Pompası penis büyütme - ne kadar artırır, penis nasıl kullanılır

Erkekler, isteyen, yapmak, cinsel organ daha fazla, ama bu tereddüt ameliyat için yardımcı olabilir özel bir pompa. Bu cihaz iyi güçlendirir, kan akışını samimi yere, ne pahasına artıyor fırsatlar yatakta. Üye bu durumda, daha büyük, mutlu ve bir adam, eski eşini.

penis büyütmek için nasıl

Çalışma prensibi pompası

Varlığının öğrenme artar ölçüleri penis pompası, erkekler ilk şey öğrenmeye çalışma prensibi. Daha önce söylendiği gibi, cihazı birkaç kez artırır kan akımı bölgesinde ve genital. Bu sayede sağlanan aşağıdaki etkileri:

 • Büyütülmüş doldurma corpus cavernosum. İşte bu, neden olur, üye olur daha büyük. Etkisi geçer ile birlikte gitmeden ereksiyon. Eğer kullanmak pompası düzenli olarak şansını uzun kökleşmesi sonucu, önemli ölçüde artmıştır.
 • Güçlü ereksiyon. Devlet sayesinde elde etkin kan akışını tesis, samimi bir alanda. Bu nedeniyle geri istikrarlı bir ereksiyon için, bir sopa, birkaç saat.
 • Geliştirilmiş kan akımı. Böyle bir etki ortaya çıkması sağlanır suni dolaşımı biyolojik sıvı alanında birçok özelliğin pelvik. Pompası güçlendirir taşıma kan, ne pahasına sorunu çözüldü bozuklukları kan akımı. Bu da, şehrin en popüler önlenmesi, uyarı gelişme prostatit ve hemoroid.
 • Artan duyarlılık. Bu sonuç sorumlu doku hiperemi. Pompası yapar, cinsel ilişki, daha yoğun, orgazm, parlak.

Elde etmek için benzer etkileri yönetmek ancak ve ancak erkeklere kullanan cihaz talimatlara göre.

Eğer sırasında manipülasyon yapmak için izin verilecek kaba hatalar güvenebilirsiniz tersi bir sonuç.

Çeşitleri pompaları

Pompası penis büyütme ve farklı türde olması. Her biri kendi özellikleri vardır. Cihazı oluşur, plastik şişeler, hangi yerleştirilen bir cetvel. Birlikte özel nozullar contanın yardımcı olan bir vakum oluşturmak.

Bazı modellerde mevcut ek öğeler olarak trafik kontrolörü veya tetik vana. Vardır bu tür pompaları artırmak erkeklik onuru:

 1. El. Kaldırmak için cihazın hava kullanmak istiyorsanız, armut ya da özel piston. El pompası farklı erişilebilirlik ve kolaylığı kullanımı. O da beklenen sonucu elde etmek için izin verir, ama bunun için çok çalışmak gerekecek.
 2. Otomatik. Odalarda elektrikli pompa hızlı bir şekilde basınç azaltır kolba. Cihazın çalışması için gerekli takması piller. Penis büyütme kullanarak pompası gerektirmez özel çaba, tüm manipülasyon otomatik olarak yapılır.
 3. Su. Bu nispeten yeni bir model. Onlara hava yerine su kullanılır. Ben ampul bulunmaktadır manşet pompa ile. Sonuç uygulandıktan sonra bu cihazın elde yeterince hızlı. O daha güvenli olarak kabul edilir, diğer türlü pompe.

Seçerken uygun bir tür pompa dikkat emin olun özellikleri önerilen modeller. Bu-ecek almak en iyi seçenek.

pompası penis büyütme

Hazırlık aşamaları

Kullanmadan önce pompası tarafından kullanım amacına uygun geçmesi gerekir eğitim. Daha önce satın almak için arzu edilir bir uzmana danışmak yeteneği ile ilgili uygulamalar bu cihaz. Gerekli muayene kliniği, emin olmak için güvenlik büyütme cinsel organ ile.

Önce doğrudan uygulamadan bir cihaz gerekli, ılık suda yıkayın.

Bu tercihen bir sabun kullanın. Kesinlikle çalışmayın kaynatın pompası ve kaynar su ile ıslatmak amacıyla dekontaminasyon.

Bu eylemler neden bozuk cihaz. De kullanılamaz 1 pompa birden çok insanın, o kategorisine kişisel eşyalar.

Cihazı kullanmak gerekir gibi, dikkatli kolayca zarar görebilir. Muhafaza edilmelidir pompası karanlık bir yerde, hangi hava yükselir 35 derece. Daha yüksek bir sıcaklık onun için zararlıdır.

Kullanım talimatları

Eğer bir erkek vardır endikasyonları kullanım pompaları, örneğin, kan dolaşımı ile ilgili sorunlar, pelvik veya memnuniyetsizlik boyutları üyesi, o zaman zevk başlayabilirsiniz göre bir cihazdır.

Fakat bundan önce gerekli yakından incelemek için rehberlik bağlı, her model.

Uygularken vakum pompası, manuel veya otomatik tipine uygun olmalıdır böyle bir algoritma adımları:

 1. Cinsel organı dikkatle yerleştirin şişesi, sonra ona gerekli imkanlar sıkıca vücuda. Yoğunluğu kontrol kullanarak sıkıştırma delik kolba.
 2. Tutarak cihazı gerekir pistonu üzerinde veya armut. Eğer, pompası, elektrikli, o zaman basmanız gerekir, uygun bir vana getirmek için cihaz eylem. Gerçekleşmesi pompa hava.
 3. Yaklaşık 30 saniye sonra penis allık, ereksiyon görünür. Bu noktada atılan negatif basınç nedeniyle gelir hava cihazı. Bunun gerçekleşmesi için, gerekli tıklamanız özel bir vana. Bazen yeterli sadece açmak için tasarlanmış bu delik, istediğiniz pompe.

Bir kez ereksiyon biraz zayıflamış, gerekirse yeniden geçirmek için yukarıdaki tüm aşamaları.

Ne zaman ereksiyon haline çok güçlü, cinsel organı gerekir giymek için özel bir yüzük. Bu-ecek vermek kan basıncı akış hızlı uzaklaşmaya, verilen bir bölge.

İşlemden sonra hemen iyice yıkayın kullanılan cihaz, ılık su ve sabun ile yıkayın.

İzin verilen uygulama başka bir deterjan sahip bir dezenfektan özelliği vardır. Eğer iyi tasarlanmıştır bakımı için samimi alanı.

Ve benzer bir prensibi kullanılan hidrolik pompa ve erkekler için. Ama bu durumda takip etmek gerekir bu seri aşamaları:

penis büyütme
 1. Gerek rahat olsun, banyoda, ki zaten seo su yeterli miktarda. Gerekli şehir merkezine yakın, onun kadar seviye kemer. Ilık suda tercihen yatmak için birkaç dakika imkanlar gevşer samimi alanı. Bu sayede performans artar tedavi.
 2. Şişesi cihaz batırmak için ılık su ve temiz giymek için rahat bir üyesi.
 3. Meli yapmak birkaç manipülasyon salıncak temizlemek için pompa gereksiz bir hava. Bundan dolayı, onun içinde oluşturulan düşük basınç. Cihazın ayrıca kaldırmak aşırı su kullanarak üst kapsül.
 4. Ne zaman bir pompası yeterli hacmi yapacak, dinlenmek ve izlemek için bir güç vakum. Eğer o başlar azalma, tekrar öncelikli bir manipülasyon.

Eğer bir adam sopa olacak düzenlemeler uygulamalar için pompa boyutunu artırmak ve kalınlığı, erkeklik, onu başarılı yapmak için daha fazla, yaklaşık 2-3 cm oldukça iyi bir sonuç için herkes mutsuz büyüklüğü kendi penis.

Hangi durumlarda kullanılmamalıdır pompası

Büyütme yöntemi, cinsel organ üzerindeki etkileri nedeniyle ona vakum arasında nispeten güvenli. Aksine diğer yolu onu pratik erkekler, var olan mevcut sorunları kalp. Ancak, pompası da var, kontrendikasyonları, hangi ile okumak gerekir önce meşgul bu terapi.

Değilse, kurallara bağlı bir erkek, bir dizi karşı karşıya gelecek advers reaksiyonlar. Hemen vazgeçmek kullanım pompaları, eğer gerçekleşecek aşağıdaki olumsuz değişiklikler:

 • Ortaya çıkması, yaralanma ve morluklar cilt pokrov samimi bir organ.
 • Güçlü bir düşüş, ereksiyon işlemden sonra cihazı ile.
 • Duyarlılığını azaltmak kafası üyesi.

En dikkat edilmeli çürük görünebilir bir yanlış uygulama bir cihaz. Eğer bir adam bir sakatlandı, ona bir uzman danışmalısınız.

O reçete ilaçlar için yerel eylem, yardımcı onları ortadan kaldırmak. Bu tür ihlalleri sık sık varlığını gösterir, hastalığı ile ilgili kan damarları. Maruz kaldığında, vakum, onlar çok hızlı bir şekilde bozulabilir, bu nedenle hematom tükenmiş.

Tamamen yasaklanan bu yöntem ile penis büyütme, insanlar için, mevcut iltihabi süreçleri üretra.

Güçlü kan akışını güçlendirecek gibi belirtileri patoloji ve neden onu hızlı bir gelişme. Aynı durum erkekler daralma sünnet.

Bu tanı pompası yıkıma yol açacaktır kumaş üyesi, sonra vücut büyük ölçüde kanla dolacak.

Doktorlar şiddetle tavsiye vazgeçmek pompe erkekler, kendilerine bir eğilim uzun süreli ereksiyon. Farklı hastalıklar tekniği, penis büyütme neden olabilir ciddi zarar. Cihaz sadece güçlendirecek bir gün dik bir durum.

Bazı durumlarda, bu sorunu çözmek için yönetmek gibi bir cerrahi müdahale. Eğer bir erkek, hangi kontrendikedir etkisi cinsel organı vakum, sopa olacak, tüm öneriler ve yönetmelikler kullanımı ile ilgili pompası, o zaman elde etmek mümkün olacak penis büyütme 2-3 cm birkaç seans.

üye

Üye olacak önemli ölçüde daha fazla uzunluğu sadece, ama aynı zamanda çapı. Böyle güzel bir ikramiye mi lütfen ortak, o-ecek yapmak onun duyumları sırasında samimiyet daha canlı.

16.11.2018