Egzersiz için üye: çeşitleri ve tekniği

Birçok erkek durup, pompa samimi kas. Egzersizleri penis boyutunu artırmak yardımcı erkeklik ve etkileyen erektil fonksiyon. Böyle bir tedavi teşvik, cinsel aktivite. Sadece 10 dakika egzersiz bir gün tutmak yardımcı erkek sağlığı.

egzersiz, penis büyütme

Mekanizmaları ereksiyon

Ereksiyon zor sinir ve damar reaksiyonu erkek penis cinsel uyarılma. Ama bazen artan cinsel organ olur istemsiz. Bu gece ereksiyon ya da sabah, bu temsil bir tür test organizma.

Cinsel uyarılma sırasında meydana dolum alanında mağara vücut arteriyel kan. Bu başlar, serbest nitrik oksit, gevşemesi düz kaslar.

Süreç, cinsel uyarılma olur kontrol altında merkezi sinir sistemi ve endokrin. Çünkü testosteron hormonu cinsel organı erkek tutarında artmıştır.

Mekanizması ereksiyon:

 1. Olur vazodilatasyon penis. Artar çıkışı pelvik organlara kan teşvik doldurmak mağara vücut.
 2. Emisyonu azot oksit. Bu gevşeme için yol açar düz kaslar. Böyle bir tepki olur demlemek özel beden erkek üye daha fazla veya daha az bir ölçüde.
 3. Blok sistemi çıkışı kan kavernöz tel Reaksiyon artışa yol açar direnç venöz bir çıkış ve hızlı bir şekilde doldurmak corpus cavernosum penis kan.

Doğrudan bu kavernöz vücut arteriyel kan geliyor eşleştirilmiş derin arterler penis ve atık onlardan spiral arteriyoller. Ancak, normal bir ereksiyon kırık değil beslenme penis — oluyor bazı kalıcı venöz çıkış, yeterli çalışması için doku penis.

Kaydetmek için, cinsel uyarılma olur kapatma boşaltma damarlar. Kontrol erektil fonksiyon gerçekleştirilir merkezi sinir sistemi. Başarı tam ereksiyon bağlıdır tam çalışması gibi otonomik (sempatik ve parasempatik) ve somatik sinir sistemi.

Eğer kesintiye biri bu sistemler, gelişen erektil disfonksiyon.

Provokatörler iktidarsızlık olabilir endokrin ve psikiyatrik hastalıklar, metabolik bozukluklar, spinal kord yaralanması. Bu durumda, tedavi için bir doktora görünmelisin.

Alabilirim egzersizleri güçlendirmek için ereksiyon

Kudret — bu fizyolojik tepki. Geliştirilen birçok kompleksleri egzersiz etkileyen ereksiyon. Ama çalışır mı egzersizleri, penis büyütme? İşi daha fazla etkilediğini egzersiz vücudun fizyolojik süreçlerin.

Egzersiz olumlu etkiler idrar sistemi ve tedavi birçok hastalık. Özel terapi yardımcı olacaktır değil sadece, geri kan akışını cinsel organ, ama aynı zamanda artırmak için bazı mağara boşluğu. Çeşitli teknikler kullanmak tedavi için prostat hastalıkları, iktidarsızlık ve ürogenital patolojiler.

Egzersiz yararları penis:

 1. Testosteron sentezi. Fiziksel aktivite genel olarak olumlu yönde etkiler, insan vücudu. Spor yaparken hızlanan metabolizma, androjen hormonu üretimini artırır.
 2. Genel güçlendirilmesi. Neden vücut sesi olabilir özel egzersizler. Özel egzersizler için üye gevşemesi düz kaslar, ne, erektil disfonksiyon davranır.
 3. Geri yükleme işlemi, kan dolaşımı. Yer dolgunluk mağara boşluğuna bağlıdır güç ve sertlik ereksiyon. Daha mikro, daha iyi ve daha hızlı tepki verir üyesi, cinsel uyarılma.
 4. Artan serotonin düzeyleri. Testosteron etkiler, cinsel isteği büyük ölçüde. Ancak, serotonin, dopamin ve endorfin — mutluluk hormonları artıran bir ruh hali ve gerginlik ortadan erkekler destekleyen normal bir psikolojik durum.
 5. Artan dayanıklılık. Bu başka bir nedeni, egzersiz ve güçlendirme egzersizleri, cinsel organ. Erkek daha sert, seks, uzar, cinsel ilişki ve zevk artar.
penis büyütmek için nasıl

Jimnastik için samimi kas ve egzersiz diğer formları gidermeye yardımcı hassas sorunları yatakta. Reçete fizik tedavi tamamlayıcı tedavi olarak. Tıbbi randevu doktorunuza danışın önerilir.

Nasıl etkiler pompalama üyesi kudret, puanına erkekler:

 • artar, cinsel ilgi, eğer o kayboldu;
 • geri gece ve sabah ereksiyon;
 • görünür sertlik üyesi, gerekli bir cinsel ilişki için;
 • gözlenen toplam kurtarma erkek sağlığı.

Jimnastik sadece tamamlar temel tedavi. Reçete pompalama penis hastalar, acı değil, sadece erektil disfonksiyon ve erken boşalma. Egzersiz sırasında yardımcı uyuşuk kudret.

Artan cinsel organ egzersiz

Geliştirilen çeşitli teknikler artırmak için, cinsel organ: jimnastik, aletleri ve pompa için üye farklı bir krem. Bazı erkekler hazır bıçak altına yatmaktan cerrah, yapmak için daha fazla boyut organ 3-5 cm

Samimi şarj ve düzenli yürütülmesini kompleksleri boyunca mücadele iktidarsızlık, boyutunu artırmak, cinsel organ. Bu durumda, gelişmiş dolgunluk kavernöz tel Artacak ereksiyon kalitesini görsel olarak artacak boyutu birkaç santimetre.

Gerçekleştirmek için değil, sadece özel bir egzersiz, ama aynı zamanda meşgul pompalama basın, bacak kasları ve kalça. Fiziksel aktivite teşvik ile mücadele kilolu ve obez. Yaparak basit egzersizleri her gün, elde çarpıcı sonuçlar: penis boyutunu artırmak, düzeltme, belirgin anatomik kusurları geliştirmek güç.

Tür maruz kalma

Etkiler kudret değil sadece egzersiz, ama aynı zamanda invaziv tedavi yöntemleri iktidarsızlık. Artırmak cinsel ilgi erkek kullanarak, masaj, prostat ve fizyoterapi.

Sadece gözlemlemek için bir dizi kural, verimliliği artırmak için prosedürler:

 • egzersiz düzenli olarak, tercihen her gün;
 • şarj getirmelidir rahatsızlık veya ağrı;
 • yavaş yavaş artırın yükü;
 • sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürmek.

Ayrıca değer vermek, kötü alışkanlıkları, normalize mod uzunluğu, gücünü dengelemek. Takip önerilir düzeyde kullanılan protein, yağ ve karbonhidrat. Vazgeçmek zararlı yiyecekler ve fast food.

Masaj

Masaj bir tedavi yöntemi, erektil disfonksiyon, bir erkek. Fizik tedavi gören bir doktor ofisinde. Uzman harcıyor prosedürü 2-3 dakika. Ereksiyon geliyor çok hızlı bir şekilde.

Masaj faydaları prostat:

 • tedavi prostatit akut ve kronik tip;
 • sorun durgunluk gizli prostat;
 • geri yükleme işlevselliği prostat kanseri;
 • normalleştirme dolaşım pelvik.

Tüm bu faktörler neden normal bir ereksiyon. İşlem yapabilir ve evde, ama tavsiye doktorunuza danışın, o size söyleyecektir tüm nüansları taşıyan bir masaj.

Nasıl geçer stimülasyon prostat:

 1. Ellerinizi yıkayın. Daha tırnaklarını kesmek ve işlemek, işaret parmağı, özel bir dezenfekte bir araç.
 2. Kullanın yağlama. Losyon, tamam rahatlatmak hoş olmayan duyumlar. Koruma enfeksiyon kullanan özel küçük prezervatif.
 3. Duruş biçiminiz. Bir erkeğin yan yat ve sok ayak kendinizi.
 4. Penetrasyon derinliği. Gerekli derin embed parmağı. Yeterince nüfuz rektum 3-5 cm
 5. Hissediyorum prostat. Prostat bezi bir ceviz büyüklüğünde. Bu küçük, sıkı bir eğitim.
 6. Ekrana kumaş. Üzerinde yoğun karakolları basın, daha güçlü, yumuşak — düzgün Pat.

Masaj yapmak olabilir gibi kendisi bir erkek ve bir bayan. Sık sık böyle bir yolu terapisi çift kullanmak seks oyun yatakta. Yeterli 1-2 dakika maruz prostat, ereksiyon neden.

Saygı, hijyen kuralları ve önlemleri erektil disfonksiyon tedavisi evde kendiniz yapabilirsiniz. Ancak, kanserli lezyonlar ve prostat bezesi adenomu tavsiye edilmez, masaj gibi olanaklarla geliyor. Ortaya çıktığında hoş olmayan duyumlar gerekir yordamı durdurmak.

penis büyütme

Eğer adam yaşıyorsa, psikolojik rahatsızlık, o zaman denemek için non-invaziv tekniği masaj. İhtiyacınız olacak bir tenis topu. Bir erkek bir sandalyeye oturur, çantasıyla arasında skrotum ve anal delik yuvarlak parça. Değer haddelenmiş olan, bastırarak topu alan prostat.

Masaj için bir yardım yapılmalıdır prosedürü en az 2-3 kez bir hafta. Zaten bir ay sonra hasta fark cinsel isteği artırmak için, üye olacak, daha hızlı tepki uyarılma. 2-3 ay sonra ortadan kalkar iktidarsızlık belirtileri.

Kegel Egzersizleri

Ünlü teknik Kegel yardımcı olmuştur birçok kadın baş germe ile kas doğumdan sonra. Böyle bir jimnastik üreme organları başlangıçta içindi tam temsilcilerinden güzel bir seks. Daha sonra geliştirilen egzersizleri özellikle erkekler için.

Endikasyonları jimnastik Kegel:

 • ameliyat sonrası rehabilitasyon;
 • hemoroid;
 • prostat hastalıkları (prostatit, benign prostatik hiperplazi);
 • idrar yapma ile ilgili sorunlar;
 • erektil disfonksiyon.

Kontrendikasyonlar yürütmek hayır, bu egzersiz yapmak her. Jimnastik aynı zamanda kan dolaşımını artırır, pelvik organları artırır eylem ilaç tedavisi. Nasıl pompa üyesi, ve hangi egzersizleri gerçekleştirmek için — bkz tablo.

Egzersiz

Açıklama

Yaklaşımlar

Gerilim ve pc-kas coccygeal

, Bu egzersiz yapmak için, herhangi bir poz. En kolay bunu yapmak için oturan. Bir sandalyede oturun, rahatlayın. Sonra kaslarınızı sıkın anüs çalışırken girmeleri samimi alanı. Tut gerilimi birkaç saniye ve bırakın. Karmaşık hale getirebilir, bir görevi gerçekleştirmek için jimnastik ayakta.

Egzersiz yapın, bir dakika. Yavaş yavaş zorlaştırmak görevi. Ay sonunda gerçekleştirmek jimnastik 5-10 dakika.

Üretral eğitim

Bu egzersizi gerçekleştirmek için, sadece bir tuvalet. Bir erkek için durdurmak gerekir işleminde idrara çıkma, gecikme, idrar üretra birkaç saniye sonra devam etmek mesane boşalmasını. İlk kez hissediyorum ağrısı idrar kanal normal bir tepkidir.

Egzersiz yapın her seferinde tuvalet.

Kelepçe kas

Egzersiz yeni başlayanlar için değildir. Bu teknik çalıştırır, varsa biraz pratik deneyim. Başlamak için tavsiye edilir eğitim bir hafta sonra düzenli samimi şarj. Sıkın kasları anüs çalışırken girmeleri samimi kas. Tutun bu pozisyonda 20-30 saniye. Rahatlayın, tekrar tekrar.

İlk defa tavsiye edilir gerçekleştirmek 2-3 yaklaşım. Artırın yükü yavaş yavaş. Ay sonunda yapmak gerekir egzersiz 10 kez gecikmeli olarak 1 dakika.

Çalıştırdığınızda, karmaşık Kegel olamaz zorlanma diğer kaslar, buna samimi. Önerilen egzersiz her gün. Haysiyet teknikleri ne yapmak jimnastik, yer bırakmadan. Kimse fark etmez, şimdi size bir egzersiz.

Jelking

Jelking — nispeten yeni bir tür egzersiz için bir üye. Bu eski bir arap tekniği, yardımcı ortadan kaldırmak için değil sadece gevşek kudret, ancak ve boyutunu artırmak, cinsel organ.

Avantajları jelqing:

 • artan uzunluğu ve penis çevresi;
 • artan nüfus yoğunluğu azalma ile alan corpora cavernosa;
 • kalite artışı, ereksiyon (sertlik ve yoğunluk);
 • sorun durgunluk sperm.
egzersizleri penis

Usta bir tekniği gerçekleştirmek zor gibi teknik nadiren kullanılır. Kurulan o özel eğitim microtraumas doku. Eylem gönderilen penis büyütme karşılaştırabilirsiniz artan kas: bu egzersiz kas lifleri tamir ediliyor, ve tatil sırasında onları yerinde oluşan diğer kas lifleri, ama zaten büyük, daha önceki.

İlerleme ıslak egzersiz:

 1. Özen yağlama. Mutlaka kullanın, losyon, tamam sürecinde jelqing.
 2. Elde küçük bir ereksiyon. Gerek yok tam bir cinsel tepki, ama aynı zamanda küçük bir yoğunluğu az olacak. Yükseltmek gerek cinsel organı 50-70%.
 3. Egzersiz yapın için ayakta cinsel organı vardı, yere paralel. Eğer ortaya yükseltici dik açıyla vücuda, o zaman böyle bir tepki olması gerekiyordu.
 4. Kavramak üye halkası. Sıkmak elle penis için parmağını çıkardı önce işaret. Zayıflaması değil zekası, bir kaç saniye orta hızda git önce kafası.
 5. Sol el (ilk) ulaşacak sünnet koyabilirsiniz bir sonraki el var gerekçesiyle. Yeniden oluşturur bir yüzük, ve tekrarlayın egzersiz.

Gerekirse, yağ eklemek için.

Tehlike teknikleri gibi, ağır yaralanmasına ve bir penis.

Yapın egzersiz haftada 2 kez. Bir sonraki ereksiyon penis mi olmak büyük.

Jelking dayalı artan boşluğu mağara vücut, yani, olur, büyük bir boşluk doldurmak için arteriyel kan. Egzersiz kontrendikedir, varsa yapı anomalileri genital organları. Düzenli uygulama metodolojileri ortadan kaldırmak yardımcı olur, cinsel işlev bozukluğu.

28.12.2018