12 reçeteler için yükselme kudret erkeklerde

Çoğu inanıyoruz devrim erkek seksoloji oluştu icadından sonra, süper fon artırmak

Ancak, yüzyıllar boyunca farklı insanlar var ve daha az pahalı, ama defalarca kanıtlanmış yolları arttırıcı.

12 reçeteler için erkek güç — dünyanın her yerinden ve farklı dönemlere ait

 1. Know-how kama sutra. Önce gece aşk, antik hindular için tavsiye edilir, karışım pirinç, demlenmiş süt, passer yumurta, kızarmış soğan ve bal.
 2. Gizli Avicenna. Büyük bir şehrin ve bir doktor, XI. yüzyılda, onun «Canon tıbbi bilim» tavsiye artırmak için gücü kullanmak diyetlerine ısırgan otu, hindistan cevizi, bal, biber, testisler horoz.
 3. Diyet samuray. Japonya'da uzun süredir bilinmektedir, kudret erkekler yükselir açıldığında diyet rendelenmiş turp. Bu yemek mutlaka dahil diyet samuray, olması gereken yükseklikte değil sadece savaşta. Son yıllarda japon bilim adamları ile aynı özellikleri var pancar.
 4. Fransızca içecek. Henry IV, ünlü nevresimler kahramanlık icat uyarılması için özel bir içki: konyak karışımı ile yumurta sarısı. Az ünlü türünün madam Pompadour her günü sabah bir fincan çikolata ile kereviz. Casanova anılarında bıraktı bir söz olduğunu çok etkili bir şekilde çikolata ile fındık.
 5. kaldırmak için kudret erkeklerde hap
 6. Papa sos. Böyle bir başlık var ortaçağ içki kaydetmek için güç. Bu sette aşağıdaki malzemeler: ince dilimlenmiş jambon, soğan, havuç, kereviz, maydanoz, beyaz şarap tavuk suyu ile, doldurulan sarımsak, karanfil, limon kabuğu. Gerek kızartmak önceden haşlanmış parçalar kök kereviz ekleyerek karışımı tereyağı ve un, et suyu, bıldırcın, yumurta ve hindistan cevizi.
 7. Yemek tarifleri bitki. El yazısı, bitki, yaygın, Rusya'da farklı türleri iktidarsızlık tavsiye almak infüzyon otlar ve çiçekler küçük cezayir menekşesi, kök decoctions yaban havucu, köksaplar, kuşkonmaz, ilaç, orkide galeam-afferentem ve geniş yapraklı çan, infüzyon ciğerotunu, kaynatma yumru Liubka duo-adversus, muz bloshnogo, infüzyon otlar, kekik ve adaçayı. Verim tüm bu bitkisel ilaçların ve diğer benzer şüpheli, ancak, bir neden için, bunların dışında yok. Ancak kullanımı zehirli bir bitki, örneğin, anemones, orman, da, önerilen bu amaçlar için son derece tehlikelidir.
 8. Vasiyet eski romalılar. Daha plinius hakkında yazdığı olumlu ve mucize eylem kudret pembe yay. Romalılar kullanılan etkinleştirmek için, libido, hemen hemen tüm keskin bitkisel maddeler: soğan, sarımsak, kırmızı ve karabiber. Bugün uzmanlar, eğer onlar kontrendikedir ile ilgili hastalıklar, mide ve böbrek, onları, tabii ki, kullanabilirsiniz. Mekanizması bağlı eylemler kısmen ortak aktivasyonu metabolizma ve kısmen tahriş olan idrar yolu.
 9. Afrika ağacı. Kamerun büyüyen sözde «uoluptatum ağaç» yojimbo veya yohimbe kabuğu olan, ortaya çıktı gibi, içerdiği alkaloid yohimbin, katkıda ereksiyon. Uyarıyor angustans etkisi hormon reseptörleri penis damarlarının bir sonucu olarak gevşer ve kan ile doldurmak. Ayrıca sahip ve uyarıcı olduğundan cinsel dürtü çok artar. Yohimbin sahip birçok yan etkileri, özellikle insanlar için, hasta bir kalp ile.
 10. İspanyol böcek. Ortaçağ'da Avrupa'da oldukça yaygın bir kullanım Spanish sinekleri (doğru – ispanyol böcek) içeren lytta olan son derece rahatsız edici bir madde için cilt ve kan damarları. Şimdi kullanımı lytta tedavi amacı ile yasaktır.
 11. Liana inka. Perulu ilaç «Kedi pençesi» için kullanılan korumak için gücü temsil eder, özü, üzüm Uncaria ünlü bir. O tedavi için tasarlanmıştır prostatit, ama etkili ve iktidarsızlık. Büyük bir kısmı bir durumda sadece prostatit tedavisi için yeterli kurtarmak için ihlal üreme özellikleri. Her ne kadar bazı ilaçlar tedavisi için tasarlanmış, adenoma, prostat kanseri azaltabilir gücünü, içerdiği maddeler, engelleyici eylem testosteron.
 12. Gizem sibirya ve uzakdoğu ormanlarında. İlk etapta bitkiler arasında büyüyen bu bölge için kullanılan stimülasyon, kuşkusuz, değer ginseng. Uzun bir süre onun gizemli sport, benzer bir küçük adam, takdir altın ağırlığı. Yerler onun yetişme tutuldu halk büyük bir sır, ve toplama kökü ile ilişkili efsaneler ve büyülü ayin. Sık sık bu tür efsaneler bulurlar aslında sadece eski sanrılar, ancak uygulandığında ginseng için tüm yöntemleri modern bilim, o doğruladı, kendi onuru. Temel oyunculuk başladı bu bitkinin tahsis ve bilimsel olarak sahip oldukları yüksek verimlilik ve son derece düşük toksisite. Aksine, bilinen diğer uyarıcılar, bu maddeler neden tonik etkisi ile karakterize, uzun süreli aktive eylem. Kanıtlanmış, ginseng tentür zaten küçük dozlarda verimliliği artırır sağlıklı insanların %25. İlaç, en etkili cinsel ihlalleri nedeniyle stresli faktörler.
 13. kaldırmak için kudret erkeklerde
 14. Eleutherococcus doğal bir alternatiftir ginseng, ortaya koymamıştır, ve bazı kaynaklara göre bile üstün. Benzer özelliklere sahip şeytanın, aile yemeği. Limon çince vardır sadece tonik, aynı zamanda uyarıcı özellikleri. Ancak limon almak için tavsiye edilmez yatmadan önce, onun uyarıcı etkisi sürecek, bütün gece. Buna ek olarak, o kontrendikedir ülseratif lezyonları, gastrointestinal sistem, ihlal kalp faaliyetleri ve artan kan basıncı.
 15. Aralia mançu – daha aktif bir uyarıcı, daha, limon, ancak aralia ve daha zehirli. Tentür uygulanan 10-20 damla günün ilk yarısında. Rhodiola rosea (altın kökü) şeklinde uygulanan sıvı ekstresi 5-10 damla günde 1-2 kez. Kontrendikedir varsa uyarma ve artan kan basıncı. Leuzea safflower (maral kök) de sahip olabilir yararlı bir etkisi, kudret. Uyarıcı doz – 40 damla sıvı ekstresi, besleyici, – 20-30 damla gelişiyle etkisi 5-6 gün kabul.
 16. Pantocrinum – sıvı özü neokostenelyh genç ren geyiği boynuzları. En gösterilmektedir azaltırken libido kadınlarda menopoz öncesi ve menopoz döneminde. Uygulanan 45 damla günde 2 kez. Etkisi 6-8 gün ulaşır 3-4 hafta. Sık sık tekrarlanan tedavinin etkinliğini azaltacaktır.
 17. Güç Pomorie. Yaşayan deniz halkları anlayışına sahip olmayan egzotik, kullanılan çok basit bir yöntem korumak için erkek güç: diyet-meli var olmak mümkün olduğunca taze et ve balık. Yanı sıra, esansiyel amino asitler, et içerdiği b grubu vitaminler, demir, hem de uyarıcı özütleri. Balık onları daha az zengin, ama onun içinde ayrıca fosfor, potasyum, magnezyum ve deniz balıkları iyot, molibden, bakır ve çinko – tüm bu tamamen için gerekli kudret bileşenleri.