Kendisi gibi penis büyütmek

Eğer boyutu, cinsel organ bir erkeğin daha az, orta, bu kadar güzel bir neden olabilir, güvensizlik, neden stres ve hatta depresyon. Dahası, bir efsane, bir küçük erkek onuru tatmin etmek imkansız bir kadını sadece bir bileşik derin psikolojik sorunu olan bir kişi var olma kaynağı ciddi kompleksleri.

Bu yüzden fazla %60 erkek bir kez olsun düşündünüz mü üzerinde nasıl penis büyütmek için ne yapmak gerekiyor.

penis büyütme

Temel özellikleri eylem araçları

Erkekler hatırlamak zorunda ne hakkında herhangi bir sert norm uzunluğu boyunca cinsel organları yoktur ve büyük ölçüde bu rakam belirlenir, genetik özellikleri, vücudun. Bu durumda, eğer boy penis uyarıldığında ise en az 8 cm, bu kabul edilir bir sapma normal değil.

Araçların çoğu uzunluğunu değiştirmek için, bir üyenin yönelik artan kan akışını cinsel organ, ne pahasına o daha büyük görünür. Ayrıca bazı ereksiyon artırmak ve üretimine katkıda testosteron üzerinde olumlu etkisi cinsel fonksiyon insan.

Gözat en popüler araçları ve teknikleri

Önce boyutunu artırmak üyesi, erkek okumanızı öneririz en sık kullanılan metotları, hangi şunlardır:

 • Vakum pompası. Bu cihaz bir vakum yaratır, bir penise kan akışını artırır, bu nedenle, cinsel organı artar. Zevk vakum pompa çok basit. Bunu yapmak için, yerleştirmek, penis, silindir, sonra sifon bunun dışında hava.
 • Kullanarak özel bir yüzük. Onu giymeli taban penis, ne zaman o uyandırdı. Yöntem önemli ölçüde artacak üyesi ve aynı zamanda cinsel ilişki süresini uzatmak. Tek dezavantajı bu yöntemin başka bir şey çıkardıktan sonra halkalar üye eskisi gibi olmayacak. Ayrıca hatırlamakta yarar yüzük takılabilir en fazla 30 dakika, ya da başka bir kişinin herhangi bir ciddi sonuçları.
 • Penis büyütme ile soda. Bu uzun süreli halk bir yöntem artıracaktır büyüme, cinsel organ. Doğru yaparken tamamen zararsız.
penis büyütme pompası

Boyutunu artırmak için, onun bir üyesi değil, neden kendine zarar, doktorlar uygulamak için bazı yöntemler neden olabilecek ağır komplikasyonları olan bir kişi var. Bu durumda, daha iyi elde etmek için daha küçük bir etki yerine, sağlığınızı riske.

Hap

Resepsiyon, çeşitli diyet takviyeleri ve diğer para değil, güvenilir bir eylem neden olabilir hormonal arızası, bir kişinin yanı sıra bir dizi neden bozuklukları üreme sistemi. Bu yüzden kontrolsüz tedavi oral yolla doktor reçetesi olmadan istenmeyen olarak kabul edilir için bir uygulama.

Askısı kargo

Büyütmek erkeklik vaat yöntemi ile süspansiyon kargo. En büyük dezavantajı bu yöntemin başka bir şey zarar verebilir kabuk penis sebep olabilir, ödem, skar oluşumu, yanı sıra penis eğriliği zaman ereksiyon. Verileri geri dönüşü olmayan etkileri, bu nedenle askısı kargo — bu kötü bir fikir penis büyütme.

Penis boyutu: cerrahi, verim masaj ve egzersizler,

En etkili ve aynı zamanda güvenli bir şekilde yeniden boyutlandırmak için bir cinsel organ için masaj, yürütme, özel egzersizler ve jelqing.

Olarak yardımcı yöntemler, penis boyutunu artırmak için uygulayabileceğiniz çeşitli halk ilaçları, bitkisel çaylar, şifalı otlar ya da infüzyon.

Masaj

Masaj yapmak için cinsel organ ön indirebilmek için masaj yağı. Bu, cildi nemlendirmek, hem de engeller onun hasar işlem sırasında.

Başlamak için gerekli masaj ile erteleme kafası penis. Sonra kalmak gerekir, bir kaç dakika.

Sonra gerek masaj vücut uzunluğu boyunca. Tekrar böyle bir prosedür tercihen her gün, çalışırken, zarar değil, ve streç.

jelqing

Temel yöntem jelqing yatıyor düzenli yoğurma ve gizleme üyesi. İşlem süresi olmalıdır yavaş yavaş artış, ulaşan, 30 dakika. Unutulmamalıdır ki masaj vücut gerekir için değil, orgazm. Bir kişi geliyor, yakında gelecek deşarj, gerek kasten gecikme bu noktada.

Penis büyütme bu davranış nedeniyle yük bir organdır. Hareket, bir erkeğin çok dikkat edin delindi.

Egzersiz

Kullanımı egzersiz için artan boyutlarda bir penis, bir onların en yararlı teknikler.

Bunun için kullanmanız gerekir, aşağıdaki egzersizleri:

 • Yağ penis yağı, kucaklamak, onun başparmak ve işaret parmağı dibinde. Yavaş yavaş deri germek.
 • Yavaş yavaş geri penisin tabanına, sonra inmeye baş, takviye yakalama.
 • Yakalamak üye dibinde kafası. Germek kadar, hissedene kadar rahatsızlık.

Ayrıca iyi değiştirmek yardımcı üye Kegel egzersizleri.

Kabul et suları ve infüzyon

Penis boyutunu artırmak için evde erkek kullanımı sayesinde, özel otlar. En iyi yemek tarifleri için bu vardır:

 • Ginseng. Olarak kabul edilir ve güçlü bir afrodizyak olan heyecanlandıran bir tutku erkek. İçmek gerekir 30 damla her gün. Tedavi uzun olmalı.
 • Dubrovnik. Kullanmak için iyi bir tentür: 5 yemek kaşığı otlar alarak bir bardak kaynar su. Hazır aracı, içme 2-3 resepsiyon.
 • St john's wort. O kan dolaşımını etkiler ve küçük pelvis ve iktidarı artırır. Kullanmak için, st john's wort gerekir, bir tentür olarak: bir kaşık otlar alarak 2 su bardağı kaynar su.
 • Aloe. Bir kaşık suyu bu bitkinin bal ile karıştırın. Günde üç defa.
 • Deniz topalak. Kötü bir kudret topalak suyu ile karıştırılır shilajit ve kabul kaşığı günde.
penis büyütücü, en

Uygulama kabartma tozu

Soda içerir hidrojen, kalsiyum, etkileyen bir seyreltme kan. Penis büyütme karşılaştığınız çünkü kan liquefacto durumu daha iyi akar organları üreme sistemi.

Kullanmanın iki yolu vardır, bir soda, bu amaçla:

 • Yağlanmış üyesi bir bitkisel yağ. Sonra neden kabartma tozu cilt. İyice ovalayın.
 • Almaya kaşığı kabartma tozu ilave edin ve onu 1 l su. Uygulamak için bir çözüm gerçekleştirmek için banyolar. İşlem süresi olmalıdır, en fazla 20 dakika.

Operasyon artırmak

Bugün artırmak erkeklik tarafından yürütme çeşitli işlemler vardır. En etkili plastik dizgin, diseksiyon suprapubık alanda bağ, koltuğu, üye, bindirme ve özel implant yapmak organı kalın.

Ayrıca, son zamanlarda giderek daha sık uygulanan bir işlem lipolifting dayalı bir giriş vücut penis kendi yağ dokusu.

Çalıştırmadan önce cerrahi müdahale adama tavsiye edilir iyi düşünmek, bu oldukça ciddi bir yordam, bir dizi neden olabilir olumsuz etkileri olarak ödem, ağrı, cinsel fonksiyon bozuklukları.

Artırabilir miyim üyesi geçmeden her şey geri teper? Güncel bir soru tüm erkekler Yeryüzünde! Yani var olup olmadığını sihirli bir şekilde artırmak için gerçekçi penis boyutunu hızlı bir şekilde ve mümkün olduğunca önlemek için bu sağlık sorunları (ne kadar çaba harcamak zorunda)? Anlamaya çalışın, ayrıntılı olarak.

«Daha güçlü bir kılıç»

Arttıkça penis yan etkileri taşıyabilir pozitif ve negatif çağrışım. Tabii ki olumlu – o, hangi çalışın, ulaşmak, krem kullanarak, evde bu büyüklükte bir artış çocuk taşıyan bir organ. Negatif etkileri benzer bir krem uygulamak değişebilir, kuru deri için güçlü bir tahriş ve döküntü ortaya.

Yani penis büyütmek için nasıl ve hangi yöntemlerle yapılabilir?

Olası seçenekler şunlardır:

 1. İle genişletici.
 2. Farklı seçenekler kremler.
 3. Hidrolik pompa.
 4. Vakum pompası.
 5. Manipülatif tekniği (jelqing).
 6. Hap (diğer bir ilaç).
 7. Kullanarak ameliyat.
 8. Masaj (dahil olmak üzere. evde).
 9. Yük askısı.
 10. Meme, penis.

Ve güvencesi üreticileri ile listelenen tüm samimi araçları büyütmek, penis, 5 cm en cesur reklamlarda bu rakam sonsuza eğilimindedir. Ama nereye doğru ve ne gerçekten değer bir korku bir adam, ve ne en cok beklenen ve hangi «kazanmak» körü körüne?

Önemlidir. Uzmanlar inanıyorum gerçekten artırmak genişliği ve uzunluğu penis kullanarak işlem – ligamentum. Diğer tüm yollar fazla manevra üreticileri, özel araç ve meşhur plasebo etkisi.

Ayrıştırma «tuğla tuğla»

Soruyu cevaplamak için fırsat hakkında penis büyütme, gerekir, gitmek, en önemli konularda, çok umurumda erkekler.

Mitler ve gerçekler:

 1. Ne zaman büyümeye başlar penis? - 10-12 yıl, orijinal boyutunu artırır uzunluğunda, ve daha sonra da toplu olarak.
 2. Penis boyutu sakin bir durumda nasıl iyi mi?- 5 ila 12 cm, ama stresli durumlarda ve soğuk havalarda o azalabilir.
 3. Gerçek penis büyütme kullanarak, merhemler, haplar, kremler vb.? - Hayır gerçekleri teyit uzmanları kullanırken, krem, pompa, genişletici evde penis yükselmiştir etkileyici boyutu.
 4. Nasıl penis büyütmek için? İle son derece zahmetli bir işlem, hangi aracılığıyla birkaç kesi yapılır dışarıya gizli bir kısmı penis. Sonraki 6 ay. gereklidir giyen extender.
 5. Penis büyüklüğü yaşla birlikte azalır mı? - Evet, yavaş yavaş üreme organı azalır.
 6. Ağırlık ve erkek penisinin uzunluğu birbirine? - Daha yüksek bir ağırlık erkek ve daha hacimli ölçüleri bel ve kalça, daha az penis.
 7. Büyütme vakum pompa ev için gerçekten iyi mi? - Başarılı bir artış «yeni» bir boyut olabilir uzatmak değil, bir gün daha fazla. Ancak uygularken pompası çok eksileri: sonları, kan damarları, penis, morarma veya deformasyon penis.
 8. Ne kadar verimli olacaktır egzersiz? - Penis değil oluşur kas dokusu, corpora cavernosa, hiçbir egzersiz, hiçbir kurşun artan boyutu.
penis büyütme teknikleri
Yani, çoğu uzman biri kendi görüş: penis büyütme birkaç santimetre neredeyse imkansız, özellikle evde. Boyut verilir doğa ve çoğu zaman penis büyütmek isteyen olanlar penis istatistiklere göre normal.

Eksi sonuç

Olsa doktorlar tavsiye penis büyütmek yalnızca o değil, normalde gerçekleştirmek fizyolojik fonksiyonları (idrara çıkma), takipçileri şüpheli artırmak için yolları bir dizi. Ne «sürprizler» bekliyor herkes cesaret yararlanmak ya da başka bir popüler yöntem?

Düşünün daha fazla bilgi edinin:

 1. Extender. Fazla şikayet uygularken genişletici silikon döngü. Tespit glans genellikle düşük elastikiyetini sıkıştırma kafası ve kan dolaşımının durması. Olası bir hasar kan damarlarının ortaya çıkması siteler, tumidum kırmızı-kahverengi ağır.
 2. Merhem, krem. Var bu tür araçlar için önerilen penis büyütme. Kullanma onları evde, machette, penis, farklı zamanlarda ve farklı şartlar. Genellikle alerjik bir reaksiyon bileşenleri bir araç, bu yüzden onları seçmek için dikkatli.
 3. Hidrolik pompa (pompa). Uygulama görünümünü neden olabilir morarma veya abse, küçük vücudunda çürükler üyesi. Kullanırken hydraulicus sentinam exhauriant evde birkaç kişi olabilir, bunları önlemek.
 4. jelqing. Bir aşırı basınç üyesi ve overtraining gözlemlemek morarma, yanlış hareket hasarına neden olabilir penis.
 5. Hap. Diyet takviyeleri az yan etkileri var, ama çalışır hemen hemen her zaman bir çift ile genişletici veya bir tantana. Hormonal ilaçlar, artırmak için penis atar ve sadece bir doktor, tek başına alma kendi evin neden olabilir, bir sürü sorun, en «zararsız» bulantı, alerji ve zehirlenme. Diğer tüm araçlar (Levitra, Cialis, vb.) somut sonuçlar getirmez, ama dezavantajları çok.
 6. Masaj boyutu hemen hemen hiçbir hareket, bir üye olamaz «büyümek» birkaç santim sadece karakteristik hareketleri. İşte beceriksiz manipülasyon zarar verebilir üyesi.
 7. Askısı kargo. Nasıl bir penis ile ağırlık ve kaç noktası büyütme? Şu anda bu yöntem hemen hemen hiç zevk gibi yüksek risk traumatization.
 8. Meme, penis. Gerçekten artırabilir penis ve usta giyen memeleri var en az yan etkileri vardır.
Gerçek bir şekilde artırmak için üye kalır cerrahi operasyon. Ancak, siz doktorlar bu konuda söylediklerini, biliyordu eğer güvenli ve etkili bir şekilde artırmak boyut, uzun çelik milyarder olurdu.

Özlem artırmak için penis büyüklüğü sonsuza kadar terk morarma, yara, renk değişikliği, düzensiz, ağrı sırasında ereksiyon ya da fonksiyon bozukluğu ve artı – harap cepler. Ne kadar 1-2 cm büyüme (yani bu gerçek rakamlar) değer şüphelidir. Ama henüz dünya gibi kült «büyük arkadaş» ve rehberleri her şekilde olacak, bakım ve beslemek bu önerme kafasında, erkekler denemek için farklı yollar olmasına rağmen, muhtemel olumsuz sonuçlar, her ne kadar bu yoktu.

10.10.2018