Penis büyütmek için nasıl ve gerçek mi

Bu iş böyle, insan değil, her zaman uygun bir şey vardır. Kız, olmak, sahibi, yemyeşil form, sürekli kilo vermeye çalışıyorum — sonsuz diyetler, yorucu bir egzersiz.

Olması ya da bukleler, o sürekli kullandığı saç düzleştirici için onları düzeltmek. Mutsuz onun iyi görünüyor değil sadece adil zayıf bir toplumun yarısı. Bu ve erkek.

penis büyütme

Belki de en yaygın sorunun güçlü bir buçuk temsilcileri derneği — küçük boyutu, cinsel organ. İkinci en çok konuşulan sorun, kudret. Bildiğiniz gibi, bu iki konu birbirine bağlı. Bu nedenle, soru, engin world wide web: «Nasıl penis büyütmek için?» sık sık. Tüm ünlü deyişinde "SSCB seks yoktu" ifade değil, onun gerçek yoksa, yoksa biz seninle şimdi yok oldu. Muhtemelen bu ifade hakkında cehalet derneği benzer konular. Bu güne kadar, eğer okullarda ve tanıtmak için dersler ve cinsel eğitim, genellikle kalır gibi planları. Çünkü burada bir soru ortaya çıkıyor: böyle bir malzeme bahara doğru.

Adaptasyon yurt dışında edebiyat ve ders kitapları var neden olan bir şok, o çok dürüst. Olsa da, aslında, bu ayıp veya korkunç. Eğer bu tema zorunlu çalışma, muhtemelen çok az olurdu, mutsuz insanların dış görünüşleri. Söylememe gerek var mı, ne ile birlikte modern teknoloji ve gelişimi World wide Web, insanlığın gerçek anlamda bu kelime «subvertit» bilgi akışı. Ve hatta eğer kendine güvenen insan bazen kaybolur, bol malzeme, bir şey hakkında konuşmak o olanlar böyle değildir.

İnternette sunulan bilgi çok, zaman zaman güvenilir değil. Bunu kontrol etmek mümkün değil. Bu nedenle, birçok kişi hayatının sonuna kadar devam güvenmek başlangıçta yanlış bilgi. Sonuç olarak gençler artık soran kurulu var onların büyükleri, onlar sadece yanıltıcı bir soru için bir arama motoru, ve hemen öğrenecek şey onların ataları zamanında olabilir sadece bir tahmin. Ve işte o zaman pek çok ve tuzağına düşmek değil, çok doğru, ne kadar abartılı bilgiler.

Ve bu, sırayla, olumsuz değil, sadece bir cinsel yaşam, ama tutum kendimi. Birçok kişi yeterince video veya kullanırmış oldukça sadık bir bilgi, gelişen karmaşık. Sonuçta, bir şey gösterir, bazen mantıklı olmayan bir gerçek sayı. Bu yüzden erkekler bilmek istiyorum, nasıl penis büyütmek için. Çok muhtemelen başka dersleri ile, biyoloji, bilindiği üyesi, organı tamamen oluşan kavernöz lifleri. Doldurma sırasında, bir kan, bir artış kaydetti ve bu kumaş boyutu.

Ve ne kadar çok artar, vücut boyutu, kalınlık ve çevresi (çevresi), bu tamamen farklı bir soru. Bu zaten doğası gereği. Burada sonuç değişebilir ve bazen büyük ölçüde. İstatistiklere göre, %70'den fazla erkek sahipleri üyeleri, bu artış sırasında ereksiyon uzunluğunda ve %15'den fazla erkek sahipleri bir vücut artar genişliğinde. Tahmin, ne olacak penis uyarıldığında göre bu onun kalınlığı ya da uzunluğu heyecansız edebilmek neredeyse imkansız.

Ölçüm sırasında penis birkaç nüansları dikkate almak önemlidir. İçin üye oldu tam bir heyecan, bir sıcaklık olmalıdır, yaklaşık 22 derece. Uzunluk ölçülen ve sırt üyesi, kasık bölgesinden kafasına. Arasında vücut ve penis sağlanmalıdır. dik açı. Kolan ölçü bir mezura. Penis boyutu — tema oldukça yanan erkekler arasında. Son birkaç yüz yıl içinde yapılan çalışmalar, amaç belirlenmesi oldu norm üyesi. Benzer çalışmalar yürüten farklı ülkelerde. Ortaya çıktı ki, uzunluğu ve genişliği belirlenir genetik yatkınlık.

boyut üyesi

Normal penis boyutu

 1. Eğer boyutu, cinsel organ uzunluğu eşittir sekiz santimetre çarpı — bu sözde «micropenis». İstatistiklere göre, bu onuru ile donatılmış 1% güçlü bir buçuk temsilcileri derneği.
 2. Küçük bir üyesi, organ ulaşan uzunluğunda, 8-12 cm. Böyle bir organ vardır iki oranında erkek nüfus.
 3. Normal sayılır üye olan uzunluk ise 12 cm Bu boyutu ile donatılmış ve %55 erkek.
 4. Penis boyutu olan en fazla on beş santimetre — orta-yüksek.
 5. Güçlü bir buçuk temsilcileri derneği, kimin cinsel organı uzunluğu ise 20 cm, sahipleri vardır, etkileyici penis.

Eğer tedavi sayısına olanlara dayanamadı ve ölçülen bir organımı, ama sonuçta size kalmış mutsuz sonucu, işte size biraz daha malzeme hakkında etkileyici boyutlarda.

 • Daha büyük bir penis boyutu, daha büyük olmalıdır kan miktarını ona ebbs. Sadece bu yüzden getirmek, vücut için gerekli bir durum.
 • Herhangi bir, hatta küçük bir çıkış etkileyebilir ereksiyon ve, bu nedenle, kaliteli seks.
 • Şekillendirme vücut biter yaklaşık 18 yıl. Bundan sonra, herhangi bir değişiklik genişliği veya uzunluğu çok fazla değil, optik hile.
 • Zayıflama üyenin nedeniyle olabilir kilolu. Ortalama her beş ekstra kilo «çalmak» cm penis. Yine tüm değişiklikleri visual, aslında organ değişmeden kalır.
 • Azalabilir penis gerçekten (görsel efekt). Ve nedeniyle bu, genellikle, düşük androjen seviyesi. Yani, örneğin, bodybuilders, tüketmek ilaçlar, provoke ihlal hormonal denge, çoğu zaman böyle bir sorun ile karşı karşıya küçültme penis, genel olarak ve bir ereksiyon.
 • Ayrıca zayıflama, cinsel organ nedeniyle olabilir yanlış ve başarısız işlemleri onun uzatma. Blame olabilir ya da düşük profesyonellik cerrah, herhangi bir fizyolojik özellikleri.
penis büyütmek için

Vajina derinliği hakkında düşünen herkes, daha ziyade, çoğu insan bu konuda bilmiyorum, ve ilk kez yapan, cinsel ilişki, bilmek gibi bir büyük. Ortalama bir vajina derinliği ise 10 cm Bu da gösteriyor ki, normal bir seks penis boyutunu oluşturan 15 cm yeterlidir. Kumaş vajina elastik, onlar geçimsiz, belirli bir uzunluk ve genişlik.

Onlar teslim ortak her zaman büyük zevk. Sürekli bir değişim cinsel ortakları da hoş değil, çünkü bu etkiler, duyarlılık ve gider lehine adil zayıf bir toplumun yarısı. Kesinlikle, boyut önemlidir. Ve için de geçerlidir bu, sadece uzunluğu, cinsel organ, ama aynı zamanda onun kalınlığı. Ama burada doğruluk ile söylemek, insanları ne kadar birbirine uygun denetimi olmadan aslında, olamaz. Ayrıca, unutmayalım ki, seks bir sanat anlayışı değil, sadece genişlik, uzunluk ve derinlik.