Etkiler mi sigara kudret erkekler?

Nasıl etkiler sigara kudret, az şey biliyor ve genç, acemi bir cinsel yaşam ve deneyimli bir adam. Belki de, bu gerçeği daha fazla abstains içen artırmak için ideal bir doz daha fırsat mide kanseri veya miyokard infarktüsü. Ve bu anlaşılabilir bir durumdur, çünkü üreme fonksiyonu da erkek önemli değil, sadece korumak için normal bir evlilik ilişkisi ancak ve planlama için tam teşekküllü bir aile sağlıklı bir çocuk.

kudret

Neden zararlıdır kudret

Zararlı tütün, madde, nikotin etkisi doğrudan fırsat penis, peki neden normalleştirmek için bir cinsel yaşam için sigara içen edilmelidir atmak zararlı bir alışkanlık mı? Potens ve libido — bu ilk şey, etkileri, sigara, erkeklerde.

Erken geliştirme nikotin bağımlılığı tekme oluşturuyor damarları elastikiyetini kaybeder, cildin sıkılığını, tonunu, giderek daha ince ve daha zayıftır. Ayrıca duvarlarında oluşan aterosklerotik plak engelleyen normal bir kan dolaşımı için bu hayati bir alandır. Kan damarları, penis bu durumda bir istisna değildir ve de kaybetmek elastikiyet ve yoğunluğu bile pasif sigara. Onlar sorumlu doldurma corpus cavernosum penis kanla korumak için tatmin edici bir ereksiyon. Buna göre, daha kötü kan dolaşımı, belirtilen alanda, daha zayıf ereksiyon ya da tamamen eksik.

Orada başka bir bağ ile sigara baskıya, cinsel fonksiyon. Almadan yeterli beslenme ile birlikte, kan, endokrin sistemi insan çalışmaya başlar ve acil modunda, güçlü performansı, üretiminde seks hormonları. Daha az testosteron atılan kan, daha az erkek hisseder dürtü, zayıflıyor onun için cinsel arzu (libido).

İstatistikler de dikkat çekiyor, sık sık gelişen iktidarsızlık, sigara. Göre rakam yaklaşık 120 bin erkek, orta yaşlı ve yaşlı (30-50 yıl) acı bu ciddi bir hastalıktır. Bu durumda, 15, ankete katılanların% emin olduğunu ifade cinsel sorunlar çıktı bir arka plan üzerinde uzun sigara. Sinyal hakkında cinsel sorunlar için hizmet geçici ereksiyon kaybı ya da onu zayıflaması.

Bilim adamları, eksikliği ya da güçsüzlük, ereksiyon, ilk işareti, gelişimi, kalp damar sistemi hastalıkları, aşağı inme ya da kalp krizi. Sırayla hipertansif kriz ve patoloji kalp hızlandırmak gelişiminde iktidarsızlık, sonuç olarak bu bir kısır döngü.

Erektil disfonksiyon önemli bir fizyolojik neden bir sorun var aktif erkek kompleksleri ve psikolojik güvensizlik. Bu ilk olduğu samimi ilişkiler kadın ve şansını düşürür gebe, ne parçalanır birçok modern aile. Bir adam, belirli bir yıl gerekir, sonsuza kadar anlamak, kudret ve sigara uyumsuz şeyler.

Nasıl etkiler sigara dumanı testosteron üretimi üzerinde

sigaranın etkisi, kudret

Testosteron

Sonra eğitim aterosklerotik plaklar ve zayıflaması, kan damarlarının kan durur normal akmaya organları üreten, seks hormonları. Üretimi testosteron azalır, ilk etapta ne olduğu erkek bedeninde çok farklı bir şekilde.

İlk etapta düşük hormon konsantrasyonu azalmaya yol açar arzu (libido), bu nedenle, bir erkek fiziksel olarak hissediyor ihtiyacını düzenli ve doyurucu bir cinsel yaşam.

Hiçbir deneme kurma, cinsel ilişki, yanı sıra halsizlik, damarları miktarda gelişmesine neden cinsel işlev bozukluğu ve iktidarsızlık. Bilim adamları belirledik, smoking tek bir paket günde artar hastalığı gelişme riski %60. Bu düşündürücü, sigara ve iktidarsızlık kavramı ile ilgili, ve çoğu durumda, gelir tek bir «birlikte».

Düşük testosteron üretimini de etkiler, hareketlilik ve kalitede sperm. Yani üreme yeteneklerini sigara erkekler azalır, ve gösterildiği gibi, istatistikler, rakamlar hayal kırıklığı — %75'i sigara içenler için mümkün değildir döller. Ne yazık ki, modern bir genç adam düşünüyor, sonra bir sigara için gelecek bir aile ve sadece yok sayar istatistiki bilgi. Ama zaten ilk 5 yıl sürekli sigara keşfedilen en önemli sorun sperm kalitesi. Eğer zamanında veda alışkanlığı, vücut olacak iyileşmek için birkaç ay için ve hediye erkeğe sevinç samimiyet.

Sigaranın etkisi erkek vücudu: mitler sigara içenler

Rağmen hazırlanmış ekstralar bilgi, ve bilim adamları, araştırma, genç erkek ve olgun erkekler devam çürütmek etkisi tütün kudret.

Birçok başvuru olduğu gerçeğini zaten duman yıllarca, ama bu samimi yaşam kalitesini zarar görmemiştir. Doktorlar çürütmek bu efsane işlemi zayıflaması kudret ve bozulma, sperm kalitesi oldukça uzun ve genellikle eşlik karakteristik belirtiler. Daha kendine güvenen bir adam değil, dikkat etmeyecektir geçici samimi bir başarısızlık, müşterilerden onların sinirleri, iş yerinde sorun, kötü beslenme ya da fiziksel aşırı spor salonunda. Ne yazık ki, erektil disfonksiyon gelebilir tamamen beklenmedik bir şekilde ve tam olarak, bazı işlemleri geri döndürülemeyecek sigara içen için.

Başka bir efsane olgun sigara içen erkekler — reddedilmesinden sonra tütün samimi bir hayat normaldir. İlk olarak, tesis genelinde «yaş» değil, tek faktör üzerinde etkisi ereksiyon. Alkol kullanımı, düzenli stres, iş yerinde kalp-damar hastalıkları ve endokrin sistem, beslenme bozukluğu ve uyku eksikliğine de neden olabilir cinsel işlev bozukluğu. İkincisi, ister fizyolojik iktidarsızlık gelişir ve psikolojik bir yürüyüp kaybolduktan sonra zararlı faktörler. Korkusu, başarısızlık, psikolojik gerilim ve diğer kompleksleri nasıl zorlama bir adam bile reddedilmesinden sonra tütün gerektiren bir düzeltme var seks terapisti ve psikoterapist.

kötü bir kudret

Birçok hasta farkında değil, sigara gibi etkiler basınç ve daha zararlı sigara erkekler için, hastalar hipertansiyon. Sigara içenler gerçekten inanıyorum nikotin kolaylaştırır durum çok yüksek olduğunda, basınç (bu ile ilişkili spazmları, damar). Ne yazık ki, doktorlar ilişkiyi hipertansiyon sigara içen ve onun kudret. Artan basınç ve sonraki sigara kan dolaşımı kaotik olur, çok tehlikeli, küçük kan damarları, penis. Onlar başlıyor sıkmak vererek, cavernous gövdelere dolduruldu kan, ve bu süreç sürer en az 7-8 saat. Eğer hipertansiyon muzdarip, ama istemiyorsanız atmak yasaktır çalışın duman son sigara için 6-8 saat kadar samimiyet, ne tutmaya yardımcı olur ereksiyon ve riskini azaltmak için iktidarsızlık.

Aşağıdaki efsane sigara içen bir azalma, cinsel güç sonra Sigara menthol sigara. Doktorlar okudu ve kanıtlanmış genel olarak olumsuz bir etkisi sigara kudret erkek, ne olursa olsun, bir çeşit sigara, nikotin konsantrasyonu ve aromatik katkı maddeleri. Sigara içenler arasında bir algı var, böyle bir bileşen olarak mentol artırabilir, bu etki, ama öyle değil. Aksine, bilim adamları, doğal bitki bileşeni açar damarları sesi ve düzgün kan dolaşımını sağlar, sırayla artırır cinsel aktivite. Ayrıca mentol, sinir sistemini yatıştırır, rahatlatır, vücudu stres ve kas spazmları azaltır şansı samimi bir «başarısızlık». Nedenleri samimi bir problem aramak gerekir sapsarı, tütün resins ve diğer zararlı bileşikleri yerine, doğal aromatik katkı (eğer onlar gerçekten doğal). Ve madem söz konusu etkileri bitkisel erkek yürürlüğe önerilmez daraltmak için ana seçenek, sigara, kekik. Bu bitki gerçekten olumsuz yönde etkileyen bir ereksiyon.

Nikotin ve kudret birbirine bağlı, bu nedenle ilk cinsel içerikli sorunları eşleyin sıklığı ve süresi ile sunuluyor. Ve unutmayın, kurtarma cinsel fonksiyon mümkün. Daha önce programlar ve sigara, daha büyük olasılıkla tam bir iyileşme (hatta eğer söz konusu iktidarsızlık).