Çim artıran kudret: ana etkileri ve uygulama yöntemleri

Ünlü doktorlar antik yazılarında, tedavi kudret otlar tarif 1000'den fazla çeşit, geliştirme, kudret.

aracı güçlendirmek için kudret

Temelinde bu otlar oluşturulan birçok modern ilaçlar erektil disfonksiyon tedavisi için ve kalitesini artırmak cinsel yaşam.

Ginseng

Zaten birkaç bin yıllık doğu tıbbı, merak, hangi otlar gücünüzü artırır, ginseng aracı olarak kullanılan iktidarsızlık. Bu bitki sahiptir, belirgin bir tonik etkisi, afrodizyak ve uyarıcı cinsel aktivite. Kullanılan tozlar, çözümleri ve tentür, tablet ve kapsül.

Gelişimi için, istenen etkiyi tek bir doz yeterli, gerekli bir çok günlük tedavi. Ama genç insanlar için daha iyi ereksiyon alabilir ve bir kerelik, yaklaşık 6-8 saat kadar cinsel yakınlık.

Ginseng çok güçlendiriyor, ereksiyon ne kadar artar süresi. Ama unutulmamalıdır ki bu bitki almayın sendromunda akşamdan kalma gibi, bu neden olabilir, hızlı kalp atışı.

Ağaç cola

Bu doğal bir uyarıcı olarak bilinen afrika ülkelerinde, ot gibi etki gücü artırmak için. Toz halinde satılan ve tablet. Bu oldukça güçlü bir araç, bu nedenle tavsiye edilir genellikle yaşlı erkekler ile ciddi bozukluğu olan kudret.

Bu bitki tüketilmelidir 30-60 dakika önce cinsel ilişki. Kontrolsüz alımı neden olabilir, uzun süreli ve hatta ağrılı ereksiyon. Erkekler, acı çeken, hipertansiyon veya kalp yetmezliği olan hastalarda, daha iyi değil preparatlar bu bitkiler.

Rhodiola

Rhodiola rosea, olarak da bilinen altın kökü, çimenli yıllık bir bitki. Onun kökleri ve köksaplar hazırlanan özü 40% alkol. Bu bitki birkaç yüz yıldır halk hekimliğinde Altay aracı olarak kullanılan, arttırıcı, cinsel dürtü ve bilinen bir ot gibi etkileyen bir kudret.

Buna ek olarak, rhodiola yorgunluğu azaltır ve artırır performans. Özü alınmalıdır 5-10 damla, yemeklerden önce yarım saat, üç günde bir kez iki haftada.

Leuzea

Kök lewisia, yapılan alkol özü olan belirgin bir uyarıcı etkisi. Bu bitki eski çağlarda kullanılan geliştirmek için kudret, hatta çok yaşlı erkekler.

Diğerleri gibi ot için erkek potens, leuzea vardır, genel bir tonik etkisi ve giderici, fiziksel ve zihinsel gerginlik. Özü almak gerekir 20-30 damla üç kez bir gün.

Yohimbe

Ağacı yohimbe büyüyen afrika anakara. Onun kabuğu, eskiden beri bilinen uyarıcı gücü özellikleri. Bu bitkisel ilaç bile nasıl farklı mitler. Avrupa ülkelerinde zamanla çelik üretimi ilaç kabuğundan yohimbe, yohimbin adlı.

Madde ile birlikte gelen bitkiler değil sadece, artış canlılık, aynı zamanda güçlendirmek ve erkek seks hormonlarının üretiminisağlayan yararlı bir etkisi cinsel güç erkek. Gibi birçok benzer ilaçlar, yohimbin kullanılması tavsiye edilmez kalp yetmezliği.

Şeytanın

Şeytanın başka bitki aile yemeği, büyüyen bir Uzak Doğu. Kendi eylem tentür köksaplar ve kökleri zamanihi yaklaşıyor tentür ginseng. Aracı almak zorunda miktarı 30-40 damla 30 dakika yemeklerden önce günde 2-3 kez. Bu bitki için kullanılır sadece uyarılması cinsel enerji olarak aynı zamanda genel bir tonik, ama yine de daha fazla biliniyor, ot gibi iyileştirilmesi kudret.

Securinega

Bu şifalı bitki kudret, ortak, Uzak Doğu gibi özellikler alkaloid sekurinin. Uygulama gösterildiği zaman cinsel güçsüzlük doğar toprak nöro-psikolojik bozukluklar olarak güçlü bir araç. Çözüm sekurinina genellikle atanır 20-30 damla 3 günde bir kez. De kullanılabilir bir tablet olarak.

Aralia Mançu

Dayalı aralia Mançu hazırlamak ruhu tentür 70% alkol. Bu araç, üzerinde olumlu bir etkisi vardır, cinsel fonksiyon nedeniyle, onun , genel bir tonik. Tentür aralia alınmalıdır 30 damla üç kez bir gün. Ayrıca ilaç saparal laminat bitkilerin kökleri. Bu toz, suda çözünür.

Ayrıca, yayımlanan hap atanır genellikle 1 adet 1-3 kez bir gün. Tedavi-meli var olmak en az iki hafta.

Yukarıdaki bitkiler makyaj tam bir liste değildir doğal ilaçlar, onaran ve iyileştiren gücünü. İlk başta görünebilir, onlar tamamen zararsız ve uygulanabilir kendinizi. Ama bu tam olarak doğru değil. Kullanmadan önce herhangi bir bitki danışmalısınız doktor, çünkü bazı hastalıklarda alınamaz ya da bu araçlara neden olabilir akut ya da kötüleştirebilir, hastalığın seyri.

Aynı zamanda kullanılmamalıdır çim etki gücü artırmak için uzun bir süre, bu durumda görünebilir olumsuz yan etkileri vardır. Bu birikmesi nedeniyle vücutta bulunan zararlı maddeler bitki. Doktorunuz ayrıca göz önüne alındığında, eşlik eden hastalıklar, pick up olabilir bu şifalı bitkiler, sadece gücünüzü artırır, ama aynı zamanda azaltmak ve belirtileri, diğer hastalıklar.

06.09.2018