Artırabilir miyim üyesi: mümkün mü bu, efsane ya da gerçek?

Birçok güçlü seks özellikle umurumda gibi görünüyor onları ayırıyormuş. Tarama porno, okuyarak, çok sayıda samimi bir hikaye temalı forumlar ve sohbet odaları, anlıyoruz bir – kim ne konuştu, boyut önemlidir.

penis büyütmek için nasıl

Artırmak mı üye?

Birçok erkek olduğundan emin penis büyütme — bu bir efsane. Bu anlaşılabilir bir durumdur. Reklam afişleri, haşhaş hiçbir yerden, obsesif satın almak için bir teklif bir «mucize krem», virüsler, sigara kaşık beslenen bu tür siteleri bu neden sadece güvensizlik. Ancak, sorunun cevabı «olabilir mi boyutunu artırmak, cinsel organı» evet, evet ve EVET! Bu tamamen gerçek bir işlemdir. Bunun için var ağırlık etkili yöntemler, etkinliği olan tartıştık bu makalede.

Nasıl çalışır? Efsane ya da gerçek?

Kullanıyorsanız, merhem ya da kremler, artış kan akımı ve doygunluk hücre gerekli vitaminler. Eğer bir yol – germe ile egzersiz ya da cihazlar, kumaş üyesi adapte altında belirlediğiniz seçenekler ve yavaş yavaş artan doku yapısı. Bazı erkekler oldukça başarıyla kullanılan bir cerrahi yöntemdir.

Gerçek penis uygulayarak, kremler ve jeller?

Tüm ilaçlar ayrılabilir üç çeşit:

 1. kremler kısa etkili. Uygulanmalıdır üyesi birkaç dakika önce cinsel ilişki (bu durumda, kendi eylem sürer en fazla iki saat). Eğer hemşire seks önce – bu şey: onlar sadece artırmak üyesi, aynı zamanda güçlendirmek, ereksiyon.
 2. Uzun vadeli ekg aksesuarları, faaliyet tabanlı gelgit kan. İle birlikte kullanılan egzersiz ve doğru beslenme. Etkisi daha uzun sürer, sonuç sabit. Miyim gerçekten artırmak üyesi ile bu tür kremler? Bakılırsa gerçek sonucu satın aldı — onların eşleri memnun :).
 3. Yardımcı kremler, etkili sendika ile diğer yöntemleri. Boyutunu artırmaz, ama gücünüzü artırır.

Hap

Mümkün mü penis boyutunu artırmak için bu şekilde? Farklı şirketler, erkekler huzurlu bir tablet ve tipli. Üreticiler söz artışı, cinsel özellikleri, uzun süreli ereksiyon ve kontrolü, boşalma, artan orgazm ve güven kendi gücü, hem de olumlu bir değişim çevresi üyesi.

Artıları tablet – onlar kontrendikasyon, onların kompozisyon – yüzde yüz doğal. Ve bir bonus olarak alabilirsiniz duyarlılığını artırmak kafası ve sadece bir üyesi. İlaç almak gerekir, yaklaşık 4 ay, bir hap, günde iki kez,

Jelcing

Jelcing - denir germe için üye sonraki artış. Artıları teknikleri – kolay, hızlı etkili, hiçbir maddi yatırım.

 1. Egzersiz öncesi ısınmak gerekir iyi konforu sağlamak için samimi bir yer. Bir duş alın kompres yapın, ılık su ile devam edin takipçiliği.
 2. Sıkıca, ama nazikçe sıkmak kafa ve imkanlar çekin üyesi kenara.
 3. 5 dakika sonra dinlenin, geri kan dolaşımı küçük bir masaj, egzersiz tekrarlayın 4 kez yudumlarken bir üyesi farklı yönlere. Unutmayın tatil!

Bunun sayesinde, penis büyütmek için yaklaşık 2 — 2,5 cm.

Egzersiz

Beden eğitimi değil yardımcı olacak penis büyütmek, ama güçlendirmek için sağlık, ve dolayısıyla, iktidarı tümden. Etkisi yakın zaten bir hafta sonra. Başlayarak 10 reps her iş yavaş yavaş artırın yük. Standart egzersiz etki gücü artırmak için:

araçlar için penis büyütme
 • Sırt üstü yatarken, gevşetin, ellerinizi koyun ve gövde boyunca, bacaklarınızı bükün, böylece ayak dinlenmiş paul. Bazı hareketleri pelvis yukarı ve aşağı.
 • Ayakta doğrultulmuş bir geri, aşağı, aşağı eller. Taklit yürüyüş, yüksek diz yükselterek ve bunları bastırarak karın.
 • Ayakta biraz dizlerinizi bükün. Bodur, presler bükme ve eğilmez onları zorlayarak bu kalça kasları.

Masaj

Prosedürü için masaj penis büyütme, mutlaka gres kullanın. Lastik üyesi durumuna ereksiyon almak ve onun parmak en taban gövde. Kılın pistonlu hareket baş ve önce artan bir tempo. Bu yöntem sayesinde kan beklemede kalın penis, siz de çekin.

Sürekli eğitim götürecek iyi bir sonuç. Yatıştırıcı ve rahatlatıcı bir üyesi yapmak için dairesel masaj kullanarak, nemlendirici krem bitkisel.

Extender

Extender – ortopedik araç, metal, plastik ve silikon. Yöntem penis büyütme etmektir germe. Bir hafta – bağımlılık, giyilmesi gerekir fikstürü özel bar 30 dakika. Yavaş yavaş çubuk bükülmüş, örneğin: 20 dakika sonra bükülme santimetre, aşağıdaki 20 dakikalık bir bir. Mantıklı bir egzersiz programı olduğunu giderek artan bir yük.

Son aşamasında giymek için tavsiye edilir extender yaklaşık 4-6 saat ya da 2-3 saat günde birkaç kez.

Mümkün mü boyutunu artırmak, cinsel organ ile genişletici? Evet, aracı kullanarak uzunluğunu artırmak için olanak sağlar üyenin 2-4 bkz.

Pompa ve penis büyütmek uygulayarak onları?

Egzersiz ile ihtişam sağlar, kan dolaşımı, kan damarlarının elastikiyetini sonucunda, penis artar uzunluğu ve kalınlığı. Standart pompa oluşur plastik ampul ile bağlanmış, ona pompa ve lateks conta. Girerek üye içeri ampul, sıkı bir hareketi önceden onun vücuda ancak o zaman elde edersiniz istenen etkiyi. İlk kullanımda tutun pompası, en fazla 5 dakika. İçin en uygun zaman bir sonraki egzersiz 15-20 dakika. Sallayarak hava pompası, meslektaşlarınızla bir düşük basınç bölgesi etrafında bir üye, neden ona kan akışını.

Artırabilir miyim cinsel organı kullanarak pompası? Uzun bir süre için çalışmaz, ama bir seçenek boyutunu artırmak için kısa bir süre önce doğrudan seks — en!

Memeleri

Alabilirim penis boyutunu artırmak memeleri? Evet, ama bu geçici bir durum!

Çok samimi mağazaları geniş bir seçki sunuyor başlıklar, herhangi bir boyut, renk ve şekil. Bu en uygun çözüm isteyen erkekler için penis büyütmek için zaman samimiyet hiçbir ücret ödemeden. Meme garanti eklemek üyesi birkaç santimetre, güçlendirecek bir ereksiyon da uzatmak cinsel ilişki. Yapılan hangi malzeme fikstür, - meli var olmak yumuşak ve elastik kullanın silikon veya lateks. Penis büyütme ile başlıkları – geçici ama çok ilginç bir şekilde.

egzersiz için üye

Halk yöntemleri

Seçeneklerden biri ev penis büyütme, mucizevi bal melisa. Kompozisyon, hazırlanan eski bir tarifi ile yardımcı olacak tüm sorunları çözmek kudret ile. Bunu evde yapmak çok kolay: ihtiyacınız olan yarım kilo bal, aynı ezilmiş yaprak aloe ve 500 g sek şarap.

Tüm malzemeyi karıştırın ve bırakın serin bir yerde 5 gün sonra süzün. Alın bir küçük kaşığı her yemekten önce. Varsa bulmak mümkün parsnips – her gün yiyin onu 2-3 yemek kaşığı (servis yapın garnitür olarak ya da salata) veya günde yarım bardak infüzyon tohumu bu bitkiler.

Mümkün mü penis büyütmek halk yöntemlerle, farklı otlar ve kaynatma? Hayır, tabii ki. Ama yukarı çekmek için gücü çok iyi.

Beslenme ve penis büyütmek için doğru yiyerek,?

 1. Sağlık üzerinde olumlu etkileri erkekler vardır sarımsak – yemek ihtiyacı, birkaç karanfil her gün.
 2. Pitch kabak çekirdeği ve bal – hala Rusya'da, onların afrodizyak olarak kullanılmıştır.
 3. Bol bol havuç suyu, bal ve zencefil, fıstık yiyin bir süre önce yemek.
 4. Ayrıca, artış potansiyeli iyi etkiler deniz ürünleri. Unutmayın, balık, tavuk ve bıldırcın yumurta, yanı sıra meyve ve sebzelerde bulunur.

Alabilirim penis boyutunu artırmak için güç kullanarak mı?

Penis büyütmek için açıklanan şekilde başarılı olmak olası değildir, ama ereksiyon sorunları ve süren bir ilişki var tam olarak değil. Yemek orta – unutmayın, aşırı kilo için elverişli değildir, iyi bir güç ve güçlü bir ereksiyon.

Operasyon

Cerrahi – penis büyütme ameliyatla, hangi kullanılan genel anestezi. İşlem süresi yaklaşık 20 dakika. Cerrah küçük bir kesi yapar skrotum, açar özel fiber destekleyen bağ, keser, bunları bir neşter. Özel kısmı, üye nem oranı sabit ve yara dikildi. Operasyon için koşullar oluşturur büyütme cinsel organ.

Sırasında rehabilitasyon dönemi antibiyotik almak gerekir, dikkatle hijyen, hem de yapılacak periyodik muayene için doktora. Ameliyat sonrası kaçınmaları önerilir cinsel ilişkiden üç hafta.

Sonuçları ne olabilir?

Eğer çok uzun bir süre pratik jelcing veya masaj, üye karartmak ve viyana artırabilir ve belirgin olmak. Bazen fark edilebilir bir görünüm, küçük, benzer bir iğne lekeleri kafasına. Çoğu belirtisi değil, bir sağlık riski teşkil ve yalnız birkaç gün için.

Yüksek risk etkileri ile ilişkili, cerrahi müdahale. Ameliyat sonrası artan üye karşılaşabilirsiniz küçük bir sıcaklık artışı. İlk ameliyattan sonra açılabilir kanama ortaya hematom, enfeksiyon veya uzun süreli şişlik. Hassasiyet penis başının artabilir ve azalabilir, ereksiyon sırasında ortaya çıkabilir ağrı. Bazen hastanın değişir açısı ereksiyon (penis bakıyor yukarı ve aşağı veya ileri).

halk yöntemleri

Artış penis boyutu – bir efsane değil, uydurulmuş reklam şirketleri arayışı içinde öldürür. Bu tür araçlar gerçekten var, ve hangi tekniği seçmek, karar vermek sadece. Dikkat süresi dolan ve sahte mal ihmal etmeyin öneriler doktorlar ve mutlu bir cinsel yaşam!

14.11.2018