Halk için bir araç arttırıcı erkeklerde yan etkileri olmadan

Ağır fiziksel emek, kötü ekoloji, sürekli stres ve zorluk, kişisel yaşam – tüm bu olumsuz etkiler kaliteli bir cinsel yaşam, erkekler, sık sık ortaya çıkan azalma-libido. Birçok temsilcileri güçlü seks için acele ile bu kadar hassas bir sorun doktorlar için çalışırken, sorunu düzeltmek için kendi. Başa yardımcı cinsel işlev bozukluğu ile yardımcı olabilir basit ve erişilebilir tüm halk ilaçları.

Yükseltmek için nasıl kudret erkek halk ilaçları

Erkek cinsel dürtü azalabilir çeşitli nedenlerden dolayı – bu, sürekli stres, sinir stres gerilim, psikolojik bariyer, tesis genelinde. Artan kudret halk ilaçları kullanımını gerektirir, özel çaylar, et suları, otlar, kontrast duş ve kokulu banyo tuzları, masaj ile olea aromatum. Olumlu gücünü etkiler, uzun tatil, spor ve doğru beslenme.

Herhangi bir durumda bir iyileşme kudret erkeklerde halk ilaçları maliyeti konusunda sadece doktorunuz danıştıktan sonra. Eski tarifler etkili olacak ise nedenleri libido azalması ile ilişkili hiçbir şekilde bir sağlık sorunu. Eğer bir doktor, teşhis, adenoma, prostat ya da diğer hastalıklar, cinsel küre başlamak gerekir antibiyotik ve diğer ilaçların, önerilen a proctologist, halk yemek tarifleri kullanmak için bir yardımcı olarak.

Bitkisel ilaç

Uzun vadeli uygulama gösteriyor ki, özellikle etkili bir erektil disfonksiyon tedavisinde bulurlar şifalı bitkiler. Onların reçete olarak monacredit veya tümleşik bir terapinin bir parçası olarak bitkisel ücretleri. Kesinlikle güvenli bir doğru bir şekilde toplanması ve depolanması için şifalı bitki uzmanları, bunları satın almak için bir eczane.

Halk ilaçları etki gücü artırmak için erkek bitkisel etkileri geniş bir yelpazede sahip. Onlar sadece olumlu etkiler erkekler libido, ama ve güçlendirmeye yardımcı olur, vücudun bağışıklık sistemini geliştirmek. Bazı otlar var decongestant, anti-enflamatuar ve anti-bakteriyel özellikleri. Bitkisel ilaç tercih edilir bu hastalarda var olan birçok kontrendikasyonları normal ilaçlar.

İnfüzyon otlar hemen hemen hiçbir etkiye sahip, yan etkileri, ancak istenilen sonucu elde etmek için onları almak gerekir uzun süreli kurslar. Mücadele, erkek sağlığı iyi çalıştı bu bitkiler:

halk yöntemleri
 • Isırgan otu. Onu hazırlamak tentürler, alkol, bitkisel çaylar, karışımlar, sadece kıyafet yiyecek. Oluşturulan ilaçlar dayanarak, bu bitkinin cinsel dürtü artırmak, normale fonksiyonu, ürogenital sistem, tedavisinde yardımcı olur hastalıklara neden olur ve erektil disfonksiyon. Kullanmaya başlamadan önce, ısırgan otu, dikkate değer, o artırır, kan pıhtılaşması, bu nedenle insanların tromboz riski yüksek olan daha iyi terk etmek, böyle bir tedavi.
 • Ginseng. Kök, bu bitkinin aktif olarak kullanılır, ilaç ve diyet takviyeleri için tasarlanmış iktidarsızlık tedavisi. Bitki vardır tonic özellikleri – genişlemesine katkıda damarları, enerji, etkisi, beklemeye ereksiyon, engeller, erken boşalma, istek uyanır. Ginseng alarak kontrendikedir bulaşıcı hastalıklar, kanama, iltihabi süreçleri.
 • Kekik ya da kekik. Büyük miktarda içerir, flavonoidler, tanen, organik asitler üzerinde olumlu bir etkisi var kudret. Kekik kullanmak için önleme prostatit, adenoma, iktidarsızlık. Bitki hareketli sperm sayısını artırır.
 • Kök hint kamışı. Bitki gum kavrami, askorbik asit, kafur ve magnezyum. Sahip oldukları enerji verici ve canlandırıcı etkisi vardır. Kök hint kamışı üretimini uyarır seminal sıvı, artırır ve cinsel dürtü. Etkiyi elde etmek için geleneksel şifacılar tavsiye çiğnemek kökü günde üç kez.
 • St john's wort. Bu bitki kullanmak için monolecte ve tümleşik bir terapinin bir parçası. Kısa süreli kullanılan st john's wort uyanır cinsel ilgi, arzu geliştirilmiş. Uzun süreli kullanımı ile çim ile başa çıkmak için yardımcı olur stresli durumlar, ruh geliştirir, hastalıkları önlemeye yardımcı olur genitoüriner küre.
 • Dubrovnik. Halk tıbbı olarak bu bitki için vazgeçilmez tedavisinde cinsel sorun erkeklerde. Çim dubrovnik önler, erken boşalma, etkisi belirgin bir uyarıcı etkisi, yardımcı olur önleme prostatit. Tıbbi özellikleri decoctions, arcu libero tentür dubrovnik.
 • Parsnips. Kök sebzeler bu bitkiler vitamin, mineral madde, askorbik asit. Parsnips yardımcı olur bağışıklık sistemini güçlendirmeye karşı, soğuk algınlığı, bal ile birlikte artar erkek aphrodisiaka.
 • Ginkgo biloba. Bu nadir bitki, bu yüzden onu bulmak eczaneden saf haliyle zor. Ginkgo biloba dahil homeopatik ilaçlar ve özel katkı erkekler için. Bitki normalleştirir, kan dolaşımını samimi bir alanda, şekeri düşürür, kolesterol ve kan.
 • Aloe. Tıbbi amaçlar için kullanmak, aloe vera suyu. Bunun dışında özel olarak hazırlanan karışımlar, şarap, limon suyu, bal, fındık. Aloe kan dolaşımını artırır samimi bir bölgesinde, libido artırmak için yardımcı olur.

Ürünler

Uzmanlar eminiz çok seksi bir kişinin olasılığı büyük ölçüde bağlıdır, ne yemek yiyor. Antik insanlar, kullanılan ürünler, bitkisel ve hayvansal katkıda kudret. Bugün denir афродизиаками, kelimenin tam anlamıyla tercüme – aşk bir tercih. En güçlü uyarıcı etki gücü olarak kabul edilir:

hindistan cevizi için kudret
 • Hindistan cevizi sayısını artırır ve sperm kalitesini. Hindistan cevizi sütü ile karışık bal, verimli susuzluğunu giderir, sindirime yardımcı olur artırır ve cinsel dürtü.
 • Hurma, antik bir araç için libido artırma. Yenilebilir meyve doyurmak kan glikoz gerekli olan uzun süreli cinsel ilişki.
 • Yumurta bir protein ürünü, görür, kaliteli bir cinsel uyarıcı. Kendisi Casanova ereksiyon uyarmak için önerilen içme önce her cinsel ilişkiden 1 rudis yumurta.
 • Sarımsak içeren nadir eser element germanyum. En azından bıçaklamak mutlaka dahil bir diyet için önleme iktidarsızlık ile ilgili damarlarının daralması.
 • Maydanoz, dereotu, kişniş – baharat değil, sadece geliştirmek yardımcı erkek oyuncu kapasitesi, aynı zamanda yardımcı sil yorgunluk belirtilerini artırır, kan testosteron düzeyi.

Modern tıp savunuyor cinsel küre hem kadınlar, hem de erkekler düzgün çalışmayabilir, eğer vücut yaşayacaktır eksikliği vitamin E, A, b ve C

Tabanlı araçlar, şifalı otlar

bitkisel karışımların

Birçok ilaçlar ve halk tarifler yapılır, otlar ve bitkiler. Bu besleyici karışımı, bal ve fındık, tentürler, çaylar, tinctures. Halk ilaçları bir çok avantajı var, geleneksel ilaçlar. Bu:

 • en az kontrendikasyonları ve yan etkileri;
 • ihtiyacını sadece doğal bileşenleri;
 • uygun maliyetli malzemeler ile karşılaştırıldığında, hap, damla ve diğer ilaçlar;
 • yüksek verim.

İnfüzyon ısırgan otu, kırmızı şarap ve bal

Yanma ısırgan otu yaprakları bir kitle var yararlı özellikleri, bu nedenle bitki arasında özellikle popülerdir bitki ve taraftarları alternatif tıp. Geliştirmek için kudret halk bitki tavsiye pişirmek aşağıdaki aracı:

 1. 100 gram doğranmış otlar dökün, termos.
 2. Dökün, ısırgan otu, 300 ml kaynar su.
 3. Israr 5-6 saat.
 4. Almak için ihlal cinsel küre ½ bardak 3 yemeklerden önce günde kez.
 5. Tadı artırmak için içki ekleyebilirsiniz 1 tatlı kaşığı bal.
 6. Tedavi kursu – 1-2 ay.

Kekik suyu

Kekik yararlı maddelerin bir sürü içerir, bunların arasında ayrı bir değer seçmek çinko ve molibden. Bu mineraller ile başa çıkmak için yardımcı birçok cinsel sorunları – libido artırmak, kan dolaşımını artırmak önlemek, erken boşalma. Kekik kullanmak için, pişirme karışımları ile diğer phytocomponents, haşlama ve decoctions. Bir erektil disfonksiyon için etkili bir tür kocakarı ilacı:

 1. Gerekli almak için 100 gram kurutulmuş çiçek kekik.
 2. Пересыпать termos, 200 ml kaynar su dökmek.
 3. İçki ısrar 1-2 saat.
 4. Tamamını içmek gerekir gün boyunca.
 5. Tedavi kursu – 2-3 ay.

Kaynatma kül ve kuşburnu

Kuşburnu ve üvez kabul kullanmak için kazanç bağışıklık, grip ve soğuk algınlığı tedavisi. Bu meyveleri artırabilir, cinsel dürtü ve olumlu etkiler erkek sağlığı. Decoctions ve infüzyon kül dogrose rahatlatmak yardımcı olur prostat iltihabı, sesi, normal metabolik süreçleri artırmak için bir cazibe. Halk pratikte sık kullanılan bu combo aracı:

 1. Alın 150 gram kurutulmuş meyve limon, 50 gr kuşburnu.
 2. Ekleyin ягодам 50 gram kuru yaprak bektaşi üzümü.
 3. Dökün malzemeler 1 litre kaynar su.
 4. Ulcus içki kısık ateşte 20 dakika uzaklıktadır.
 5. Soğuduktan sonra ilaç süzün.
 6. Alın, 200 ml 3 günde bir kez.
 7. Tedavi süresi – 1-2 ay.

Bal ve propolis

bal ve propolis

Tonic tonic ve anti-inflamatuar özelliklere sahip tüm ürünler, arıcılık. Kazanç için kudret halk şifacılar tavsiye diyet içine dahil etmek için bal yerine bu lezzetli ürün, şeker kamışı. Propolis hazırlanan tentür alkol. Kabul bu tür ilaçlar ile dikkatli bir şekilde tüm olanlara gıda alerjileri.

Orekhovo-bal karışımı

Tatlı olarak erkeklerin muzdarip düşük libido için tavsiye edilir yemek-bal-vera karışımı. Kullanabilirsiniz herhangi bir fındık – fıstık, kaju, ama diğerlerinden daha iyi çalıştı ceviz. Yemek tarifi lezzetli bir ilaç basittir:

 1. Eşit oranda karıştırın, sıvı bal ve soyulmuş çekirdek ceviz.
 2. Kolaylık sağlamak için karıştırma önce ceviz biraz eziyet.
 3. Ekleyin bu karışımı 2 dilim kuru kayısı, 1 финик (kurutulmuş meyve güçlendirecek bir etkisi ilaçlar).
 4. Kabul orekhovo-bal tatlı gerekiyor 1 çorba kaşığı ile iki kez bir gün.
 5. Tedavi geçmemelidir iki hafta.

Sütü, propolis tentür

Güçlü biostimulant vücudun, propolis. O sadece gücünü artırır, ama aynı zamanda iltihabı azaltır ve süreci prostat (varsa) mikropları öldürür, bağışıklık sistemini uyarır, rahatlatır, ağrı idrar yaparken. İktidarsızlık tedavisi için hazırlamak için gerekli aracı:

 1. 20 gram propolis doğrayın, katlayın, bir kavanoz.
 2. Dökün 80 ml alkol veya votka ile iyi.
 3. Banka çekin karanlık, serin bir yer.
 4. Israr ilaç 2 hafta periyodik olarak quatiens.
 5. Bitmiş tentür alın ılık süt ile 3-4 kez bir gün. 1 bardak sıvı almak gerekir 40 damla ilaç.
 6. Tedavi süresi – 2 hafta.

Rektal mum, balmumu, bal prina

Kurtulmak iltihabı, prostat, hemoroid tedavisi, cinsel dürtü artırmak, etkili bir şekilde yardımcı olur atık ürünleri balmumu güve – kek. Bir rektal mum böyle bir reçete:

 1. Mix eşit oranlarda votka ve cera kek.
 2. Taşmak kompozisyon, buhar banyosu, önce zaman, durum bir karışım elde karamel tonu ve başlar густеть.
 3. Çıkarmadan buhar banyoları, ekle maddeler badger veya domuz yağı.
 4. Biri hava soğutmalı karışımı şekil elleriyle mum.
 5. Mağaza fitiller buzdolabında kullanarak 1 mum yatmadan önce.
 6. Tedavi kursu – 3-5 gün.

Bunun yerine, hayvansal yağ almak apteka gliserin ve vazelin, bir karıştırma önce gerek eritmek için buhar banyosu üzerinde. Bazı geleneksel şifacılar tavsiye ekleyerek suppositories aloe vera suyu. Bunu yapmak için, almak için bitkinin yaprakları üç yaşından büyük, doğrayın ve suyunu sıkın. Kullanılmaya başlamadan önce mum anüs, daha iyi bir bağırsak boşaltmak ve lavman yapmak.

Bal-cucurbita karışımı güçlendirmek için ereksiyon

Güçlendirmek, cinsel dürtü iyi yardımcı kabak çekirdeği. Onlar normalize iş, prostat, yeniden üreme erkeklerde geliştirmek, sperm kalitesini ve sperm hareketliliği. Anti-iktidarsızlık iyi başarılı kanıtlanmıştır böyle kocakarı ilacı:

 1. Kabak çekirdeği kurutun fırında ya da doğal bir şekilde, kabuğu.
 2. Tohumları karıştırın ve bal ile eşit pay oranında.
 3. Alın lezzetli bir ilaç günde 6 kez 1 çorba kaşığı yemeklerden sonra.
 4. Tedavi geçmemelidir dört hafta.

Kaynatma aspen kabuğu

kabuğu kaynatma

Ağaç kabuğu, kavak sahiptir akut idrar söktürücü, ağrı giderici, sıkılaştırıcı ve anti-enflamatuar özellikleri vardır. Bu madde dahil birçok ilaç, eylem kime yönelik artan cinsel dürtü. Tedavi öncesi değer olmadığından emin olun kontrendikasyonları. Bitkisel çaylar ve tentürler, titrek kavak kontra ile insanlara alerjisi, mide ülseri, gastrit veya diğer gastrointestinal sistem hastalıkları.

Ne zaman cinsel isteksizlik hazırlanan böyle bir kaynatma:

 1. 200 gram kurutulmuş kabuğu doğrayın.
 2. Dökün ürünü 1 litre kaynar su.
 3. Bir taşım kaynatın, kısık ateşte, soğumaya bırakın.
 4. Ver ıus demleyin 2-3 saat, sonra süzün.
 5. Almak 100 ml için kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği.
 6. Standart tedavi kursu – 5-6 gün.