Etkisi oluyor üzerinde kudret, tentür, suyu, stupri infernum ile bal

Horseradish için kudret — bu etkili bir yöntem, erkeklerde erektil disfonksiyon tedavisi. Modern yaşam tarzı — iş, bilgisayar başında, arabada seyahat ile ilişkili kısıtlı fiziksel aktivite. Bu faktör doğrudan sağlığını etkileyen erkek. Bir sorun elde alaka var daha genç yaş kesimi. Bu nedenle akut bir soru ile başa çıkmak için nasıl kudret zarar vermeden, vücudun genç insanlar. Kullanımı doğal ilaçlar ile hazırlanan şifalı bitkiler, olumlu sonuçlar verir ve işlevselliği geri yükler organları üreme sistemi.

horseradish için kudret erkeklerin yemek tarifleri

Bitkilerin kimyasal bileşimi

Turp zengin biyolojik olarak aktif maddeler farklı gruplar. Kurtarma için erkek gücü uygun toprak bitki parçaları ve kök.

Taze expressum suyu içerdiği lizozim enzim anti-bakteriyel özellikleri ile. O bol su ile oluşur. Etkileyen patojen mikroorganizma hidroliz, yok eder, hücre zarı. Bu durum yaralanma ve ölüm enfeksiyöz ajan. Bu önemlidir, ne zaman cinsel işlev bozukluğu kökenli bir arka plan üzerinde prostatit.

Vitamin, içerdiği bitki:

 • Askorbik asit, antioksidan sağlar, fizyolojik süreçler, korur, üreme sistemini olumsuz çevresel faktörler.
 • Tiamin — sorumlu sinir düzenleme faaliyetleri tüm organları da dahil olmak üzere ve genital. B vitamini1 zorunlu yol ile kapsamlı bir tedavi kudret.
 • Riboflavin (2) — etkiler endokrin bezlerin. Eksikliği bu maddenin azalmasına yol açar cinsel aktivite.
 • Niasin (3) — mikro geliştirmek, kan dolaşımını doğrultusunda, beslenme ve hücresel düzeyde. Damarları genişletir, sağlayarak, kan akışını organ. Özel bir rol oynayan bir kudret ile ilgili kalp hastalıkları.
 • Piridoksin (6) — zihinsel durumunu etkiler. C vitamini, sinir sistemini yatıştırır, azaltır saldırganlık düzeyini, gerekli sigara içerken erkekler ve depresif durumları.
 • Folik asit (B9) — sağlar, fizyolojik ürünler sperm. Yetersiz olduğunda, bu maddeler bozulur doğal mikroflora mukozaları etkiler mümkün sünneti.
 • E vitamini vücudu güçlendirir, membran hücre duvarları, artırır oksijen kullanılabilirliği, gelişimini engelleyen hipoksi.

Oluşan sebze vardır uçucu yağ, bu yüzden doğal bir afrodizyak. Olumlu etkiler ruhsal ve duygusal durumu erkekler, sinir gerginliği giderir stresli durumlarda, kronik yorgunluk.

Bu horseradish birçok yararlı eser elementler: Ca, K, Mg, Na, P, Cu, Mn, Fe, As. Bitki düşük kalorili. 100 g ürün — 44 kcal.

İyileştirici etkisi oluyor bozukluklarında cinsel alanda

Yararlı nitelikleri sebze tedavisinde erkek sorunları dikte onun eşsiz bileşimi. Gibi nedenleri bozuklukları cinsel alanda çok yönlü, turp davranır kapsamlı fiziksel ve psikolojik hastaların durumu.

Temel tıbbi özellikleri:

 • antimikrobiyal;
 • anti-inflamatuar;
 • tonik;
 • canlandırıcı;
 • yatıştırıcı.

Kullanımı halk ilaçları libido artar. Kalıcı bir ereksiyon elde edilir, bir kaç dakika. Normalize boyunca cinsel temas, tanıtım penis olur sorunsuz. Bir adam-ebilmek yapmak bu sayı sürtünme için gerekli olan tam teşekküllü tamamlamak cinsel ilişki ile ortağı. Tedavinin bir ders sonra turp gelişmiş görme keskinliği orgazm hissi. Devam böyle bir belirti gibi erken boşalma.

Cinsel fonksiyon ihlali değil, kendi başına bir hastalıktır. Sık eşlik eden bozukluk, bir patoloji, üreme sisteminin veya zihinsel istikrarsızlık. Bu durumda, adi etkiler nedeni güç.

Bitki yönetmelikte yer hormonal arka plan. İstikrara yardımcı iş adrenal, tiroid ve prostat bezi, testis. Normalleştirir, kan şekeri, alakalı diyabet (hastalık üzerinde doğrudan etkisi, kudret).

Bozukluğu erektil işlev ile ilişkili olabilir hipogonadizm — testis yetmezliği, zaman azalır düzeyi, erkek cinsiyet hormonu. Pişmiş gıdalar horseradish (tentürler, çaylar, salatalar) içeriği geliştirmek kan testosteron, canlandıran iş, testis ve hipofiz. Onlar da katkıda düzenlenmesi faaliyetleri, serebral korteks, bir kontrol merkezidir cinsel özellikleri.

Sorun erkek kudret sık sık neden olduğu bulaşıcı ve inflamatuar hastalıklar ürogenital sistem organları yapar, cinsel ilişki acı:

 • üretrit;
 • sistit;
 • prostatit;
 • cinsel yolla bulaşan hastalıklar (klamidya, mycoplasmosis, gonore).

Horseradish tümleşik bir terapinin bir parçası şiddetini azaltır iltihabı azaltır, kızarma, kaşıntı ve müköz membranlar. Ağrı giderir, idrar yaparken ve boşalma. Aktif kompleksi ile formüle edilmiştir etkileyen kudret.

horseradish için kudret erkek halk yemek tarifleri

Rol bitkiler nöropsikiyatrik bozukluklar erkeklerde

Vakaların %20'sinde erektil disfonksiyona neden olan nöro-psikiyatrik bozukluklar, şeklinde tezahür stres, depresyon, nevrotik bir durum. Kudret — sonuç gibi psikojenik bozukluklar.

Bu hassas bir sorun, hangi erkek erişmek için yavaş, uzmanlar ve deneyimleri artıran bir durum. Bu durumda çare halk hekimliğinde. Faydası oluyor, erkek için sağlık, zaman sinir stres yadsınamaz.

Bitki sakinleştirici etkisi vardır. Sonra tedavi ders geçmek spontan gece ereksiyon, normal libido. Erkek boşalma kontrolü.

Yavaş yavaş devam eder ve arzu, aktif bir cinsel yaşam. Ortak yanıt ile temasından kaçının kadın, ve hatta olur başlatılan cinsel ilişki.

Bu bitki giderir gibi duyguları, anksiyete, kendine güvensizlik, olumsuz düşünce, deneyimler, korkular.

Önemli! Kudret neden olan uzun süreli farmakolojik ilaçlar — antidepresanlar, sakinleştiriciler, nöroleptikler, antialerjik para. Horseradish atılımı teşvik, kimyasal maddelerin vücuttan. O kurtarır fizyolojik, metabolik süreçleri ve stabilize durumunu, hücre içi düzeyinde.

Nasıl doğru tüketilmesi horseradish ihlal ereksiyon

Tıbbi amaçlar için kullanmak, yaprak ve kök bitkiler. Sebze yiyoruz taze olarak hazırlanan infüzyon ve decoctions.

Yemek tarifleri bok için kudret erkekler çeşitli için tasarlanmıştır alımı. Onlar sadece yardımcı olur, cinsel işlev, aynı zamanda iştah artırmak, sindirimi besin, kan dolaşımı, trofiku (güç) doku ve hücrelerin.

Reçete # 1. Ezilmiş turp ile karıştırın yaprakları, ceviz oranı 4:1, eklemek dal fesleğen. Hammadde (4 çorba kaşığı) dökün sıcak, getirdi çıban kırmızı kuru şarap (0, 5). Israr 4-5 saat. Almak 50 ml günde 2 kez yemeklerden önce.

Reçete # 2. Doğrayın ince doğranmış 200 gr soyulmuş kök dökün uncool kaynar su ve ısrar, 7 gün. Daha sonra eklemek 150-200 ml bal ve taze meyve suyu 3 limon. İyice karıştırın ve almak 1 çorba kaşığı sabah ve akşam yemeklerden önce. Bitmiş ürün buzdolabında saklayın.

Tarif no 3. Salata turp — bu iyi bir araç geliştirmek için güç. Almak 20 gr turp ve 300 gr haşlanmış pancar. Fray rendesi eklenir, 15 g herhangi bir bitkisel yağ ve 10 gram sirke. Salata, yararlı, düşük kalorili, kurtarır, erkek gücü.

Tarif no 4. Alkol tentür horseradish gelen kudret. Malzemeler: votka 40% (0,5 l), meyve suyu, taze havuç (100 ml), pancar suyu (100 ml), sıvı bal (100 ml) kıyılmış kök horseradish (100 gr). Tüm iyice karıştırılır ve ısrar buzdolabında 10 gün. Almak için günde 2 kez 50 ml.

Tarif no: 5. Taze sıkılmış sebze suyu iyileştirici özelliklere sahiptir. Kökleri iyice yıkanır akan suyun altında temizlenir ve ince ince kesilir. İhtiyaç kadar hammadde elde etmek için 100 ml meyve suyu. Kıyafet için 50 gr bal karıştırılır. Kabul 1 çay kaşığı günde 3 kez, yemeklerden sonra.

Evde hazırlanabilir yararlı bir içecek bir kudret — stupri infernum ile bal. İçerdiği maddeler üzerinde olumlu etkiye sahip bir iş, iç organlar, sinir sistemi, kan dolaşımı.

Malzemeler:

 • alkol veya votka en fazla 45% — 1 l;
 • köksap turp — 100 gr;
 • bir limon kabuğu rendesi;
 • bal — 30-50 gr;
 • karanfil — 3-5 adet;
 • baharat tadı zencefil, tarçın, hindistan cevizi, vanilya.

Siktir et kalınlığında dilimler halinde kesilmiş veya dilimlenmiş, kabuğu ezilmiş bir kıyma. Tüm bileşenler karıştırılır ve dökülür 0.7 litre alkol. Israr 5 gün. Daha sonra filtre, temiz bir tentür eklenir, kalan 300 ml alkol ve zaman daha 4-5 gün. Elde edilen içecek horseradish için yararlı zayıflamış cinsel fonksiyon.

horseradish için kudret erkeklerin kullanımı

Hangi durumlarda kullanılması bok sağlık için tehlikeli

Rağmen olumlu bir etkisi oluyor bir kudret, bu ürün neden olabilir olumsuz etkileri aldıktan sonra. Bunun nedeni, zengin içeriği biyolojik olarak aktif maddeler.

Önemli! O zaman, daha yararlı siktir zarar getirebilir sağlığı, özellikle insanların iç hastalıkları. Bitki etkiler organ ve bezleri hormon düzeyleri. Bu nedenle, dikkatli reçete ile erkekler, endokrin bozukluklar, malign neoplazmlar, kan hastalıkları.

Kontrendikasyonlar kullanımı:

 • yaradılış sebze;
 • öyküsü gıda alerjileri;
 • mide iltihabı ile ilişkili hyperacidity;
 • varlığı ülser ve erozyonlar sindirim sisteminde;
 • akut iltihabi süreçleri, SİNDİRİM sistemi, pankreatit, apandisit, hepatit, enterit, kolit;
 • hipertansif kalp hastalığı;
 • kan pıhtılaşma bozuklukları, hemofili;
 • şiddetli karaciğer ve böbrek yetmezliği.

Kullanmak horseradish için kudret gerekir dikkatli olun. Yanlış yemek tarifleri hazırlamak için kullanabilirsiniz kışkırtmak yanık müköz membranlar ve ağız boşluğu, yemek borusu, mide. Eğer bir erkek geçiyor bir ders antibiyotik tedavisi gibi, prostatit, reddetmek, kabul tentürler. Bitki azaltır, antimikrobiyal aktivite atanan ilaçlar.

Aşıldığında belirtilen dozlarda tarifi ortaya çıkar bulantı, baş ağrısı, baş dönmesi, bozulan genel sağlık. Eğer kökenli birini belirtileri, iptal edip tedavi turp.