Penis büyütme evde: yollar, yorumlar

Her erkek ile başlayan ergenlik, cinsel organı en içteki vücudun bir parçası. Genel penise her zaman en ciddi ve herhangi bir comic ifade adresini erkeklik olarak algılanan bir hakarettir. Bu nedenle, konu hakkında boyutlarda bir üyesi, özellikle ilgili temsilcileri güçlü seks, nadiren herhangi bir adam yapmak istiyorum daha çok. Pek çok teknikleri, penis büyütmek, ancak, tüm bunlar etkili ve bazı sağlığı için bir tehdit erkek.

penis büyütmek için nasıl bir ev

Egzersiz, penis büyütme

En popüler yollarından biri olarak adlandırılabilir egzersizleri penis büyütme. Böyle bir egzersiz var, pek çok, ve her erkek için en uygun seçebilirsiniz kendini karmaşıklığı ve süresi bir tekniği gerçekleştirmek. Özel egzersiz artırmak için, cinsel organ tedavi yöntemleri, penis büyütmek için evde ne yapar böyle bir seçim için çok uygun bir çalışan erkek.

Önce yürütmeye egzersiz, özel eğitime ihtiyacı:

 • Bir yer seçin, burada kimse engel olmaz ya da dikkatini dağıtır. Egzersiz penis büyütme gerektiren konsantrasyon;
 • Yumuşak bir bez daldırma ve sıcak su, basın ve kalıp ona üye üç dakika;
 • En iyi sonuç için bu işlemi tekrarlayın 2 veya 3 günde bir kez;

Egzersizleri penis büyütme amacı onu germe ve ereksiyon artırmak. Çekme tekniği ile gerçekleştirilir rahat ve dik mümkün penis. Her erkek uygun olanı seçin, yani ona bir yöntem, ınternet veya özel bir edebiyat. Başarı için böyle bir yöntem düzenlilik. Bu dezavantajları süresi bu yöntem penis büyütme ve ihtiyacını düzenli olarak bulmak için serbest zaman onu gerçekleştirmek.

Masaj

Aşağıdaki yöntem, penis büyütmek için nasıl bir masaj. Etkisi nedeniyle iyileşme dokuların kan dolaşımını erkeklik:

 • Masaj ve egzersiz için de geçerlidir teknikleri, penis büyütmek için nasıl, evde, yani herkes için ulaşılabilir;
 • Size hiç ihtiyacınız olacak daha fazla fikstür;
 • Eğer açıkça yönergeleri izleyin, penis büyütmek için nasıl masaj, hariç yan etkileri riskini;
 • Buna uzama penis erkeklerde artmış cinsel dayanıklılık geliştirir, kudret;
 • Geniş seçenek teknikler sağlar ve seçmek en etkili için her erkek;
 • En iyi sonucu almak için kombine edilebilir masaj ve krem penis büyütme için;

Ana bu yöntemin dezavantajı, büyük maliyetler yürütme zamanı.

Kremler ve merhemler

Çok popüler bir şekilde artırmak tutarında erkeklik son zamanlarda oldu, krem penis. Geniş bir ürün yelpazesine bu araçların sundu seçmek için bir fırsat, her zevke ve cüzdan. Penis büyütme nedeniyle maruz kalma aktif bileşenleri krem doku. Etki mekanizması ayrılır:

 1. Büyütme kremi penis kısa etkili. Etkisi birkaç saat sürer. Daha fazla bilgi daha kısa bir süre önce cinsel ilişki. En iyi seçenek, hızlı bir şekilde penis büyütmek için;
 2. Krem uzun süreli bir eylem. Etkisi görülmektedir bir süre sonra normal bir uygulama. Üreticiler, söz uzun süreli bir artış uzunluk ve hacim cinsel organ;
 3. İçin yardımcı bir araç penis büyütme. Böyle bir krem ile birlikte kullanın, egzersiz, masaj ya da diğer yollarla penis büyütme. Bağımsız bir uygulama, bu tür bir krem verimsiz;
yolları penis büyütme

Uygulamadan önce herhangi bir krem veya merhem penis büyütme için mutlaka kullanım kılavuzunu inceleyin. Kaşıntı veya kızarıklık üyeye belirtisi olabilir alerji. Böyle bir durumda terk etmek daha iyidir uygulamalar bu aracı. Ana dezavantajı bu yöntem, penis büyütmek, yüksek maliyetidir. Kaliteli bir krem veya merhem seks dükkanlarında pahalı ve kullanımı ucuz ürünler sadece etkisiz değil, aynı zamanda sağlık için tehlikeli.

Vakum pompası

Penis büyütme kullanılarak vakum pompası oldukça yaygındır bugüne kadar. Bu cihaz için de geçerlidir tedavi iktidarsızlık ve erektil disfonksiyon. Vakum pompası penis büyütme temsil oval bir plastik silindir ile pompa için hava enjeksiyon. Penis büyütme aşağıdaki gibidir:

 • İlk cinsel organı neden yardımcı krem;
 • Üye yerleştirilir silindir pompaları ve hava bir pompa ile. Basıncı kontrol edilebilir dahili manometre;
 • Basınçlı hava dilate boşluğu corpus cavernosum, oluşturur ve ekstra kan akımı, bu nedenle, uzunluğu artar ve hacim penis;

Dezavantajı bu teknikler penis büyütme, onu da kısa süreli. Yordamı yürütmek için, hemen ilişkiden önce.

Kullanımı genişletici

Başka bir araç için penis büyütme – bu kullanım uzatmaları. Mekanizma, kendi etki etmektir direnci dokuların belirli bir ağırlık. Ağırlık dalgalanma 400 ila 1100 gram. Artan hacim ve uzunluk oluyor nasıl telafi vücudun tepki etkisi kilo. Extender penis büyütme ait uzun vadeli yöntemlere, kendi etki devam ederse uzun bir süre. Bu cihazlar da ortadan eğriliği penis. Ancak, elde etmek için olumlu bir sonuç uygulamak gerekir extender düzenli ve oldukça uzun bir süre. Konfigürasyon, göstergeler vardır:

 • Extender ile kemer;
 • Extender döngü türü;
 • Evrensel extender;

Yanlış uygulama genişletici penis büyütme yaralanmalara neden olabilir sünnet.

Operasyon

En etkili yolu, gerçek penis – cerrahi. Herkes erkek olabilir korkusu üstesinden gelmek için, önce doktorlar tarafından, ancak, karar vermek, ameliyat artan üye almak için iyi bir sonuç. Tüm operatif müdahaleler üç gruba ayrılır:

 • Büyütme operasyonu penis uzunluğu;
 • İşlem hacmini artırmak için;

Operasyon artırmak için penis uzunluğu tarafından gerçekleştirilir kırması lif aparatı penis. Bu durumda, cerrah kullanır Y-şekilli veya dikey bir kesi. Bu şekilde, penise erkekler ekleyebilir, yaklaşık 4 cm. Ameliyattan sonra üye ereksiyon sırasında işgal edecek, daha yatay konuma getirin. Sonra da cerrahi müdahale gerekebilir giyen genişletici.

Kalınlık artışı üyesi ameliyatla yaygın olarak kullanılan bir yöntemdir. Yağ dokusu hastanın (genellikle femoral bölge) subkutan olarak enjekte penis. Seçenek yöntemler çoğu durumda, bağlı mali yetenekleri erkekler, hem de varlığı veya yokluğu tıbbi kontrendikasyonları.

Daha fazla açıklık için bir video görebilirsiniz büyütme operasyonu üye çevrimiçi.

penis büyütme

Uygulamadan önce herhangi bir yolu, penis büyütme olun, o gerçekten etkili ve sağlığınız için tehlikeli olabilir.