Penis büyütme soda

Küçük penis olabilir bu sorun erkekler için. Uzmanlar, aslında bu olgu, neden olur, daha az sorun geliyor kendileri gibi erkek. Asıl sorun, psikolojik bir gerilim olarak bilinen bir cinsel yaşam. Var birkaç alışkanlıklar artan erkek cinsel organı olmadan cerrahi müdahale ile halk ilaçları. Penis büyütmek için nasıl soda ve ulaşmak için iyi bir sonuç?

küçük üye

Bu mümkün mü?

Penis büyütmek için kullanarak, kabartma tozu, oldukça gerçek. Ancak, bu yöntem oldukça uzun, bu yüzden beklemen gerekecek. Ayrıca, devasa bir sonuç elde edebilirsiniz kullanarak, sadece radikal yollar, örneğin, ameliyatı penis büyütme. Kim kendi üzerinde denedi halk yöntemi ile soda, hakkında artan bir sonucu olarak en fazla 3-4 cm

Önce aşmak, prosedür, emin olmak için gereken fizibilite uygulamaları. Bazı erkekler yanlışlıkla o onlara gerekir. Uzmanlar, «küçük» boyutu o, hangi uzunluğu en az 10 cm, ajitasyon bir devlet. En yaygın boyutu erkekler arasında ülkenin orta, onun boyu en fazla 18 cm Ancak, hatta bazen sahipleri büyük boy, büyük 18 cm, heyecanlı, mümkün değil, düşünün gurur çalışırken, artırmak. Bu durumda, kabartma tozu kullanın getirecek büyük bir sonuç.

İmkansız olabilir penis büyütme durumunda, o küçük bir boyutu sonuç olarak, konjenital patolojiler veya kronik hastalıklar. Bu nedenle, kullanmadan önce herhangi bir halk bir yöntem danışmak gerekir bir erkek bir doktor tarafından sağlık durumu hakkında cinsel organ ve tüm üreme sistemi. Ne yazık ki, çoğu patolojilerin ortadan kaldırmak mümkün sadece bir tarafından ameliyat. Eğer sağlık verir kendiniz üzerinde çalışmak için yeniden boyutlandırma üyesi, o zaman en iyi seçenek olacaktır kabartma tozu kullanın – ürün, uygun herkes için.

Yararlı özellikleri soda

Bazı döner harika aslında ne kadar geniş yararlı özellikleri kabartma tozu. Birisi hiç olduğunu düşünüyor, bu ürün kullanılabilir sadece pişirme için. Aslında, hatta birçok doktorlar hakkında konuşmak yararlı tıbbi özellikleri soda. Sağlık soda yararlı gibi alanlarda:

 • Mücadele için fazla kilolu.
 • Gidermek için yanık.
 • Mide ekşimesi.
 • Normale düzeyde asit mide.
 • Hızlandırmak için değişim süreçleri.
 • Kozmetik amaçlı.
 • Kan dolaşımını normale.

İçin penis büyütme uygulanan son özellik kabartma tozu – kan dolaşımını normale. Bilindiği kan penise çalışmaları sonucunda kalp ve neden ereksiyon. O normal bir durumda, basınç kan akışını küçük bir zaman gelir, cinsel uyarılma, o ölçüde artar. Ne zaman doku penis kan ile doldurmak, onlar artmaya başlar tutarında ve daha yoğun.

Mekanizma ereksiyon varabiliriz, o bağlıdır çalışması kardiyovasküler sistem, büyük ölçüde kuruluş, kan akımı ve artan basınç uyarıldığında. Aynı yararlı özellikleri, bir soda, bir kez yeteneği normalleştirmek kan dolaşımı, gerekirse artan.

küveti kola ile

Kullanım talimatları

En yaygın bir şekilde kullanımı soda üye artırmak için bir masaj. İstenilen sonucu elde etmek için gerçekleştirmek için gereken, doğru bir şekilde, zarar vermemek için, çünkü deri penis çok hassas. Yani, işlem birkaç aşamadan oluşmaktadır:

 1. Hazırlık. Amaç eğitim – cildi penis elastik, aynı zamanda, kan dolaşımını artırarak. Gerekli bir havlu alın, mutlaka olmalı, çok yumuşak, ıslak, sıcak su ve rüzgar onları penis bırakarak, birkaç dakika için. Yordamı yinelemeniz gerekir 3-4 günde bir kez.
 2. Masaj. Siz egzersiz keyfi olabilir, onların ana hedefi – germe üyesi. Egzersizler arasında sağlamalısınız geri dolaşım yaparak hafif massaging hareket. Bir streç bir organ, ona gelecek büyük bir kan akımı, ve sonra düzgün massaging o eşit paylaştırılır damarlarında. Soda önerilir sırasında masaj. Yeterince almak için bir avuç toz küçük bir miktar ve sanki «ovmak» onun cildi. Prosedür benzer kullanarak fırçalayın.
 3. Geri yükleme. Sonra egzersiz gerekir dinlenmek ve yatmak. Eğer hemen bir sıçrama yapmaya başlamak ve işleri için vücudun olacak stres. O zaman kan, sadece başardı girer yoluna, tekrar çalışmak zor.

Uzmanlar, bu masaj sırasında, cinsel organ, erkek olmalı, iyi bir ruh hali ve tamamen rahat. Sorunları, cinsel sağlık sorunları erkekler genellikle psikolojik hava çok önemlidir bu yüzden doğru yapılandırmak. Seksoloji tavsiye «bitirmek için » kafamda istenen santimetre ve temsil edecek bir sonuç. Başka bir deyişle, erkeğin kendini sevdirmek ve yapılandırılmış hayranım çok iyi bir başarı.

Losyon soda ile

Losyon ya da kompres ile soda – başka bir yolu penis büyütme evde. Pişirme soda çözüm almak gerekir 1-2 yemek kaşığı kabartma tozu ve onları çözülür yarım bardak ılık su. Daha sonra nemlendirmek için alınan harç gazlı bez ve uygulamak, onun üyesi. Boyut marley yeterli olmalıdır sarmak için onun tüm uzunluğu organ.

Yapmak losyon tavsiye edilir, her gün bir ay boyunca. Bir kez güvenli, istenilen sonucu getirmez. Ekleyebilir ve hortus çözeltisi birkaç damla esansiyel yağlar. Örneğin, bu olabilir, yağı kakule, selvi ve diğer «erkek» kokular. Onların kokusu dinlenmek için yardımcı olur ve odaklanma sorunu. Prosedür tamamlandıktan sonra tavsiye yatmak için rahat bir durumda.

Soda iç

Alımı kabartma tozu iç için kullanabileceğiniz ek bir yukarıdaki yollardan penis büyütme. Soda sahiptir çeşitli faktörler üzerinde olumlu etkisi iç vücut sistemleri. Bazen çıkıyor aslında penis boyu ortaya tamamen hastalığı, hakkında adam haberi bile yok. Onlar kışkırtmak ve diğer ereksiyon sorunları. İçme soda kurtulmak olacaktır «çöp» olarak toksinler neden olabilir bazı hastalıklar vardır.

Almak kabartma tozu iç için gerekli ipuçlarını takip ederek doktorlar. Tavsiye alarak başlamak için, küçük bir doz ile – ¼ tsp. günde sabah ve akşam. Bunu gerek öğün aralarında. Yavaş yavaş bir miktar soda artar önce 1 çorba kaşığı için bir yöntemdir.

Önlemek için kullanılması tavsiye edilir çamaşır sodası 1 çay kaşığı kabartma tozu yarım su bardağı su. Bunu yapmak gerekir, sabahtan beri aç karnına. Tabii ki, doğrudan içme soda etkilemez penis boyutu, ama mutlaka etkileyecek olumlu bir durumda erkek sağlığı ve duygusal durumu.

kontrendikasyonları

Kontrendikasyonları

Kabartma tozu, doğal bir maddedir, yani genel olarak kullanımı güvenlidir. Ancak, herhangi bir ürün var kontrendikasyonları. Kabartma tozu kullanın masaj için üye veya kompres yasaktır:

 • Varsa, yaralar, lezyonlar deri.
 • Bir bireysel hoşgörüsüzlük ürün vücut tarafından.
 • Bazı patolojik değişiklikler organ (gerek doktor tavsiyesi).

İçme soda iç vardır aynı faktörler ve dış mekan kullanımı, yanı sıra bir kaç ek kontrendikasyonlar. Bunlar:

 • Kronik gastrit ve diğer hastalıklar için ihlal düzeyde asit mide.
 • Ülser.
 • Alerjik bir reaksiyon bir ürün.

Kesinlikle kullanmayın gecikmiş soda, kullanmadan önce kontrol edilmelidir, belirtilen paket üzerinde son kullanma tarihi. Ayrıca, bir toz olsa, zaman aşımına değil, ama sarı renk, kötü koku veya diğer kusurlar, onun kullanımı da yasaktır.

Etkisi soda erkek vücudu

Yararlı özellikleri soda yeteneğine sahip, erkek sağlığı geliştirmek ve artırmak için erkek gücüne rağmen, kabartma tozu listesinde olmayan bir afrodizyak.

Özellikleri nedeniyle, soda sıvılaştırılması yardımcı olur, kan aktive kan dahil olmak üzere vücudun ve pelvik organlara. Cinsel organı ile birlikte kan oksijen ile zenginleştirilmiş, sünger benzeri bir yapıya vücut dökülür, penis sert olur.

Destekçileri soda insanların onu güvenilir bir araç tasarruf erkek talihsizlikler:

 • Kabartma tozu, vücut içine alma, erkek, metabolizmayı normalleştirir ve üretimini içeren hormon testosteron. Bu olumlu etkiler, üreme organları.
 • İç alımı soda lenf akışını artırır pelvik organlara.
 • Soda vücut temizler, toksinleri ortadan kaldırmak ve bağışıklık sistemini geliştirir. Sağlam bir vücut ve güçlü bir bağışıklık yapıyor adam accentus-obsistens anlamına gelir ve sert yatakta.
etkisi soda üyesi

Almak gibi

Erkekler anlatmak için çeşitli yöntemler içme soda. İşte en popüler:

Soda içmek

Soda içecek kullanımı, aç karnına veya 1 saat önce yemek. Mide olmamalı sindirim süreçleri. Alımı zaman alıcı olabilir, ama sadece haftada 1 kez. Ya da dersler için 2 hafta her gün ve 2 hafta sonu. Kabartma tozu ıslah edilebilir, su ve süt.

 1. Bir bardak oda sıcaklığında kaynamış su ile serpin 0,5 kaşığı kabartma tozu. Sabah almak yedikten sonra. Bu ders bir ay. Rağmen bazı insanlar, bu tür düzenlemeler yeterli değildir ve yetiştirilen bütün küçük kaşık.
 2. Adaptif bir şekilde göstermektedir kademeli olarak artan dozlarda boyunca kurs ile başlayan, 1/2 tsp. kabartma tozu.

Eylem soda içecek kadar süren uzun bir zaman. Kısa bir süre önce 3 saat için yeterli bir toplantı, soda yapabilir cinsel organı daha uzun ve daha kalın, küçük bir miktar içinde 3-4 mm. Ve nedeniyle gelgit kan.

Yerel uygulama soda

Yerel sürtünme tozu penis, ana yöntemdir. Soda tozu uygulanan doğrudan bir organdır. Verim böyle bir prosedür açıktır. Masaj kan akışını uyarır, soda nüfuz eder, kan girer ve incelir onu artırarak doldurma. Prosedürü için gerekli penis buhar için banyoda ya da duşta. Buğulaması geliştirir yumuşaklık ve biraz boyutunu artırır.

 1. Az miktarda soda almak ve parmaklar hafifçe ovmak cinsel organı 3-5 dk. Skrotum ele kola gerek yok. Yol etkilidir önce samimi bir bağ. Bazı incelemelerde söylüyorlar varsa, azim 2-3 ay elde artan birkaç santimetre.
 2. Sürtünme ile bitkisel yağ. İnce bir tabaka sıcak bitkisel yağ yüzeyine dağıtılır penis. Üzerinde yağ filmi uygulamak biraz soda ve dikkatli masaj yaparak sürülür cinsel organı. Prosedür devam ediyor kuruyana kadar tüm bileşenleri, yaklaşık 4-6 saat yeterli değerlendirme için olumlu bir sonuç.
 3. Kombinasyon bileşeni teşvik değil sadece daha büyük ve daha hassasiyeti artırır bu çok önemlidir. Önceden soda ve bal edilmelidir karıştırın eşit miktarda. Hazır karışım dağıtılmış bir üyesi. Masaj yapılır kolay sürtünme hareketleri.

Gıda takviyesi

Tüketilmesi ile birlikte hamur işleri ve yemekler ile hamur üzerine soda.

Dış ayak

 1. İçin oturma banyolar gerekir lavabo veya başka uygun bir kapasite. Su miktarı yeterli olmalıdır batırmak için kasık. Çözelti hazırlamak kalarak oranları 2 yemek kaşığı soda 2 lt su sıcaklığı 38-41°C Gün oturumu – 15 dk.
 2. Yerel banyoları etkili ve basit. Bir bardak sıcak su dökün 1 çay kaşığı kabartma tozu. İyice karıştırın. Soda çözeltisi daldırma penis. Tedavi süresi 30 dk. da bir Tekrar değil, daha sık günde 1 kez.
kabartma tozu kullanın

Microclysters tahsis

Prosedür bilgisi, 2 haftalık kurs 1 bir kez içinde 2 gün. Başlar temizlik lavman, sıcak, temiz su ile, sonra soda. Cam bir kase içinde çözünmüş 1 tsp. kabartma tozu, 200 ml sıcak kaynamış su. Sıcaklık, su ve vücut olmalıdır.

Kompres

Yemek için kompres temiz, ıslak mendil, doğal dokusu dökülür homojen bir tabaka tozu. Empoze üyesi ve tutun, en fazla 20 dk Kompres soda ile aktive kan ile dolum penis, o daha esnek. Kalıntıları durulayın akan su.

Arada soda ve sıkma

Eğer söz konusu kullanım soda görüşler forum üyeleri -erkek ayrıldı, birçok bahsetti mucizevi egzersiz, çalışan ile aynı anda «soda terapi».

Güvenli olmayan bir tür egzersiz olarak adlandırılan sıkma. Bu edebi ingilizce tercüme anlamına gelir «tutma kelepçe». Temel anlamı egzersizleri – geçen dış damarlar için gecikme kan akışını penis.

Özü teknoloji:

 • Gerek otomotiv veya metal kaplama kelepçeler için uygun boyutta cóntere penis tabanı.
 • Başlangıç egzersiz ile takip experitur en fazla 5 dk.
 • Egzersiz yaparken mutlaka hareket etmek gerekir. Yasak oturmak veya yatmak bile hissedilir bir rahatsızlık.

Bakılırsa, elde edilebilir, penis büyütme, 2-3 cm, bir egzersiz altı ay her gün. Ama soda yanlısı unutmayın ve kabul çamaşır sodası.

Önemlisi, egzersiz güvensiz bırakarak olacaktır. Olanlar sorunları kan damarları veya üriner sistem hastalıkları egzersiz yapmak olamaz.

20.10.2018