İKTİDARSIZLIK TEDAVİSİ: YÖNTEMLER VE İLAÇLAR

Erektil disfonksiyon görünebilir erkeklerde ve yaşlı, ve, genç yaşta. 52 sayısının% olanlar, cinsel bozukluk, bu çoğu durumda, insanlar yaşları 40-70 yıl. Anlamak için, nasıl tedavi edilir, iktidarsızlık, erkeklerde, doktor nedenini ortaya çıkarmak için bir hastalık. İstatistiklere göre, %80 durumlarda, erektil disfonksiyon nedenleri giyilir organik karakter (varsa hastanın kardiyovasküler, endokrin ve diğer hastalıklar). % 20 durumda da erkek iktidarsızlık nedeniyle gelişir psikojenik bozukluklar.

Vurgulamak aşağıdaki en etkili yöntemler ve ilaçlar iktidarsızlık tedavisi, erkeklerde.

<1_İMG>

RASYONEL BİR GÜNLÜK RUTİN

Rasyonel organizasyon günlük rutin – bu basit ama etkili bir korunma yöntemi iktidarsızlık. Altında «rasyonel modu uzunluğu» terimi, uygun münavebe, çalışma ve dinlenme. Eğer bir çalışma ve özel bir zaman için hesaplanan yetkin, daha sonra tüm vücut sistemleri düzgün çalışıyor. Kadınlar, kimin koca iktidarsızlık, erken bir aşamada önemli dikkat organizasyonun sağlıklı bir uyku, bir eş, o olmadan mümkün değildir, uygun dinlenme, beyin, sinir sistemi ve kas. Kronik uykusuzluk erkek tarafından sağlık ve tükenmiş sinir sistemi, bu, sırayla, zayıflaması için neden bir güç. Uyku süresi her kişi için bireysel, ortalama olarak ise bu rakam 8-9 saat günde, uyumadan önce daha iyi 12 saat gece. Güzel tarifi için önleme erkek iktidarsızlık vardır, hiking, açık havada. Ayrıca atanmadan önce özel hazırlıklar denemeye değer vazgeçmek yorucu bir iş başlatmak, düzenli cinsel yaşam, kaçınarak ve uzun bir perhiz ve sık sık cinsel temas.

EGZERSİZ İKTİDARSIZLIK

Düzenli fiziksel aktivite hem spor salonunda hem de evde yardımcı erkek bağışıklığı güçlendirmek ve desteklemek için kasları tonda. Her seven bir eş sunabilir kocasına ortak yürütme, karmaşık basit egzersiz iktidarsızlık.

 1. Yürüyüş yüksek elevans diz boyu. Başlangıç pozisyonu: ayakta dururken, sırt düz, eller ihmal aşağı. Bacak kadar yükselir baskı diz boyu karın.
 2. Ağız kavgası. Başlangıç pozisyonu: ayakta dururken, sırt düz, eller, bel, bacaklar hafifçe bükülmüş diz. Adam yapmak zorunda sığ ağız kavgası yaparken zorlanma kalça kasları. Bacaklarınızı bükün nasıl daha güçlü olabilir.
 3. Yerinde koşu. Pozisyon: ayakta, sırt düz, dizler bükük. Adam başlar koşuyorum yerde. Bu durumda çalışması gerekir, sadece topuk, çorap dökülmek yerden, diz hareket hızlı bir tempoda ileri geri.
 4. Gerilim ve gevşeme samimi kas. Kaynak pozisyonu: herhangi bir pozisyon. Gerekli dönüşümlü zorlanma ve rahatlatıyor kasları arasında, testiküler ve anüs. Egzersiz sırasında güçlendirilmiştir samimi kasları sorumlu kudret erkek.
 5. VAKUM TERAPİ, ANTİ-İKTİDARSIZLIK

  Vakum terapi – bu biridir en çok aranan yordamlar sağlayan kurtulmak için erkek iktidarsızlık (ED). Böyle bir yöntem, etkili, %90'dan fazla durumlarda kurtarma güç. Vakum terapi olarak kendisini kurmuştur güvenli ilaç tedavi ED hareket, alternatif olarak cerrahi müdahale (ekimi implantlar) ve ilaç almaya. Tedavi sürecinde cinsel organ etrafında oluşturulan vakum, neden doğal bir gelgit penise kan.

  <2_İMG>

  CERRAHİ TEDAVİ YÖNTEMLERİ, İKTİDARSIZLIK

  İçin iktidarsızlık tedavisi, erkeklerde uygulanabilir aşağıdaki cerrahi yöntemler.

  Revaskülarizasyon penis. Tedavi erkek iktidarsızlık edilebilir bir yöntem mikrocerrahi revaskülarizasyon penis. En popüler tedavi – operasyon Michal-2. Cerrah oluşturur anastomoz arasında alt epigastrik arter ve dorsal arter penis. Ayrıca mücadele için bir anti-iktidarsızlık işlemi uygulanan 5 virag kullanıcısının meydana geldiği alii anastomosin perficiebant alt epigastrik arter ve derin dorsal ven.

  Venöz cerrahi. Bu yöntemle tedavi edilir, iktidarsızlık yenilgiyle veno occlusive mekanizması penis. Cerrahi tedavi bazen birkaç çeşit:

  • spongiosis,
  • ligasyon bacak, penis,
  • endovasküler embolizasyon damarlar penis,
  • ligasyon ve rezeksiyon corporis ve emissarnyh damarlar.

Venöz cerrahi genellikle yapılır kompleksi içinde, geleneksel tedavi yöntemleri ve ilaçları.

Endofalloprotezirovanie. Bu cerrahi tedavi en etkili olarak kabul edilir. Bu sayede kurtulmak iktidarsızlık içinde %90. Tedavi geri yardımcı olur ve sertliği sırasında penis ekimi implantlar içinde kavernöz tel

HALK YEMEK TARİFLERİ TEDAVİ ERKEK İKTİDARSIZLIK

Halk hekimliği bilir bir sürü yemek tarifleri iktidarsızlık: ilaçlar ve ilaçları bitkisel tabanlı, kullanımı, meyve ve sebze. Kivi meyve yararlıdır erkekler için, bir sürü içerir, c vitamini ve potasyum – doğal ilaç için canlandırıcı bir vücut sesi. Etkili bir halk ilaç ile mücadele için iktidarsızlık olarak kabul edilir ceviz ve çam fıstığı. Tedavisinde de uygulanabilir suyu kök kereviz, alkol ginseng tentür ve çok daha fazlası. Karar verirseniz tedavi cinsel bozukluk kullanarak halk yöntemleri ve tarifleri, incelediğinizden emin olun bu konuda bir doktor ile.