İlaçlar için erkek gücü

Cinsel sağlık önemli bir bileşeni hayatında bir erkek. Her zaman üstte olmak güçlü bir yarı boyunca sadece özel erkek uyarıcı, ama makul bir tutum zorunlu svogo organizma.

İki türü vardır stimülasyon için ilaçların etki gücü:

 • ilaç, oluşturulan sentetik ederek;
 • doğal kökenli (uyarıcılar, doğal takviyeleri).
İlaç geri kudret

İLAÇ

 • Tabletler için kudret için izin, önemli ölçüde güçlendirmek, cinsel isteği artırmak, cinsel ilişki süresi ve seks kalitesi genel olarak. Böylece onlar döndürür erkekler için kendine güven.
 • Modern regülatörler cinsel işlev uygun olduğu için, bu onları uygulamak için tam olarak ne zaman bu gereklidir. İstenen etkiyi yeterince uzun tutulur. Ayrıca tek alımı ve düzenli uygulama. İlaçlar bağımlılık yapmaz ve hareket bile sık kullanımı.
 • En ünlü markalar vardır PDE-5 inhibitörleri ve uygulanır korumak için kudret ve tedavi herhangi bir form, organik ve psikojenik erektil disfonksiyon, erkeklerde 18 yaş üzeri.
 • Tüm PDE-5 inhibitörleri erektil disfonksiyon var benzer bir çalışma prensibi: neden kan akımı artışı cinsel organ, ama etkili sonra sadece cinsel uyarılma.
 • Alımı ve doz ayarlanması gereklidir uzmanı ile kronik hastalıklar veya uygulama döneminde diğer ilaçlar. Bu yüzden, özellikle dikkat edilmelidir, hastalar, acı kardiyovasküler hastalıkları, diyabet.Tüm inhibitörleri FED-5 kesinlikle yasaktır alarak aynı anda bağışçıların nitrik oksit ve uyuşturucu içeren herhangi bir doz ve formlarda organik nitratlar (nitrogliserin, izosorbid mononitrat, dinitrat, vb.). Diğer kontrendikasyonlar, bu nedenle, kullanmadan önce mutlaka kullanım kılavuzunu inceleyin.
 • Yan etkilerin olasılığını bireysel (eksik olabilir ya da kendini farklı derecelerde). Yan etkileri de birbirine benzer: baş ağrısı, bir kişi için kan gelgit, burun tıkanıklığı, bel ağrısı, mide bulantısı vb. istendiğinde, rahatsızlık veya yan etkileri herhangi bir durumda bir doktora danışmalısınız.
 • Adlı PDE-5 inhibitörleri değişir çoğunlukla etkin madde ve süren eylem.

DOĞAL KÖKENLİ İLAÇLAR

Doğal ilaçlar için kullanılan düzensizliği, cinsel fonksiyon, farklı bir kompozisyon. Şartlı onları iki gruba ayrılabilir:

 • varsayalım ders alarak;
 • etkili bir defalık başvuru.
Ginseng kökü

Bileşenleri kendi bileşiminde, genellikle, geliştirmek, genel fiziksel durum, vücut, kendini ve karşı cinsel fonksiyon. Ayrıca katkı sağlayan daha seçici etkisi cinsel fonksiyon.

ginseng kökü - yaygın olarak kullanılan Doğu Asya ülkeleri gibi bir tonik ve afrodizyak sağlar onarıcı, yenileyici bakım.

denizatı popüler bir aracı, geleneksel doğu tıbbı dahil olmak üzere azaltırken güç. Değerli olduğu düşünülen ilaç ve kombinasyon ginseng ve sow-Thistle - rakipsiz afrodizyak yükseltilmesi cinsel dürtü, cinsel dayanıklılık, ipeksi parlaklık orgazm.

Hedysarum neglectum (halk adı "kırmızı kök") - endemik Altay etkili, belirtileri hastalıklar, genitoüriner sistem, erkeklerde de karmaşık hastalıkların tedavisinde cinsel küre, onarır ve güçlendirir, erkeklik ve güç; vardır bir güçlendirme etkisi bütün vücut.

boynuzları geyik - ünlü gençleştirici ve cinsel uyarıcı aktif bileşeni; tabanlı araçlar, boynuzları ve kan ren geyiği bilinen halk tıbbında 2000 yıldır.

özü Eurycoma longifolia (Malezya kök Tongkat veya Altın Kökü Ali) – uyarıcı dürtü ve cinsel aktivite.

ekstresi, cüce palmiye – uyarır, hormon sistemi, ürün meni, cinsel dürtü artırmak ve anti-enflamatuar eylem enfeksiyonları, genitoüriner sistem.

özü yaprak Damiana (Maya - «bir Damla aşk») - uyarıcı etkisi vardır, artan cinsel dürtü.

kabuğu özü yohimbe ağaç içerir yohimbin, uyarıcı testosteron üretimi.

zencefil – baharat üretimini uyarır, erkek cinsiyet hormonu.

Özü yaprak Damiana

NOT

 • «Savunmasız» güçlü bir zemin yapmak zararlı alışkanlıkları (her şeyden önce, aşırı alkol tüketimi olumsuz etkiler kudret), depresyon, stres, enfeksiyonlar, sedanter yaşam tarzı, yaş.
 • Risk faktörlerine karşı zor olabilir, ama onların etkilerini azaltmak mümkündür. İçin kudret yararlı, dengeli beslenme, normal münavebe, dinlenme ve fiziksel aktivite.
 • Trouble, cinsel alanda sık sık gösteriyor diğer hastalıklar (diyabet, hipertansiyon, koroner kalp hastalığı, vb.). Bu nedenle çok önemli, zamanında ve nitelikli bir tanı belirlemek için gerçek nedenleri sorun.
 • Kurtarma kudret şu anda yaygın olarak uygulanan ilaç tedavisi ve cerrahi tedavi.
 • Daha önce bir doktora başvurun, daha etkili tedavi olacak!