Nasıl penis boyutunu artırmak için evde yöntemler

Rağmen, mevcut norm ve oranları nasıl olmalı penis boyutu, birçok erkek hala mutsuz, kendi parametreleri. Doktorlar aslında bu yetersizlik zevk organı ve arızalı seks, doyumsuzluk kadın cinsel ilişki ve tutumları. Birçok yolu vardır, penis büyütmek için nasıl.

penis büyütmek için nasıl

Görünüşte sadece bir işlem garanti kazanç uzunluğu ve kalınlığı penis, ama bugün uygulanan birçok alternatif teknikleri de yardımcı rampa birkaç ekstra inç evde. En önemlisi, bu analiz ne kadar sorunlu durum, değer mi hiç bir şey yapmazsanız, sonra seçmek için en iyi yolu.

Artırabilir miyim üyesi evde?

İlk olarak, bir şey hakkında bilmeniz gereken, erkekler artırabilir miyim cinsel organı olmadan plastik ve cerrahi müdahale. Tıbbi uzmanlar, çok sayıda teklif için alternatif yollar için geçerli olan aşağıdaki prensibe göre:

 • germe ve kavernöz kavernöz doku penis, sorumlu bir boyut organı ereksiyon sırasında;
 • artan kan akımı, bir de garanti güçlü bir ereksiyon;
 • artan güç, ereksiyon ve libido, cinsel erkekler genel olarak.

Unutulmamalıdır ki, cinsel organ boyutu nadiren rol oynar, cinsel yaşam, erkek ve üreme sağlığı. Ama eğer boyutları neden psikolojik rahatsızlık, arayan kompleksleri, kendine güvensizlik ve kaçınma, sorunu çözmek gerekir, aksi takdirde bu neden olabilir psikojenik iktidarsızlık.

Önemli! En etkileyici performans artışı üyesi söz sadece farklı yöntemler, cerrahi müdahale. Muhafazakar yollar değil sonuç verecektir daha fazla kazanç 2-4 bkz.

Özel egzersiz artırmak için erkek organ

En önemli yolu, mümkün olduğunca artırmak uzunluğunda ve çapı penis egzersizleri yapacak hücre ve organ doku daha esnek ve gerilme. Ayrıca egzersiz teşvik, geliştirmek, lokal kan dolaşımını ve, bilindiği gibi, gelgit kan penise doğrudan bağlıdır boyutu ereksiyon sırasında.

Jelqing Tekniği

Düzgün artırmak cinsel organı erkeğe sonucu, bir kalır uzun bir süre, dikkate değer bazı teknikleri egzersiz. En popüler ve onaylı, doktorlar tarafından çok eski bir Jelqing tekniği, hangi daha fazla zevk afrikalılar ve hintliler. İlke egzersiz benzer sağım masaj hareketleri.

Egzersiz yapmak gerekir yarı dik mümkün değil daha 60-75% tam güç. Varsayalım iki egzersiz:

 1. İlk bu kavernöz vücut organ birden çok ısınmak, onlar için yumuşak ve esnektir. Alabilir önceden ısıtılmış tuz, sarmak için onu kumaş çanta olmadan cinsel organ. İleri vücut yağ yağlayıcı, biraz teşvik, tabanı etrafında yapmak, yüzük, artık bağlanmak parmak. Bu yüzüğü hareket kuruluşundan önce kafası, sonra egzersiz tekrarlanır 40 kez.
 2. Organ hazırlamak aynı ilke, şimdi yay bütün el var gerekçesiyle. İlk 10 saniye penis kelepçe kök, ama tüm uzunluğu o kaplıydı ellerini avuç. Sonraki sıkıca sıkma, ancak hiçbir ağrı ve rahatsızlık, penis gereken gecikme sağa, sola, yukarı ve aşağı.

Başlangıç için yeterli olacak 30-40 temsilcileri, her iki egzersiz, ama zamanla bunların sayısı azaltılabilir 200. Önemli bir teknik haline getirdiler düzenli olarak uzun bir süre, en az 1 ay ve daha uzun.

jelqing

Germe

Uzunluğunu artırmak için üye gerçekleştirmek düzenli olarak basit bir egzersiz, ima ve bu konuda germe. Bu organ da birkaç ısınmak için bir zarar değil, hücre ve doku. İçin çok önemli bir organ oldu rahat bir durumda, aksi takdirde tombul bir zararı belirli bir gövde germek.

İlk organ almak için kafasını, sonra çekin ileri önünüzde. Bir devlet tutmak için yaklaşık 15 saniye sonra bu etkileri zayıflatmak ve makam vermek, biraz dinlenmek. Aynı ilke penis uzat, sağ ve sol tarafta tekrarlayarak, egzersiz bir daire. Egzersiz doğru olacaktır, eğer ortaya bir ağrı.

Askısı kargo

Boyutunu artırmak için penis ev ilaçları ve doktorları kullanarak başka bir tekniği – askısı kargo. Ama anlamak gerekir, bu yeterli travmatik yolu gerektiren, dikkat ve ölçülü. Onun özü bir streç belirli organları ve bağ penis kullanarak kilo.

Egzersiz yapmak aşağıdaki şekilde:

 • cinsel organı ısı yardımı ile yumuşak bir masaj;
 • yaklaşık fiyat kafa eklemek için yara bandı kullanarak hangi üyeye bağlı dantel;
 • bu rozet kordon asılı küçük ağırlıkları;
 • bu pozisyonda katlanmak gerek başlangıç için 25 dakika uzaklıktadır.

Sırasında egzersiz için önemlidir, kafası üye hissettim uyuşma ve ağrı, aksi takdirde zarar vücut. Başlamak için bir yük aldı az, yavaş yavaş artan bir kitle, süresi ve egzersiz.

Aletleri kullanma

Eğer egzersiz öneririz toplu etkisi uzun bir süre için, hızlı, ama tek bir efekt erkek yararlanabilirsiniz, özel cihazlar ve araçlar. Tabii ki, büyümeye organ onlar yardımcı olmayacaktır, ama keyfi yeni hissi gelişmiş ayarları bir penis sağlar.

Memeleri

Orada birçok memelerinin sadece katacak penise kalınlığı ve uzunluğu, aynı zamanda geliştirmek için yardımcı ereksiyon, yani cinsel ilişki kalitesini de artırır. Püskürtme-ebilmek var olmak açık ve kapalı tip, kapalı daha fazla uyum için daha uzun bir penis.

İyi bir duş başlığı yapılacaktır elastik ve esnek bir malzeme, örneğin, lateks veya silikon. En fazla büyüme boyu penis olabilir + 10 cm, ortalama aynı üreticiler + 3-6 cm duş Başlığı aynı zamanda penis başının hassasiyetini azaltır anlamına gelir, uzatır, cinsel ilişki, problem çözme, erken boşalma.

Pompası

Böyle bir fikstür dışarıdan hatırlatıyor pompası, onun çalışma prensibi garanti kazanç güç, ereksiyon ve daha kaliteli bir cinsel yaşam için erkeklerin yanı sıra, büyüme boyutu organ. Ama en önemlisi, bu ne pompası yardımcı erkek ereksiyon ve erektil disfonksiyon tarafından vakum yapar kan gelmesi özel gövdelere.

Uygulamak için vakum pompası gerekir şu şekilde:

 • üye lekeli krem, sonra enjekte silindir cihaz;
 • silindir pompalanan hava, yol, basınç organı;
 • basınç kan akışını artırmak, ne pahasına artar uzunluğu ve penis kalınlığı;
 • dahili manometre basıncını ayarlar organ;
 • kullanmak pompası gerekir cinsel ilişkiden önce.

Sonuç vaat pompası, aslında geçici, bu yüzden onu kullanan erkekler erektil disfonksiyon ve küçük boyutları için bir destek olarak bir cihaz.

kargo için penis

Masaj

Başka bir etkili yolu, gerçek penis tutarında özel bir masaj. Doğru çalışmasını sağlar değil sadece, artan kalınlık ve uzunlukta, bir organ, aynı zamanda artan kudret ve cinsel özellikleri erkek. Masaj yapmak gerekir, aşağıdaki gibi:

 • işlem öncesi vücut ısı yardımıyla sıcak kumaşlar (havlu nemlendirin ılık suda ve sarılmış bir organ);
 • ısınma gerek tekrar birkaç kez üst üste;
 • sonraki kullanarak çeşitli çekme ve diğer hareketleri masaj varil cinsel organ.

Orada çok ilginç, teknikleri, nasıl gerçekleştirebilirsiniz masaj üye, kendi görüntüleyebilirsiniz çevrimiçi videolarda. En önemlisi, güvenli neden rahatsızlık ve ağrı, düzenli. Bu artıracak, yerel kan akımı etkiler olumlu etki olarak ereksiyon, uyaran, durgun süreci.

Yağlar

Hızlı penis büyütmek için yardımcı olacak özel bir araç ve yerel uygulamalar – yağlar. Eylem bu tür ilaçlar nedeniyle doğal bileşenleri bir parçası olarak, televizyon gibi özellikler hizmetinizde olan dilate penis dokusu. Ayrıca, bazı ilaçlar, hormon içeren, bu yüzden bunları uygulamak daha iyi amacına uygun bir uzman.

Yağlar vardır, 3 çeşit:

 1. Merhem hızlı işlemler uygulandıktan sonra araçlarını talimatlara göre penis artar birkaç santimetre daha fazla onları hemen ilişkiden önce.
 2. Jeller artırmak için bir penis – uyuşturucu kullanmak için böyle bir plan gerekiyor, birkaç ay üst üste elde etmek için toplu etkisi.
 3. Yardımcı merhem uygulamak için bu tür araçları gerekir kompleksi ile diğer metotları, örneğin, paralel olarak egzersizden veya kullanmadan yemler.

Uygulama yağlar olarak kabul edilir tamamen güvenli ve iyi bir yöntemdir artan boyutlarda bir penis. Ama uygulamadan önce okumak önemlidir kontrendikasyonları ve olası yan etkileri.

Hapları ve diyet Takviyeleri için penis büyütme

Uzunluğundan penis evde de kullanarak ilaç ilaç olabilecek sentetik ve doğal (Bady). Çalışma prensibi en sık etmektir hızlandırılmış kan dolaşımı ve artan kan dolaşımı penis, uzanır, doğal bu kavernöz vücut.

Çinli tabletler – en popüler bugün ilaç artırmak için penis, temel bileşeni olan çin ginseng. Bu madde, vücudun dayanıklılığını artırır ve koruyucu özellikleri artırır, ton, doku ve cilt ve aynı zamanda kan akışını hızlandırır. Aynı oranda toplu etkisini artırmak için yardımcı bir organ.

Diyet takviyeleri – bu ilaçlar, bitkisel maddeler ve vitaminler, uygulamak istediğiniz kompleksi ile diğer yöntemleri. İyi bir diyet Takviyeleri aşağıdaki bileşenleri içerir:

 1. Buğday tohumu yağı – bu ürün içerdiği selenyum ve çinko, inşaat malzemeleri testosteron sentezi.
 2. E vitamini önemli bir madde için üreme sağlığı, elastikiyet ve uzama doku penis artırmak için potens ve libido erkek.
 3. Kabak çekirdeği – vazgeçilmez bir regülatör üreme fonksiyonu.

Ayrıca yararlı bileşenleri olarak kabul edilir şifalı otlar, ginseng, schisandra, Eleutherococcus ve araç afrodizyak. Bu tür ilaçları ilaçlar, daha ziyade, hareket yardımcı araçları verimliliği artırmak için ev tedavi.

başlıkları üyesi

Halk ilaçları

Halk tıbbı, geniş bir liste araçları ve tarifleri uygulamak için uygun bir kompleks ile diğer yöntemleri için penis büyütme. İyi çalıştı ve çeşitli şifalı otlar, yanı sıra soda ve arıcılık ürünleri. Bir erkeğe ihtiyacınız almak için en iyi tarifi ve pratik kesinlikle izleyin.

Soda kullanarak

Olmasına rağmen, pek çok uzman bir şüphe artırabilir miyim üyesi soda, birçok erkek onun örnek etkinliğini kanıtlamak için böyle bir tekniği. Temel koşulu, güvenli ve verimli tedavi – doğru uygulama soda talimatlarına göre geleneksel tıp.

Kabartma tozu çekmek için kullanabilirsiniz banyolar için penis de onu scrubs, masaj, çocuk taşıyan bir organ. Tahriş doku neden olur bölünme ve hücre genişlemesi, cinsel organ ve cilt elastikiyetini artırmak. Önemli değil, abartmak ev tedavisi.

Tarifi bal ile

Başka bir popüler yolu birikmesi üyesi – uygulama bal ve bu şekilde onay aldı çoğu doktorlar, ürologlar ve diğer doktorlar. Uygulamak aşağıdaki gibidir:

 • ücret, harç ve bal, karışımı bileşenleri homojen bir kitle ve uygulamak, düzenli olarak içine;
 • bu bal ilave edilir ceviz yiyerek, bir çorba kaşığı, aç karnına her sabah;
 • bu bal ekleyin, fındık, ceviz ve kuşburnu, ezilmiş ve bir şanti, bir sürü yiyerek, her gün 1-2 kaşık.

Bal – doğal afrodizyak olan en olumlu şekilde etkiler cinsel alanda bir erkek. Bu nedenle, uygulamak, bu tarifleri gereken kompleksi ile diğer yöntemleri ve önlenmesi için cinsel bozukluklar.

Gıda için büyük bir üye

Doğru beslenme başka bir teminat ile iyi bir sağlık ve normal işleyişi üreme organları erkek. Büyük boyutta penis doğal olarak tüketilmesi gerekir mümkün olduğunca aşağıdaki ürünleri:

 • Karpuz bileşenleri çilek hızlandıran, kan dahil olmak üzere, lokal kan dolaşımını dokusunda penis.
 • Proteinli gıdalar – bu madde için sorumlu testosteron seviyesi ve yağsız kas dokusu, yani bir erkek düzenli olarak tüketmek, yumurta, et ve süt.
 • Fındık – kaynak tüm erkek vitamin ve maddeler artıran testosteron sentezi.
 • Deniz ürünleri – doğal afrodizyak, hem de kaynakları çinko düzeyini artırır testosteron ve cinsel yeteneği erkek.
 • Yeşil – özellikle ıspanak, kereviz, maydanoz, aynı zamanda testosteron artırmak ve güçlendirmek, genel sağlık.

İyi bir uyarıcı cinsel fonksiyon olarak kabul edilir bitkisel yağlar, bitkisel çaylar, yanı sıra bitter çikolata, çilek, sebze ve meyve yenir.

Sonuç

çim için üye

Aslında boyutunu büyütme, penis ev olmadan ameliyat ve doktor – bu bir efsane değil, bir gerçektir ve sonuç zahmetli iş. Bir erkeğe ihtiyacınız almak için karmaşık teknikler, yukarıda tarif edilmiştir, bundan sonra düzenli olarak gerçekleştirmek için tüm öneriler, takip, beslenme ve yaşam biçimi. Beklemeyin hızlı ve etkileyici sonuçlar, kazancı fazla 3-4 cm mevcut parametreleri verebilir ve plastik cerrahi değil, muhafazakar yollar.