Otlar ve tentür için kudret erkeklerde: bitki listesi ve tarifleri

Daha fazla etki gücü artırmak için erkeklerin mutlaka içmek farmakolojik ilaçlar uyarıcılar eczane. Bilerek, hangi otlar gücünüzü artırır, elde edilebilir ve kaliteli bir cinsel yaşam.

çim için kudret

İyileştirici güç doğa

Bilinen, hemen hemen tüm bitkilerin yararlı ve var olan tıbbi özellikleri. Tek soru, hangi birimlerde bulunan maddeler için gerekli tonu yükseltmek cinsel yaşam erkekler, ne konsantrasyon, onlar orada mevcut ve nasıl almak gerekir bu otlar için kudret elde etmek için geliştirmek ereksiyon. İncelemek için bir etkisi var yemek tarifleri, tentürler ve bitki geliştirmek için bir kudret gerekir sınıflandırmak sorunu – ne rahatsız ediyor: hiçbir kudret veya zorluk ile yenileme ve tamamlama cinsel ilişki sırasında başlangıçta yüksek libido.

İlk durumda, sorunu azaltmak kudret ele alınması gerekir artırarak erkek cazibe için geliştirilmiş kan dolaşımı neden ereksiyon. Artırmak için erkek aphrodisiaka, arzu tetiklemek gerekir kullanmak için aşağıdaki şifalı otlar seçerek:

 • Ginkgo biloba.
 • Alıç.
 • Gorjanki.
 • Ginseng.
 • Ivan-çay.
 • Isırgan otu.
 • St john's wort.
 • Kekik.
 • Dubrovnik.

Bu otlar neden iyileştirilmesi erkek potens ve kan dolaşımını artırmak, bu, sonunda, normalleştirme neden cinsel yaşam erkekler. Ayrıca bu şifalı bitkiler üzerinde hareket edebilecek psikolojik bir durum, insan, yardım, gidermek, artan anksiyete ve ruh geliştirmek. Bu yüzden, st john's wort özü, uzun zamandır kullandığınız bir ilaç olarak depresyon, tablet ve tentür göre ginkgo biloba en iyi her derde deva kronik yorgunluk.

Eğer sorun, azalan gücü nedeniyle değil, organik lezyonlar, yani yoktu yaralanma nedeniyle olan oldu hasar mekanizması ereksiyon, veya ciddi bedensel hastalıklar erkek, halk için fon yükseltmek ve gücü artırmak için mutlaka üretecek olumlu etkisi kalitesini artırmak için, erkek cinsel yaşam.

Bir başka sorun da, ne zaman kaliteli bir cinsel yaşam erkekler azalır olmaması nedeniyle ereksiyon gibi, kısa süre cinsel ilişki. Örneğin, ne zaman bir erkek geliyor hızlı orgazm sırasında düzenli bir cinsel yaşam ya da ereksiyon kaybolur cinsel ilişki sürecinde, varlık, başlangıçta yüksek. Bu durumda yapılması gereken sadece seçmek için halk ilaçları, gücünü artıran, ama aynı zamanda artırmak için bir süre onu devam etmek eylemleri nedeniyle seçilen bir araç.

Bu amaçla, iyi almak için çim geliştirmek için etki gücü:

 • Yabani yulaf.
 • Kereviz.
 • Maydanoz.
 • Kök hint kamışı.
 • Limon uzakdoğu (çin).
 • Dereotu.

Bu liste, otlar, tentür eksik, ama anlamak için bir fırsat verir, hangi bitkiler yararlı ve daha samimi bir yaşam süresini artırarak cinsel ilişki.

Önemli bir uyarı

Eğer sistematik ve kasıtlı bir şekilde uygulamak için kudret ilaçlar, otlar, bilmek önemlidir ve bitkiler, azaltmak mümkün dürtü, yağma için tedavi edici etkisi, yanlışlıkla onları kullanarak artırmak için gücü erkek takviyesi olarak suyu veya çay. Düşürür ereksiyon etkisi vardır nane. Tabii ki, bu önlemek için gerekli tüm yemekleri, yemek tarifleri, onu içerir, çünkü bir miktar bu madde çay veya kabarcık-sakız az, çok, pek yağma yöntemleri geliştirmek için bir kudret ve geliştirmek erkek cinsel aktivite.

Ama eğer bir kişi kabul edilen terapötik amaçlar için, örneğin, çim dubrovnik, değmez nötralize güçlendirici etkisi, erkek gücü, içme aynı miktarda naneli bitter. Vardır ve diğer bitkiler olumsuz etkileyen kudret. Böylece, azaltmak için uyarma tavsiye yemek tarifleri, melisa, motherwort, kekik. Eğer belirtiler geliştirmek tonu değmez kaburga, etki gücü artırmak için erkekler onları daha iyi önlemek için büyük (tedavi) miktarları.

Yemek tarifleri tüm ortamlar için mükemmeldir

Kullanımı en kolay olan gibi otlar tentür satın alarak bitkisel toplama veya ayrı bir bitki hazır olarak eczane. Olarak rehberlik almak gibi içki libido artırmak için, belirtilen paketi. Beklemek yok anında etkisi, ancak uzun bir süre sonra kabul edilebilir fark önemli sonucu erkek güç.

Hatırlamak önemlidir, bitkiler kadar güvenli olarak kabul edilir. Sırasında kontrolsüz bir giriş veya artan dozlarda bitkilerin etki gücü artırmak için neden olabilir, zehirlenme ve vücudun çok tehlikeli bir sağlık durumu. Bu nedenle insanlar eğilimli aşırı tepki bağışıklık sistemi ya da bileşenleri, dikkatli.

İsterseniz hazırlamak tentürler, kendinizi daha kolay bir şey yoktur, çünkü bunun için özel yemek tarifleri vardır.

 1. Almak gerekir 5 yemek kaşığı ot, dubrovnik ve bir bardak dökmek kaynar su. Kapak kapasite kapak ve bekletin en az 4 saat. Böl çıkan kaynatma artırmak için, cinsel gücü artırıcı, erkeklerde, 4 porsiyon ve içecek bir gün. Tedavi süresi 2 hafta.
 2. Almak için herhangi bir alkollü içki, örneğin yarım litre şarap ve kaynatın. 5 yemek kaşığı ekleyin tohumu ısırgan otu ve ateş ateş bir kaç dakika, sürekli karıştırarak. Serin, ısrar yarım saat koymak ve soğuk bir yer. Tentür içmesi, yatmadan önce 2 yemek kaşığı. Libido artırmak için içmek gerekiyor, oluşan miktar bitter.
 3. 2 yemek kaşığı herb st john's wort bir bardak dökmek kaynar su, kapak ve ısrar bir saat. İçki tentür bir günde bölünerek üç parça. Ders en az 12 gün. Popüler benzer şekilde alkol: alınır, bir çorba kaşığı kuru herb st john's wort ve dökülür, beş yemek kaşığı votka. Tarifi demlenir hafta sonra alınır günde üç kez 40 damla için artan cinsel dürtü.
kudret

Bu nedenle, herhangi bir çim erkekler için, artırmak için gerekli kudret, belirtilen listelerde yukarıda içecek çay, tentür ya da kaynatma. Önemli olan temiz olması birleştirerek, farklı otlar, arada bazen böyle tarifleri artabilir etkisi, neden acı hissi sırasında artırmak ereksiyon. Ya da, tam tersine, aktif maddeler otlar «savunarak,» kendi aralarında ve kaynatma, hangi planlandığı bulmak en yüksek sesi için bir araç haline gelebilir düşürülmesi, hatta daha da kötüye hissediyorsun. Bu nedenle, güvensizlik, kendi beceri ot toplama geliştirmek için kudret, daha iyi satın almak için hazır olarak eczane.

Yolu unutmak için ihlal kudret, bir kez ve sonsuza kadar...

Sex ayda bir norm haline geldi, ve saatler maraton yatakta seni çoktan unuttum? Bir bayan mutsuz, ama daha mutsuz bir kendin? Hızla düşen benlik saygısı?

Stres ve yorgunluk ile sık sık dinlenmek ve bu neden olur tekleme yatakta. Yalnız değilsiniz – aynı sorun ile karşı karşıya, her 2. adam 30 yaşın üzerinde. Kudret ile sorunlar gerektirecektir:

 • Psiko-duygusal bozukluklar (depresyon, isteksiz saldırganlık, ve hatta intihar girişimi).
 • Bozukluk ailede samimiyet sorunu genellikle neden çöküşü evlilik.
 • Teşebbüs durumu düzeltmek ile güçlü bir ilaç ki, sonunda tam yol iktidarsızlık.