Ne yemek, erkek için gücünü artırmak ve korumak için erkek gücü kadar yaşlılık

Daha güçlendirmek, kendi cinsel özelliklerini, ilgi çok büyük erkekler. Evet bizim çağdaşlarının sürekli arıyoruz, herhangi bir sihirli ürün için istikrarlı bir ereksiyon.

Yemek için erkek gücü

Söylemek gıda iş sağlığa, büyük bir iyilik ve onarılamaz zarar verebilir. Bu nedenle, dikkatle gözden buzdolabı ve tüm gereksiz kaldırmak için gıda kudret erkeklerde yüzde temeli beslenme.

Ürünleri taşıyan zarar

Artırmak karar verirseniz, kendi gücünü kullanarak, besleyici bir diyet için öncelikle ne anlam taşır, en fazla zarar için erkek güç. Her şeyden önce, geliştirmek için kudret değer vazgeçmek, füme et ve sosis. Çünkü hemen hemen tüm ürünler üreten kullanılarak yapay maddeler, çok toksik ve olumsuz etkiler erkek testis.

Aşağıda alkol. Herhangi bir alkollü içki üretimi üzerinde olumsuz etkiler erkeklik hormonu - testosteron. Herhangi bir tatlılar ve şekerli içecekler. Şeker teşvik kötü işçiliği sperm sayısı, hem de toplam sıvı kaybı vücutta. Sık kullanımı yağlı süt bozuyor işi hormonal arka plan. Üretilen çok miktarda kadın hormonu.

De vazgeçmek zorunda fast-food, bir testosteron üretimini azaltır. Zorunda olacak hariç tüm yağlı yiyecekleri içeren kolesterol. Yüksek kolesterol neden olabilir tıkalı damarları, ve bu da doğrudan bir yol iktidarsızlık.

Dikkat etmek gerekir, kendi yemek vejetaryenler. Tam istisna et diyet olumsuz etkileyebilir erkek sağlığı. Bu durumda, eğer et yerine soya, gerçekleşmesi istenmeyen birikimi, kadınlık hormonları.

Sağlığa zararlı gıda kudret arasında yaygındır günlük diyet çoğu erkek. Hatta çok daha kötüye kahve sorunlara yol açabilir ereksiyon. Bu nedeniyle aşırı çalkalanma adrenalin kana içtikten sonra kahve ve birçok energetikov. Bu madde, canlılık verir, ama sonra testosteron seviyesini düşürür, ne getirebilirsin sorunları, erkek sağlığı.

Yararlı ürünler erkekler için

Güç için, kudret için faydalı olacak bir durumda, varsa, gerekli sayıda eser arasında en önemli çinko ve vitaminler dahil olmak üzere bir grup.

İlk etapta herhangi bir fındık. Erkek potens bu çok kullanışlı bir ürün. Daha fazla fındık yemek gerekir çok küçük bir miktar. Sadece eklemek için bir avuç herhangi bir fındık gündelik yemekler - bu yeterli olacaktır. Ana şey - aşırıya kaçmayın, çünkü fındık çok kalori.

Bal

Ne gerek var buna fındık? Doğu ülkelerinde en güçlü afrodizyak geçerlidir deve mide. Modern erkekler bizim ülke onu elde etmek zordur, bu yüzden herkes için bir fırsat var, onu kullanabilirsiniz. Şeker cravings dikkat bitter çikolata. O yardımcı olur, damarları genişletmek, kan dolaşımını artırmak penis. Yemek için bir tedavi gerekir, küçük miktarlarda.

Balık ve deniz ürünleri başka bir yemek için iyi bir güç. İçerdikleri tüm gerekli iz elementler. Ama en önemli ürün için herhangi bir erkek - bu et. İçerdiği hayvansal protein, enerji, yapı malzemesi, her türlü kas. Önemli bir et değildi kalın. En iyi diyet etler, örneğin, tavşan, tavuk veya dana eti.

Etki gücü artırmak için evde harika bir yeşillik, her türlü. Bu olabilir, maydanoz, dereotu, kereviz, önemli olan onu kullanmak sürekli. Yeterli eklemek, tüm yemekler ve salatalar.

Kullanımı süt ve süt ürünleri, özellikle ekşi krema, tutmak yardımcı olur, kendilerini tam olarak savaşa hazır. Ayrıca bu süt ve süt ürünleri bağlı normal üreme fonksiyonu erkek. Beslenme iktidarsızlık içermelidir ve meyve suları dahil olmak üzere, nar, bu sayede kan dolaşımını artırır pelvik organları.

Araştırmaya göre, tüm erkekler içti kısrak, farklı mükemmel erkek sağlığı ve yeteneği ile uzun süreli egzersiz, cinsel ilişki. Var birkaç hurma her gün artıracak bir cazibe ve kaydeder süre seks. Ayrıca, diyet için kudret içermelidir avokado ve karpuz. Son teşvik, önleme, prostat kanseri. Savaşçı Cengiz han'ın zorunlu tüketilen süt kısrak, çünkü o verdi onlara güç ve sağlanan enerji.

Ve tabii ki, bal. Bu ürün olmadan arıcılık yapılamaz eksiksiz bir cinsel yaşam. Bal yardımcı olur, işçiliği testosteron, hem de kan akışını artırır penis. İçecekler olumlu etkisi zencefil, bir çay içmek gerekir en azından günde bir kez.

Bütün yararlı bir kudret gıda protein açısından zengindir, ve daha içerir çinko, magnezyum, kalsiyum ve dolaşımını teşvik etmektedir. Önemlidir onun pişirin. Yararlı kudret tarifleri internette bulmak kolaydır, hem de tüm kitapları ile halk otlar.

Zencefil çayı

Yemek tarifleri, yemek yararlı

Güç arttırıcı erkek oluşmalıdır yüksek miktarda protein de içerir çinko, b grubu vitaminler ve katkı maddeleri geliştirmek kan dolaşımı.

İşte birkaç popüler ve etkili tarifler:

  1. Çince tarifi. Gerekli almak için 100 gr. yağsız domuz eti, aynı miktarda domates ve kalamar, 50 gr. sarımsak. Malzemeyi karıştırın ve kaynatın bu yarım litre su bir saat boyunca. Almak iki haftada bir.
  2. Herhangi bir hamur işleri ile kişniş olarak kabul edilir harika bir araç geliştirmek için potens ve libido artırma.
  3. Tüm salatalar eklenmelidir peynir vitaminleri içerir.
  4. Tatlı olarak idealdir ceviz ve bal ile.
  5. Anahtar beslemek onu adam istiridye - besin depo; onlar mükemmel uyum sebze ile birçok salata.
  6. Kızarmış pisi balığı. Mümkün haşlanmış; içerdiği yararlı maddeler için sorumlu olan erkek gücü. Ana - yavru değil, çünkü kızartma yağı gıda büyük miktarda içerir kanserojen ve doğrudan yolu kanseri olmak üzere, prostat.

Sonuç olarak

Eğer basit kurallara uyun, tam bir güç ve soru güçsüzlük ve iktidarsızlık duramaz önünüzde uzun bir süre. Sadece çıkarmak için zararlı ürünler menüsünden değiştirin yemekleri, yetenekli uzatmak, sağlık, yaşlılık.