Egzersiz artırmak için kudret evde

İyi bir kudret işareti – erkek güç, doğrudan sıçrayan duygu, kendine güven ve bunun sonucu olarak, yaşam başarısı. Ama herkes, modern bir erkek memnun samimi sağlık ve cinsel yetenekleri, çünkü kötü çevre ve diğer olumsuz faktörler de katkıda bulunur kendi ayarlamaları biyolojik süreçleri, insan vücudu. Yardım bu durumda, gelecek mucizevi egzersiz artırmak ve kudret.

Kime gösterilen egzersiz artırmak ve kudret

Artan kudret

Değil söylemek bir abartı geliştirmek için alıştırmalar kudret olacağına yararlı olur cephanelik erkek, her yaş ve yaşam tarzı. Yardımcı egzersizler bir dizi aşağıdaki sorunları:

 • iktidarsızlık ve diğer üriner sistem hastalıkları;
 • azalmış cinsel istek (libido);
 • erken boşalma;
 • düşük dayanıklılık, cinsel ilişki sırasında.

Genellikle yukarıdaki sorun neden kan dolaşımı bozukluğu, muhalefete sonucu hareketsizlik ve sürekli oturma, bilgisayar başında. Bu gibi durumlarda, herhangi bir fiziksel aktivite olacak önemli bir yardım.

Eğer aynı kudret ile sorunlar nedeniyle sürekli stres ve sinir bitkinlik, ve burada fiziksel egzersiz çok yararlı olacaktır. Sırasında ve hemen sonra ılımlı fiziksel aktivite vücutta aktif olarak üretilen tanınmış hormonu serotonin yardımcı olacak ve stres ile başa çıkmak ve yeniden şekillendirilmiş, elastik etkileri.

ÖNEMLİ! Eğer zorluk ile kudret çelik alımı sonucu bu veya diğer ilaçlar, egzersiz olabilir etkisiz. Bu durumda, daha iyi bir soru tartışmak için doktorunuza danışın.

Kontrendikasyonları

Kontrendikasyonları yürütmek için egzersizler şunlardır:

 • genitoüriner enfeksiyonu akut aşamasında;
 • SARS ve diğer durum, eşlik, vücut ısısı ve ateş;
 • kanser tümörleri.

Dikkatli egzersiz gerekir ve erkekler, acı ağır kardiyovasküler hastalıklar. Bu durumda artırmak için bir yük, çok sorunsuz.

Kurallar ve özellikler yürütülmesi egzersiz geliştirmek için kudret

Sorun

Ana kas, oynadığı ve yönettiği bir aksiyon karmaşık bir egzersiz, – pc-yağ bezi (LUKA). Tam da o sorumludur kudret ve erkek samimi sağlık. Bu kas güçlü ve iyi eğitimli, sorunları ile prostat bezi ve idrar oluşmaz, orgazm daha yoğun hale gelir. Aynı zamanda, bu kas destekler ve doğru pozisyonda küçük pelvis organları kaçınarak, onların inişini. Bu seksi kası aktif olarak ilgilenmektedir üretimini vücutta erkeklik hormonu.

Başlamadan önce egzersiz bulmak gerekir var bu aletin. Yaşamak adı-coccygeal kası en kolay yolu, idrara çıkma sırasında. Adam otelde iki parmak arasındaki alan, testiküler ve arka geçit ve üç-beş saniye duraklatır işeme gerilim aynı kasları cinsel sağlık. Parmak altında gergin kas açıkça hissettim.

Başka şekilde hissetmek ve pc coccygeal kas – hafifçe sallamak bulunan dik durumda cinsel yolla bulaşan bir üyesi. Bu noktada, adam da belirgin hissediyorum aradığınız kas.

Golleri egzersiz LK-kas:

 • özü egzersiz bu kas yatıyor alternatif gerilim ve rahatlama için;
 • egzersiz ve oturan, ama maksimum verim getirecek yürütme ayakta veya yatarak;
 • için kas daha verimli ve daha güçlendirdi, bazı egzersiz yapmak gerekir tam nefes ve nefes tutma;
 • nefes egzersizleri yaparken yürütülen yoluyla burun ve nefes – ağız yoluyla;
 • oluşturmak için yük yavaş yavaş;
 • meşgul olmak için sadece karnına, sonra en az iki saat yedikten sonra.

Kurtuluş akciğer oksijen ve nefes tutma zamanında bazı egzersiz için gerekli olan daha iyi bir zenginleştirme için vücudun kolayca sindirilebilir oksijen. Bir anda nefes tutma aşamasında tam nefes vücutta çok fazla biriken karbondioksit, bir sonraki nefes, aktif oksijen ile değiştirilir. Yani, daha fazla vücutta karbondioksit, daha o alacak oksijen. Böyle bir değişim, karbondioksit ve oksijen yardımcı olur, sıkılaştırıcı LK-kas kat kat daha hızlı.

ÖNEMLİ! Gün içinde egzersiz içmek gerekir, daha temiz ve taze su (2,5 litre).

Sırasında kendilerini egzersiz, su içmek için değmez, ne de içmek gerekir bitiminden hemen sonra ev egzersiz. Beklemek mantıklı yarım saat önce gidermek karşılaştığınız susuzluk önlemek için gereksiz yük alan.

Kompleksi tonik egzersiz

Tesis etki gücü artırmak için iki bölümden oluşur – tonik egzersiz ve doğrudan egzersiz ve pc kuyruk sokumu kas. Sağlık egzersizleri için tasarlanmıştır kurmak için ortak bir süreç, dolaşım ve vücut geliştirmek kas tonusu ve dayanıklılık. Ayrıca sağlık egzersizleri iyi ısınmak için vücut. Tesis, mekik, döndürme leğen, yerde yürüyen, taklit koşu, egzersiz adı altında «Kemer».

Ağız kavgası

Su

Tanıdık tüm egzersiz yapılır bu karmaşık biraz farklı. Ayak, küçük bir ihtiyaç, öncelik, biraz açıyordu çorap ayak dışa doğru, üzerindeki yükü azaltmak için diz eklemleri. Bir ağız kavgası sırasında gerekli zorlanma ve kalça kasları ağırlık taşımak önce, sanki isteyen bir sandalyeye oturup. Alt pozisyonda kalmak gerekir, iki-üç saniye, ve sonra yavaş yavaş başlangıç pozisyonuna dönün. Yeterli bir yaklaşım 15-30 mekik.

Rotasyon leğen

Basit bir egzersiz, okul programı, kan dolaşımını artıran pelvik organları. Ayaklar ayrı omuz genişliği, eller kemer. Gerçekleştirilen 30-40 döndürme leğen her tarafı.

Koşu ya da yürüyüş bir yerde

İmkanınız varsa bir parkta yürüyüş veya koşu, bu harika! Ama eğer böyle bir olasılık yok, evde kullanabileceğiniz alternatif – yürüyüş veya koşu yerinde. Bacaklar yükseltmek gibi yüksek bir çalışan için uyluk oldu yere paralel ve çok hafifçe taklit ederek normal yavaş bir yürüyüş. Egzersiz sırasında ellerinizi de aktif hareket yaparlar. Yürüyüş boyunca bir yerde beş-yedi dakika yeterli olacaktır.

ÖNEMLİ! İstenirse ve yeterli komşular yerine bu egzersiz atlama ipi.

Gelişmiş kemer veya köprü

Adam düşüyor yere geri bükülmüş bacaklar ve gergin kenarlarında elleriyle (45 derecelik bir açıyla vücuda). Gerekli gözyaşı zemin ve kalça kaldırma, yaslanacak bu avuç ve onun topuklu paul ve mümkün olduğunca güçlü tutarak kalça. Oyalanmak için böyle bir poz yarım dakika sonra başlangıç pozisyonuna dönün. Her egzersiz gün tutma süresi uyluk en üst noktasında artırmak için 10-15 saniye, yavaş yavaş getiren iki dakika. Bir egzersiz yapmak için yeterli egzersiz üç-beş kez.

Egzersizleri güçlendirilmesi için pc kuyruk sokumu kas

Egzersiz

Bu egzersiz etmektir alternatif gerilim ve gevşeme, cinsel kas. Kenara geliştirme gücü ve tonusu, kas geliştirmek ve güç, önerilen egzersizleri düzenli olarak yapılmaktadır:

 • teşvik, serbest, kan, erkeklik hormonu;
 • rahatlatmak ve erken boşalma;
 • önemli ölçüde güçlendirmek hoş bir duygu orgazm sırasında;
 • artırır, sperm kalitesini ve sperm hareketliliğini artırarak başarı olasılığı anlayışı;
 • zenginleştirilmiş oksijen küçük pelvis organları;
 • geliştirmek karşı bağışıklık üriner enfeksiyonlar;
 • korumak, iktidarsızlık ve diğer anomalileri, ürogenital sistem;
 • harika önlenmesi, prostat kanseri ve pelvik.

Egzersiz ve güçlendirmek istediğiniz PC kasının gerekir ile başlamak için en basit egzersiz, artan iş yükü yavaş yavaş. Böylece, ilk iki-üç gün yeterli her işeme gecikme birkaç saniye jet idrar yoluyla gerilim uygun kas. Kas uyluk, kalça, karın bu arzu edilir bir gerginlik değil, en azından bu ilk ve zor. Sıkıştırma ve kas gerginliği sırasında her zam tuvalet üretilen üç-dört kez. Öteye geçmek tam bir egzersiz.

ÖNEMLİ! Çok gayretli egzersizleri yaparken değmez. Aşırı miktarda tekrarlar ya da çok güçlü bir sıkıştırma neden olabilir, overtraining PC kasının ve kan dolaşımı ile ilgili sorunlara.

EgzersizTekniği gerçekleştirmekTekrar sayısını ve yaklaşımlar
IsınmaGerçekleştirmek yatarken, ayakta ya da oturarak. Hızlı bir şekilde sıkıştırmak ve sıkıştırmasını PC kası, sayma 1'den 60. Sıkıştırmak ve onları açmak için kası için zaman gerekiyor bir saniye. Yani, bir yaklaşım 60 kasılmaları, kas arabayla tam bir dakika. Daha sonra 20 saniye dinlenmekÜç yaklaşım 60 kulpları. Setleri arasında dinlenme 20 saniye
Yanıp sönenGerçekleştirmek yatarken, ayakta ya da oturarak. Nefes, burundan hızla nefes ağız, nefes sıkıştırmak ve PC kası ile birlikte yüz kasları. Ayrılamıyorum bu durumda on saniye sonra dinlenmek, on saniye, nefes ve egzersiz tekrarlamak için baştanYapmak için üç yaklaşım on temsilcileri. Setleri arasında dinlenme bir dakika bekliyorum
AsansörEgzersiz yapılabilir yatarken, ayakta, otururken. Saymak gerekir 1 ila 8. Hesabına «bir» PC kas sıkmak gerekir hafif ve tutmak için bu pozisyonda beş saniye hesabına «iki» – biraz daha güçlü sıkmak ve tutmak için başka bir beş saniye, üç deyince – daha güçlü ve de tutmak. Hesabına «sekiz» PC kas sıkıştırılmış olmalıdır imkanlar. Tutun onu bu halde 10 saniye, hareket başlar asansörle aşağıya: yedi biraz onları açmak için kas ve tutmak için beş saniye, altı biraz daha zayıflatmak, gerginlik, kas ve dinlenmeye beş saniye kadar «bir», ne zaman kas tamamen rahat. Sakince nefes, herhangi bir gecikme olmadanİki yaklaşım beş tekrarlar. Setleri arasında dinlenme süresi bir-iki dakika
MerdivenAyakta yapılır, yatarken veya otururken. Tekniği gerçekleştirmek için aynı egzersiz «Asansör», ama buna ek olarak dinlenmeye beş saniye gerek yok, ne de tutmak gerekir kası mümkün maksimum voltajı 10 saniye için. Sakince nefes, herhangi bir gecikme olmadanEgzersiz tekrarlamak için arka arkaya on kez dinlenme olmadan

Egzersiz artırmak için bir kudret gerekir boyunca her gün, en az bir ay. Daha sonra kesmek derslere kadar iki-üç haftada bir.

Kapsamlı bir yaklaşım: kötü alışkanlıklarını terk, doğru beslenme, düzenli seks

Zor korumak kudret, yüksek bir düzeyde, bir günlük strese bağlı alkol, aşırı sigara ve hatta alımı, akciğer ve bir çok ilaç. Bu nedenle, rağmen hakkında ipuçları zorunda bırakma zararlı alışkanlıkları zaten sırası dolu tüm nauseam, başka bir hatırlatma, bu büyük gerçeğin yanlış olmayacaktır. Sadece unutmayın:

 • sigara, hangi düzenli vazospazm, zor bir süreç, dolaşım ve beslenme dokular, erkek cinsel organları;
 • alkol zamanla azalmasına yol açar ve cinsel isteksizlik nedeniyle bastırmak testosteron üretimini de önemli ölçüde düşük kaliteli (ve, bu arada, tat) sperm;
 • hatta en «hafif» uyuşturucu – doğrudan bir yol hormonal bozuklukları, anlamına gelir, ve erektil disfonksiyon.

Eğer bir erkek niyeti ciddi, kurmak zorunda ve beslenme, terk, ürünleri, fast food, bol aromalı, çeşitli kimyasal maddeler. Hatta kısmi bir yedek olurdu gıda sebze ve meyveler hızlı bir şekilde yol açacak olumlu bir değişiklik tarafı da dahil olmak üzere vücut ve geliştirilmiş cinsel fonksiyon.

Ama bir kaç zaman içinde test edilmiş ürünlerin olumlu etkileyen kudret. Bunların arasında:

 • kahve (en fazla üç bardak bir gün);
 • ceviz ve fındık;
 • deniz ürünleri;
 • yumurta tavuk ve bıldırcın;
 • bal;
 • az yağlı et ve balık;
 • zencefil kökü;
 • kereviz;
 • havuç;
 • muz;
 • hurma;
 • kepek, çavdar ekmeği ve kepekli ekmek.

Sayesinde çok sayıda eser elementler ve vitaminler içerdiği veri ürünlerinde, onlar uzun yüceliği hak afrodizyak, büyüten, uyarma ve rahatlamış görünür güçler. Günlük açma bu ürünlerin diyet yapacak etkisi fiziksel aktiviteler daha da belirgindir.

Da güçlendirmek için erkek gücüne yardımcı olur ve bilgelik geleneksel tıp. Biri verimli tarifleri – kaynatma kökü, hindiba. Burada büyü yok. Olumlu etkisi, geri kalan gövdeler üzerindeki araç üzerinde erkek cinsel kapsamı nedeniyle büyük bir içeriği içindeki vitamin A, B ve C düşer, değerli bitkisel asitler ve eser elementler.

Tarifi basit: bir çorba kaşığı kurutulmuş öğütülmüş kök dökülür, sıcak bir bardak su kaynatın ve kısık ateşte beş-yedi dakika. Soğutmalı kaynatma filtre ve bir çorba kaşığı günde iki saat önce yemek. Ders haftası.

ÖNEMLİ! Bu tarifi yasaktır bir eğilimi alerjik reaksiyonlar.

Yanı sıra egzersiz ve beslenme de önemlidir korumak için düzenli bir cinsel hayat, olduğu gibi olmalı, uzun süreli kesintilerden ve yorucu cinsel maraton. Moderasyon iyi burada.

Düzenli egzersiz, özellikle de birlikte kullanımı ile, sağlıklı gıda ve endişe ile sağlığınız için değil, sadece izin geliştirmek, kudret ve önlemek herhangi bir pelvik hastalık, ama aynı zamanda aktif kalmak ve başarılı olmak için samimi ve diğer yaşam alanlarında uzun yıllar.