Nasıl penis büyütmek için ameliyat olmadan yollar:

Ana endikasyon artan bir cinsel organ ya da değişiklik, arzu erkek. Sabit standartları boyutlarda bir penis yok, ama eğer onun uzunluk, ajite bulmuyor 8 cm, o zaman konuşmak için reddettiğinizi belirten bir norm.

penis büyütmek için nasıl

Çoğunlukla erkek kendisi belirler, normal ya da değil boyutları «haysiyet». Tüm temsilcileri güçlü seks memnun uzunluğunda kendi penis, bu yüzden onlar için istekli herhangi bir yöntemlerle düzeltmek için bu bir dezavantaj. Ama hemen uyarmak istiyorum erkekler değil, çalışma yöntemleri ve kendi kendine zarar verebilir sağlık. Bu nedenle, deney kendi vücudunda ve çocuk doğurma organı, daha çok doğa vermişti bunları tek bir örneği! Kullanmak için, sadece test edilmiş ve onaylanmış tıp yöntemleri.

Artırmak için nasıl, ana, erkek organ, ameliyat olmadan ve sonuçları olmadan öğrenmek mümkün olacak bu makalede.

Nasıl etkiler boyut üyesi benlik saygısı erkek mi?

Çok sık bu uzunluk, cinsel organ oluşumunu etkiler erkek birey. Buna bağlı benlik saygısı, güven duygusu ve hissi tam value. Tatmin edici bir boyut üyesi için olumsuz, her şeyden önce, duygusal mümkün. Eksikliği, düzenli ve kaliteli bir cinsel ilişkinin hayat erkekler rahatsız. Bu nedenle onlar için arzu uzunluğunu artırmak için onun erkeklik haklı ve kapris. Bu nedenle, onlar için istekli artırmak, benlik saygısı, cinsel yaşam geliştirmek için, kaldırmak gerginlik ve kompleksleri. Bir erkek için çok önemli hissetmek için seksi, çekici.

Psikoloji erkekleri değiştirmek çok zor, aksine büyüklüğünü penis. Ama nasıl bir yöntemle bunu başarmak için?

Hangi yöntemleri artırmak yardımcı erkek organ?

Her erkek istekli boyutları büyütmek için, onun bir üyesi ile ameliyat. Çoğunlukla kullandıkları non-cerrahi yöntemler:

  • extender — özel bir cihaz için uzatma penis;
  • askısı kargo;
  • teknik jelcing;
  • ilaçlar;
  • elektrot pedi;
  • meme cinsel bir organ.

Artırmak üye olmadan cerrahi müdahale oldukça gerçek. Buna ek olarak, bunu yapmak ve evde. Ama dikkatli olun, eğer teklif herhangi bir aracı artıran bir cinsel organı 10 cm birkaç ay bu bariz bir hile ne de bir insan vücudunun bir parçası aciz olduğu kadar onların boyutlarını değiştirmek için çok kısa bir süre.

Aynı için de geçerlidir ve bir mucize ilaç: hap, jel, merhem. Bu listeye ekleyebilirsiniz ve «eski teknikleri», ağırlıklı olarak kullanan şarlatanlar amacı ile öldürür. Sadece bu gibi yöntemler, etkisiz, onlar hala ve zarar vermek için sağlık.

Doğru seçim yapmak için, kendi için gerekli olan bilgileri etkili yöntemler artırmak ana gövde erkek.

yolları penis büyütme

Genişletici cihaz değiştirmenize olanak sağlayan bir penis boyutu

Bugüne kadar bu yöntem en popüler ve talep edilir. Etki mekanizması çekme kumaş üyesi ve uyarılması büyüme. Ayrıca cihaz gidermek için kullanabileceğiniz harici kusur — eğri düzleştirme erkek organ.

Bu teknik ve bilimsel gerekçe vardır: insan vücudu değişebilir etkisi altında kalıcı yükler. Bu ilke sayesinde, çalışan ve genişletici.

Bugün iddia edilebilir, ki bu en etkili yöntemdir. Ayrıca, 20 yıl boyunca onun kullanımı değil, ortaya yan etkileri. Göstergeler kolay uygulamak ve giysi altında görünmez. Germe egzersiz gerekir, her gün (yaklaşık 8 saat) 3-5 ay. Tüm kurallara tabi olabilir artırmak cinsel organı 2,5-3 cm. Ama, unutmayalım ki, bu olumlu bir eğilim almak için sadece bir günlük uygulama.

Egzersiz için bir yol olarak uzatma, cinsel organ evde

Jelcing— özel egzersizler, izin penis büyütmek ve geliştirmek için özellikleri. Yöntemi değiştirmek için yardımcı olur sadece uzunluğunda bir üyesi, aynı zamanda onun kalınlığı.

Jelcing en eski teknisyen. Onu kullandık yüzyıllar boyunca. Bir sonuç elde stimülasyon nedeniyle kan akışı cinsel organı. Zamanla kullanarak egzersiz hacminde artış, kan boşluğu ve gelişmiş kan akışı cinsel organ. Bu süreci olumlu etkisi ve artan üye.

Bugünlerde tekniği jelcing kolayca download internetten. Ancak bu görüş, bilim adamlarının etkinliği hakkında, bu yöntem farklılaşır. Bazı inanıyorum egzersiz gerçekten artırmak cinsel organı. Diğer eminiz jelcing bu verimsiz bir şekilde ve istenilen sonucu elde etmek için bu yöntem, erkeğin zaman ve çaba harcamak.

Vakum yolu

Prensibi vakum pompası dayalı uzun süreli germe penis. Cihaz denir vakum pompası.

Eylem ilkesi yatıyor stimülasyon kan akımı ve artmış erektil fonksiyon sayesinde vakum yetecek güçte bir erkek organı. Sonuç olarak, bir üyesi olarak artar hacmi ve miktarı. Ama böyle bir etkisi geçicidir, bu nedenle, bir vakum pompası kullanmak için tavsiye edilir hemen ilişkiden önce.

Olabilir ilaçlar artırmak için erkek «erdem»?

Reklamı ilaçlar pek isim etkili bir şekilde penis büyütme. Örneğin, kompozisyon sıkıştırılmış araçları arasında en sıradan vitaminler. Evet, ve o zaman — bu tür hapları erektil fonksiyon geliştirmek için yardımcı olur, ama hiçbir şekilde etkileyebilir penis uzunluğunu.

Eğer hakkında konuşmak hazırlıkları için yerel uygulamalar (merhem, jeller, kremler), onların kompozisyon her zaman bilinir. Bunları kullandıktan sonra birçok erkek oluşabilir, kaşıntı ve alerjik reaksiyon cilt kapak.

Bu nedenle, bu ilaçlar penis büyütme için değil, sadece etkisiz, ama bazen, hatta sağlık için tehlikeli.

Diyet takviyeleri erektil fonksiyon geliştirmek için

Bugüne kadar bir çok popüler diyet takviyeleri. Şehrin doğal bileşimi, ilaç olur artan kan akımı penis, ereksiyon geliştirir. Alımı, diyet takviyeleri olumlu etkiler gün kalitesini ve cinsel ilişki. Puanına pek çok tüketici, bunları kullandıktan sonra oluşturulur hissi artan, ana bir erkek organı. Ancak bu tür ilaçlar geçici bir etkiye sahip.

penis

Günümüzde büyük miktarda yöntemleri için penis büyütme. Ama bunları kullanmak için değer yalnızca, zaman boyutu gerçekten bir sorun haline gelir. İsterseniz denemek için onları bir şeymiş, o zaman hakkında unutmayın, bu tür eylemleri tehlikeli olabilir sonuçları.