Etkisi hemoroid kudret

etkiler mi, hemoroid üzerinde kudret

Görünüm hemoroid oldukça sık görülmektedir erkeklerde olgun bir yaş . Son zamanlarda böyle bir sorun var, daha genç ve daha güçlü seks. Patogenez hastalığın etmektir maruz kalması, aşağıdaki faktörler:

  • sedanter yaşam tarzı;
  • aşırı egzersiz;
  • itme kaldırma;
  • sık kabızlık;
  • yanlış beslenme;
  • hormonal başarısız;
  • mekanik hasar anüs.

Büyük bir kısmı yukarıda belirtilen nedenlerle hemoroid geliştirme yaşam için mevcut olan genç ve yetişkin erkekler. Bir iş ya da boş bir eğlence için bilgisayarınızla, yük salonunda, içme, yağlı ve zararlı gıdalar — bazı bu tür olayların bir norm. İstendiğinde, hemoroid çok rahatsız eden soru: etkiler mi, hemoroid üzerinde kudret?

Hemoroid ve kudret

İlgili olarak bu iki kavram olup olmadığını basur engel üreme sisteminin normal çalışması için? Uzmanlar bu sızıntı, bu hastalığın rektum yansıyan cinsel fonksiyon. Ama bu durum sadece doğrudan bir etkisi hemoroid kudret. Eğer düşünün derin, izlenebilir olumsuz bir etkisi patoloji cinsel hayat.

İlk aşamada hemoroid değil çok dikkat çekiyor erkekler ve rahatsızlık neden olur. İlk gelişim aşamalarında hastalık oluşmaz, herhangi bir usulsüzlük taraftan cinsel fonksiyon. Ne zaman inflamasyon akut ve düğümler oluşur ve bir bölgede, bir erkek hissetmeye başlar perineal ağrı, bir teslim için ciddi bir endişe. Bu aşamada görünebilir sorunu psikolojik. Sürekli ağrı, kanama, anüs, duygusu güçlü bir rahatsızlık gibi oturur ve dik konumda — tüm bu sadece iç karartıcı ve geriyor. Erkek olur o da sadece bir sorun, hemoroid ve ondan tamamen yok arzu seks. Ve bir düşünün, bu tarafta, soru, etkiler mi, hemoroid üzerine, iktidarı, bir şey söyleyebiliriz: bu patoloji yok samimi bir ilişki.

Hemoroid ve cinsel yaşam

İlişki sırasında erkek kasları, kasık ve perine, özellikle onun son aşamasında — boşalma sırasında. Eğer cinsel partnerin acı hemoroid, aktif bir eylem getirmek ona zevk, ya da tam tersi, ağrı neden. Rahatsızlık anında yansıtılır psikolojik bir durum. Ereksiyon zayıflar, bazen tamamen kayboluyor ve adam başlar güvensiz hissediyorum. Sonuç olarak, kompleksi geliştiriyor, hangi arka plan tamamen kalkmıştır arzu seks. Korkusu, başarısızlık ve nüks utanç yatırılır, baş ve yüz ciddi psikolojik bozukluklar. Sonucuna hemoroid neden olabilir azaltmak için güç, ama sadece gibi bir psikolojik faktör.

Ayrıca kudret olabilir zayıflar, bunun sonucu olarak, hastalıklar, genitoüriner sistem, neden olduğunu, hemoroid. Örneğin, cinsel içerikli sorunları yüzünden çıktığını prostatit, ortaya, sırayla, hemoroid nedeniyle. Elde edilen ilk faktör olumsuz etkisi — patoloji rektum. Kudret belirtisi olabilir ve diğer hastalıklar, geliştirmek, arka plan, hemoroid.

Önleyici tedbirler

Önlemek için bozuklukları cinsel kaynaklanan oluşumu, hemoroid, alınması gereken radikal önlemler bu sorunu. Bulunduğunda ilk belirtileri hemoroid başvurmanız gerekir bu proktolog ve tedaviye başlar. Denemek hariç faktörler ve patogenez: daha fazla hareket etmek, izlemek, bir güç önlemek için önemli bir egzersiz. De önemlidir, sakin ol ve kendine güven. Herhangi bir hastalık iyileşmek değilse, boşta ve zamanında bir uzman yardımıyla!

23.08.2018