Nasıl geri kudret evde: yöntemleri ve tarifleri

Kudret ile sorunlar daha yaygın hale gelmektedir. Onların ortaya çıkması nedeniyle fiziksel ve zihinsel aşırı yüklenme, yanlış beslenme, sedanter yaşam tarzı. Ereksiyon bozukluğu oluşur arka plan üzerinde organik bir patoloji veya alınan psikolojik travma. Bu nedenle, geri yükleme kudret erkeklerde giymeli kapsamlı karakter: dahil yaşam tarzı değişikliği ve tedavi, eşlik eden hastalıklar dahil olmak üzere, halk ilaçları.

Mümkün olduğunda, tedavi kudret evde?

Nasıl geri kudret adama? Tedaviye geçmeden önce, anlamak gerekir sebeplerini ortaya çıkması sorunu ve temel belirtileri:

sorunu-ile-kudret
 1. Yokluğunda ereksiyon. Hiçbir spontan ereksiyon sabah rahatsız edici bir belirti hastalığın ilerlemesi.
 2. Bir cinsel güçsüzlük. Yetersiz sertlik penis cinsel ilişki sırasında diyor vasküler, hormonal veya nöropatik bozuklukları.
 3. Sırasında erken boşalma. Boşalma, erken cinsel ilişki, ya da yaklaşan bir olumsuz prognostik belirti. Genellikle o ile ilgili organik bir patoloji.

Genellikle zayıf ereksiyon erkeklerde, genç ve orta yaşlı gösterir gipovitaminose, kronik yorgunluk, stres ya da psikolojik travma. Gidermek için, erektil disfonksiyon, libido artırmak için erkeklerde düzenli olarak yapılacak rutin muayene var proktolog, sağlıklı bir yaşam sürmek için, uymak temelleri doğru beslenme. Kurtarma kudret erkeklerde 50 yaşından sonra yapılır ve evde.

Kurtarma yöntemleri erkek güç evde

Kurtarmak için kudret, evde kullanılan bir dizi önlemler içeren ilaçlar için kudret olmadan yan etkileri:

 • yenileme egzersizleri;
 • egzersiz, vücudu güçlendirme;
 • doğru beslenme, dahil bir diyet ürünler, performans arttırıcı, kudret;
 • masaj;
 • halk yemek tarifleri.

Nasıl geri kudret ile evde yiyecek?

Vitamin eksikliği yol açar, farklı bir tür bozukluklar da dahil olmak üzere erkek iktidarsızlık. Bu nedenle öncelikli etkinlik için geri kudret, – normalleştirme güç modu ve doygunluk vücut için gerekli vitaminler ve iz elementler.

Erkek sağlığı için vitaminler

Vitaminler düzgün çalışması için gerekli sistemleri ve organları da dahil olmak üzere erkek cinsel küre.

sebze

En erkek sağlığına uygundur:

 • A vitamini, – artırır libido, esnekliğini artırır, damar duvarları;
 • B1 vitamini – stresi azaltır, uyku normalleştirir, beyin aktivitesini artırır;
 • B3 vitamini – serebral kan akımını artırır, kas tonusu normalleştirir sentezine katılır serotonin;
 • B9 vitamini – verimliliği artırır, genel vücut sesi, normalleştirmeye yardımcı olur, ereksiyon;
 • askorbik asit antioksidan, sentezinde yer aldığı, dopamin, kan damarlarının duvarlarını güçlendirir;
 • tokoferol – normalleştirir endokrin sistem, seks hormonlarının üretimini uyarır ve sperm üretimini.

Süre sıkıntısı vitamin ve hypovitaminosis erkekler almak için tavsiye edilir kompleks bir multivitamin. Diğer zamanlarda yeterince rasyonel bir güç.

Hangi gıdalar yararlı erkeklere?

Diyet önlenmesi, birçok kronik hastalık ve bazen olarak kullanılan ana tedavi yöntemi.

Orada bir dizi yararlı gıdalar hızla geri kudret evde pahasına içeriğinden afrodizyak, vitaminler, eser elementler, amino asitler:

 1. Yağsız kırmızı et sığır eti ve koyun eti; tavşan, hindi, tavuk. Onları pişirmek için daha iyi bir çift ve tüketilmesi ile yeşillik ve sebze.
 2. Balık, özellikle deniz, – depo, mineraller, omega-3 yağ asitleri.
 3. Deniz ürünleri – doğal afrodizyak. Amacıyla arttırıcı erkeklerde diyet dahil, midye, kalamar, karides.
 4. Fındık içerir, e vitamini, b grubu vitaminler, eser elementler. Bu en yararlı ürünler erkekler için kullanılan, yemek tarifleri, geleneksel tıp. Yeterli 50 gram her gün kullanabilirsiniz karışımı fındık.
 5. Sebze ve meyve. Tercihen kendi ham formunda. Destekler vücut sağlığı için izin tutmak için normal water-electrolyte denge.
 6. Tavuk yumurta protein kaynağı. Bir gün iyi bir yemek, 1-2 haşlanmış yumurta.

En iyi ilaçlar, onarıcı gücünü

Birçok erkek çok heyecanlandıran hızlı bir şekilde geri kudret evde. Elde etmek için saat ereksiyon, daha az bir saat önce cinsel ilişki ilaçlar kullanılmalıdır. En etkili ilaçlar zaman kaybına erkek güç – PDE-5 inhibitörleri. Onlar kabul 30-60 dakika önce cinsel ilişki.

kudret

Bu grup ilaçlar uzun süre etkisi devam ederse 1,5 gün, ve kısa etkili – 4 saat. Kullanmak için ilaç sadece doktor tavsiyesi sonra.

Tedavi kudret belirtilen ilaçlar atanmaz kalp-damar sistemi hastalıkları (hipertansiyon, kalp yetmezliği, şiddetli, vb.).

Yerel ilaçlar

Yerel araçlar, geliştiren, kudret ve veren bir yan etkisi, jeller ve merhemler bitkisel bazlı.

Ereksiyon artırmak değil, uygulamakla sistem etkiler.

Fiziksel iyileşme

Orada 2 etkili egzersiz artırmak ve eril gücü:

Egzersiz no. 1:

 1. Pozisyon: ayaklar omuz genişliği. Tercihen bunu çıplak olarak ya da sadece aşağıya iç çamaşırı.
 2. Üyesi yükseltmek seviyesine kadar sözde ereksiyon.
 3. Düşünce gücü ile çalışırken neden ereksiyon çalışırken, hissetmek ve bu duygular genellikle ortaya çıkan bu süreçte. Egzersiz dahil, erotik fantezi. İlk kez kalıcı bir ereksiyon oluşabilir. Düzenli gerçekleştirdiğinizde sonuç görüntülenir 2 hafta.

Egzersiz no. 2:

 1. Önce idrar tuvalette doğurmak ayaklar omuz genişliği.
 2. Mesane boş ve işlem tamamlandığında devam etmek için bir girişim işemek. Ön karın duvarı ve kasık gerektiğini hissettim gerilim. Günlük egzersiz yapılır, birkaç kez bir ay boyunca.

Canlandırıcı masaj

Bu prosedür güvenli ve etkili bir kurtarma yöntemi kudret. Uygulanan genel masaj ve manuel etkisi cinsel organlar, prostat.

Bu tür tedaviler yapılır kliniği uzmanı. Vardır ve özel ev yapımı masaj, prostat.

masaj

Nasıl geri kudret halk ilaçları?

Kurtarma kudret halk ilaçları içeren tedavi ile ev yemek tarifleri, bitkisel ilaç ve ilaçlı banyo.

İlaçlı banyo

Oturma banyoları, kan dolaşımını artırmak, pelvik ve genital. Değiştirmek için bu yordamı kullanabilirsiniz, sıcak duş, adetlerini kasık. Süresi 5 dakika. Ders 2-3 hafta.

Banyo shilajit. Sıcak banyo, kıyafet için 10 gr. bir araç. İşlem süresi 30 dakika. Kurs 3 hafta.

Etkili de lambayı yakmak eklemek banyo deniz tuzu.

Yemek tarifleri, aloe

Aloe bilinen birçok tıbbi özellikleri, onu uygulayın sorunları ile erkek gücü:

 • Reçete # 1. 100 ml aloe suyu, taze sıkılmış meyve suyu, beş limon 400 gr. bal 400 gr. ceviz. Tüm bileşenler karıştırılır kadar bir blender homojen bir kitle. Almak 1 yk. l 3 yemeklerden önce günde kez.
 • Reçete # 2. Fındık karışımı 100 gr., kuru kayısı 50 gr., hurma 50 gr., 100 gr. bal ve 100 ml aloe suyu. Pürüzsüz kadar karıştırın veya öğütmek için bir blender. Almak 1 yk. l sabah aç karnına.

Tıbbi infüzyon ve decoctions

Tedavi kudret otlar kullanarak içerir infüzyon ve decoctions. İçerdikleri vitaminler, eser elementler ve diğer organik madde. Bitkiler vermekteyiz canlandırıcı etkisi vücut geliştirmek, iş, sinir ve kalp-damar sistemleri. Düzenli kullanımı, stresi azaltır, verimliliği artırır, artırır ve cinsel dürtü.

Ayrıca kullanımı:

 • Reçete # 1. Tentür eleuthero. Almak için yarım çay kaşığı, yarım saat yemeklerden önce günde 3 kez.
 • Reçete # 2. Tentür hint kamışı sıradan. Kök bitkiler ezilir. Yemek kaşığı kökü bir bardak kaynar su dökülür ve demlenir 6-8 saat. İleri süzülmüş edilir ve günde 3 kez yemeklerden önce yarım saat 2 yemek kaşığı
 • Tarif no 3. Ginseng tentür. Bitki demlenir votka oranı 1:10, karanlık bir yerde. Al 20 damla günde 3 kez yemeklerden önce.

Shilajit

Shilajit bir maddedir benzer bir reçine. .. Bu canlandırıcı etkisi vücut. İle birlikte gelen bileşenleri, normalize iş üreme sistemi erkek, sperma. İçerdiği gerekli tüm vitamin, mineral, amino asit ve uçucu yağlar. Shilajit içki ve hap. Bu boşanma ve kabul edilen herhangi bir meyve suyu, bal. Etkili bir karışımı suyu ile yaban mersini ve suyu. Tedavi 4-5 hafta.

Sonuç

Artırmak kudret evde olmadan ilaç kullanımı – gerçekçi bir görev. Daha önce atılan adımları daha etkili bir sonucu olmaktadır. Şiddetli erektil disfonksiyon gerekir muayene uzman. Tentürler, yerel ilaçlar ve ilaçlar gerektiren danışmanlık doktor bunları uygulamadan önce.

17.08.2018