Gerçekten artırmak üye: en iyi araçları ve yöntemleri uzama penis ev

Konuşmak, kız anımsatan bir spam: onlar sürekli soran satın almak için herhangi bir saçmalık ve penis büyütmek için.

Ve gerçekten de, ne kadar gerçekçi memnun etmek için ikinci yarı daha heybetli bir araç var mı?

penis büyütmek için nasıl

Konuşalım en iyi aracı üye artırmak için sizinle birlikte bir makale.

Normal penis boyutu

Bir sır değil, çoğu erkek izliyor porno, karşılaştırarak, kendi «onurunu» ile aparatlara var aktörler kalır hayal kırıklığına uğramış.

Ancak, bir sır değil ve ne bir film bu tarz a priori olarak seçilir erkek üstün boyutları, herhangi istatistiklere göre çok küçük bir yüzdesi. Doktorlar, ortalama penis boyutu erkekler ise 10-15 santimetre heyecanlı durumda.

Eğer tesadüfen gördüm soyunma odasında olağanüstü bir örneği, pek bir ereksiyon o çok daha fazla olacaktır, ve tersi – ile aklınızda küçük bir penis mümkün uyarılma olabilir çok daha fazla.

Eğer aynı adam devam ediyor kompleksleri eksikliği nedeniyle, onun görüşüne göre, uzunluk, zaman, gerçek, normal boyutta, o büyük olasılıkla-meli , bir psikiyatrist görmekdeğil, bir cerrah.

Göre, araştırmaya göre, erkeklerin çoğu, geçmiş ameliyat artan üye bozuklukları muzdarip ruh, benzer tanı kadar çok sıska kız. Böyle bir durumda ameliyat sonrası memnuniyetsizliği uzak gitmiyor.

Önce öğrenmek, gerçek penis büyütmek hakkında konuşalım boyutlarda uzatma.

Ne kadar artırabilir?

Gözden önce belirli bir şekilde, gerçekçi bir şekilde penis büyütmek için, açıklığa kavuşturulması gereken bir kaç detay:

  1. En gerçek sonucu tüm yollar – bir artış 2 ila 5 cm.
  2. Cerrahi yöntemler , tüm dünyada deneysel olarak kabul edilir ve eğer kabul edersiniz böyle bir operasyon, bunu kendi riski altında.

Eğer artırmak cinsel organı iki söz üreticiler sonraki mucize bir merhem, bir kural olarak, eğer uygulanırsa kendine zarar, ama eğer duyarsanız böyle bir bilgi için bir estetik cerrah, en iyi yetinmeyin, ... cazip gelse de.

Ne duymak için hazır, ne en etkili penis büyütme?

10 penis büyütme yolu

Bu bölümde ele alacağız, nasıl penis büyütmek için ameliyat olmadan, hem de konuşuruz, cerrahi yöntemler.

Masaj

Ve ancak masaj için geçerlidir eski yöntemlere artırmak, destekçileri, bu yöntem kesinlikle daha az, daha farklı reklam: makale ve video ücretli eğitim.

Gerçek bir şekilde penis büyütmek şudur ki, eğer birkaç ay yapmak için özel bir egzersiz.

Bu nedenle, çekerek penis ellerini 30 dakika bir saat, her gün, birkaç ay, bu süreci kesintiye orgazm.

Eğer hissediyorum bir yaklaşım bu yana, sadece dur ve başla tekrar döndükten sonra normal bir durum. Yöntem ne dayalı bu kavernöz vücut kan ile doldurmak ve bu nedenle artar.

Ancak, en olası sonuç – bir artış 1 cm. Aynı sonuç getirebilir düzenli seks. Söz veriyorum daha fazla değil inanın.

Belki de bu en iyi yol değildir artırmak üyesi. Katılıyor musunuz bize?

Extender

Belki de en iyi yolu, penis büyütme. Tabii ki, üreticiler oluşturduk cihaz otomatik olarak bu bir süreç. Extender penis büyütme, reklam düşünüyorsanız, uzatmak ve bütünleştiren penis eğriliği.

Yıl için söz uzama ila 7 cm, gerçekte, maksimum sonuç artı 4 cm. Çalışma prensibi «mucize tekniği» germe penis gücü ile 200-1100 gram. Uyarılır eğitim ve büyüme, daha fazla doku nedeniyle çekiş kavernöz tel

Giyilen bu ünite 3-12 saat , her gün en az altı ay.

Zaman bölümlenmiş için kan akımı yaşamış kurtarmak için verilmiş değil büyük, ama kesinlikle işe yaramaz çalışmayan bir organdır.

Farklılık arasında bir extender, genellikle, bir şekilde kafa montaj: menteşe kaç daha tehlikeli, daha iyi bir model seçin yumuşak silikon kemer.

masaj

Cihaz rahat kendi görünmezlik çevre için, ne giymek bile kalabalık yerlerde, ancak, durumlar olmuştur aparatı tutarak üye ovuşturdu ya neden tahriş, incittim.

Ayrıca, unutmayın, bu modellerin çoğunda kullanılan bir metal, yani bir değer koymak extender, eğer gidiyoruz geçmesine çerçeve, metal dedektör, örneğin, havaalanında.

Tavsiye etmiyorum bu yöntemi kullanmak, erkekler 19 yaşına kadar, hem de bir doktor tavsiyesi olmadan-androloji.

Ameliyat sonrası artan üye giyen genişletici emin olun.

Tekerlek ağırlıkları

Tekerlek ağırlıkları – bu gerçek bir araç için penis büyütme, ama onu aramak için etkili bir planı daha sonra kullanmak zor.

Meydana gelen bu yöntem, bir afrikalı kabile. Her şey oldukça basit: penis asılı kargo, uzanır. Sonuç olarak kullanan bu yöntem, erkekler kabile aldı üniteleri, inanılmaz uzunlukta, giyilen özel kesesi birikir.

Tabii ki, özelliği kaldı sadece ritüel, çocuk veri erkekler gerekiyordu.

Demografik sorun böyle bir uygulama yok neden çünkü sadece uygulanan, sadece birimler favori erkek.

Tasarımları ağırlık vardır daha talimatlar onların üretimi için.

Sorun şu ki , doktorlar tek bir ses olarak konuşmak hakkında bir güvensizlik yöntemi, tabii ki talimatına internet siteleri ve forumlarda, ama kendi sorumluluğunuzdadır.

Şu an için en etkili yöntem penis büyütme – bu extender, bakalım, ne var?

İlaçlar

Eğer genişletici bir sonuç getirmek olabilir, bir reklam eşlik eden kontrasepsiyon güven tam değil. Hapları ve diyet Takviyeleri artırabilir üyesi kısa bir süre sonra, o geri getirebilirsin.

Birkaç farklı bir durum ile büyüme hormonları: kendiniz onları alarak, bir risk değil sadece artırmak değil erkeklik, ve elde fonksiyonel başarısız iç organları.

Unutulmamalıdır ki, sporcular, ev sahibi anabolikler, sık sık gözlenen azalma, penis. Eğer aynı kişi şu anda azgelişmişlik, cinsel organ ve hormonal nedenlerden dolayı doktorunuz uygun bir enjeksiyon.

Daha çok geçerlidir bu, erkek çocuklar için ergenlik.

Ortalama penis boyutu 10 yaşındaki bir çocuk ise 3-4 cm bir penis, bir çocuk gelişmiş değil, gerektiği kadar kısa sürede bir uzmana danışın.

Erken yaşta hormon düzeltme ciddi bir etkiye sahiptir.

Yani, ilaçların en etkili penis büyütme? Hayır, kesinlikle hayır.

Seferberlik

Penis yok ayrı olarak vücudun bağlı özel bir bağ kasık kemiğine. Birlikte hemen hemen eksik damarları ve sinirler, evet ve fonksiyonel yük özellikle sorumlu değildir.

İşte, yapılan işlem sonucu olan demet bastırılmışüyesi, basit bir ifadeyle, çözülmüş. Doktorlar emin bir tehlike daha büyük herhangi bir estetik ameliyat: penis artık ve artık işlevlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Ameliyat sonrası müşteri taşıyan özel bir cihaz çeker. Boyutu artış olmuyor germe üyesi ve çekerek dışarı tutar.

özel cihazlar artırmak için

Çoğu durumda, penis uzatır 3 cm, ancak, orada durumlarda, ne zaman kazanmış ve 5 cmzaten önemli bir ilerleme. Unutulmamalıdır çapı üyesi aynı kalır.

Bu nedenle, seferberlik – bu gerçek artırmak için bir yol üyesi.

Plastik

Silikon

Tabii ki, fikir penis büyütmek pahasına bir şey sıkı ve elastik değildir, kaldı sadece bir fikir. Sadece malzeme değil, vazelin, ve özel bir jel, bir bilen olarak adlandırılan silikon.

Malzeme kurtulmuş eksiklikleri lipid dolgu, ama yeni: hiçbir şekilde sabitlenmiş silikon birikir bölgesinde kafalarıdönüm penis benzerlik topuzlar.

Demek olur ki, sorun tamamen estetik, ama bunun dışında gözlenen mostra kafası ile olası sonuçları olarak inflamasyon ve sünnet. Böylece artırmak için kafası bu yöntem de çok uygun değil.

Miktarını artırmak isteyen için bir cinsel organ vardır böyle bir yöntem, plastik – aslında pompalama penis yağ dokuları aynı sahibi. Yağ tırmanıyor, yerden yeterince işlenir ve aktarılır ayırıyormuş.

Sonraki yağ boyunca dağıtılan üyesi ve bir süre uygulanan alçı kilitlemek için şekil.

Sonuçlar etkileyici, ama... bir süreliğine. Mutluluk bu yükseltme biter, yaklaşık 10 gün.

Mesele şu ki, yağ dokusu olmadan şarj erimesi ve olguların yarısında, tüm olumlu değişiklikler kaybolur ve ödeme işlemi.

Bu nedenle, uygulayarak, bu estetiği, demek değildir ki bu en etkili yöntem penis büyütme.

Polimerler

Benzer malzeme silikon, ama farklı daha büyük bir yoğunluk ve plastisite «kalıplı» cinsel organı ve yüzey üzerinde dağıtılmış.

Artıları aynı, jel.

Sorun ne malzeme olabilir kırılgan, o zaman bazı ciddi ağrı ve yaralanma.

Yani, silikon ve polimerler, bu gerçek yöntemler, penis büyütme, ama hiç iyi değil.

Giriş deri malzeme

Almak cildi arsa vücut ve yerleştirilmiş cilt altında bir üye. Özel deri değil tabi emilimi, toplama ve diğer eksiklikleri geçmiş malzemeler.

Orada birkaç temel varyasyonları, farklı bir yöntem eklemek ve tipi kapak. Buna bağlı olarak değişir uzun ömür ve verimli çalışma. Etkisi yüksek olabilir 3 cm çap.

Bu muhtemelen en iyi penis büyütme aracı, bir elde ameliyatla. Ancak ameliyattan önce düşünmek gerek var mı.

Pompası

Bizim görüşümüze göre, en etkili bir şekilde artırmak için üye pompası bu.

Hatırlamaya değer ve klasik cihazlarda çalışan vakum yardımı ile.

İşlem basittir: eklemek penis özel silindir, dahil cihaz, daha sonra çıkarma ve hava kışkırtır dokulara kan akışını artırır ve ereksiyon ve artan boyutu. Daha sonra penis çimdikledi halkalı çıkışı önlemek için kan.

Bu durumda üye kaydedebilir fazla yarım saat sonra oluşabilir, ciddi sağlık sorunları.

Halk yöntemleri

En undescribed yüksek halk yollar ve artan üye kayda değer bir yenileme ereksiyon.

Yöntemi uygulamak, kimyasal ilaçlar, otlar ya da mekanik etkisi ereksiyon korumak aralığı daha fazla saat.

Bu şekilde elde etmek mümkün küçük bir etkisi, ancak, uygulamaya değer, onun uzak sağlık kurumları, beklenmeyen sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.

Bu, bugüne kadar tüm gerçek yollar ile penis büyütme. Ve karar vermek için en iyi penis büyütme mümkün, size uygun özel meme büyütme üyesi.

Ne olur?

Aşağıda düşünün, etkili yöntemler, penis büyütme.

  1. İşitsel eğitim ve diğer psikolojik teknikler sanmıyorum getirecek istenen sonucu (eğer, tabii ki henüz ulaşmış aydınlanma), ancak ve zarar vermez sizin erkek iyi bir yol. Ancak, bunu söylemek mümkün değil ruhunda.
  2. Mastürbasyon, bazılarına göre teşvik, kas geliştirme, sorumlu ereksiyon, toksinlerin ortadan kaldırmak ve hatta artırmak için genel bağışıklık, ancak boyutu bir üye bu şekilde etkiler, ne yazık ki, mümkün değildir.

Yabancı maddeler

Bu yöntem olurdu fıkra olmasaydı ciddi ciddi konuşulmaktadır. Bu teknoloji «pompalama» kendi montaj malzemeleri vazelin daha katı boncuklar, parlak diş fırçası, mücevher ve diğer hurda öğeleri.

Eğer başlar aşinalık ile veri yöntemleri erkek şirketleri, doruk noktası olmuştur mutlaka doktor ofislerinde.

Etkileri çoğunlukla ortadan kaldırabilir, ama genellikle sadece cerrahi, ve bazı sorunlar kalabilir ve ömür boyu.

penis büyütme

Terk etmek daha iyidir bu yöntem.

Aslında oldukça normal bir boyutu penis sadece «gizlemek yağ kıvrımları. Ve tedavi penis büyütme gibi parçaları yerine bir araba ya da PC, hala en duyarlı ve hassas organları organizma.

Az almak isteyenler için büyük bir ünite, porno, ama yoksun duyarlılık ya da genel durumu.

Bu nedenle, üç kez düşünün önce, gerçek penis büyütmek. Belki de bakmak gerekir değil etkili yolları penis büyütme ve gidermek için kendi kompleksleri?