Penis büyütmek için nasıl evde? 5 kesin yolu

Penis büyütmek için nasıl ev şartları – acil soru çoğu erkek için.

Bunun nedeni sadece memnuniyetsizlik ile doğal veri, ama çabası göze çarpıyor.

penis büyütme evde

Birçok erkek için, ilgilenen çünkü penis büyütme evde, en ekonomik ve uygun şekilde gerektiren büyük malzeme maliyetleri.

Temel özellikleri eylem araçları

Büyük boy penis geliştirme, evde, düzenli ve sistematik kullanım teknikleri. Bu sayede sonuçları korumak ve böylece onları teşvik pekiştirmek için. Bu nedenle, önemli ölçüde artırmak için bir üye sadece bir kaç ay.

Dikkat etmek gerekir ki bu yöntemler bir çok avantaj ile karşılaştırıldığında, normal bir işlemdir:

 • Maliyet tasarrufu. Ana yöntem penis büyütme genellikle anlamına gelir çok daha az maliyet, daha farklı kullanımı kremleri, uyarıcılar ve daha çok işlem.
 • Kolay. Gerçekleştirmek için yeterince öğretici bir video. Bu video yardımcı olur yaralanmaları önlemek ve hasar egzersizleri yaparken. Onları tutan genellikle gerektirmez herhangi bir ekstra cihazlar ve cihazlar.
 • Olmaması için bir bağlama yeri. Büyütmek erkeklik herhangi uygun bir yerde ve uygun bir zamanda. Kullanımı gibi teknikler gerektirmez uyum özel koşullar.
 • Güvenlik. Penis büyütmek için evde kendi başınıza ciddi sonuçları olmadan ve vücuda zarar. Bilerek etkili yöntemler önlemek için uzun bir hazırlık, ameliyat ve uzun bir süre sonra kurtarma yürütmek. Buna ek olarak, bu nedenle, bu gerçekten kendilerini korumak çıkması yan etkileri.

Ne zaman bir erkek odaklı yöntemler, penis büyütme, ona çok daha kolay almak için gerekli ve en uygun. Tüm araçların her zaman seçebilirsiniz, yani yanlış bir yöntem ve istenen sonucu verecek.

penis büyütme evde yollar

Uygulama, ek malzeme

Başlamadan önce kullanma teknikleri anlatılan makalede, dikkat edin, bazı teknoloji gerektirir ek bir araç. Yani, örneğin, yararlı olabilir losyon, tamam (yağ) yapmak için masaj.

Ayrıca fazlalaştı kullanımını artırmak için yolları dayalı uygulama soda, her zaman gerektirir besleyici krem. Kullanabilirsiniz bir çocuk – o gereklidir, cildi nemlendirmek için penis ve önlemek soyma ve tahriş. Böyle bir yöntem de talep uygulamalar koruyucu krem ve cilt için el — düzenli kullanıldığında o kadar kuru ve çatlak.

Penis büyütme evde – bu oldukça zor bir prosedür gerektiren bir iyi bir sabır ve yüksek bir örgütlenme. Doğru kullanıldığında, hemen hemen herhangi bir şekilde artırmak için bir fırsat verir üyesi, evde ücretsiz ve oldukça hızlı. Bilerek, penis büyütmek için nasıl bir ev, sonsuza kadar unutmak bütçe üzerinde kremler ve merhemler, jeller ve haplar, genellikle nesnesi haline sahte.

Gözat en popüler araçları ve teknikleri

Orada birkaç temel yolu vardır. Bu yöntemler için uygun farklı eğitim düzeyleri ve yardımcı egzersiz penis büyütme olmadan evde herhangi bir dış müdahale. Uygulama bu yollardan artırmak için yardımcı olur sadece, para kazanmak için, ama ve dolandırıcılığa karşı kendilerini korumak.

Ne bekliyoruz, ev yemek tarifleri penis büyütme:

 • Hızlı büyüme. Ne uzunluk, ne de penis kalınlığı mümkün olmayacaktır artış çok hızlı bir şekilde ameliyat olmadan. Ama aksine, ilaç kullanımı, herhangi bir benzer yöntemler sağlar geçirmek penis büyütme ev ilaçları en az yan etkileri vardır.
 • Hızlı bir artış beklentisi cinsel ilişki. Rağmen uyarılması bölgeye kan akışı penis sağlayan güçlendirmek, ereksiyon, cinsel ilişki süresi artar değil ' de.
 • Uygulama olmadan daha fazla fon etkisi daha az belirgindir. Büyütmek üyesi ev ve özel kremler ve merhemler, ama anlamak gerekir ki, böyle bir yol gerektirir daha fazla zaman ve sabır istenilen sonucu elde etmek için. Kullanarak merhemler ve jeller, teşvik, artan yüzey dolaşım, etkisi genellikle kendini çok daha hızlı.
penis büyütme evde kargo ile

Teknikleri hangi kaçınmak daha iyidir

Bazı teknikleri kullanmak gerekli değildir, çünkü onlar için neden çok daha iyi daha fazla zarar. Unutulmamalıdır ki evcil yolları penis büyütme her zaman taşıyabilir, sadece iyilik – birçok tekniği dayalı geleneksel hayaller çünkü oldukça zararlıdır. Bu nedenle, yönelik uygulamaları artırmak, kendinizi sınırlamak kullanımı verimsiz ve zararlı bir araç.

Hap

En ilk öğe olacak bu hormon hapları. Onlar konumlandırılmış, evrensel bir çare olarak, pek çok olumlu etkileri vardır. Bu tür ilaçlar genellikle bileşiminde çok sayıda hormon ve biyolojik olarak aktif bileşenleri.

Bunları uygulamak amacı ile boyutları artan erkeklik yararlanabilir sadece oluşum dönemi ve büyüme tüm kumaş – ergenlik döneminde olduğunu kabul. Sonunda aktif büyüme aşamasında, hızlı bir şekilde artırmak için üye kullanılarak bu ilaçlar mümkün değildir.

Çünkü tablet içeren çok sayıda hormon, onlar olumsuz etkileyen hormonal arka plan.

Bu neden olabilir ciddi bir gelişme bozuklukları:

 • kaybı, ereksiyon;
 • disfonksiyon cinsel bezleri;
 • ihlal durumu;
 • bozuklukları, duygusal arka plan;
 • gelişimi somatik patolojiler.

Buna ek olarak, kayda değer bir karşılama gormonoterapii tablet üzerinde güçlü bir baskı oluşturur karaciğer ve böbrek. Çünkü kontrolsüz bunların kullanımı neden olabilir ciddi ihlalleri çalışma veri organları.

Askısı kargo

Yöntemler arasında ev penis büyütme, yaygın tekniği asılı kargo penise. Bu tekniği yeterince derin kökleri olan gidiyor tarihi derinliği afrika kabileleri. Yerel erkekler inanıyordu alanında cinsel organ yaşayan kutsal ruh, çünkü aranan genişletmek boyutları sığınak.

Sonuç olarak, çocuklar, çocukluk asılı kargo vücut üyesi, yavaş yavaş artan ağırlık. Bu neden olur, çekerek erkeklik üzerine birkaç düzine santimetre. Kendisi penis bu, ince olur ve o-ebilmek korumak için normal bir ereksiyon.

Bu nedenle, eğer bir erkek arıyor seçenekleri penis ev yapımı bir şekilde, ona kaçınmalıdır benzer cümleler. Genellikle neden bir benzetme ile estenders, bu kökten yanlıştır. Giyildiğinde genişletici penis yanaşır belirli bir pozisyonda, bir değişmez. Bir süspansiyon kargo belki toplar ve hatta bir boşluk, doku, cinsel organ.

Eyleme teknikleri büyütmek, cinsel organ

Ev yolu penis büyütme – %20 teknik ve 80% — organizasyon. Sık sık karşılaşabileceğiniz olumsuz değerlendirmeleri bırakılmış olup genellikle erkek değil tamamen tahmin kaynak teknikleri. Doğru uygulama yapmak için yardımcı olur, penis büyütme, evde basit ve keyifli, ve sonuç tutturmak için uzun bir süre.

penis büyütme evde masaj

Masaj

En güzel ve ilginç şekillerde kullanımı, masaj. Masaj için yardımcı olur sadece uzunluğunu artırmak için üye evde, o daha kapsamlı bir şekilde etkiler birçok alanda cinsel yaşam erkekler.

Kullanımı gösterir daha fazla verim ile birlikte, kremler ve jeller, merhem ve penis büyüme, ama onların yokluğunda sonucu kullanım hala görülebilir.

Masaj faydaları:

 • Hiçbir gerektirir ekleri. Gerçekleştirmek için yeterince sıradan bir vazelin veya bebek krem.
 • Kan akışını uyarır. Düzenli kullanılması masaj ereksiyon güçlendirir ve teşvik gelişimi önlemek durgun olayları.
 • Uyarır kapsamlı bir büyüme organı. Uygulama ile masaj elde edebilirsiniz ne artacak sadece uzunluk, ama kalınlığı bir organ.
 • Geliştirilmiş güç. Uyarılma sırasında kan akışı yoğunlaşıyor ulaşım besin alanında masaj yapmak. Bu sonuç, artan cinsel dürtü, artan sperm kalitesini ve daha uzun bir cinsel ilişki.
 • Oluşumunu önleme maligniteler. Kullanırken masaj kurtarır, doğru kan akımı, doku, yol önleme birikimi bu alanda zararlı maddeler.

Uygulama masaj katkıda daha kaliteli gerilebilir sadece corpus cavernosum, ama aynı zamanda cilt, cinsel organ. Çok sayıda video, büyük penis ile evde masaj. Bu dersler üretimine katkıda doğru beceri, bu önemli bir noktadır bu bilgileri.

Onların kullanımı da teşvik, önleme yaralanma ve aşırı cilt germe.

Jelqing

Çeşitli özellikleri vardır kullanımı jelqing:

 • El hareketi gerçekleştirirken jelqing sürekli olmalıdır.
 • Yaklaşım boşalma olur sinyal süspansiyon eylem. Boşalma sonra bir üyesi daha zor olacak geri elastik bir pozisyon için gereken yapmak için bir egzersiz.
 • Kolan vücut penis küçük benzer mastürbasyon. Bu durumda, hemen hemen mekanik stimülasyon kan akımı, organ amaçlayan bir kazanç uzanan kavernöz tel gerekir bu Yüzden egzersiz bir artış kullanarak tam da bu tür bir çevresi.
 • İşlem yapmak için gerekli günlük yardımcı kilitlemek sonuç ve kaydetmek için uzun bir süre.
Önemli bir nokta!Sadece sıkı takip için tüm adımları neden olabilir ve muhtemelen sonuç.

Egzersiz

Egzersiz-ecek var olmak mükemmel bir göstergesi şüpheliler için erkekler, Uygulama, bu tür bir yöntem sağlar değil sadece boyutlarını büyütmek, penis büyütme, ama aynı zamanda kontrol öğrenmek için vücut seks sırasında.

Yürütme sırasında egzersiz artırmak üyesi ve pelvik taban kasları güçlendirmek.

Kullanmanın yararları egzersiz:

 • Gerçekleştirebilirsiniz ev yardımı olmadan doktorlar.
 • Egzersiz uyarır, aktif kazanç, güç, doku ve kas. Sonuç olarak, güçlendirmek için ereksiyon ve duyarlılığını artırmak.
 • Etkisi devam edecek uzun bir süre.

Kabul et suları ve infüzyon

Şüpheli bir yöntem penis büyütme evde. O dayanır uyarıcı eylem otlar ve tanen, onların bir parçası olarak. Almak gibi decoctions ve infüzyon gibi hem içe hem de yerel olarak. Hakkında yorumlar uygulama veri araçları son derece belirsiz, çünkü erkekler isteksiz çare eylem yöntemi.

Not: sadece bitkisel penis büyütmek olmaz. Bu yöntem daha iyi çalışır birleştirerek masaj veya Jelqing. Bu sayede elde daha belirgin bir etkiye sahiptir.

Uygulama kabartma tozu

penis büyütme evde kaynatma

Uygulama sodyum bikarbonat yükseltmek için yardımcı olur kılcal kan akışını genital bölge. Ayrıca soda olarak bilinen anti-enflamatuar ve antiseptik. Bu yüzden onu değiştirmek için kullanabileceğiniz bir uzunlukta ve kalınlıkta erkeklik ve amacı ile hastalıkların önlenmesi.

Uygulamak için böyle değerli bir bileşeni, kabartma tozu gibi, uygulama ile birkaç tarifleri:

 • Egzersiz, masaj ve soda ile. En etkili ve basit bir yöntem, sonuçlar gösterir zaten birkaç dakika sonra uygulama. Benzer bir eylem var merhem, ama soda genellikle her evde ve daha fazla kullanılabilir.
 • Oluşturma fırçalayın. İşlemleri ile fırçalayın üzerinde çocuk doğurma organı önlemek yardımcı olur ve hastalıklara yakalanma ve katkıda hacim üyesi artırarak kan akışını. Bu yöntem kullanımını gerektirir besleyici krem için işlemden sonra kurur cilt, baş ve vücut bir üyesi.
 • Banyo ve soda ile. Yapılabilir, sadece çocuk doğurma organ ve tüm vücut için. Uygulama banyolar yardımcı olur, kan akımı güçlendirmek ve görünümünü engeller, iltihap. Bu yöntem verir garantili bir etkiye sahiptir.
 • Kompres soda ile. Yapmak için yardımcı olur boyutu erkek cinsel organı daha zaten bir kaç uygulamalar. Sıkıştırma kullanımı nasıl en etkili tarifleri, ulaşmak için yardımcı olur ilk sonuçları zaten 2-3 gün.

Diğer temsilcileri güçlü seks şüpheci miyim penis büyütmek için evde deneyebileceğiniz birkaç ders göre yöntemleri vardır – onlar tamamen zararsız tabi tüm reçete. Seçim yöntemi – olsun, ev ilaçları, vakum pompası, genişletici veya işlem – doğrudan bağlı arzu erkek.