Penis büyütmek için nasıl - basit yollar ameliyat olmadan

İyi günler, sevgili okuyucular! Hadi ayık bir göz atın geçerliliği: çoğu cinsel olgun erkek mutsuz boyutu onun penis. İstatistiklere göre, artırmak için kendi onuru hayal 8 10 adamlar. Bazı görmek için bu neredeyse hiç bir sorunu bütün hayat, kaybetmek, iç güven ve cinsellik, elde binlerce kompleksleri ve ilişki sorunları karşı cinsle. Düşünce, acilen bir şey değiştirmek için, onun vücudu yavaş yavaş bir saplantı. Ancak birkaç erkek tarafından radikal bir eylem, kabul, cerrahi müdahale.

penis büyütmek için nasıl

İşlemi – eğlenceli güvensiz ve pahalı, çünkü dikkate almak tavsiye edilir ve diğer yollar ile penis büyütme, mevcut evde ve riskli ciddi sonuçları.

Ne ile artırabilirsiniz üyesi bir kaç ay ev

Şaşırtıcı, ama çoğu zaman bir sorun ile küçük boyutlu penis yapmacık onun sahibi. Erkekler, penis boyu ulaşır sekiz santimetre heyecanlı durumda, gerek yok: onların cinsel organı karşılık normal göstergeleri. Ama genellikle çocuklar, sahip oldukça «standart boyutlar» (12 ila 16 cm uzunluğunda ve 3-4 cm çevresi sırasında ereksiyon), düşünmek eğilimindedir artan üye. Alabilirim başarmak gerçekten gözle görülür bir sonuç, ve onun «erkek» daha kalın veya daha uzun, cerrahi başvurmadan?

Birkaç yolu vardır etkileyebilecek miktarda erkek cinsel organı. İle karşılaştırıldığında operasyonel bir yöntem değildir farklı bir etkinlik. Dahası, eylem garanti en az birini yüzde yüz mümkün değildir. Ve yine uygulama metodolojileri boyutunu değiştirmek için penis diyor hakkında iyi sonuçları her zaman dayanıklı istenen hedefe ulaşmak. Büyütmek için üye kullanmak için tercih edilir, aynı anda birden fazla seçenek altında sunulan:

 • masaj tekniği ve jelqing;
 • yük askısı;
 • extender ve vakum pompaları;
 • çeşitli ilaçlar ve halk ilaçlar.

Jelking: basit bir tekniği egzersizleri penis büyütme

Yani, kısaca her yöntemi sırayla. Yüzlerce yıldır erkek asya bölgeleri kullanan eski teknoloji jelqing yatıyor özü olan özel etkileri penis. En önemlisi, her zaman bu masaj andıran hafif bir sıkıştırma ve sağım, üye durumdaydı maksimum ereksiyon. Sırrı şudur ki, bu yarı «durgun» bir organ meydana gelen ağır dolaşım süreci. Masaj, el hareketleri hangi yönlendirilir aşağı germek için yardımcı olur bu kavernöz vücut oluşturan cinsel organı. Egzersiz programı düzenli olmalıdır ve uzun: her gün en az 20-30 dakika. Zamanla bu kavernöz vücut gerilir ve uyarıldığında zaman kabaran kan testis ve penise, penis daha büyük olur. En popüler olarak kabul edilir, iki seçenek egzersiz jelqing:

 1. Tekniği «sağım». Önceden ısınma vücut ile sıcak torbası tuz, hafif bir sürtünme, gerek kucaklamak penis dibinde. Alarak yoğun bir halka, germe, üst, baş kadar. Başlamak için ile 30-40 hareketleri bir yaklaşım.
 2. Tekniği, «güçlü bir sıkıştırma». Hurma gerekir, sıkıca kucaklamak, penis ve sıkışma boyunca 10-15 saniye. Egzersiz yapmaya gerek gücü ile, ama ne zaman bir acıyı durdurmak için zarar vermez yumuşak doku.

Ne elde etmek için yardımcı olur daha fazla uzunluğu ve kalınlığı üyesi

İkinci yöntem, penis büyütmek için evde ameliyat olmadan ve işkence rehabilitasyon – askısı kargo.

Unutulmamalıdır ki, o biridir travmatik ve katkıda değişim kalınlığı organ.

Çalışma prensibi aynıdır önceki tekniğe ve yatıyor çekme kavernöz tel Sadece bir jelking ima çıkarma penis yoluyla masaj etkisi, bir süspansiyon kargo erkeklik artan boyutları sayesinde elde dünya fizik yasaları:

 • Çürük penis hafifçe ovun.
 • İleri yara bandı takmak için önce kafa ve düzeltmek için yoğun bir konu.
 • Bu rozet kordon asılı küçük bir ağırlık (ile başlar, 20-30 gram), ve zaman 15 dakika.
 • Her zaman oturum süresi eklemek gerekir, ve yük ağırlığı – kurmak. Ana – test prosedürü sırasında uyuşma hissi.
operasyon

Diğer uyacak şekilde şekilde yardımcı penis büyütmek için evde, kabul edilebilir bir uygulama özel cihazlar kategorisinde samimi bir mal. Çeşitli extender ve pompa satın bugün aynı sadece alış veriş için ekmek için. Avantajı cihaz, en uzun süreli sonuçlar, ancak, bağlı cihazların kullanımı alır bir sürü boş zaman ve rahatsızlık neden olur. İlmekledi, vakum veya bel extender (onlar değişir yöntemine göre montaj ve karşılaştırın) giymek, günde birkaç saat. Sürekli gerilim üye başka bir şey kalmadı gibi bir artış birkaç santimetre 3-4 hafta kullanım.

Benzer şekilde davranır ve vakum pompası. Daha hatırlatan pompa – armatür temsil silindir yerleştirebileceğiniz bir erkeklik. Hava bir sonraki içeriden deflate oluşturur içinde vakum yüksek basınç ve kan akışını uyarır. Rahat bir kullanım penis tercihen işlemek için özel yağ.

Halk ilaçları için erkek güç ve penis büyütme

Penis büyütme kullanılan halk ilaçları, biyoaktif katkı maddeleri, çeşitli krem ve spreyler. Etkinliği uygulama, son kullanıcıların görüşleri farklı, belirsiz onlar hakkında söylediklerini ve uzmanlar. Kompleks egzersizler ile dış eylem hazırlıkları büyük ölçüde kendi sonuçlarını veriyor. Ve çok çeşitli göz önüne alındığında bu fonların, burada erkekler gibi seçmek için en uygun uygulama yöntemine göre, karşılaştırın ve kişisel bir tercihtir.

Halk arasında para ile ucuz penis büyütmek için evde kayda değer aşağıdaki seçenekleri sunar:

 • Çaylar. Kullanımı içeren içecekler yararlı maddeler ginseng, zencefil, alıç ve diğer amaçlı erkek bitkilerin erdem, sesleri, olumlu etkiler, kan dolaşımını rahatlatır.
 • Suyu, sarımsak ve maydanoz. Bir bardak su için gerekli 2 diş sarımsak, kısık ateşte pişirin 15-20 dakika. İçmeden önce suyu koymak için 2 yemek kaşığı ince yeşillik. İçmek için her gün yatmadan önce.
 • Düzenli kullanımı, ceviz ve bal ile. Tarifi erkekler için: bir çekirdek, 5-6 ceviz, ince eziyet ve bal ile karıştırın. yemek ve 1 tsp. kahvaltı ve akşam yemeğinden önce.

Liste tüm halk ilaçları, yardımcı olan penis büyütmek mümkün değildir. Değerlendirme düşünüyorsanız, o zaman bazıları gerçekten yardım için ulaşmak istenilen ve kalıcı bir sonuç ile küçük zimmet. Ve yine, peşinde, ideal boyutları önemlidir unutmamak sağlık. Kendinizi sevin, ve sonra, üye tam anlamıyla olacak bir erkek onuru ve gurur kaynağı ne olursa olsun hava.

27.11.2018