Kudret ve alkol: istek ve yetenekleri ereksiyon

Kelime «kudret» kolektif bir kavram olduğunu, kelimenin tam anlamıyla «kuvvet»anlamına gelir.

Bu terim aşağıdaki hususları içerir:

 • varlığı, cinsel istek (arzu),
 • saldırgan, ereksiyon,
 • trafik penis vajina bir süre için yeterli miktarda karşılamak partner,
 • boşalma ile orgazm.
Alkol etkisi, kudret

Eğer herhangi bir bağlantı ihlal, söz konusu zayıf bir güç.

Temel ve en yaygın nedeni, kudret ihlali olarak kabul edilir, alkol. Bir kadeh şarap veya bir bardak bira dönüşüyor ayrılmaz bir bileşeni akşam yemeği. Hiçbir alkollü içecekler hiçbir ücret, bir kutlama ya da samimi toplantılar için bir spor pub. Ve bu kötü bir alışkanlık oldu bize atalarımızdan, yani atılmış, tam anlamıyla genetik düzeyde.

Ama çok az kişi inkar edebilir zararlı bir etkisi alkol erkek sağlığı. İlginçtir ki, aşırı buzlu olumsuz eylem tüm bağlantıları erektil fonksiyon.

İle zararlı alkol etkisi üzerinde gücünü karşı karşıya her üçüncü bir çift, ve alkol içeren içecek tüketilen, hatta genç insanlar değil, kendi sağlık.

Ama tüm bunların farkında yıkıcı eylem etanol erkek gücü yok çünkü bir şişe votka ile yazılı değildir: «Kim, votka dostu, aynı zamanda seks ihtiyacım yok!» Yazık, çünkü bu doğrudur.

Alkol etkisi, kudret

Öncelikle alkol ihlal karaciğer fonksiyon nedeniyle dönüşüm tam hücrelerinin hepatosit içinde skar dokusu. Karaciğer sorumludur, kan testosteron düzeyi, erkek, tanımlar, erkeksi davranış, dahil olmak üzere, güç ve kuvvet, kudret.

Hatta eğer yemek her gün alkol küçük dozlarda bu etkiler libido erkek.

Yaşla birlikte kandaki testosteron seviyesi azalır, ve etanol derinleştiren bu durum. Bilim adamları, alımı bile 100 gram bir gün azaltır, tepki, sinir uçlarının.

Alkolizm ve kudret doğrudan birbirine bağlı, daha fazla ek olarak, düzenli onu alma yeteneğine sahip bir zararlı etkisi kalitatif ve kantitatif bileşimi sperm.

Kronik alkolizm nedeni kısırlık veya doğum kusurlu bir çocuk.

Nasıl alkol etkiler ereksiyon

İktidarsızlık bir erkeğin birçok durumda, bağlı daralma besleyen kan damarlarının penis. Genellikle dilate olduğunda ereksiyon ve büzülür, cinsel ilişki sırasında.

Alkol değiştirir bu mekanizma, ve ereksiyon ya gelir, ya da tevkif boyunca yetersiz bir zaman.

Nasıl alkol etkiler ereksiyon

Periyodik eksikliği sonra boşalma uzun süreli cinsel uyarılma lider, neden durgun prostatit tüm sonuçlarıyla birlikte.

Erkek olduğunu düşünüyorum etanol olumlu etkiler kudret, teşvik, artan libido ve daha uzun cinsel temas nedeniyle gecikme boşalma.

Ama bu durum sadece küçük dozlarda, diyelim ki, bir kadeh kırmızı şarap, bir kan alkol konsantrasyonu yüksek, başarı orgazm mümkün olacaktır. Sinir uyarılarının sadece kilitlenir ve düşmek değil, beyin.

Alkol, hain ve aldatıcı olabilir, ilk, ne zaman vücut daha sağlıklı ve hiçbir kronik alkol zehirlenmesi, bir erkeğin zayıf kudret geliyor, anlık bir gelişme:

 • artmış ruh hali,
 • çıkarılabilir yorgunluk,
 • görünür ereksiyon ve libido.

Belli bir zaman sonra düzenli bir sarhoşluk seks olur uyum hiç yok veya kudret hızla bozulur ve vücut gerektirir, artık seks ve alkol.

Çok güzel bir soru: «Kaç günde tüketilen alkol sağlığına zarar vermeden?»

Amerikalılar daha sağlıklı bir ulus, ne ruslar, yaşam süresi, sırasıyla, daha fazla. Aşina, hangi öneriler vermek, amerikalı uzmanlar tarafından addicting alkol içecekler, uzun yaşamak için, mutlu ve birden fazla çocuk.

Bizim doktorlar bu 40 gr saf alkol veya 100 ml alkollü içecek ya da 1 litre bira.

Ancak, tüm uyuşturucu uzmanlar böyle bir açıklama katılıyorum. Günlük alkol sınıflandırılan, «yurtiçi sarhoşluk» olduğunu ilk evre kronik alkolizm.

Sınıflandırma kronik alkolizm

 • Evre ı - gelişme patolojik bir dürtü yemek, içki ve geçiş yanlışlıkla tüketiminin sistematik bir
 • Evre II - gelişme yoksunluk sendromu sona ermesi durumunda, alkol
 • Evre III - keskin bir düşüş dayanıklılık, alkol ve belirtileri alkol bir lezyon iç organları

Nedeniyle yüksek içeriği, doğal östrojen (maddelerin etkisi ile kadın seks hormonları) bir erkek bir azalma kan testosteron.

Artan östrojen seviyesi neden olur kaybına erkek nitelikleri, görünür bir bira göbek, artmış meme kanseri (jinekomasti), değişen bir karakter.

Eğer kötüye bira çekti, gelişen infertilite.

Ayrıca, kale bira az olur, yavaş yavaş adam gider daha fazla alkollü içki, ve burada o kadar da değil potens, hayatta kalmak istiyorum.

Aşamaları bozukluğu erektil işlev bağlı olarak, tüketilen alkol miktarına

İşte doz alkol çeviri, saf alkol.

Eylem etanol başlar sonra 2 dakika andan itibaren düşen bir mide.

40 mg - geliştirilmiş ruh hali, yorgunluk kaldırılması.

60 mg - artan cinsel dürtü, kurtuluşu.

120 mg – fırsat eksikliği taahhüt planını fizyolojik nedenlerle.

500 mg – ölüm.

Çıkış durumdan

Bir anekdot: resepsiyonda ürolog hasta.

-Ne tür bir sorun var?

-Ne zaman içeceğim, o zaman ne olacak sonumuz.

-Çok içmeyin!

- Yemezsem yapamam başlayın!

İçin rehin değil, benzer bir durum, en iyisi dikkatli davranmak sağlığına ve erkek sorunları çözmek için uygar yolları.

Doktor

Eğer cehalet hala gelmedi tanı «kronik alkolizm» alarak, alkol geliştirmek için kudret, o zaman diğer yöntemler geliştirmek için erkek gücü, yani:

 • ilaçlı
 • İlaç pazarı bünyesinde yeterli miktarda ilaç için düzeltme erektil disfonksiyon. Danıştıktan sonra, doktor seçecek bir araç, bir yardımcı olacaktır size.

 • cerrahi
 • Uygulanan ağır formlarda erektil disfonksiyon, örneğin, bir arka plan üzerinde belirgin bir vasküler patoloji oluşumunu ereksiyon prensip olarak imkansız. Sonra tetralojisi-protez cinsel yaşam hastalar genellikle düzeliyor.

 • fizyoterapi
 • Dizi setleri için vakum masajı, penis büyütme, nedeniyle negatif basınç neden ereksiyon. Bu, kan dolaşımını artırır, ve hatta artar, boy penis.

Bu sayaç pompa eylem masaj var sabit ve ev tedavi için.

Sabit donanımda belki ek bir dokunuşta etkisi elektrik ve lazer radyasyon, hemen hemen herhangi bir bağlantı erkek üreme sistemi, izin, tedavi, prostatit, üretrit, erken boşalma ve diğer erkek sorunu.