Etkisi, st john's wort kudret: yararları ve zararları erkekler için kontrendikasyonlar

Etkisi, st john's wort, iktidarı tahrik içerikli çim besin katkı artan libido. Buna göre, en yüksek verim bitki etsin, eğer erektil disfonksiyon neden oldu kronik yorgunluk ve stres.

Kompozisyon

Anlamak için, nedir, faydaları, sarı kantaron, erkekler için yeterince incelemek kompozisyon.

st john's wort için kudret

Temel bileşenleri:

  • flavonoidler – önemli ne geri normal kan dolaşımı, sahip vazodilatör etkisi var, hem de yara iyileşmesi ve anti-enflamatuar;
  • askorbik asit – rahatlatmak yardımcı olur iltihabı;
  • sarı bir flavonoid, bir nötralize etmek için yardımcı olur iltihabı, şişmesi rahatlatmak, kan dolaşımını uyarır ve antioksidan etkisi vardır.

Ayrıca, st john's wort içeren diğer yararlı öğeleri yapmak için çim harika bir ilaç kurtulmak için birçok patolojiler de dahil olmak üzere uygulanır ve etki gücü artırmak için. Bu, tanen, vitamin P ve PP, nikotinik asit, uçucu yağ, kolin.

Çinko önemli bir oluşturan, olumlu yönde etkileyen ve kudret ve magnezyum sırayla destekler için doğru bir çalışma kalp-damar sistemi. Üstelik bir parçası olarak, st john's wort gibi öğeleri kalsiyum, potasyum, demir ve manganez.

Yararları ve zararları, sarı kantaron erkekler için

Farkında parçası olarak – basit olarak tanımlamak st john's wort etkiler kudret (pozitif ve negatif taraftan). Düşünün bu soruyu daha ayrıntılı olarak.

Daha yararlıdır?

Zengin kimyasal bileşimi güçlendirir, sarı kantaron şifalı özellikleri sayesinde bunu kullanarak büyük ölçüde durumunu iyileştirmek için vücudun bir bütün olarak ve tüm sistemleri özellikle.

Bu mükemmel bir aksesuar aracı ile mücadele için patolojiler, kalp-damar, sinir, solunum ve sindirim sistemleri ve organları, kan.

St john's wort, yukarıda da belirtildiği gibi, sahip harika anti-mikrobiyal, anti-inflamatuar, yara iyileşmesi, sosudorasshiratmi özellikleri.

Herb st john's wort etki gücü artırmak için iyidir, teşvik etkinleştirmek iç salgı bezlerinin, ne pahasına sentezini artırır testosteron hormonu. Ve yeteneği sayesinde bitkiler teşvik sisteminin çalışması, kan görünür kalıcı bir ereksiyon. Listelenen özellikleri mükemmel için yeterli denilebilir st john's wort için mükemmel bir asistan kurtarma erektil fonksiyon erkekler.

Olabilir mi burada zarar?

Bu, eğer bunu uygulamak yanlış. Bu nedenle dikkate alınması gereken birkaç çok önemli nokta – onlar hataları önlemenize yardımcı olacak.

Yani, zarar st john's wort için erkek vücut şudur:

  • anksiyete ve erken tamamlanması cinsel ilişki – bu belki de uzun süreli kullanımı, bitkiler (ders daha 20 gün);
  • aktif büyüme çizgisi, artan salgı bezlerinin – bu gelişme belki de aşırı kullanılan haşlama ve decoctions. Sonunda bu gelişimi yağlı sebore ve ardından saç dökülmesi, furunculosis ve izlerin.

Uygulayarak, st john's wort için kudret, unutulmamalıdır ki, tüm aşırıya kaçmadan iyidir.

Var mı kontrendikasyonlar?

Başka bir nokta, hangi hakkında bilmeniz gereken içmeden önce şifalı bitkiler – kontra st john's wort erkekler. Onu kullanamazsınız varsa, mide ülseri ve duodenal ülser, ciddi patolojiler çalışıyor kalp-damar sistemi ve bireysel hoşgörüsüzlük, bir veya birden fazla madde içerdiği. Mükemmel bir seçenek olacak önceden alınız dr. söyler, kullanabilir miyim bu bir kocakarı ilacı.

Olarak st john's wort etkiler kudret ve ereksiyon?

Antik çağlardan beri, söz konusu bu bitki, en güçlü afrodizyak. Analiz temel yararlı özellikleri için güçlü seks.

st john's wort

Yararlı özellikleri

St john's wort erkekler için bir etki gücü vardır, en doğrudan, büyük ölçüde bu özellikleri sayesinde afrodizyak. Teşvik sertliği rahatlatmak ve artan cinsel dürtü. Ayrıca bitki mükemmel hassasiyeti artar ve cildin ereksiyon. Tüm bu geliştirilmiş kan dolaşımı ve normalleşme sinir sistemi. Hakkında unutmayın, ve üzerinde olumlu bir etkisi androjen üretimini.

Düşürür veya artırır?

Yukarıda da belirtildiği gibi, st john's wort verebilir, tam tersi bir etkisi varsa, bunu kullanmak için daha uzun bir süreye ve bir miktar daha fazla olması gerektiği. Gözlemlemek için tavsiye edilir, belirtilen dozlarda, çünkü aşırı kabulü, bitkiler neden olabilir, aşırı uyarılma, bazı durumlarda çok daha kötü olmaması ereksiyon.

Yemek tarifleri ve uygulama özellikleri

Sökülmüş, etkiler mi, st john's wort, kudret, ve bu nasıl oluyor, zamanı öğrenmek için yollar ilaç otlar ile mücadelede bu hastalık, hiçbir ereksiyon ya da onu anlamlı bozulma.

Uygulanan bitki çeşitli şekillerde onun temel hazırlamak tentürler, çaylar, çaylar, uygulamak ve özler. Genel olarak, burada her şey mübahtır, daha da önemlisi, onlar pişmiş dayalı olarak st john's wort.

Belki ve dış uygulama. Bu amaçla uçucu yağ ve ruhu tentür. Bu sayede yönetmek, geliştirmek, cinsel dürtü değil daha kötü bir karşılama yukarıdaki araçlar içinde.

Özellikleri uygulama vurgulamak anlar:

  • azaltmak ve artırmak için tedavi süresi;
  • azaltmak için, ve eklemek veya bir miktarını çim bağlı olarak belirtilen dozlarda;
  • yemekten önce yaklaşık bir buçuk saat;
  • risk varsa, kontrendikasyonlar ve almak st john's wort, eğer var az bir şüphe olup bunların.

Çay

Belki de en kolay yolu, uygulama bitkiler. Bu tıbbi özellikleri herb st john's wort erkekler için bitmesi daha az iyi değil. Gerekir 10 gram bitki üzerine kaynar su dökün ve 30 dakika bekletin. Bu süreden sonra içki süzün ve içecek. Tüketilmesi tavsiye edilir şifalı çay 50 ml üç kez bir gün boyunca 2 hafta.

İsterseniz çay da ekleyebilirsiniz limon, kuşburnu, kekik, zencefil veya bal, onu geliştirmek için tat ve yapmak daha yararlı vücut için.

İnfüzyon

Ancak çay, sarı kantaron erkekler için – değil sadece güzel bir tarif. Ayrıca infüzyon hazırlamak için su veya alkol. İlk durumda gereklidir, bir çorba kaşığı kurutulmuş bitki bir bardak dökmek kaynar su, serin, drenaj ve içme gibi çay, yani 3 günde bir kez, 14 gün.

Yapmak için tentür alkol gereklidir 0,1 kg kıyılmış kurutulmuş sarı kantaron dökün 0,5 litre votka, kapasite kapatın ve bekletin sıvı içinde 1-1,5 hafta. Kabul edilen infüzyon, st john's wort, erkekler için 30-40 damla iki hafta boyunca, daha sonra önemli bir mola (minimum 30 gün), sonra ders tekrar edilebilir, eğer böyle bir ihtiyaç var.

Kaynatma

Kabul edilir, bu şekilde st john's wort daha az etkilidir, eğer karşılaştırmak ile çay veya likörler. Tavsiye kullanmak için önleyici bir tedbir olarak değil, zaman sorunu zaten var. Ayrıca, kaynatma saklanamaz bir gün daha, bu nedenle, hemen yemek çok mantıklı değil.

Hazırlanması için gerekli büyük kaşık hammadde dökün, bir bardak su koymak, kapasite ateş, beklemek kaynatın ve tutmak için kısık ateşte bir çeyrek saat. Sonra vermek suyu soğumaya bırakın, süzün ve almak için üç gün boyunca 2 hafta.

Ne kadar içmek gerekir st john's wort, tedavi için potansiyel var mı?

Tüm yukarıda sunulan tarifler hakkında konuşmak, bitki alınması için 14 gün, hangi olarak o kullanıldı. Bu süre kullanımının en uygun, st john's wort daha iyi ereksiyon için gerçekten fayda değil, zarar.

Yorumlar ve erkek doktorlar

Belki de en iyi yoldur ve etkinliğini doğrulamak için ya da başka araçları tanıtmaktır yorumları, insanların yazdıkları ile ilgili bir görüş bir yol ya da başka bir tedavi yöntemi. İsteğe bağlı olarak incelemek ve bir şey düşünmek doktorlar ile ilgili seçilen tedavi.

Ne derler temsilcileri güçlü seks?

Erkekler tam anlamıyla imzalanır altında her iyi kelime, söylenmesi adresi, st john's wort, çünkü bu bitki, sadece yardımcı olur, kurmak, cinsel yaşam, ama aynı zamanda genel sağlık durumunu iyileştirmek.

Olanlar zaten denedim, st john's wort bir araç olarak etki gücü artırmak için, tavsiye yapmak bu ve diğer erkekler, karşılaşan sorunları ile yatakta.

Görüş tıbbi personel

Doktorlar daha yeterince bakmak tüm sorun, insan vücudu ve her zaman kabul tedavi yoluyla, geleneksel tıp (özellikle büyük şehirlerde).

Ancak sorun ereksiyon olduğunu sık sık stres ve yorgunluk, doktor onaylamak, st john's wort, gerçekten geliştirmek için yardımcı olacaktır cinsel refahı erkek.

Şimdi, bilerek, daha yararlı, st john's wort, erkekler için, düzgün hazırlamak ve tüketmek için hazırsınız hemen geri erkeksi gücü (mutlaka önceden bir sabır, bir anlık etkisi beklemek kullanırken, «gevşek» yemek tarifleri anlamsız).