Bira etkileyebilir kudret?

İnsanlar, tıp ile ilgili bir konu hakkında konuşmak tehlikeleri bira erkekler için. Bahsedilen oluşumu zamanla alkol bağımlılığı, sık kullanılan bir erkek bira, son etkisi çok olumsuz etkisi, kudret. İstatistikler iddia bira alkol bağımlılığı ile karşılaştırıldığında, içecek, kurdu çok daha hızlı.

Bira

Zamanla bozulan sadece fiziksel değil, aynı zamanda zihinsel refah, gözlenen yorgunluğa ve bozulma, benlik saygısı. Ancak, amatör bir içki olduğundan emin değil sadece zararlı değildir, ancak bu bile getiriyor lehine önemli bir.

Bakalım, bira gibi etkiler kudret ve durum vücudun genel olarak, ve hangi süreçler içinde vücutta meydana gelen bu uzun süreli ve düzenli kullanım.

Kompozisyon bira

Başlamak için konuşmak bileşenleri hakkında oluşan bu köpüklü içki oldu açıklayıcı bir tablo:

Paket bileşenleri Listesi ve özellikleri
VitaminlerMalt kullanılan bir içecek hazırlamak için sağlar varlığı, b vitaminleri, folik asit ve türevleri, – folat.
Bitkisel lif Bir kişi günde tüketilmesi gerekir 30 gram bitki lifleri, bunların 1/3 sağlanacak çözünür hizip. Kullanımı sınırlı miktarda bira sağlayabilen 17% gerekli olan çözünebilir bitkisel lif, kolesterol düşürücü yardımcı ve kabızlık önlemek.
Eser elementler İçki sayesinde malt bulunan 30'dan fazla eser elementler, bir litre neredeyse 50% gerekli kişi günlük doz magnezyum, fosfor miktarı 40%, 20% potasyum ve hatta biraz kalsiyum. Unutulmamalıdır ki, içki haşlanır kaplarda metal alaşımları. Bu nedenle, içerebilir biraz bakır ya da çinko. Kendilerini bira mayası kaynağıdır, demir, bakır, çinko, molibden, selenyum ve krom. Kompozisyon bira girer ve silikon bu öğe gereklidir ve vücut oluşturmak için kollajen ile gelen doku.
Etanol Böyle bir madde olan tüm alkollü içecekler yiyerek onların büyük miktarlarda olumsuz etkiler sağlık. Çalışmalar, etanol küçük miktarlarda bazı durumlarda uyarıyor hasarı, damar sistemi, beyin gelişimi, koroner kalp hastalığı ve diyabet, üretmesine yardımcı olur iyi kolesterol.
Maltodekstrin İçeceğin içinde bulunan önemli miktarda yararlı bir besin . Temsil ettikleri kompleks karbonhidratlar, zaman bölünme hangi yeterince büyük. Buna göre, serbest glikoz yavaş yavaş uyaran, geliştirme hipoglisemi.
Şerbetçiotu Bu bileşen ayırt bira, diğer şeyler arasında alkol. Hakkında olumlu özellikleri şerbetçiotu demek, onun, bir anti-inflamatuar ve bakterisidal eylem. Antibiyotik direnci sağlamak asit bileşiminde bitki polifenoller temsil eden doğal antioksidanlar, vücudu koruyan serbest radikallerin etkilerinden. Ayrıca içerdiği antioksidanlar içecek, yaşlanmasını engeller ve gelişimi kalp ve damar hastalıkları
Testosteron

Bu nedenle, madde içerdiği, bira, çoğunlukla, yararlı ve gerekli olabilir. Tartışmalara neden olan kalorili bira, yetenekli bir olumsuz etkisi ağırlık severler içecek.

Ancak, eğer dikkatli bir şekilde düşünün, şişe etiketi, unutulmamalıdır 200 ml içecek içerir sadece 90 kalori. Bu yumuşak bira benzer bir miktarda içerir sadece 34 ekran yakınlaştırma. Tüm bu, erkeklerde, alkol bağımlısı, içki, aldığınız bir «bira göbek». Böyle bir durumda söz konusu değil zaten kalori hakkında yukarıda listelenen maddeler, kadın hormonlar, sahip bitkisel kökenli olumsuz etkileyen hormonal arka plan organizma.

Östrojen ve erkek vücudu

Olmasına rağmen, östrojen bakın kadın cinsel hormonlar, üretilen yumurtalık, erkek bedeninde onlar da mevcut, ama daha küçük miktarlarda. Üretimi bu hormonlar temsilcileri güçlü seks yapan testisler ile birlikte adrenal korteks. Ancak, çoğunlukla, östrojen, erkeklerde bu dönüşüm molekülleri ve testosteron. Eğer dikkate almak yararlı mı bira açısından orada varlığı, östrojen ile başlanmalı numaralandırma onların olumlu özelliklerini bir erkek için:

 • onlar desteklemek için kabul edilebilir sınırlar içinde kolesterol;
 • ile birlikte testosteron sağlar güçlendirilmiş kas büyümesi;
 • destekleyen sürdürülebilir bir durum sinir sistemi;
 • yetersiz östrojen ne kadın, ne de erkek sigortalı libido azalması.

Olgunlaşırken erkekler doğal hormonal dengede değişiklikler. Hormonu testosteron seviyelerini yavaş yavaş azalır, sonra yaşla birlikte erkeklerde oluyor artan östrojen. Yetersiz testosteron başlayan mevduat fazla yağ, özellikle tehlikeli bir bölgede karın. Bu alanda tam bir testosteron dönüştürür östrojen, artan bir miktar olduğu bozulma genel sağlık.

Aşırı östrojen dolu gelişiyle depresyon ve stres gelişebilir jinekomasti, erektil disfonksiyon, bastırılmış üretimi testosteron, yağ birikimi oluşur, erkek kadın türü.

Östrojen düzeyini de artırabilir değil sadece, nedeniyle yaş, ama aynı zamanda etkili bir yaşam tarzı, yanlış seçilen diyet, menüden ürünler bir sürü içerir, bu maddelerin.

Etkisi bira kudret erkekler, sık sık onun kullanılan, olumsuz bir etkisi vardır ve bir kişi görünüyor. Genel özellikleri erkek olmak efemine. Bu liste, istenmeyen yemekler, artan östrojen seviyesi, düşmek, soya, içerdiği çok sayıda ürün hem süt, hem et, hem de tatlılar, baklagil bitkiler de dahil olmak üzere fasulye, bakla ve bezelye.

Östrojen seviyesi yükselir arka kötüye kahve. Ve son olarak, göz önünde bulundurulacak bir önemli temsilcileri alkol – bira, ayırt edici önemli bir etkisi erkek vücudu, özellikle de, erkeklik – östrojen inhibe hormonlar organ temsilcileri güçlü seks, olma nedeni oluşan cinsel işlev bozukluğu.

 • olur yağ birikimi yanlarda, kalça;
 • genişler pelvik taban alanı;
 • olur büyüme bebek bezleri;
 • bazen artan tiz bir ses;
 • azalır, boyutu penis.
Alkol etkisi erkek aphrodisiaka

Çok genel bir değişiklik yeterli günlük tüketilen yaklaşık bir buçuk litre bira. Bilim adamları tarafından yapılan deneyler, meşgul çiftlik hayvanları. Özü bir deney oldu, onların beslenme bitkiler olan kompozisyon, dahil fito-östrojen.

Sonuç olarak, deneysel sağlığı ile ilgili bir sorun – hayvanlar yeteneğini kaybetmiş cins. Temelinde bu deneyim kabul edilebilir bir etkiye bira kudret – pek olacak gibi, pozitif ve yeteneği üretim yavrular.

Hakkında konuşmak kötüye bira etkiler kudret. Ortaya çıkışı ve gelişimi, erkek lanet olmadan imkansız testosteron bu hormon, sadece erkekler için ağırlıklı olarak, ama aynı zamanda kolaylıkla dönüşür phyto-östrojen, belirli koşullar altında. Bu dönüşüm ters vardır. Tam olarak testosteron etkisi temel etkileri ereksiyon. Birçok temsilcileri güçlü seks düzeyini azaltarak hormon yatkın, depresyona reddederek, cinsel temas.

Bira ve kudret uyumsuz bir içki için kullanılan büyük miktarlarda. Testosteron üretimi yapılır testislerde etkisi altında alkol-içeren içecek ve zamanla atrofi. Başka bir yan etkisi kötüye alkol – ihlali işlevsellik karaciğer, sonucu ne olur, üretimi, enzimler, yok uyguladı.

Düzenli alkol bira sorunlarla dolu kontrolü ile boşalma ve ereksiyon. Bira sorunlar ve iktidarsızlık, zaman, gelgit kan bir cinsel organ değildir:

 • Testosteron bir depresif duruma kalitesini düşürür boşalmak.
 • Spermlerinin daha az hareketli.
 • Ulaşmak orgazm olur zor çünkü sürekli kullanılan bir bira yavaş yavaş bozuluyor subkortikal beyin yapısı.
 • Bira olumsuz etkiler idrar sistemi, böbrekler de dahil olmak üzere, ne de azaltır kudret.
 • Eğer başarıyor döllenme oluşur yüksek riski ışık çocuklara çeşitli kusurları gibi fiziksel ve zihinsel.

İçtikten sonra alkol erkek üreme sistemi stabilize boyunca en az bir ay. Bu alkol bu süre boyunca devam eder, olumsuz etkiler, sperm, ve tüm bu yol hızı düşer ve sperm yapısı alter boşalmak.

Önemli! Güncellenen sperm ile üç aylık aralıklarla ve planlıyorsanız, bebek hamile, en az bu süre terk edilmelidir alımı alkol içme.

Ve başka bir nokta bağlamında nasıl etkiler bira bir erkek vücudu. Nadiren içen, içkinin kendisi, bu yük ona gitmek, çeşitli atıştırmalıklar, yağlı ve baharatlı et yemekleri ve sosis sosis, kızarmış gıdalar. Böyle bir menü etkileyemez kolesterol düzeyi, olumsuz bir nokta ve bir tıkanıklık ne kadar gücünü azaltır.

Kullanımı bira

Olumlu yönleri kullanılan bira

Tüm değişikliklerle çalışma organları ve sistemleri kullanırken bira ortaya olsun hangi, meşru heyecan ve bir şüphe, çünkü vazgeçmek için lezzetli bir içme erkekler hazır değil. İsveçli bilim adamları karar ödenmesi olumlu bir ruh hali kitlelere kanıtlayan ve belgelenmiş haklı aslında bira olarak olumlu bir bilmek libido bir faktördür. Ancak, elde etmek için benzer bir etki takip edilmesi gereken iki kural:

 • Aşmayın günlük norm içecek – maksimum hacim için, erkekler ise en fazla şişe.
 • Bir başka önemli husus kalite içki ve onun sınıf. Ne yazık ki, ama modern bira demlenmiş kullanarak bira tozu, yani ürün kesinlikle doğal olmayan. Bu nedenle, ve onun kullanımı son derece şüphelidir.

Kanıtlanmış, sık sık gelişimi için neden sağlık sorunları, içme bira koyu çeşitleri. Ancak, erken aşamalarında ve ne zaman küçük miktarlarda bira destekler böbrek sağlığı olması nedeniyle, doğal bir idrar söktürücü. Resepsiyon da sınırlı miktarda bira sesleri çalışma kalp ve damar duvarlarını güçlendirir, organların, iştah artırır ve metabolik süreçleri, engeller, kan pıhtısı oluşumu, normalleştirir, bağırsak flora vermez oluşmaya renal taşlar.

27.08.2018