Artırabilir miyim üyesi ve nasıl yapmalıyım?

Küçük penis boyutları erkekler genellikle neden olur ve sorunların aile eksikliği ile ilgili yeterli bir cinsel yaşam için eşler. Genellikle cinsel tatminsizlik bile olmaya boşanmalar neden, çünkü alma, boşalma, temel bir insan ihtiyacıdır. Ama ne yapmalı, eğer doğa bulaştırdı adam onuru etkileyici boyutları? Mümkün mü düzeltmek için benzer bir adaletsizlik ve penis büyütmek için nasıl? Modern tıp ve geleneksel halk yöntemleri böyle bir fırsat sunuyoruz. Ama etkinliği ve güvenliği için, her biri mevcut yöntemleri değişir özellikle etkili düpedüz işe yaramaz, ve, sadece tehlikeli. Düşünün bunların her biri ayrı ayrı.

penis büyütmek için nasıl

Cerrahi yöntem

Bu durumda, penis, mecazi olarak, tecrübeli bir cerrah takımlar. Kafasını ayrı kavernöz cisimlerin ve oluşan boşluk doldurmak kıkırdak bir bez kullanın. Böyle bir hayal bile korkutucu aslında söz değil izin vermek için bunu yapmak. Bir yöntem sağlar aynı anda artırmak üyesi yaklaşık bir buçuk santimetre, ama doludur çok dezavantajları ile ilgili herhangi bir cerrahi müdahale gerektiren, enfeksiyon riski, kalan ameliyat sonrası yara izleri, acı hissi, devam, tam iyileşme ve daha sonra ortaya çıkan değişikliği hava durumu. Değmez hesaplarından riski ve başarısız bir sonuç ameliyat. Cerrah da olabilir, kötü bir ruh hali içinde, onun baş ağrısı ya da olumsuz sonuçları dünkü zam arkadaşlarınızla hamamı. Evet, evet, şaşırmayın, bu da belki çalışmak için, ancak o yine de, yemek için bir şey istiyorum her gün. Tüm bu riskleri haklı sadece ameliyat sırasında tıbbi nedenlerle, örneğin, söz konusu olduğunda, insanların doğuştan sahip son derece küçük penis ihlal veya anatomik yapısı ve fonksiyonları nedeniyle yaralanma.

Yöntem hormon tedavisi

Penis büyütme ile ilaç ve özellikle hormon etkilidir sadece ergenlik döneminde atanır endokrinolog patoloji cinsel organların gelişimi. Bu durumda, dikkate almanız gereken birçok faktör ve kontrendikasyonları, yan etkileri önlemek için hormon tedavisi. Yetişkinlikte benzer bir yöntem sahip olacak sıfır verim, ama çok ciddi zarar verebilir endokrin sistemi, ayarlamak istediğiniz sonradan çok zor.

Vakum yöntemi

Bir araç değil, penis büyütme gibi değilmiş, çünkü onun etkisi de olsa, bir fark, ama devam ederse kısa bir süre. Vakum yöntemi oluşturmaya dayalı etrafında penis vakum ve tuhaf germe birlikte uzantısı ile kılcal damar ve dolgu onları kan. Daha iyi hayal bir eylem, böyle bir şekilde artırmak için üye çağırabilirsiniz normal bankalar sahnelenen bir spin için erteleme kan yerleri iltihabı ve tedavi bu nedenle, soğuk algınlığı. Barbarlık, gerektiren bir, örneğin, sonları kılcal ve görünüm, iyi durumda, morarma yerde vakum etkisi. Yukarıda belirtildiği gibi, uygulamanın etkisini pompası kaydedilir sadece yaklaşık iki saat. Değer hayal olarak, kaza, hemen ilişkiden önce, yerine ön sevişme uygulayacak bu talihsiz pompası! Ve kahkaha ve günah!

Manuel teknikleri

yolları penis büyütme

Manuel yöntemlerin yeterince güvenli ve etkili, ancak talep oldukça uzun ve düzenli egzersiz. Onları bir bolluk (polinezya yöntemi germe vs), ama prensip herkesin ortak prensibi, sağım, ne zaman, penis, yöntemli ve düzenli bir çekme uzunluğu. Etkisi bağlıdır sabır erkekler, çünkü iş oldukça zahmetli ve uzun sürer bir yıl veya daha fazla. Krem ile süreci verimli! Ama uzunluğunu artırmak üyesi neredeyse sınırsız, tabii makul. 10 cm 40 doğru olmaz. Meşgul beş-yedi haftada on beş-yirmi dakika bir gün. Bariz bir artı uygulama manuel teknikleri penis büyütme – erişilebilirlik, ücretsiz ve, dediğim gibi, verim!

Yöntem genişletici

Modern bir türüdür manuel penis büyütme yöntemleri ve bir cihazdır sistemli bir şekilde, uzun bir süre boyunca çeker ana erkek vücut uzunluğu. Bir sonuca ulaşmak için giymek gerekir genişletici bir kaç saat veya gün boyunca altı ay ve daha fazla, ama, aksine, manuel yöntemleri değil, sürekli dikkat gerektirir. Giyilebilir cihaz ve meşgul ev işleri ya da dinlenmek için. Sonuç ortalama 2-3 cm altı ay. Çok isterdim ama hepimiz biliyoruz ki mucizeler sadece masallarda bulunur ve bir gün eklemek ve bir düzine santimetre uzunlukta bir cinsel organ gerçekçi de olsa istiyorum. Daha etkili, belki de sadece kullanım genişletici sonra özel bir işlem yayın iç kısmında, penis, ama tehlikeleri işlemler zaten yazıyor yukarıda.

Uygulama genişletici hemen hemen yoktur kontrendikasyonları ve yan etkileri!

Sonuç olarak, dikkat edin, en etkili ve güvenli yöntemlerdir, zaman içinde test edilmiş. Yalan reklam, umut verici gerçekçi değil, çünkü hepimiz biliyoruz ki, reklamının yapılması, mal – motor ticaret amacıyla değil, insanlara yardım, ve satış için herhangi bir mal ve hizmet, her zaman değil, ilgili vaatler. Bu nedenle, seçmek için daha iyi bir uzun ama güvenli ve etkili bir yöntem, daha perisini hızlı bir sonuç, ama bu garanti ve güvenlik gibi prosedürü tamamlamak için penis büyütme!

12.12.2018