Vakum penis büyütme artılarını ve eksilerini bu yöntemi

Vakum penis büyütme - bu oldukça zaman alıcı, ama gerçekçi bir görev ile başa çıkmak için hangi özel simülatörleri. Bu temsil, bir tür cihazların ve bunların nasıl doğru şekilde kullanılır?

vakum penis büyütme

Pompa ve özellikleri

Pompa temsil eden özel pompa dolduran penis dokusu ile sonuçlanan, onun kan dolaşımını artırır. Modern fitness aletleri ile donatılmış özel vanalar güvenlik destek içinde kapasite optimum basınç.

Extender

Genişletici başka bir eğitmen, bir meme glans penis ve özel ayarlanabilir döngü, hangi ile yavaş yavaş germek üye uzunluğunda. Bir araç sağlar, vakum ve mekanik etki cinsel organ olarak kabul edilir ve daha ucuz. Eksi ürünleri, yetersizlik artırmak üyesi genişliğinde, yanı sıra yüksek yaralanma riski olduğunda görmesini önlemek için dikkatli davranın kullanımı.

Eğitmenler: oluşturma, evde

Nasıl böyle bir cihazı kendi başınıza? Yoksa, fırsatı satın almak ve bu ürün, denemek ve bunu yapmak için kendi elleriyle.

Yerine bir silindir alın normal sprey aerosol uygun boyutlarda, sonra sökün ve kaldırmak için basınçlı hava. Fabricate özel manşet silikon veya yumuşak bir kağıt, hangi aracılığıyla yapılacaktır cinsel organı (zararı önlemek için). Alt hazne delik açın, içine yerleştirildiği bir kauçuk tüp. Bu tüp verdiği için kalem basınç kontrolü: orijinal kolu markalı pompe yerine standart armut cihaz basıncı ölçmek için.

Kullanmadan önce cihazı işlenmesi gereken bir antiseptik. Olmasına rağmen, özel bir cihaz ve farklı olacak prezentabl bakan, onun temel görevi bu mükemmel yapabilir.

Sonra sonuçları vakum büyütme cinsel organ?

Aşağıda temel yararları vakum penis büyütme:

  • sorun erektil disfonksiyon almak, tatmin edici bir ereksiyon;
  • erken boşalma önlenmesi azaltarak hassasiyeti kafası kullandıktan hemen sonra pompa;
  • penis büyütme gibi uzunluğunda ve genişliğinde 3-5 cm olarak orijinal boyutu ve bireysel özellikleri;
  • düzenli kullanıldığında artar duyarlılık kafası, kalitesini artırır, cinsel ilişki;
  • erişilebilirlik (simülatörleri sipariş edebilirsiniz eczanelerden veya online mağazadan).

Avantajları ve dezavantajları vakum tekniği

Avantajları bu yöntemin bağlanabilir ve kolaylığı, hızlı saldırı sonucu (üye birden fazla artacak boyutu zaten ilk uygulamadan sonra), yanı sıra fırsat sadece penis büyütme, ama aynı zamanda ortadan kaldırmak belirtileri erektil disfonksiyon (yani pompa hizmet ve amaçlar için).

vakum penis büyütme artıları ve eksileri

Ancak, bu yöntemin dezavantajları da vardır:

  • ayrıca kontrendikasyonlar kullanımı (örneğin, kanama eğilimi, hastalığın cinsel organ, bazı patoloji böbrek);
  • ortaya çıkması olasılığı ve yan etkileri (küçük hematom, cilt kapak, kullanırken rahatsızlık ve ortaya çıktığında ereksiyon ilk);
  • gerek normal kullanım günde iki kez, yaklaşık 40 dakika, yani, var olması için yeterli zaman gibi prosedürler;
  • sırasında egzersiz almak için tavsiye edilmez etkileyen ilaçlar kan.