Doğal bir ilaç geliştirmek için güç. İhtiyacınız olacak sadece 2 madde!

Ne zaman cinsel özellikleri erkek sık sık başvurdu eczane ilaçlar. Kimyasal maddeler sorunu çözmek, ama sadece kısa bir an için eylem hap bitene... Çok daha etkili başka bir yol gitmek.

tarifi için kudret

Değer için daha fazla dikkat, genel sağlık durumu takip etmek, diyet, rejim, uyku ve dinlenme, meşgul aktif fiziksel faaliyetler. Bir kez sen götüreceksin vücut sesi tamamen cinsel sorunlar kendiliğinden çözülecektir! İhmal etmeyin halk ilaçları etki gücü artırmak için, ve işte tarifi verim hangi sürprizler...

Aracı geliştirmek için kudret

MALZEMELER

  • 1 karpuz
  • 1 limon

HAZIRLANIŞI

  1. Kes bir karpuz küçük parçalar halinde dışarıya akıt ondan suyu kullanabilirsiniz sıkacağı. İşe yaklaşık 1 litre taze, aromalı karpuz suyu. Ayrıca sıkmak suyu 1 limon.
  2. Dökün karpuz suyu bir tencerede ısıtın ve 3 dakika kaynatın. Daha sonra ekleyin, limon suyu. Yakınlaştır yangın ve tomi içki, yaklaşık 15 dakika. Sonuç olarak, içeriği tencere azaltmak gerekir 2 günde bir kez.
  3. Serin bu karışımı dökün cam şişe ve sakla buzdolabında. Al aracı, aç karnına doz bağlıdır, ağırlık: yaklaşık 2-5 yemek kaşığı 1 günde bir kez.

Sitrülinemi — amino asit içeren karpuz hamuru. Bu madde teşvik fiziksel aktivite artışı, dayanıklılık, yardımcı olur ve kan akışını geliştirmek.

Ayrıca karpuz zengin, yararlı bir maddedir, güçlü bir antioksidan düzeyinin yükseltilmesi, enerji ve yetenek yapmak için vücudun tüm işlevlerini en üst düzeyde.

29.08.2018