ÜRÜNLERİ GELİŞTİREN, KUDRET

deniz ürünleri arttırıcı

Beslenme çok önemli bir kısmı insan, yaşam ve sağlık. Nasıl ve ne yiyor adam bağlıdır, onun sağlık durumu ve kudret. Dengesiz bir diyet içeren gıdalar, fast food, örneğin, alışveriş köfte, sandviç, sosisli sandviç, makarna ve patates püresi hızlı pişirme (Rolton, Doshirak), sosis vb., mümkün değil telafi etmek için vücut tarafından ihtiyaç duyulan maddeler ve sürekli yiyerek olumsuz etkiler, insan sağlığı.

Geliştirmek için sağlık ve cinsel işlev vazgeçmek gerekir, ürün kalitesi düşük, gözle doğal ürünler iyileştiren gücünü.

Hangi ürünleri gücünüzü artırır?

Deniz ürünleri

Deniz ürünleri büyük bir içerik çinko ve selenyum - temel mineraller, etkileyen cinsel fonksiyon erkekler. Deniz gibi pisi balığı, uskumru, somon, karides, kerevit, kalamar için zorunludur, cinsel sağlık. Ek olarak vitamin ve mineraller, yağlı deniz balık içerdiği omega-3 ve omega-6 - yağ asitleri katılan testosteron biyosentezi.

Fındık

Ceviz, badem, antep fıstığı, çam fıstığı için kiler vitamin ve mineraller, bitkisel protein, yağlar ve lif. Zengin bir iç bileşimi ve içeriği, fındık yüksek dozda arginin amino asitler, artırır, kan dolaşımını olumlu etkiler erektil fonksiyon. Etkili bir halk tarifi arttırıcı bir karışım, fındık ve bal ile (mutlaka ceviz), önceden doğranmış fındık, daha kolay asimilasyon (isteğe bağlı). Yatmadan önce 3-4 saat kabul karışımı 1-2 çay kaşığı günde.

fındık etki gücü artırmak için

Yeşiller

Yararlı özellikleri üzerinde maydanoz erkekler için bilinen eski zamanlardan beri. Oluşan maydanoz ayrıca madde apigenin, büyük vücut erkek cildi kadın seks hormonları, sırayla testosteron üretimi bastırmak için hareket edebilir. Aynı zamanda maydanoz için mükemmel bir çözümdür önlenmesi prostatit. Maydanoz, soğan, kişniş, ıspanak yanı sıra, organik, vitamin ve mineral bileşimi içeren bitkisel analogları erkek cinsiyet hormonu (androsteronu).

Yumurta

Yumurta bu güzel dengeli bir ürün, zengin bir protein, yağ asitleri, vitaminler ve iz elementler. Tüketmek tavsiye edilmez yumurta peynir olarak, çünkü sindirimi. onları kötü ve mikrop kapma riski ve salmonella bulunan yüzey kabuğu. Yumurta içerdiği kolesterol, gerekli, erkek vücut için bir inşaat malzemesi olarak seks hormonları. Eğer kolesterol düşüyor, onu takiben testosteron düzeyi azalır. Ancak yüksek kolesterol değil, daha az tehlikeli, daha düşük kolesterol başlar yatırmış kan damarlarının duvarlarında, yol açan ateroskleroz ve tıkalı damarları. Beslenme uzmanları uzun zaman önce hakkında iddia ne kadar yumurta tüketmek: yalnız olduğunu iddia eden iki yumurta iki günde bir, maksimum bir norm, diğer, yumurta var her gün var gibi bir madde, düzenleyen, kolesterol ve verir ona yükselmeye normalin üstünde.

Sarımsak ve soğan

Sarımsak ve soğan kan dolaşımını artırmak cinsel organlara, üretimini arttırmak, testosteron, cinsel gücünüzü artırır vermekteyiz önleyici eylem prostatit, sahip antibakteriyel özelliği, vücut yardımcı ile başa çıkmak için çeşitli bakteriyel hastalıklar. Sarımsak ve soğan var, zengin vitamin-mineral bileşimi ve sarımsak içeren gerekli erkekler için selenyum. Kendi özellikleri, artan cinsel dürtü manastırlarda yasak içme, soğan yeme.

Et

et etki gücü artırmak için

Antik çağda et önemli bir kaynak oldu erkek güç. Ve bu şaşırtıcı değildir, çünkü ette bulunan hayvansal proteinler ve amino asitler, gerekli, erkek vücut. Ama et yemek gerekir bilmek bir ölçü içerdiğinden kolesterol ve çok sayıda yağ, kontrolsüz tüketimi olan obeziteye yol açabilir. En iyi tüketilen yağlı (dana eti, sığır eti, tavuk, tavşan, hindi) taze et.

Kök sebzeler: kereviz ve zencefil

Kereviz ve zencefil - iki kök teşvik yükseltebilir erkek sağlığı. Kereviz erkekler için yararlıdır içerdiği tüm erkek cinsiyet hormonu androsteronu sorumlu ereksiyon ve ikincil cinsiyet belirtileri. Kereviz ve zencefil var içinde oluşan tüm gerekli vitamin ve mineraller için kudret ve önleyici prostatit. En yararlı parçaları, zencefil ve kereviz vardır, onların kökleri.

İstiridye ve midye

İstiridye kabul edilir şampiyonu çinko içeriği. Ünlü için onun şehvet aşk Casanova yiyen bir kahvaltı 50 istiridye. Yararlı özellikleri kabuklu deniz geliştirilmiş erektil işlev sipariş içeriği yüksek, organik çinko, ancak son çalışmalarda görülmüştür ki, yanı sıra çinko, kabuklu deniz ürünleri açısından zengin, nadir amino asitler, cinsel hormonların üretimini teşvik. Maksimum etki için, istiridye ve midye yemelisiniz çiğ, ısıl işlem sırasında kaybolur büyük bir kısmı, amino asitler. Araştırmacılar, kabuklu deniz ürünleri ve şarap bahar, amino asit konsantrasyonu yüksek, çünkü bu dönemde istiridye aktif olarak çoğalırlar.

21.08.2018