Ameliyat artan üye: cerrahi penis büyütme yöntemleri

Birçok erkek memnun uzunluğunda onun cinsel organı. Önce onlar denemek ve sorunu çözmek için evde bezoperatsionnaya teknikleri. Bazı başarısız ulaşmak istenilen sonuç. Ve olanlar, pompa ve püskürtme yardım, çözüldü, daha radikal yöntemleri başvurmadan plastik cerrahi.

ameliyat artan üye

Operasyonel müdahale artırmak için olanak sağlar cinsel organı ve daha kalın bir çıkarma yoluyla gizli parçaları bir organ dışarı doğru.

Ameliyat olarak kabul edilir kolay ve hızlı bir işlemdir. Onun altında yapılır genel anestezi. Doktorlar incelemek bağ, cinsel organ ve serbest kadar 2.5 cm gizli parçaları penis. Yaklaşık aynı miktarda uzatabilirsiniz penis kullanarak genişletici. Dikişler iyileşir üzerinden 10-14 gün, yeni bağ tamamen oluştuğunu 90 gün boyunca.

Özellikleri işlemleri

Bir kısmı penis üzerine 3-5 cm gizli kasık. Operasyon artırmak için penis büyütmek için penis kullanarak diseksiyon bağ. Ona yerleştirilmiş özel bir matris sağlar erken büyüme, bağ dokusu. Aynı diseksiyon ligament hücrelerinin yenilenmesini uyarır.

Bu oluşturmak için yeni bir konuma organ ve sabitlemek kullanarak yeni iyileşmiş bağ. Ameliyattan sonra da giymek zorunda extender sayesinde hangi takımlar kalır istenilen pozisyonda ve geri orijinal konumuna. Onu almak mümkün olacak sadece zaman etrafında bağ görünür yeni yoğun bağ dokusu.

Ayrıca düzenlenen operasyon kalınlaşma, penis. Onlar kabul edilir, daha basit ve kan olmadan, kullanılarak yapılır enjeksiyon cihazları veya yağ dokusu hastanın.

Hazırlık

Ameliyattan önce tam bir muayeneden geçmesi gereklidir, ortaya olası tepki alerjenler ve bilgi için kontrendikasyonlar.

Hasta ile buluşuyor cerrah, üroloji, kiralar kan ve idrar testleri. Kan erkekler, test, HIV enfeksiyonu, hepatit b, ve de tek kan grubu ve rh faktörü.

Yapamazsın işlemi dilleri hastalıkları:

 • Sorunlar genitoüriner sistem.
 • Kronik hastalıkların alevlenmesi.
 • Bulaşıcı hastalık.
 • Sorun, kanama, kan.
 • Diyabet ve kanser.

Eğer tüm testleri normal ve kontrendikasyon tespit edildi, ameliyat artan bir üye atanır her zaman. Ameliyattan önce değil yemek veya içmek.

Hareket prosedürleri

Ameliyat odasında bir adam yapmak genel anestezi. Bedeni rahatlatır, o yavaş yavaş uykuya dalar, sağlık sağlayıcıları hazırlamak, ameliyat. İçin 40-60 dakika doktorlar için yönetmek, incelemek, yüzey kıvrımları. Burada çok önemli değil değinmek ikinci bir kat, daha güçlü.

İleri yakınlığı dikey bir kesi bölgesinde skrotum. Yıldızlı bir prosedür doktorlar izliyor ekranlarda yapmanızı sağlar küçük kesiler, daha sonra izleri çok az.

İyileşme süresi

Eğer ameliyat sırasında kabul edilmiş bir hata ya da hasta için kötü hazırlanmış, prosedür, iyileşme döneminde oluşabilecek bazı komplikasyonları vardır.

İlk birkaç ay sonra müdahale açılabilir kanama bölgesinde kesi, yara iltihap yapabilir. Ayrıca hasta ağrı hissediyorum ereksiyon sırasında azalır, hassasiyet kafası ve ödem daha uzun sopa koydu.

En sık görülen komplikasyonlar şunlardır:

 • Eğim penis ileri veya aşağı ereksiyon sırasında.
 • Halsizlik üyesi bir sürtünme.
 • Uzaklaştırma, bükme ve deformasyon gövde cinsel organ.
 • Ereksiyon sorunları.

Bunu önlemek için komplikasyonlar, dikkatli seçmek kliniği ve cerrah. Güven sadece kanıtlanmış bir doktor tamamen bilir ve tekniği ile penis büyütme.

Ne kadar penis büyütmek için ameliyat

Büyütmek penis operasyonel yolu üzerinde 3-5 santimetre bağlı olarak fizyoloji hasta ve yapı makam. Ama, eğer giyilen değil, iyileşme süresi uzatıcı, penis geri normal boyutuna.

Sonra cerrahi bir üyesi artar 1-2 cm, daha fazla 1,5-2,5 santimetre verir taşıyan cihaz, yaklaşık iki ay. Yıpranmış her gün, ilk 1-2 saat yavaş yavaş artan zaman ila 8 saat.

işlem türleri

Bağlı olarak seçilen teknikleri, değiştirilebilir boyutlar:

 • 1 cm — enjeksiyonları;
 • 1, 5 cm — cihaz;
 • 3 cm — kas implantasyonu.

Hangi durumlarda çare cerrahi müdahale

Doktor reçete operasyonu değil, tüm durumlarda. Bir erkek normal bir boyut, cinsel organ, ama o kabul edilir küçük nedeniyle psikolojik faktörler, doktor vazgeçirmek için onu ameliyat. Bu müşterilere göstermek için video ile olay yeri. Bir erkek ilk elden görür, ne bir yordam, genellikle reddediyor.

Ancak, orada durumlarda, ne zaman bir doktor için ısrar ameliyat yapıldığını, artan üye:

 • yardımcısı üretra;
 • yanlış bir yapı ya da eğriliği üyesi;
 • kumaş mühür;
 • anatomik yapı;
 • aşırı deri altı yağ, lif;
 • gizli veya perdeli cinsel organı.

Cerrahi penis büyütme farklı yöntemlerle

Son zamanlarda işlem arasında çok popüler temsilcileri insanlığın güçlü yarısında.

Bu tedavi hemen hemen hiç komplikasyonlara yol açar, hızlı bir şekilde yapılır ve adam serbest bırakılıyor eve tam olarak bir gün sonra gerçekleştirildi ameliyatı, penis büyütme. Ancak hasta sorunları ile erektil fonksiyon, ameliyat yapmak yasaktır.

Yöntemin özü şudur temizlemek için bağ. Ve anatomik yapı, bir penis, bir kısmını gizli iç kasık bölgesinde. O içinde tutulur nedeniyle özel bir bağ ... ... kesme işlemi sırasında.

Bu sayede görüntülemek üye dışa doğru 1-2 cm. Sonra erkek kopacak anestezi, ona üye don özel yastık aparatı — genişletici bir giyecek boyunca iyileşme döneminde. Bu sayede oluşan yeni paket. Üye, bu şekilde sonsuza kadar olacak, uzun 3-5 cm.

Kalınlaşma, cinsel organ ile ameliyat

Orada durumlarda, ne zaman bir erkek penis normal uzunlukta, ancak gerekli düzeltme genişliği. Doktorlar bunu değiştirmek için yardımcı olur, cinsel yaşam erkek. Çeşitli yöntemler vardır kalınlaşma üyesi.

Yağ grefti bu işlem penis büyütme sırasında hangi cilt altı dokusu enjekte yağ dokusu. Bununla birlikte yapılan liposuction için çit yağ ile diğer yerlere hasta. Yağ enjekte çapında üyesi, özel bir iğne. Bu işlem yapmanızı sağlar, penis daha kalın, yaklaşık 1 cm.

Böyle bir işlemi kabul zor değil kurtarmak ondan sonra çok daha kolay ve daha hızlı, daha kaviter cerrahi müdahale.

Ancak, kalınlaşma etkisi kalır sonsuza kadar, bu nedenle, geri dönerken, bir organ, onun orijinal görünümünü, manipülasyon tekrarlanmalıdır.

Nakli kas dokusu olarak kabul edilir karmaşık bir işlemdir. Bunun için gerekli kumaş, ... ... almak, aksiller fasya veya karın duvarı. Bu kumaş empoze penis etrafında ve hangi etek onu kaplar. Böyle bir manipülasyon için izin çapını artırmak için vücut üzerinde 3-4 cm.

Protez

Protez yapılır değiştirirken cinsiyet ve bazı sağlık göstergeleri. Sırf penis büyütme yordamı kullanmayın.

Protez için kullanılan geri dönüşümsüz nedenleri iktidarsızlık:

 • ateroskleroz arter üyesi;
 • fibrozis corpus cavernosum;
 • Peyronie hastalığı;
 • komplikasyonlar, travma, penil.

Tedavi penis klasik yöntemle bu nedenleri olumlu bir sonuç vermeyecektir. Bu nedenle doktor konusunda karar alır implant cihazların bazı cinsel organ erkek. Protezler enjekte boşluğunda organ. Bunlar yarı-sert ve hidrolik.

Elastik protezler maliyeti daha ucuz ve benzer uzun bir silikon çubuk, bir set alanı corpora cavernosa sonra onların uzantıları. Böyle bir protez tutmak için izin verir penis içinde dik mümkün.

Ayrıca ayarlanabilir çubuk bellek etkisi ile. Oluşur ve metal çubuk özel alaşımlı sağlayan penise alarak rahat bir durumda.

Artış yoluyla, kas nakli

Böyle bir müdahale için geçerlidir cerrahi müdahale. Bu yeni ve pahalı bir işlem yapar penisi çok kalın. Ameliyat geçirdikleri 3 saat içinde genel anestezi altında. Cerrah keser üyesi bir daire ve sıkılaştırır aşağıda.

Bundan sonra hacmi boyunca üst üste kumaş, alınan aksiller fasya veya karın duvarı. Sonra bir bez ile sabit olmuştur, sünnet, geri çekme ve dikmek.

protezler

İlk hafta adam bulunan bir hastanede doktor gözetimi altında. Ağrı kasık bölgesinde olabilir tutun bir süre için 20-25 gün, bu nedenle, izlemek için çok önemlidir duygu. Dezavantajı bu yöntem çağrılabilir travma, uzun süreli rehabilitasyon ve geliştirme yeteneği yan etkileri.