Hangi yöntemleri vardır artırmak için üye

Her şey bugün size internette, eczanelerde ve sadece el — mucizevi bir merhem, bir sihirli hap ve diğer kimya gibi bir iddia satıcılar, yetenekli penis büyütmek için neredeyse anında — üçe ayrılır grupları: ilaçlar, hormonlar, kimyasal ilaçlar ve diyet takviyeleri.

penis büyütmek için nasıl

Genellikle hormonal ilaçlar içerir bileşiminde testosteron ve türevleri. Şimdiye kadar resmi tıp tarafından tespit edilmiştir, herhangi bir hormon, bir ilaç için garanti olabilir penis büyütmek için herhangi bir zarar vermeden vücudun geri kalanına. Kabul herhangi bir hormonal ilaç (hatta bir değil, için tasarlanmıştır penis büyütme) gerçekleştirilebilmesi için bir doktor tarafından reçete ve bir doktor gözetimi altında. Bu nedenle, eğer Size teklif içmek «sihirli büyüme hormonları» — bilin ki, bu, en az, hile, ya da büyük bir tehlike sağlığınız için. Eğer bu mümkün olsaydı, o zaten vardı ... büyüme hormonları insan organ, el, ayak, saç — sorunları transferleri ile organ olsaydı bir şey olmazdı. İçtim hormon ve yeni tomurcuk büyüdü, başka bir içti — bir el daha ortaya çıktı.

Diğer bir grup ilaçlar – kimyasal ilaçlar ve sentezlenen maddeler. Bu ilaçlar geliştirmek için tasarlanmıştır ereksiyon (Viagra gibi ve ona benzer ilaçlar) için değil, penis büyütme. Gerçekten, alırken böyle bir ilacın kendini daha tam ereksiyon, penis sert olur ve görsel olarak görünüyor arttı. Aslında bu artış geçicidir nedeniyle daha tam bir popülasyon kan kavernöz doku penis. Uzun vadeli alımı gibi ilaçlar yol açar, aynı zamanda olmadan ilaç üye vermiyor heyecanlı. Ayrıca, onlar zararlı, gibi hormonal ilaçlar, etkiler, iç organlar, özellikle karaciğer.

Üçüncü grup, bu biyolojik olarak aktif katkı maddeleri (BAD). Temsil ettikleri kompleksleri vücut için gerekli vitamin ve mineraller ve amaçlanan tam olarak çalışması için vücut neden penis büyütme. Onları kullanarak, Size daha iyi hissediyorum, belki de, daha az hasta, belki de artıracak ereksiyon. Ama boyutları penis onlar değiştirmek mümkün değil.

Masaj

En çekici yeni başlayanlar için büyütme yöntemi penis — özel maliyetler (sadece yağ). Penis büyütme masaj ile biri eski yollardan penis büyütmek. Özü bu masaj için özel germe egzersizleri, penis büyütme, aynı şekilde genişletici. Masaj büyümesini uyarır ve hücre bölünmesi, doku penis büyür, hacmi artar, penis. Ancak, böyle bir yöntemi kendi özellikleri vardır: incelemek gerekir tüm egzersiz ve doğru şekilde gerçekleştirmek. Çok sık yanlış yapılan egzersiz veya aşırı güçlü bir etkisi sonuçlanan yaralanma — sıyrıklar, yırtılma, damar ağrısı, penisin bozulmasına, kudret. Yaralanma nedeniyle oluşur niteliğine etkisi masaj sırasında ellerini kullanarak oluşturulan yüksek kan basıncı, kavernöz organları penis, genellikle neden olur sonları, kılcal damarlar ve kanama.

Başka bir özelliği jelqing ne olduğunu çok sık arttı ile penis şeklini aldı bit — dibinde olur ve önemli ölçüde daha ince artan miktarını önce kafa. Öncelikle, böyle bir penis daha sık bozulduğu dibinde, ikincisi, bir kadın için çok hoş bir üyesi, bir hacmi uzunluğu boyunca — yoksa normal uyarımı alanı oturum açma sırasında vajina.

Aynı şekilde unutulmamalıdır minimum yaş masaj süresi 40 dakika ve bunu gerçekleştirmek için her gün gerekir, birkaç ay içinde. Bu masaj verimliliğini önemli ölçüde düşük performans genişletici: bir şeyin yardımı ile elde edilebilir genişletici için 4-6 ay, masaj ile başarılı elde etmek için 1,5-2 yıl.

Askısı, hanging

yolları penis büyütme

Yöntem asılı kargo için penis büyütme aynı antik gibi olanaklarla geliyor. Yöntemin özü — asmak, baş üyesi bir yük getirecek bir çekme etkisi penis, sonunda etkinleştirmek hücre büyümesi, doku penis. Büyüme mekanizması tam olarak aynı gibi genişletici, ama bu yol çok travmatik. İlk olarak, başlangıçta kullanılır büyük ağırlık (bazı yerlerde biraz bağ yaralanmaları, kopma doku penis), ikincisi, kargo sürekli sallanır ayakları arasında (travmatik), üçüncü olarak, kilit sistemi kargo kafasına kusurlu ve genellikle kendisi yaralanmalara yol açar. Yani aynı gerilme yönelik aşağı olmasına rağmen, anatomik olarak daha olumlu yönde bir çaba yukarı.

Penis büyütmek kullanarak asmak olabilir, ama bir şans almak için bir yaralanma sürekli daha yüksek, daha başka bir şekilde penis büyütme. Evet, kolaylık, yöntem yükseklikte.

Cerrahi operasyon

Operasyonu ve penis büyütme genellikle anlamak için özel bir prosedür sağlayan bir serbest iç kısmı penis. Bozulan bağ, tutan iç kısmı penis ve penis ... düşüyor içinden. Dezavantajları cerrahi penis büyütme: olası postoperatif komplikasyonlar (iltihabi süreçler, değişim düzeyi, ereksiyon, tansiyon, skar dokusu, yavaş yavaş döndüren bir penis orijinal konumuna) maliyeti ($1500-$4000), ve sınırlı bir sonuç (penis uzunluğu 2.5-3cm, tam penis artar). Hacim artışı penis düzenlenen tanıtım implant içine penis — bu ayrı bir işlemdir.

Pompası, vakum pompaları

Pompası geliştirmek için tasarlanmıştır ereksiyon ve uygulanabilir olduğu durumlarda, penis sarkık veya yeterince sıkı duruyor. Çalışma prensibi pompalar: penis daha aktif kan ile doldurulur bir alanda yer alıyor düşük basınç — silindir, pompa. Görsel olarak bu gibi görünüyor: penis yerleştirilir cam veya plastik şişe, flakon karşı pubis. Sonra ampul başlar pompa hava, bu nedenle, kolba oluşturulan düşük basınç sağlayan ve teşvik doldurmak için kan corpus cavernosum penis. Yani «ilaç» istenilen seviyeye penis — ve savaş!

Eğer denemek penis uzatmak kullanarak pompası, bu büyük sorunlarla karşı karşıya. Uzun süreli maruz kalma pompası vücut içine penis giren sadece kan, aynı zamanda lenf ve aynı şekilde oluyor durgunluk kan. Penis şişer, sıcaklık, şişlik, yırtık, kan damarları ve kanama.

Penis büyütme kullanarak pompası taşıyan bir görsel karakter daha sıkı şişirilmiş kan penis görünüyor uzun ve kalın. Bu geçici bir fenomen — bir dahaki sefere olmadan pompa üyesi, aynı halsiz ve küçük. Unutulmamalıdır pompası veya vakum pompası tasarlanmıştır sadece ereksiyon artırmak.

Extender

Penis büyütmek için bir yardım genişletici ile mümkün olmaktadır 1994. İşte o zaman Danimarka oldu patentli ilk extender. Genişletici tıbbi cihaz için tasarlanmış bir düzeltme şekil ve boyut üyesi. Kullanarak genişletici düzeltmek eğriliği, penis ve boyutunu artırır üyesi cerrahi tarafından. Bugün orada sadece 2 yöntem için izin verimli bir şekilde penis büyütmek için — bu cerrahi bir işlem ve kullanım genişletici. Ayrıca, ameliyattan sonra mutlaka giymek extender 2-3 ay içinde sabitlemek için sonuçlar.

penis büyütme

Bir milyondan fazla erkek, dünyanın seçti penis büyütme kullanarak genişletici. Bugün etkinliği bu yöntemin neden var şüphesiz. Bu durumda, yan etkileri, kullanırken genişletici yaklaşık 20 yıl boyunca, ortaya çıktı. Otel, penis büyütme extender teşvik daha tam bir ereksiyon ve daha uzun süreli cinsel ilişki.

Hızlı büyüme, doku penis ve, genel bir puan artışı garanti edemez bize. Sonuç bağlıdır tam bir uyum önerileri üreticinin, düzenlilik ve süresi giyen genişletici, vücudun fizyolojik özellikleri, kaliteli beslenme, zararlı alışkanlıklar vb.

09.01.2019