Penis büyütme: bezoperatsionnye teknikleri

Küçük üyesi, en yaygın erkek bir fobi. Gerçekten boyutu hala bir önemi var mı? Eğer konuşmak anlaşılır bir dil, bir üreme organı – bu yansıma cinsel yetenekleri temsilcisi insanlığın güçlü yarısında. Ve aslında penis daha az olabilir «» neden korku ve kendine güvensizlik. En sık bu tür endişeler asılsız. Ama ne eğer onlar engel yaşamak?

penis büyütme ameliyat olmadan

Çoğu erkek mutsuz boyutları üyesi. Bazıları, gerek uzunluğu eklemek, diğer – hacim. Ama ideal bir parametre yoktur. Belirlemek ne kadar artacak üreme organı ereksiyon sırasında, sadece ampirik olarak. Sık sık etkileyici bir kalibre sakin bir durumda garanti etmez göstergelerin aşırı uyarıldığında.

Göre tıbbi referans kitapları, en büyük penis vardı uzunluğunda 33 ve çevresi hemen hemen 15 cm. Ama bu nadir bir sapma boyutu. İstatistiksel araştırmalar, farklı ülkelerde, göstermiştir ki, ortalama uzunluk organ 13-15 bkz.

Ana özelliği, korkuları provoke artırmak için arzu üreme organı olduğunu, onların samimiyet. Erkekler tartışmak onları ne doktorlar, ne de birbirleriyle. Sürekli ödenek yol açan ciddi bir ruhsal ve fizyolojik patoloji. Psikologlar, anksiyete ile ilgili üreme organları, sık sık hale gelişi durumsal iktidarsızlık.

Başka bir nedeni endişeli ilişki, erkek, takdir – arzu rekabet. Herhangi bir güçlü seks temsilcisi olmak istiyorum «daha hızlı, daha yüksek, daha güçlü» rakiplerini, ve libido dahil liste «spor dalları».

Alabilirim güvenli bir şekilde artırmak için penis boyutları? Bu soruya kesin bir cevap yoktur. Çoğu uzman hemfikir değişiklikler gerçekten fark sadece cerrahi müdahale sonrası. Ama uğruna tarafsızlığına ve dikkate çeşitli seçenekler dikkate değer bir diğer muhafazakar yollar. Sağlamak için bir dolu acı, ama aynı zamanda korumak için şüpheli adımı olanlara benzer yeni ihtiyacı yok.

Bezoperatsionnye teknikleri

Pompası. Kullanımı vakum pompaları, anında, ancak kısa ömürlü bir sonuç. Özü bu yöntemin etmektir etkileri değişen basınç, kan dolaşımını. Penis yerleştirilir şişesi, hangi pompalanan tüm hava. Bu durumda, vücut alır daha fazla sayıda kan ve ereksiyon daha açık. Sabitlemek için dolum bir üyesi sıkılmış silikon veya kauçuk halka

Vakum pompası merak ettiniz tedavisi için cinsel işlev bozukluğu. Onları kullanamazsınız amacına uygun değildir. Hoş olmayan sonuçlara kullanmak için böyle bir cihaz bağlıyor cilt koyulaşması (mikroskobik kanama), ödem, kudret, yaralanma.

Extender. Adı verilen bir cihaz olarak tercüme «germek». Çalışma prensibi dayalı mekanik etkileri üreme organı germe, uyarıcı doku büyüme. Gerçekten etkisi gibi egzersiz kanıtlanmıştır, ama elde etmek için bile küçük bir artış kullanmak için gereken aparatı yıllarca.

penis büyütme

Kullanmanın dezavantajları genişletici açıktır – bu yüksek bir olasılık daha ciddi doku hasarı not: yanlış egzersiz yaparken ve kan akımı bozukluğu neden olur cinsel iktidarsızlık. Bu aynı eksileri doğasında ve usul, esas etkisi, makinenin Ilizarov. Germe tarafından asılı kargo veya kullanarak manuel terapi uygulanmalıdır hastaların tedavisi için güçlü bir eğriliği, penis veya uzatmak sünnet değil, penis büyütme, evde.

İlaçlar. Kesinlikle dikkat bolluk hakkında tanıtım bilgileri «mucizevi» merhem, kremler ya da tabletler, istiyorsanız, almak istediğiniz sonucu zaten bir kaç gün sonra. Doktorlar kategorik bir iddia bu hile. Bu tür ilaçların hiçbir cephanelik farmakolog.

Çoğu ilaçlar için üretilen bitkisel bazlı sağlayan olumlu bir etkisi kudret veya destekleyici erektil fonksiyon.

Bilmek önemlidir, ne somut bir kanıt penis büyütme yukarıda belirtilen şekillerde yoktur. Olumlu bir etkisi dayanabilir, sadece kendini.

Eğer aynı sorun kurgusal ve teyit danışmanlık uzmanları tarafından, üzerinde düşünmeye değer bir ameliyat.

Cerrahi yöntemler

Uzama. Böyle bir cerrahi müdahale önemli ölçüde boyutunu artırmak için organ nedeniyle sünnet bağ, hangi ile o takılır pelvis. Bu zayıflatılmış gerginlik ve görünür hale gelir gizli bir organ parçası. Sonra prosedür uygulaması gerekir genişletici veya başka bir cihaz, çekme kuvveti penis ve izin örgü bağ. Genellikle bir rehabilitasyon dönemi sürer 5-6 ay.

Kalınlaşma. Bu çok pahalı bir işlemdir. Elde etmek için uzun süre etkisini önlemek sepsis uygulanan özel implant – homogreft. Fiyatı ise en az beş bin dolar. Kumaş genetik olarak kötü vücut fark zaman, nakledilen varil penis ve sarar deri son. Bu sayede çapını artırmak için, ama neden olabilir çeşitli ağır sağlık etkileri.

Daha önce işlemek için nasıl herhangi bir yukarıdaki yöntemleri hakkında düşünün, gerekli değişiklikler onların çocuk taşıyan bir organ. Tıbbi açıdan bir patoloji olarak kabul edilir, eğer penis boyutu ereksiyon bulmuyor 8 cm. Diğer tüm durumlarda sorun icat. Her erkek kendisi için belirler normale döndü.

Başvurular belirtilen, sinir uçlarının uyarılması, buna neden olan orgazm kadın, vajina içinde bulunan sığ bir derinlikte (7-10 cm). Bu yüzden ilgili olur, onay, ünlü seksolog ve psikoloji profesörü: «ne Zaman ölçüyorsunuz boyutları penisin o aracı kullandığınız değil, bir cetvel, bir duygu, bir onay gerektirir benlik saygısı».

penis büyütmek için nasıl

Eğer bir memnuniyetsizlik özel bir makam değil, huzur verir, en iyisi alınmalı, bir terapiste. Açıklayan sorunun nedenini, o yardımcı olur etkili, daha şüpheli yollar değişiklikleri penis.

25.12.2018