilgisizlik, kayıtsızlık, geriliği (oluşabilir arka plan üzerinde sakinleştirici bir etkisi bitkiler onun aşırı kullanımı ya da kullanımı ile birlikte sakinleştirici ilaçlar).

Oluşumunu önlemek için vücut üzerinde olumsuz etkileri ve arızaları işleyişi içinde kullanmadan önce, Ivan çay iktidarsızlık ve erektil bozuklukları, erkeklerde danışmak gerekir uzman – doktor-üroloji.

kuru-ıvan-çay

Ivan çay kudret: yorumlar ilaç kullanımına dayalı Fireweed

Ivan çay erkekler için kudret: yorumlar kullanım suyu

Yatakta sorunları yaşıyorsanız, 38 yaşında. İlk başta ben de çözemedim, bana neler oluyor, gerçekten utanç verici bir itiraf kendime bile varlığı bir sorun. Bir gün televizyonda duydum, ne içerseniz Ivan çay erkekler için, kudret döner ile eski bir güç. Sonra gittim eczaneye aldım kurutulmuş ot Fireweed yapılan kaynatma ve içmeye başladı 3 kez bir gün, her gün. Dürüst olmak gerekirse, ben bile inanmadım, o işe yarar. Ama ne benim için sürpriz bana oldu geri cinsel istek, geri döndü tabiri caizse, libido, cinsel ilişki zevk de arttı. Eşi de fark değişiklik. Sadece 1,5 ay almak ve her şeyi normale döndü. Tabiri caizse, ucuz ve öfkeli (Alex, 39 yaşında).

Ivan çay ve kudret: yorumlar infüzyon uygulama

Yaşla birlikte, kudret haline gelmiştir artık, yok cinsel dürtü ve cinsel getiren durdu eski bir zevk. Bu çerçevede herhangi bir sorun ailede. Doktora gitmek oldu, çünkü bu benim için küçük düşürücü. Bu nedenle aramaya başladı sorunlarına çözüm internette. Bu mükemmel fon getiri erkek güç ve sorun erektil bozuklukları ben rastladı hakkında bir makale şifalı bitkiler. Çok iyi yorumlar vardı kullanımı hakkında Fireweed. Orada da ayrıntılı olarak açıklandığı gibi, Ivan çay etkiler kudret. Ben aldım eczaneden kurutulmuş fireweed ve hazırladım kendime tentür. İçti onu her gün, yemeklerden önce, 6 hafta. Ayrıca, bıraktım sigaraya başladım spor yapmaya. Bu süre içinde, ben gibi hissettim bana döndü enerji, normalize çalışma bağırsak ve psikolojik durumu, kayboldu sinirlilik ve öfke. En önemlisi, bana döndü anadolu cinsel enerji, çıktı, cinsel dürtü, cinsel temas giderek daha uzun ve daha keyifli (Victor, 47 yaşında).

Tedavisinde sorunları ile kudret ve erektil bozuklukları erkeklerde Fireweed veya Ivan çay çok popüler sayesinde yüksek performans göstergeleri etkinliği, kullanım kolaylığı, yüksek hızına olumlu etkisi, güvenlik ve düşük fiyat. Ancak, her şeye rağmen lehine bitkiler için erkek cinsel güç, genellikle tek bir bitki yeterli olabilir. Her şeyden önce, bir uzmana gerek ve anlamaya nedenini ihlalleri, kötü alışkanlıkları bırakmak, gitmek, doğru ve dengeli beslenme, normale psikolojik ve duygusal durumu ortadan kaldırmak ve fiziksel yorgunluk.

17.08.2018