Penis büyütme: ne zaman ameliyat?

Penis boyutu ve olasılığı artan, en sık tartışılan bir erkek tema, hangi doğar çoğu kompleksleri. Her zaman erkekler rahatsız bu sorun. Onlar için başvurdu yardım iyileşti ve şifacılar genellikle, sakat erkekler.

penis büyütmek için nasıl

Erken çocukluk ve ergenlik döneminde çocuklar merakla izliyor gibi değişen kalınlık ve boy penis. Penis için her temsilcisi için güçlü bir neden gerçek bir erkek için gurur ve önemli bir parça, bir vücut. Ancak, birçok erkek hafife eğilimindedir erkek arkadaşını, sayma, o-meli var olmak daha etkileyici boyutu. Yangına körükle dökün ve partner, yanlışlıkla eğlenceli alay edilir büyüklüğü penis, ve dileklerini dile getiren açısından bir uzunlukta.

Daha sonra bir adam çevreleyen daha fazla kompleksleri olan siyah bir şerit geçer tüm onun aşk hayatı. Araştırmalar gösteriyor ki, çoğu temsilcileri, ifade şüphe, cinsel yeteneği, motive edici bu mütevazı boyutları üyesi.

Bu durumu nasıl düzeltebilirim ve arıza onuru?

Biraz tarih

Eğitim insanlık tarihi ile tanışması, kültür, gelenek ve ulusal gümrük anlaşılacaktır dikkat sorun boyutuna erkeklik. Daha 16. yüzyılda bir endişe bu konuda yansıtılır eserlerinde ünlü bilim adamları.

Yani, bir italyan doktor olan ilk tarif binası, kadınlarda fallop tüpleri, dolayısıyla büyük bir değer ve artan penis. O mümkün olan her şekilde yayılır görüş belirten boy, cinsel organ için büyük bir önem taşımaktadır gelecek erkek. Bu nedenle daha çocukluk, anne-babalar bunun erkek küçük çakıl altında sünnet umuduyla bu yardımcı olur geciktirmek için üye uzunluğunda. Ama bu yöntemler, bir şey hariç, enfeksiyon ve enfeksiyon neden.

Sakin bir üyesi, ya da penis dışında ereksiyon: hangi kural?

Boy penis sakin bir durumda ortalama 12 cm ve kalınlığı ulaşır 2,5-3 cm göz önüne alındığında, ortalama bir performans göreceli bir kavram, o güvenle etmek normal 5 ila 15 cm

Düşünün bir kere ne zaman üye olabilir, büyük ölçüde kısa olacaktır:

 • Kabul soğuk duş
 • Yorgunluk
 • Hipotermi
 • Ruhsal ve kronik hastalıklar
 • Sonrası dönem

Penis ereksiyon sırasında

Uyarılmış durum penis karakteristik onun uzama ve kalınlaşma. Bu nedenle, uzunluğu ortalama 15 cm ve kalınlığı 5 cm fark Değer, %90 erkek olsun ereksiyon sırasında ayrıca 3-5 cm, bu nedenle üyesi ulaşabilir ila 18 cm uzunluğunda. Ancak olur ve cinsel devleri, kadar büyüyebilir 23-26 cm! En büyük erkek cinsel organı, açıklanan tıbbi literatürde ulaşmıştır 30 cm uzunluğunda.

En yaygın mitler hakkında artan penis

Efsane 1. Daha penis, daha aktif bir cinsel

Bu bir efsane bu bir efsane, çünkü direkt olarak boyutları arasında, cinsel çekicilik ve aktivite yoktur. İlk planı burada çıkan kalıtsal bir faktör, vücuttaki hormon düzeyi, sağlık durumu, hem de müreffeh bir dönem ergenlik.

Efsane 2. Sahibi, büyük penis - unutulmaz sevgilisi

Doğal olarak, bu da başka bir yanılgıdır. Varlığı büyük bir erkeklik her zaman bir kanıtıdır beceri samimi bir oyun. Küçük bir cinsel organı getirmek mümkün kadına, nereye daha iyi bir tercih tabi doğru kullanım. Ayrıca, penis büyütme, ereksiyon sırasında geçer içinde de önemli bir rol oynar dakika içinde seks.

Efsane 3. Penis boyutu “hesaplamak” boyutu, el, ayak veya burun

Yine iddia doğru değildir. Yok herhangi bir vücut parçası, bir işaret olurdu büyüklüğü penis. İletişim boyutları arasında vücut ve cinsel organlar, insan bilim adamları tarafından kanıtlanmış değildir.

Form penis

Halk kabul erkek cinsel onuru mutlaka olmalı direkt. Aslında mükemmel düz şekil üye oldukça nadirdir. Bazı erkekler cinsel organı olabilir kalınlaşma orta kısmında, diğer bir olabilir viraj sonunda, üçüncü olması şekli kılıç.

penis büyütme

Büyük bir kısmı erkek, bir sorunla karşı normal algı kendi organı ile henüz ergenlik çağı. Bu çerçevede ayrı bir grup kompleksleri ve görünür güvensizliği kendi vücudunda. Ancak bu özellik, son derece normal ve tamamen benzer diğer bireysel belirtileri gibi yüz özellikleri.

Sık sık fotoğraf erkek günlük veya erotik video zorla temsilcileri güçlü bir neden olduğunu düşünüyorum, bu gösteri - bu ideal ve örnek bir rol model. Ama buna değer olduğunu akılda tutmak için benzer bir görüntü veya sahneleri seçilmiş insanlar model görünümü olan belirli bir veri de dahil olmak üzere ve yakın yerlerde. Dahası, üzerinde fotoğraf zahmet yüzlerce uzmanları, photoshop, vb.

Penis büyütme: ne zaman ameliyat?

Kendi danışmanlık uzmanları çoğu zaman tespit değil fizyolojik kusurları ve psikolojik. Çoğu zaman doğru düzgün sohbet açabilirsiniz erkek düşünme, doğru yerde ve kurtulmak, kendi kompleksleri. Ama, ne yazık ki, vardır ve doğrudan tanıklık artışa penis.

 1. Sağlık: sendromu, küçük penis, epispadias, hipospadias, kavernöz fibrozis, yaralanma sonuçları
 2. Fonksiyon: sendromu, yaşlanan erkek (düşük esneklik, deri altı yağ tabakası, vb.), gizli veya perdeli penis.
 3. Estetik: bir inanç varsa, herhangi bir fiziksel eksikliği hayali

Böyle bir kavram, küçük penis, toplu. Fenomen gözlenen konjenital endokrinolojik son patoloji, zaman koptu süreci testosteron üretimini de idiopatik azgelişmişlik, cinsel organ. Hakkında küçük penis, konuşmak, zaman, boy, devlet, en fazla 2 cm

Her durumda gerektirir sistem anket nedenleri, neden azgelişmişlik erkeklerde cinsel organların. Penis büyütme işlemi sadece bu durumlarda,, ne zaman bir hasta şikayet yetersizlik, cinsel ilişki, ama eğer bu herhangi bir sorun oluşur ve işlem isteğe bağlı olarak kabul edilir.

Böyle bir fobi, yaygın çoğu erkek için gelen uzman bir ziyaret. Eleştirel tutum, birçok vücut parçaları, özellikle penise, onları iter gibi işlemler penis büyütme, oldukça sık.

Farklı öğretim yöntemleri: uzatma işlemi ve artan kalınlığı penis

Günümüzde böyle büyük bir dizi plastik cerrahi ve çeşitli teknikleri, düzeltme, farklı vücut parçaları. Şeklini değiştirebilirsiniz, meme, küçültme, kalça ve karın ile liposuction ve hatta dar vajina. Var mıdır teknikleri penis büyütme? Düşünün varolan tüm cephanelik.

Penis büyütme ile masaj

Var ağırlık masaj teknikleri düzeltme formu penis. En yaygın olan masaj. Özünde yürüten özel masaj hareketleri, çekerek üye elleriyle boyunca 30-60 dakika. Zamanında teknolojik ilerleme, bu teknik dönüştürdü özel ekipman.

Giymek için bir cihaz gerekir her gün 3 ila 12 saat boyunca günde en az altı ay. Zaman böyle bir masaj kabaca öğütmek. Reklam deyip duruyor kullanarak bu imkanları artırmak penis 7 inç bir yıl. Ama pratikte, meğer sadece 2 cm olmasına Rağmen bu da oldukça iyi bir sonuç.

Penis büyütme ile ilaçların

Bu bilgileri ifade eder enjeksiyon giriş dolgu, temel yatıyor hyaluronik asit. Bu yordam gösterir olanlar glans penis orantısız küçük. Getirilmesi ile bu ilaçların kafa artırmak 30 %. Ancak, etkisi böyle bir işlem kaydedilir yaklaşık bir yıl. Çok zaman gerekli rezorpsiyonu için hyaluronik asit.

Cerrahi penis büyütme tekniği

Kafasına ameliyatla daha iyi bir artış değil. Var yöntemleri, zaman kullanımı, özel bir matris, hangi set arasında baş ve özel organları. Ancak bu teknik çok tehlikeli olabilir getirmek lokal, ve sonuç olarak, kayıp kafası. Kim bir penis ... gizli derinliklerinde kasık yağ nedeniyle kısa yüzeysel fasya harcamak kaldırma, yağ dokusu ve bağ diseksiyonu.

artırmak için yollar

Getirilmesi ile deri altında penis kendi yağ hücreleri, hastanın elde edebilirsiniz büyütme penis kalınlığı. Bu işlem olarak adlandırılır yağ dolgusu.Modifikasyon benzer işlemleri - giriş penis organik matris hücreleri ile bağ dokusu hasta veya giriş flep alınan düz bir karın kasları.

Özel bir cerrahi penis büyütme

Özel bir cerrahi penis büyütme yoluyla diseksiyon destekleyen bağ. Güvenli tutmak için izin verir penis büyütme 3-5 cm Var birkaç teknikleri ile bu işlemi gerçekleştirmek. Türüne bağlı olarak, erişim bunlar birkaç seçenek:

1. İmplantasyon protez ile birlikte enine kesim Henderson kabuk.

Yöntem çocuklar için protez belirli bir boşluk ve yürütme enine kesit amacı ile uzatma ve penis büyütme

2. İmplantasyon ile birlikte seferberlik bacaklar penis

Pozitif artıran etkisi ile elde edilir maksimum atılımı orta kesiminde corpora cavernosa ve onları ilgi çekici, taşıma ve sabitleme özel bir yere.

3. Ayıran operasyon

Yöntem öngörmektedir. taşıyan tam bölünme vücut bileşenleri. Ayrılır mağara vücut boyunca asılı uzunluğu üyesi, belirli bir vücut ve kafa. Aynı anda yapılan tam bir seferberlik damarları ve sinirler. İmplantasyon parça kıkırdak hasta veya sentetik protez yapılır uçları arasındaki corpora cavernosa ve kafa.

Penis büyütme sağlanır nedeniyle esneklik ve germe belirli bir vücut idrar, hem de kan damarları ve sinirler.

Cerrah yarık destekleyen bir grup, azat penis. Sonra bu manipülasyon gizli bir kısmı penis nem oranı kullanarak genişletici, hangi yukarıda. İyileşme dönemi sonrası böyle bir operasyon sürer yaklaşık 5 hafta.

Hakkında daha fazla büyütme ameliyatları ve kalınlaşma üye okuyabilirsiniz:Çeşitli teknikler penis büyütme

İmplantasyon yapılır daha sık daha erkek geçirmiş olan cerrahi müdahaleler bölgede, rektum, mesane ve prostat. Çok sayıda protez. En kabul edilebilir olanlar - şişme değişken sertlik. Penis büyütme ile normal ereksiyon gibi işlem yapılır.

Hazırlık işlemleri

Belirtmek gerekir ki, ameliyattan önce hastaların zorunlu klinik bir çalışma da belirlenen maksimum ereksiyon. Bu, bir tür, gizli bir potansiyel uzatma penis. ULTRASON saptar olası görünmeyen kusurları corpus cavernosum, Henderson kabuk ve kan akımı. Anestezi genellikle lokal. Hasta hastanede yaklaşık 1 gün.

Penis büyütme: hataları, komplikasyonlar ve tehlikeler

Herhangi bir cerrahi müdahale ile dolu farklı olumsuz sonuçları gelecek. Ve ameliyat penis büyütme yoksun riski spesifik komplikasyonları ve yan etkileri.

Bilindiği gibi, plastik cerrahi iki amacı vardır: mükemmel bir estetik, fonksiyonel sonuçları ve hasta memnuniyeti sonucu bir operasyon. Olumsuz bir engel gelişmesi, postoperatif komplikasyonlar ve düşük sonuçların değerlendirilmesi hasta. Etkili bir penis büyütme ve hiçbir olumsuz tepkiler aşağıdaki faktörlere bağlıdır:

 • Yeterli deneyim ve beceri cerrah
 • Hastanın beklentileri gerçekçi
 • Modern teknikleri uygulama
 • Uyum tüm reçete bir doktor ameliyat sonrası dönemde

En önemli olumsuz sonuçların penis büyütme cerrahi, bekleyen hasta kimse mucize elinden bir uzman ve alma, sonuçta hayal kırıklığı gerçek sonuç. Zaman zaman elde edilen sonuçlar, müdahale edilir cerrah mükemmel, hastaya değişikliği hava yeterince açıklayıcı.

Sonuç olarak hatırlatmak isterim ki, penis benzersiz bir vücut parçası erkek yapan 3 özellikleri:

 • Yazılım cinsel ilişki
 • Boşaltım işlevi
 • Üreme (sağlayan çocuk doğurma)
büyük penis

Cinsel organı verilir adama bir kez, ve bir arasında ve tatmin edici bir cinsel hayata sahip olma boyutu için gerekli geliştirmek için bir araç ve kurtulmak kompleksleri. Bu nedenle, hoşnutsuz, mutsuz ve kızgın erkekler çok daha az olacaktır, ve dolayısıyla kadınlar da.