Alkol ve kudret: etkisi, alkollü içecekler ereksiyon erkekler

Ancak, her halk bilgeliği bir aksiyom. İle ilgili tam olarak alkol ve kudret, bu açıklama çok yüzeysel. Düşünün, alkol gibi etkiler, kudret.

alkol ve kudret

Neden alkol azaltır erkek gücü?

Hem erkek, hem de kadın vücudunda vardır hormonlar, sorumlu cinsel dürtü : erkeklerde testosteron, kadınlarda östrojen. Ne zaman üretilen hormonlar yeterli miktarda davranış erkek ve yeteneğini işlemek için tam bir cinsel ilişki gibi normal sınırlar içinde.

Ancak bir takım faktörlerin etkisi altında olan doz sentezlenen testosteron azalır ve erkek vücudun yeteneğini kaybeder, tam seks. Ana nedenlerinden biri, yetenekli yok normal bir cinsel yaşam ve iktidarsızlık yol açabilir, alkol. Bu çok yanıltıcı bir ilk olumlu etkisi, alımı, alkollü içecekler.

Küçük dozlarda (1 kadeh kırmızı şarap) alkol bozuldu ve görüntüler karaciğer yaklaşık 1,5 saat. Ne zaman bir doz alkol artar, vücut ile baş edemiyor inhibitör ve zehirli etkisi etanol. Büyük miktarlarda vücuda giren alkol karaciğerde başlar tarafından üretilen toksin, yok uyguladı. Öte yandan, alkol engellemektedir yarma östrojen.

Önemli! Eğer küçük dozlarda alkollü içecekler olumlu etkiler cinsel dürtü ve düzeyi, cinsel yaşam, alkol, büyük miktarlarda, daha fazla ve sürekli büyüyen (ve bu sık sık oluyor), tamamen yok hassasiyet, cinsel organ erkek ve yeteneği tam gebe.

Etkisi bira kudret

Genel kanının aksine, bira etkiler kudret erkekler son derece olumsuz. Ve bu suçlama olur hatta çok büyük bir miktar değil, bir içki, bir emme amatör kisvesi altında küçük bir alkol içeriği. Pişirirken herhangi bir bira bile alkolsüz, zorunlu bir madde olduğunu savunan şerbetçiotu. O phytoestrogens kaynağıdır — kadın hormonları bitkisel kökenli.

Miktarı, bu maddelerin bira 100 kat doz tarafından üretilen kadın hormon vücudun 3 l. içecek kavrami norm östrojen, ... ... yeteneğine sahip, çalışmak, bir kadının vücut için bir yıl. Ve ancak 0,3 mg hormon, yapay kadın vücudu günde bir izin, bir kadın tamamen kendi uygun görüntü. Şaşırtıcı değil, etkisi bira erkeklerde azaltır, onların erkeklik ve hatta dışarıdan amatör bir içki neden başlıyor derneği ile kadın vücudu. Ayrıca, kötüye bira bir sorun neden olan bir metabolizma sonucu vardır:

 • yağlı karaciğer;
 • pankreatit;
 • kas atrofisi;
 • kısırlık ve kadınlaşması.

Etkileri alkolizm erkekler için

Olumsuz bir etkisi alkol kudret — tek sonucu kötüye alkollü içecekler. Asıl tehlike, alkol bağımlılığı — yavaş yavaş gelişmekte olan belirtiler. Sık sık bir görünüş geliyor zaten ne zaman zor bir şey olmuştu.

Azaltmanın yanı sıra kaliteli bir cinsel yaşam, erkeklerde görünen bir sorun fizyolojik planı:

 • Gastrit, daha sonra, genellikle haddeleme, mide ülseri. İlk hastalık belirtisi — ağrı oluşan orta karın biraz daha göbek;
 • Hipertansiyon veya yüksek kan basıncı. İle birlikte patoloji kan damarları önemli ölçüde artar, inme riskini;
 • Karaciğer hastalıkları: siroz, fibroz, alkollü hepatosis. Aşırı toksinler vücut yük getirildiği ve bozulmaya başlar ve etkisi altında zehirler;
 • İstikrarsızlık dokunulmazlık nedeniyle oluşan sürekli artan yükü, bağışıklık sistemini sonucu alkol zehirlenmesi. Bu nedenle, büyük ölçüde olasılığını artırır değil sadece ARI veya ARI, ama aynı zamanda gibi ciddi patolojiler, tüberküloz ve amfizem;
 • İskemi veya kalp yetmezliği ortaya çıkan arka plan üzerinde artan slagging damarları ve ana arterler bir sonucu olarak, sürekli bir zehirlenme.

Önemli! Ek olarak tamamen bedensel rahatsızlıkların farklı aşamalarında alkolizm görünebilir sorun psikolojik: konuşmalar, patolojik kıskançlık, halüsinasyonlar, ensefalopati (bozuklukları beyinde bir sonucu olabilir hangi felci), bunama (zihinsel düşüş).

Kurtarma yöntemleri kudret

kurtarma kudret

Eğer yapmaya karar verirseniz, kendi cinsel sağlık, bir ilk gerekir anlamak için, alkol ve kudret — uyumsuz. Kurtarma için ilk adımdır erkek güç uzun bir süre sonra, sürüklenme (hatta sadece bira) zorunda olmak tam bir reddi alkollü içecekler. Sonra almanız gerekir yetkili sonuç olarak uzman sağlık hakkında. Engellemez ve görüş birkaç doktorlar: androloji, ürolog, seksolog. Sadece alacak uzman yardım, ama emin olun, herhangi bir patolojik üreme organları. Tespiti halinde bunların da bulunduğu bir konaklama tedaviye başlamak için en erken aşamada.

Bir doktor almak için tavsiye kullanılabilirliği için bir halk yöntemleri:

 • Bal ve ceviz. Malzemeyi eşit oranlarda karıştırılır, elde edilen karışım alınır üç kez yemeklerden sonra günde 1 yemek kaşığı. l. tedavinin Gidişatı — karşı 30 gün;
 • Hamam defne yaprağı ile yapılması tavsiye edilir yatmadan önce 15 dakika boyunca etkisini artırmak İçin ekleyebilirsiniz kaynatma papatya.

Uzman verecek ile ilgili kapsamlı bilgi etkinliği tam olarak senin durumunda için özel olarak tasarlanmış bu ilaç ilaçlar.

Etkinliği bu araçların arasında değişebilir 10-75%, ancak bunların kullanımı daha sık giyer bir kerelik bir karakter. Aynı kullanarak, yedek güç, vücudun ilaç bilgileri artırmak, yükü, diğer organları ve sistemleri, bu nedenle doktor tavsiyesi gereklidir.

Bunun yanı sıra, bir dizi vardır ürünler geliştirmek yeteneğine sahip ereksiyon sürekli kullanılan:

 • balık ve deniz ürünleri;
 • kırmızı et (az yağlı);
 • yumurta, fındık, bal arısı;
 • yeşillik, meyve, sebze;
 • kabak çekirdeği, kuru kayısı, incir.

Hatasında alkol kurtarma için bir kudret gerekir dışlamak menü sosis, patates, makarna, pirinç, enerji ve soda.

Şüphe olanlar için, uyumlu olup olmadığını, alkol ve seks üzerinde düşünmeye değer bir kaç şey:

 • 28 katılımcıların% cinsel eylemler, yapılan alkol etkisi altında, hatırlayamıyorum yüzünü ortağı;
 • alkol artırır cinsel dürtü sadece ilk başta, daha sonra alkol hassasiyeti azaltır ve engeller cinsel ilişki;
 • seks alkol etkisi altında sık sık korumasız yapar.